Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser31727

Gość
Gość
Kurde drogi ten mróz myslałem że w dniu odblokowania handlu będzie tańszy :/
 
Nowa linia zadań: "Nowy świat"
Linia zadań rozpocznie się w Walentynki, czyli 14 lutego.
Zadanie można robić od dziś, czyli 13 lutego :D


Czat bitew fortowych

Domyślne ustawienia czatu pozwolą rozmawiać na czacie wszystkim uczestnikom od rangi rezerwisty wzwyż.
Rezerwista nadal nie może pisać na czacie bitwy

 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nowa linia zadań: "Nowy świat"
Linia zadań rozpocznie się w Walentynki, czyli 14 lutego.
Zadanie można robić od dziś, czyli 13 lutego :D


Czat bitew fortowych

Domyślne ustawienia czatu pozwolą rozmawiać na czacie wszystkim uczestnikom od rangi rezerwisty wzwyż.
Rezerwista nadal nie może pisać na czacie bitwy
Czepiasz się...
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Czyli co? Po raz kolejny nie udało się wprowadzić aktualki bez błędów? :p Niesamowite ciekawe kiedy w końcu coś wejdzie bez konieczności poprawiania :D
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
"Przewijanie mapy za pomocą dotyku
Umożliwiamy przesuwanie mapy za pomocą dotyku na nieco węższych tabletach, przy użyciu rekomendowanych przeglądarek." - <3
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Mnie cieszy wprowadzenie nowej rangi, a mianowicie sierżanta. Myślę tak, ponieważ teraz gracze będący online będą dostawać ^^^, natomiast offy z wysokim hp zamiast rekruta, załapią się na szeregowca :) Wadą jednak jest to, że przy sporych nadkompletach nawet szeregowiec nie będzie dawał stuprocentowej pewności dostania się na bitwę.
 
Lol. To ma być aktualizacja?!?! Jakieś kpiny. Gdzie nowe zadania, nowe rzemiosło, rankingi i wiele innych rzeczy ja się pytam.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Dobra aktualizacja wprowadzająca dużo nowości, które się przydadzą graczom. Na plus
Oby więcej takich! :)
 

DeletedUser32569

Gość
Gość
Karwasz twarz!
Nadal nie ma handlu odblokowanego :( Moglibyście dać przynajmniej informację czy będzie w ogóle zbywalny set Matoeouki (jakoć tak) czy nie :/ Z przyjemnością ulepszyłbym tę jazdę :D
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
No i super. Aktualizacja która wnosi wiele, ale żadnych pytań. Ode mnie leci okejka :p
 
Do góry