MIGRACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za migracja na świecie BF?

  • Tak

    Głosy: 67 77,9%
  • Nie

    Głosy: 16 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

DeletedUser26589

Gość
Gość
Krótko na temat...
Nie wiem dlaczego pozostałych graczy, którzy na prawdę chcą dalej mimo wszystko grać w tę grę
się zwyczajnie w świecie olewa i nic nie robi z prośbami już wielokrotnymi o migrację skoro świat już dawno umarł.

Nic kompletnie się nie dzieje... nie wspominając już o Pojedynkach tam już jest totalna porażka.
Gra może aktywnie około 200 osób, albo i nie. A mówiąc 'aktywnie' mam na myśli to, że nie mają czerwonych krop,
co nie zmienia faktu, że wchodzą tylko na przysłowiowe 5 min ustawić pracę itp.
Z roku na rok spada liczba graczy ogólna, na dzień dzisiejszy to już tylko 1300 osób.

Jak tak dalej będzie to Ci 'zagorzali' gracze także wkońcu oleją to wszystko.
No chyba, że to oto w tym wszystkim na BF chodzi.

Zamieszczam ankietę i liczę na jakieś wsparcie od tej małej grupy ludzi, którzy myślą podobnie.
Pozdrawiam Zły (jak nigdy) ;)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
zaraz to usuną ;) z wielu sw potrzebna jest migracja
 
Ja osobiście jeśli chodzi o bf to jestem przeciwny bo mam tam jednego z najlepiej ubranych zbieraczy. Zaczynam się przyzwyczajać do wyludniałych serwerów. To kwestia wieku chyba :)
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Ja osobiście jeśli chodzi o bf to jestem przeciwny bo mam tam jednego z najlepiej ubranych zbieraczy. Zaczynam się przyzwyczajać do wyludniałych serwerów. To kwestia wieku chyba :)
Nie każdy chce tylko i wyłącznie wchodzić i zbierać pomidory...
Jeśli Ci taka gra pasuje, to możesz tak dalej robić na innym świecie, ale daj szanse tym co chcą grać normalnie.
 
Nie każdy chce tylko i wyłącznie wchodzić i zbierać pomidory...
Jeśli Ci taka gra pasuje, to możesz tak dalej robić na innym świecie, ale daj szanse tym co chcą grać normalnie.
Ale ja nie napisałem, że nie chce zmian, napisałem, że zaczynam się przyzwyczajać do obecnego stanu rzeczy. Bo to już jest enta ankieta na temat migracji i nic się nie zmienia i się nie zmieni (a przynajmniej ja przestałem w to wierzyć)
W tej grze liczy się tylko kasa a nie zdanie graczy. Taka jest smutna prawda. Nikt naszego zdania pod uwagę nie bierze

A jeśli chodzi o bf to gdyby został zamknięty to zapewne straciłbym mojego dobrze ubranego handlowca na co wybacz ale nie mogę se pozwolić
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Jeśli migracja to z Dakoty. Identyczna sytuacja co na bf. Jest coraz gorzej... 1300 graczy aktywnych może z 150 wiecznie puste salony jedyne co na salonach to wymianay
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Jedyne co uratuje polskie serwery to połączenie światów
 

DeletedUser30734

Gość
Gość
Tylu aktywnych graczy na bf ze nie ma komu sie wypowiedzieć i zagłosować :p
 
Nie gram na BF, ale widząc co się dzieje na innych światach, czytając wypowiedzi graczy z owego świata jestem jak najbardziej za ;)
 

DeletedUser30180

Gość
Gość
Migracja? Jasne że tak! Przenosić wszystkich chętnych na Blackfoot.
Samo umożliwienie migracji sprawi ze tylko kilka osób "odżyje", reszta całkowicie zardzewieje.
Łączenie światów ładnie brzmi, ale to duży kłopot dla organizatorów przemierzających prerie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem że to nie jest dobry wątek na moje pytanie ale zauważyłam tutaj aktualną dyskusję chodzi o to że powróciłam do gry po dłuższym czasie nie chce bawić się już w forty ale w pojedynki i nie wiem co teraz sie liczy i jakie ubrania pod pojedynki najlepiej mieć.
A co do migracji to jestem za ::}
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Migracja? Jasne że tak! Przenosić wszystkich chętnych na Blackfoot.
Samo umożliwienie migracji sprawi ze tylko kilka osób "odżyje", reszta całkowicie zardzewieje.
Łączenie światów ładnie brzmi, ale to duży kłopot dla organizatorów przemierzających prerie.
Myślę, że tylko chodzi Ci oto żeby czasem nie spaść w rankingu niżej i dalej się na niego gapić, tylko co z tego?
Co nam po naszych Topkach, np moim top 3 w PvP jak praktycznie nie mogę robić tego co od samego początku gry robię?
Bądźmy szczerzy, jak dalej tak pójdzie to za jakiś czas wgl. będziemy tylko się patrzyć na siebie z braku rozrywki w grze. !oooooo!
Wiem że to nie jest dobry wątek na moje pytanie ale zauważyłam tutaj aktualną dyskusję chodzi o to że powróciłam do gry po dłuższym czasie nie chce bawić się już w forty ale w pojedynki i nie wiem co teraz sie liczy i jakie ubrania pod pojedynki najlepiej mieć.
A co do migracji to jestem za ::}
Dzięki za pozytywny głos, a co do Pojedynków to ja osobiście polecam zestaw Collina. ok_:)
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Bądźmy szczerzy i nie okłamujmy się. Szanse na migrację są bliskie zeru, jeśli miałaby być jakakolwiek to już dawno niektórych światów by nie było. Wiadomo. że ożywiło by to niektórych graczy no ale jedyne co nam pozostaje to modlitwa ;)
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Bądźmy szczerzy i nie okłamujmy się. Szanse na migrację są bliskie zeru, jeśli miałaby być jakakolwiek to już dawno niektórych światów by nie było. Wiadomo. że ożywiło by to niektórych graczy no ale jedyne co nam pozostaje to modlitwa ;)
Bez przesady... zawsze jakieś szanse są, że ktoś nareszcie stanie za graczami.

Tak poza tym, bardzo miło byłoby gdyby ktoś z TWT wypowiedział się, jaki jest status w tej sprawie na dzień dzisiejszy. ;-[

*Namawiam do aktywnego brania udziału w tym temacie i zagłosowania w ankiecie!*
 
Powiem tak - póki świat przynosi zyski, migracji nie będzie. Radzę założenie postaci na innym świecie, wymienienie kasy na tamten świat i rozwój postaci. Prędzej wbijesz na nowym świecie 150 lvl, niż na świecie z Pełnym Premium zostanie włączona migracja.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Przez kilka osób wydających na loteriach horrendalne sumy cały serwer cierpi no cóż ;) Inno nie widzi, że jak zbiorą np z 3 serwerów takich bryłkowców, to oni wydadzą jeszcze więcej, by wygrać lotkę. Czysty zysk.

//Edytowano- Lenka222
 
Do góry