Migracje - WAŻNE!!!

Czy chcesz włączenie migracji?

  • Tak

    Głosy: 71 83,5%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 14 16,5%

  • W sumie głosujących
    85
Jestem na nie, i wcale nie dlatego że się nie zgadzam.
Przeciwnie, jestem tego zdania że połączenie światów choćby i wszystkich w jeden nie przyniesie aktywnych graczy.
Powód?
Devy zniszczyli tą grę, dodając śmieszne nowości do tejże gry.

To jak dodać owieczki z minecrafta jako moby do metina...

Śmieci śmieci i jeden wielki śmieć się z tej gry zrobił.

Resztki nadziei mam, że wyleją na zbity ryj obecną osobę która w inno produkuje te przedmioty, bo to nie wina ani polskiego teamu, ani jakiegokolwiek lecz pomysłowości tejże osoby.
Raczej więc byłbym za tym aby ktoś normalny został Głównym Administratorem w Inno Games dla gry The West. - Migracja nic nie da, światów gdyby nie zamykano byłoby dwadzieścia parę, myślicie że ile będzie kiedy zamkną resztę łącząc w jeden? Jagódki i gracze którzy wypasione postacie na wielu serwerach mieli odejdą, i przez właśnie te dobre chęci które nie są rozwiązaniem.

The West potrzebuje godnej administracji, która wyczyści ten śmietnik, z różowych świnek, rudych malwinek, zestawów kogoś tam, i wszystkich smieci których nie można już zdobyć a zaśmiecają ta grę. Nie urozmaicają.

I nie ma szans aby jakikolwiek świat był zamknięty, gdyż na każdym świecie pod czas loterii gracze ładują kasę i bryłkują.
Także wiecie, definytywne - NIE.
Choć pomysł dobry, reszta graczy odejdzie.
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
Aktywnych graczy może i nie przyniesie, ale aktualnym graczom da więcej rozrywki.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
ja tam nie chce zamykać światów ,tylko aby migracje były dostępne wszędzie .
s 11 żyje i ma migracje już od kiedy trwa ?

co sie tak cyka z tymi migracjami inno i tak s 11 zarabia bryłki czy nie ?
 
Musimy sobie uświadomić, że gracze odchodzili i będą odchodzić. To przez głupie nowości i głupich ludzi psujący klimat. Migracje ożywią Westa, pytanie na jak długo? Wg mnie, więcej mozna zrobić jak jest 10 000 osób na świecie niż 2000. Jak jest 10k ludzi to praktycznie ciągle są forty - jedni sie wypalają to drudzy przychodzą - a po bitwie na pvp na kilka miesięcy, potem zbieractwo i znów bitki. Przy takiej ilości ludzi ruszy automatycznie handel co jest też ważnym czynnikiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najpierw niech zrobi INNO coś z fortami. Bo co z tego, że będą duże forty jak atak na starcie ma 80% przewagi. Kto był na mistrzostwach to wie. Jak poprawią forty to nawet migracje nie będą potrzebne, bo walki staną się normalne.

MIGRACJA NIE

ŁĄCZENIE ŚWIATÓW TAK.
 
Też jestem za migracją, ale w którymś poście któryś z członków TWT przecież napisał, że na chwilę obecną nie będzie migracji, co oznacza, że prędzej czy później pewnie ją zrobią.
 
Paulina to jest gadanie na odczepnego przecież... Ja np mogę powiedzieć, że na chwilę obecną jestem hetero bo taka jest prawda ale zakładając że wyjdę z domu, cegła mi spadnie na łeb i może mi się zmienić :D
 
Paulina to jest gadanie na odczepnego przecież... Ja np mogę powiedzieć, że na chwilę obecną jestem hetero bo taka jest prawda ale zakładając że wyjdę z domu, cegła mi spadnie na łeb i może mi się zmienić :D

Skoro tak uważasz, to już nie mój problem. Ale zakładaniem kolejnych tematów nic nie zdziałacie. A poza tym prosiłam, żebyś się do mnie nie odzywał nawet....
 
Chcąc migracji (a jest powód i to konkretny) nie mozemy siedzieć i się patrzeć, bo będzie tak ciągle. Chcąc podwyżkę w pracy idziesz do kierownika / dyrektora i mówisz o co chodzi, a nie że pracujesz nic nie mówiąc. Pomyśli że jest wszystko dobrze i nic Ci więcej nie potrzeba.

My na razie tylko stworzyliśmy ten temat, piszemy wady i zalety migracji. Zawsze ktoś jest za, ktoś przeciw. I o to chodzi. To jest właściwe rozwiązywanie problemu. Kolejne działanie to np: masowe tickety. Tylko, że to raczej nie wypali.
A może jakaś osoba znajdzie inne wyjście jak poprawić sytuacje na swiatach bez potrzeby migracji.
Ja powysyłałem na Weście massy odnośnie tego tematu - tego problemu - i żeby odezwali się. Każde zdanie jest cenne. Jak każdy z nas wyśle do swoich przyjaciół info i zbierzemy z +200 głosów to będzie to już coś.

Trzeba działać, a nie siedzieć. Ja proponuje migracje bo to ja widze. Czy Ty widzisz inne wyjście poprawy sytuacji graczy? Napisz.
 
Zakładanie tematów na forum nic nie da. To IG podejmuje decyzje i to do nich powinno się uderzyć skoro TWT nic w tej chwili nie robi. Przeglądając forum widać, że ludzie tego chcą, więc temat moim zdaniem zbędny pod względem formalnym. W kółko pisanie to samo. A to nie pomoże, tylko działanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MIgracja połączenie światów jeden pies, tak czy siak po chwili odpalą kolejne światy i sytuacja się powtórzy :p

Uświadomić trzeba sobie jedno oni lache już położyli na TW więc się nie łudźcie że coś zrobią co wymaga siedzenia na czterech literach i na tym nie zarobią od razu :D

Jeśli do tej pory nie wprowadzili nowych bonusów klas postaci czy nowych rozwiązań dla sklepowych ciuchów to liczycie na migracje :D

Same bonusy postaci nowe by im zysk w jakimś stopniu podniosły, szczególnie mowa tutaj o bobach.

Ta gra ma swoje lata i pzrez te lata mało co się zmieniło chyba tylko grafika :D

Mapy fortów jak były takie same są do tej pory itd.


Zagłosowałem na Tak z 1 powodu, jak już nie mają zamiaru nic robić to niech przynajmniej dadzą ta resztkę graczy na 1-4 światy gdzie sobie popykamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nawet te mistrzostwa fortowe były już za późno, powinny być zorganizowane min 3-4 lata temu. A tak to mozna powiedzieć była próba reaktywacja zwłok. Nawet z tego co wiem to świata fortowego nie wyłączyli na event :)

ktos kiedyś mówił, nawet nie wiem czy nie w jakimś odcinku że: The West to projekt skończony - czytaj nic nie robimy resztaka kasy niech spływa.

nawet na reklamę im szkoda a g... elevar się reklamuje
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
nawet te mistrzostwa fortowe były już za późno, powinny być zorganizowane min 3-4 lata temu. A tak to mozna powiedzieć była próba reaktywacja zwłok. Nawet z tego co wiem to świata fortowego nie wyłączyli na event :)

ktos kiedyś mówił, nawet nie wiem czy nie w jakimś odcinku że: The West to projekt skończony - czytaj nic nie robimy resztaka kasy niech spływa.

nawet na reklamę im szkoda a g... elevar się reklamuje

Świeży projekt trzeba reklamować żeby im kasa nie uciekała, najlepsze że te reklamy tych innych gier sponsorują gracze The West
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no tamta gra jest wtórna, ja mogly wymyślić tylko muslimy. Po prostu co to jest znowu stawianie jakiejś wsi i walka elfem albo człowiekiem. Nic nowego to samo jest wałkowane od dobrych 30 lat i mozna pograć w to na łączu Lan nie płacąc kasy za to żeby szybciej wybudować jakieś tam koszary.

tak samo plemiona jak zobaczyłem na czym to polega to załamałem ręce kompletna porażka, poważnie kto w coś takiego gra i jeszcze na to buli
 
Grałem w plemniki i uwierz mi - ludzie wydają w to kuuupe kasiory. Może nie majątki ale też dużo.

Jeżeli IG ma już w 4 literach westa i tylko ma stać żeby doić hajsu ile wlezie to możemy tylko pomarzyć o innej grze podobnej do tej. Gdzie ja pójdę na bitwy fortowe? Kompletowanie zestawów, ataki i obrony fortu oraz pvp to swietna rzecz. Tylko szkoda że to psują... po co zmiany umiejek dot. bitw? Wg mnie by dali większy bonus na basztach i po sprawie. A jesli coś jest popsute z wartościami że częściej się trafia przy 80 atak zamiast 130 to niech to naprawią... albo i nie.. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
zmiany doprowadzą do tego że atak nie będzię miał szans
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Niektórym plemiona będą się podobały niektórym nie. Jak dla mnie za dużo czasu się na to poświęca, jeśli chcę się wygrać świat ;].
 
Do góry