Dzień Niepodległości 2017 - dyskusja

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

Pragniemy zaprosić Was do wspólnej zabawy z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych.
Chcielibyśmy dowiedzieć się co sądzicie o tegorocznym evencie. Zostaw nam swoją opinię.

Link do ogłoszenia: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Niestety informacja znowu niecałe 10h przed eventem
 
W krótkim czasie to już druga "eventowa akcja", która nie zadziałała jak powinna. Wciąż czekamy na rozstrzygnięcie z Gonzalesa, a tu kolejna impreza się sypie.. ;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ja wiem, że macie dosyć przeprosin i tłumaczenia... ale po raz kolejny bardzo Was przepraszam za opóźnienia i proszę o cierpliwość. Postaram się dowiedzieć czegoś więcej.
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
Jak nie umiecie czegoś robić to tego nie róbcie... Wprowadzacie graczy w błąd, że ma być o 10:00 a pewnie loteria wystartuje jutro... Bo jak zawsze macie jakiś "błąd"... Prace zakolejkowane, czekam na fajerwerki a Wy jak zawsze macie nas tam, gdzie światło nie dochodzi...
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Proszę o trzymanie się tematu dyskusji oraz nie obrażanie innych użytkowników forum. Każdy kolejny post poza tematem/zawierający obrazy zostanie odpowiednio ,,nagrodzony".
Przypominam o regulaminie forum (KILK):
§3. Surowo zabrania się umieszczania treści:
  • propagujących lub wzywających do nietolerancji, dyskryminacji bądź nienawiści o podłożu etnicznym, religijnym, kulturowym, rasowym, społecznym, politycznym, gospodarczym, historycznym i in.
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
dlaczego moje poty zostały skasowane? nie został tam złamny regulamin. napisałem ze nasza CM jest niekompetentna bo jak zwykle poinformowała nas na niecałe 10h przed rozpoczynającą się loterią.Moze w końcu sama zrezygnuje i przydzielą nam kogoś kto ogarnia te grę.to ona jest tu dla nas a nie my dla niej.niech w końcu wezmie sie za swoja pracę a nie za darmo chce sie dostawać pieniazki.
 

DeletedUser33095

Gość
Gość
Można się spodziewać w tym evencie czegoś w stylu koszyka z jajakmi doładowującego walutę eventową za dziennią aktywnośc jak w wielkanoc za oup?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam do kogo mam się zgłosić z takim problemem gdy chciałem zalosować dzisiaj za 9k fajerwerków to fajerki zjadło ale przedmiotu żadnego nie dostałem gdy zalosowałem 2 raz to dopiero było w porządku... lecz z tego pierwszego losowania nic jeszcze nie dostałem
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Witam do kogo mam się zgłosić z takim problemem gdy chciałem zalosować dzisiaj za 9k fajerwerków to fajerki zjadło ale przedmiotu żadnego nie dostałem gdy zalosowałem 2 raz to dopiero było w porządku... lecz z tego pierwszego losowania nic jeszcze nie dostałem

W tym wypadku prosimy o kontakt z supportem. Proszę pamiętać, że w tej loterii najpierw się płaci za losowanie (lub losuje za darmo), a nagroda jest do odebrania dopiero po określonym czasie. Możliwe jest skrócenie czasu oczekiwania za pomocą fajerwerków.
 
Mam prośbę o wywalenie z żółtej kategorii następujących przedmiotów :

- księga receptur - na jakiego ona w żółtej przegrodzie skoro żeby za losować za 48 k trzeba trochę prac ustawić i trochę pracować żeby taki los wykonać a trafia się taka księga i jesteśmy w plecy ... Te przepisy można dropić sobie samemu a w godzinę dropienia idzie trafić kilka takich przepisów - tym bardziej że kto miał kupić to kupi i teraz leży w eq ....

- lśniąca skrzynia premium - tak jak wyżej , z tym że ta skrzynia jest dostępna w SHOPIE za 2k oup i można ją kupić kiedy się chce a prawda jest taka że leci z niej syf , więc wolałbym sobie cały rok zbierać 2k oup i kiedyś sobie kupić a nie ktoś zbiera 48k rakiet licząc na konia/siodło nowe a tu wpada syfiasta skrzynia - z której leci jeszcze gorszy syf :/

- napój nowego początku - tak samo jak z lśniącą skrzynią premium , napój jest zawsze w sklepie i można go sobie kupić kiedy się tylko chce jak się uzbiera obligacje/bryłki , a nie zbierać 48k rakiet po to żeby trafić napój który można kupić kiedy się chce...

- bardzo rzadka skrzynia niepodległości - kolejny syf do zapchania żółtej przegrody z której nic nie dropi konkretnego. Stare sety ? Dobre na nowy świat a nie na stare światy gdzie dominują nowe sety. Certyfikat ? Tak samo dobre na nowe światy gdzie niema nic innego

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przenieść te 4 produkty/itemy do kategorii 3 (rzadki) - za 9k rakiet już bardziej jest uczciwsze wylosowanie czegoś z tych 4 fantów niż losować za 48k żeby trafić przepis wart ze 150 k..
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
dobrze pisze ...syf za 48k rakiet serc czy tam czegokolwiek powinien być zlikwidowany a
propo lśniącej skrzynki
niestety wylosowałem a z niej poleciały mi jakieś tam spodnie ,,,które nawiasem mówiąc już mam bo mi z unikatowej skrzynki poleciały ,,,to po co ta lśniąca skoro te same dropy lecą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry