Patelkowa

Patelkowa

Członek obsługi gry
Jakieś inne hobby poza spaniem? :p

Spanie jest the best! Oprócz tego czytanie książek (chociaż to chyba nie hobby), poznawanie nowych zapachów (lekki hopl perfumowy), męczenie gier komputerowych (chociaż ostatnio czasu brak) iii lenienie się nad jeziorem z żaglówką w tle (albo i na żaglówce :D). Pewnie jeszcze kilka rzeczy się znajdzie. Generalnie nie skupiam się na jednym hobby, tylko sobie skaczę z miejsca na miejsce.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witaj :)
A czy TWT jest dla Ciebie miłe? Bo wiesz... chodzą plotki, że oni tam tylko dla bryłek są, a wszystkich nowych traktują jak szpiegów (uważaj na fuska... to jest dziwny człowiek) :gwizd:

A co obecnie robisz? Studiujesz? Pracujesz? Pilnujesz dziecko? Pilnujesz dwoje dzieci?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Na Fuska uważam! Faktycznie dziwny człowiek, nic a nic nie pomocny!* ;) Ale tak serio, na początku się trochę bałam, bo wiesz, zamknięta ekipa, wszyscy się znają a tu włazi taka Patelka ni z tego ni z owego. Ale jest ok :)

Obecnie pracuję ;)

*żeby ktoś czasami tego na poważnie nie brał :) Fusio pomógł mi okropnie, okropnie dużo z ogarnięciem tego wszystkiego :)
 
Ostatnia edycja:

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wolisz żagle na chwilkę czy raczej dłuższe rejsy?

I tak, i tak :) Chociaż ja raczej żeglarz śródlądowy jestem ;)

3days_money_bonus.png
 
Czy mąż też gra aktywnie w TW? Czy wręcz przeciwnie próbuje Cię (bezskutecznie jak na razie) odwieść od grania?? :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Czy mąż też gra aktywnie w TW? Czy wręcz przeciwnie próbuje Cię (bezskutecznie jak na razie) odwieść od grania?? :D

Nie, Paskud nie gra :) I w sumie chyba nigdy nie grał (może z tydzień, żeby zobaczyć co to). Jakoś specjalnie mnie nie odwodzi od grania ;) Raczej sama ostatnio staram się sobie dawkować westa ;)
 

DeletedUser32380

Gość
Gość
To w tym temacie można Cię obgadywać i zadawać niewygodne pytania?? ;) :p
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Czy uważasz, że twoje postrzeganie tej gry zmieniło się po dołączeniu do twt ?
 
Do góry