Dyskusja na temat Horseball

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witajcie...
No startuje nowy event, to może chcecie o nim podyskutować?

Według mnie ze sklepiku powinien zniknąć proszek z żółwia... Przez to droga do miasta będzie wynosić kilka sekund, a na pojedynek, wiadomo trzeba czekać 10min, no chyba że pojedynki jakoś inaczej będą wyglądać.

Po drugie... jest literówka (chyba) w temacie- ,,Prezentacje" a powinno być Reprezentacje.



Także... Zapraszam do dyskusji, fanta zawsze się przyda, to może zawitam na ten nowy świat ;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Po drugie... jest literówka (chyba) w temacie- ,,Prezentacje" a powinno być Reprezentacje.

Zastanawiałam się nad tym czy powinno być prezentacje czy reprezentacje. Po konsultacji już wiem, że chodzi o prezentację. To znaczy, że drużyny mogą (oprócz wpisania tego co jest wymagane) się zaprezentować - dodać swój baner, napisać wierszyk, co dusza zapragnie ;) Taka forma autopromocji ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Zastanawiałam się nad tym czy powinno być prezentacje czy reprezentacje. Po konsultacji już wiem, że chodzi o prezentację. To znaczy, że drużyny mogą (oprócz wpisania tego co jest wymagane) się zaprezentować - dodać swój baner, napisać wierszyk, co dusza zapragnie ;) Taka forma autopromocji ;)

No to dziękuje za wytłumaczenie :)
 

DeletedUser31832

Gość
Gość
A co z poziomem? Każdy uczestnik ma taki sam? Każda drużyna ma się składać z określonych klas czy może być na przykład 5 zawadiaków? (bonus do szybkości)
150lvl przez większość nie do ruszenia w pojedynku (za wysoki lvl poj).
powiedzmy 8lvl (bonus nowicjusza i tak samo nie do ruszenia w pojedynku)
A może pojedynki będą na zasadzie jak z bukietami walentynkowymi?
 
A co z poziomem? Każdy uczestnik ma taki sam? Każda drużyna ma się składać z określonych klas czy może być na przykład 5 zawadiaków? (bonus do szybkości)
150lvl przez większość nie do ruszenia w pojedynku (za wysoki lvl poj).
powiedzmy 8lvl (bonus nowicjusza i tak samo nie do ruszenia w pojedynku)
A może pojedynki będą na zasadzie jak z bukietami walentynkowymi?

Każdy startuje z poziomem 60 i z klasą nowicjusza.
W drużynie planujecie taktykę. Decydujecie o rozłożeniu pkt cech i umiejętności, o wyborze klas postaci, o rozwijaniu swoich postaci (np expenie przez pierwszą fazę), o profesji (którą zaczynacie od zera).
Pojedynki tylko na pięści i tylko w "obronie".
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Witajcie...
No startuje nowy event, to może chcecie o nim podyskutować?

Według mnie ze sklepiku powinien zniknąć proszek z żółwia... Przez to droga do miasta będzie wynosić kilka sekund, a na pojedynek, wiadomo trzeba czekać 10min, no chyba że pojedynki jakoś inaczej będą wyglądać.

Po drugie... jest literówka (chyba) w temacie- ,,Prezentacje" a powinno być Reprezentacje.



Także... Zapraszam do dyskusji, fanta zawsze się przyda, to może zawitam na ten nowy świat ;)

Ja bym także zlikwidował możliwość skracania czasu podróży poprzez bryłki, ponieważ wówczas ludzie kupowaliby bryłki na potęgę, tylko po to, żeby szybko dobiec na miejsce i żeby uniknąć pojedynku. Zlikwidowanie tej opcji dałoby bardziej sprawiedliwe rozgrywki, gdzie nie liczyłaby się wydana gotówka, tylko własne umiejętności.
 
Ale na te pojedynki będzie trzeba czekać 10min?
Tak, pojedynki będą trwać 10 minut. Wyprzedzając kolejne pytanie. W przypadku omdlenia należny zgłosić się do opiekuna świata o odblokowanie.

Ja bym także zlikwidował możliwość skracania czasu podróży poprzez bryłki, ponieważ wówczas ludzie kupowaliby bryłki na potęgę, tylko po to, żeby szybko dobiec na miejsce i żeby uniknąć pojedynku. Zlikwidowanie tej opcji dałoby bardziej sprawiedliwe rozgrywki, gdzie nie liczyłaby się wydana gotówka, tylko własne umiejętności.

Bardziej bym obstawiała włączenie bonusów, niż kupowanie za bryłki skracania czasu podróży. Szczególnie, że będzie trzeba latać po całej mapie (wschód-zachód). Jeden atak to trzy przejścia po mapie. A jeśli drużyna chce zdobyć więcej pkt, to musi tych ataków wykonać odpowiednio dużo.
 
Dla mnie jest to beznadzieja.
Nie lepiej zrobić zabawę w forty albo przygody.
Zrobić 24 drużyny podzielić na 6 grup tak jak na EURO 2016.
W przygody było można zrobić 5-10 osobowe drużyny.
W forty trochę większe.

Będzie tylu chętnych co na Luizjanę, wejdę na chwilę i zostawią to.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ale... Ja to widzę tak, że drużyna kupuje trzy proszki z żółwia i ustawia podróż, szybko wymieniają jajko i lecą dalej... Sama ta czynność nie potrwa 10min, więc nie wiem kiedy obrońcy mieliby odebrać jajko :/
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Nagrody będzie można otrzymać również na Luizjanie?
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
znowu beda oszukiwać z nagordami jak to bylo na mistrzostwach fortówych wiec mam gdzieś taka gre z oszustami (admianmi) elo
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Kolejny śmieszny turniej, który będzie faworyzował bryłkowców :D ciekaw jestem ile drużyn teraz się zgłosi na te zawody
 
znowu dziurawy regulamin

nie ma nigdzie podanego terminu od kiedy do kiedy maja trwac mecze


od 9 do 16 rejsetracja

0d 20 do 26 przygotowania - W tym czasie, drużyny otrzymają zadania, które mają ich przygotować do kolejnego etapu. Każdy uczestnik będzie musiał wyposażyć się w odpowiedni strój i przygotować do walki. Część z przedmiotów będziecie mogli zakupić w miejskich sklepikach, a część może znajdziecie podczas wykonywania prac. Liczy się praca zespołowa.


natomiast o wlasciwej rozgrywce - o meczach o terminach OD KIEDY NIE MA NIC
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
znowu dziurawy regulamin

nie ma nigdzie podanego terminu od kiedy do kiedy maja trwac mecze


od 9 do 16 rejsetracja

0d 20 do 26 przygotowania - W tym czasie, drużyny otrzymają zadania, które mają ich przygotować do kolejnego etapu. Każdy uczestnik będzie musiał wyposażyć się w odpowiedni strój i przygotować do walki. Część z przedmiotów będziecie mogli zakupić w miejskich sklepikach, a część może znajdziecie podczas wykonywania prac. Liczy się praca zespołowa.


natomiast o wlasciwej rozgrywce - o meczach o terminach OD KIEDY NIE MA NIC

Dzięki za zwrócenie uwagi! :) Mecze rozpoczną się 27.06. czekamy jeszcze na informację do kiedy będą trwały.

Edit: koniec eventu 10 lipca. Szczegóły podamy w osobnym ogłoszeniu :)
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Papatki bobaski
A jak będzie sprawa wyglądała z pojedynkami tam? Jak obrońcy mają złapać kogoś kto ma skorupę?
I jak wygląda te noszenie piłki? Czy to jest tak, że atak mówi obrońcom gdzie jedzie i kiedy? Czy to jest wybierane przez admina?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Planowo skorupy ma nie być :)
Piłka (specjalny item) ma być niesiony/założony w ekwipunku
A z odpowiedzią na kolejne pytania, daj mi chwilkę ;)
 
Do góry