TW-Targ - handel, wymiany

Witam Was serdecznie,
chciałbym tu przedstawić krótko swój nowy projekt, który dopiero startuje, ale krzątał mi się po głowie od kilku lat (gdy powstawała Dakota), miesiąc temu postanowiłem w końcu zacząć go kodować. Na ten moment nie ma tam żadnych ofert, ponieważ w tym momencie pierwszy raz udostępniam link szerszemu gronu.

Krótko o podstawowych funkcjach (więcej dowiecie się z ze strony głównej i zasad użytkowania)
1. Lista oszustów i zaufanych wymieniaczy na wszystkich światach
2. Lista ofert wymian: gotówkowych, przedmiotowych oraz gotówkowo-przedmiotowych
3. Handel zwykłymi przedmiotami, wszystkie dostępne w grze (te które można wystawić na targ)
4. Lista ogłoszeń o pracę
5. Automatyczny system powiadomień o ofertach (na GG/email)
6. Kompaktowa lista własnych ofert z możliwością pokazania ich innym za pomocą zewnętrznego odnośnika

Mam nadzieję uruchomić to we wszystkich wersjach językowych (strona jest do tego przystosowana), natomiast mimo że obecnie jest już wersja polska i angielska, to nie publikowałem tego jeszcze na angielskim forum, ponieważ nie mam pewności czy oni również praktykują coś takiego jak wymiany gotówki między światami.

Link: https://tw-targ.eu/
Jestem otwarty na pytania, sugestie i nowe pomysły. W razie wykrycia błędów czy literówek, zapraszam na PW.

Pozdrawiam
 
a po co moderator ma potwierdzaj oferty wymiany kasy? czy będziesz sprawdzał każdą ofertę i ją akceptował bądź też nie? bez sensu ;)
 
Tak właśnie będą robić moderatorzy. Akceptować bądź nie.

Wystarczyło pomyśleć chwilę dłużej i byś znalazł sens ;) Gdyby każdy mógł tak wrzucać do bazy co mu się podoba, to w końcu zrobiłby się bałagan + na pewno znalazł by się jakiś inteligent, który postanowiłby zaspamować bazę swoją ofertą.

Widzę właśnie że dodałeś dwie oferty, wymiany kasy z s10 na Alamagordo i z Alamagordo na s10... i jako że te oferty się wzajemnie wykluczają to nie mogę zaakceptować żadnej... a tak, na stronie byłyby już dwie wprowadzające w błąd oferty
 
wszystko blokuj inteligencie, moderator kontrolujący wszystko się znalazł ;) a jak chcę w dwie strony wymienić to już nie mogę, to też pomyślałeś he he
 
Widzę po Twoich postach że jesteś właśnie takim typem człowieka co chętnie by zaspamował bo jego oferta jest najważniejsza i on wie wszystko najlepiej :) Dzięki za krytykę, ale póki nie ta krytyka nie będzie miała jakiegoś głębszego sensu to nie mamy o czym rozmawiać. Jak najbardziej możesz wymieniać w dwie strony.. nie ma to raczej najmniejszego sensu, ale skoro sobie tak życzysz to niech tak będzie.
 
Jeszcze zrób tam chat i podepnij skryptem do the westa by można było przechodzić, to może coś z tego będzie :)

p.s. a jak chcę anulować swoje oferty bo już np. nie aktualne to jak? znowu wszechmocny moderator musi to robić? czy taka oferta wisi ten cały tydzień ?
 
No właśnie wszystkie miejsca są kontrolowane pod kątem spamu - fora sojuszowe, blogi z jakimiś poradnikami (gdzie również często są oferty wymian)... tylko czat w grze nie jest kontrolowany pod kątem spamu? Rozumiem że chciałbyś mieć kolejne miejsce gdzie będziesz mógł zrobić ścianę spamu ze swoją ofertą?

No anulowanie oferty nie obecnie jest możliwe, ale rzeczywiście przydałoby się. Dodam taką możliwość.
Gdybyś nie wlazł na mnie od razu od samego początku (nie wiem, płacą Ci za atakowanie innych bez najmniejszej przyczyny?) to pewnie zająłbym się od razu napisaniem tej funkcji.
 
trzeba się tak nie napinać jak admin/moderator

a chat zawsze się przydaje jak coś ma funkcjonować, chyba że chcesz by tak jak stronka Sir Danny nie była za bardzo użyteczna ;)
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
www.tw.sirdanny.pl :)

Była używana jak grałem aktywnie w tw :) Lecz jak przestałem to już nie reklamuję. Ale mi to nie zależy, ona była głównie dla mnie robiona, a że kilku graczy chciało mieć też to zrobiłem opcję rejestracji. Więc myślę, że nie ma co porównywać skoro obie stronki są/były robione z całkiem innym zamiarem.
 
Masz rację MARS DANIEL, jak widać handel przedmiotami jest u mnie tylko jedną z opcji, dlatego nie ma co porównywać.Głównie nastawiałem się na wymiany (ponieważ takie oferty można najczęściej zauważyć na czacie) no i lista oszustów.

Ja osobiście nie wymieniam / nie handluje dużo, więc raczej zrobiłem to dla graczy, nie dla siebie
 
No dziś minął tydzień, nie wiem jakim cudem wczoraj było "ponad tydzień".
Kilkanaście osób jest zarejestrowanych, ale bardziej zwracam uwagę na statystyki od Google Analytics i kilkadziesiąt unikalnych wizyt dziennie mnie zadowala, nawet nie spodziewałem się jakiegoś boomu zaraz po napisaniu informacji na głównym forum Westa (już pominę to że po zmianie na XenForo raczej mniej ludzi tu wchodzi).

Myślę że z czasem pocztą pantoflową rozejdzie się informacja o miejscu gdzie można znaleźć wszystkich oszustów, planuję napisać tematy na forach w grze (podobnie jak Wojcieszy o DzikiTW) jednak obecnie mam trochę napięty kalendarz przynajmniej do środy, więc nie wiem kiedy to zrobię.
 
na forum nikt nie zagląda, jak masz konta to na każdym świecie reklamuj na chacie - to kilkadziesiąt razy powiększy liczbę graczy :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Myślę że z czasem pocztą pantoflową rozejdzie się informacja o miejscu gdzie można znaleźć wszystkich oszustów, planuję napisać tematy na forach w grze (podobnie jak Wojcieszy o DzikiTW) jednak obecnie mam trochę napięty kalendarz przynajmniej do środy, więc nie wiem kiedy to zrobię.

Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba napisanie do DTW i robienie wpisów na forach światowych. Jak na czacie pojawi się kilka osób z linkiem do wymian to inni też będą się reklamować. Musisz też zrobić coś by ludzie wchodzili codziennie... Gdy na DzikiTW były tylko informacje o nowościach to strona miała odwiedziny tylko podczas loterii... a gdy dodałem zadanka to najczęściej jest ich ok. 300 (gdy zadanie trwa) dziennie. Gdybym tylko dodał reklamy... :p
 
Dzięki za sugestie Suchy i Wojcieszy, rzeczywiście z pomocą czatu chyba będzie najszybciej rozesłać to w większym gronie. Ja nawet nie przewidziałem miejsca na reklamę ;) Pewnie gdybym chciał to jedyną opcją byłoby pod albo nad tabelami z ofertami.

btw. orientujecie się czy przedmioty z zakończonej loterii będą dostępne do sprzedaży?
Póki co nie mam ich u siebie w bazie, bo i tak nie da się ich wystawić na aukcję.
 
Do góry