Nowe zasady gry - dyskusja

Status
Zamknięty.
nie macie sie do czego dopieprzyc tylko do 2 zalosnych osiagniec, ktore macie jeszcze czas, aby wykonac?

gdy trzeba. to krytykuje ostro IG czy TWT, ale tutaj wyraznie dowalacie sie na sile BOOM!!
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Muszą dać pozwolenie na mulciaki bo coraz mniej graczy z dnia na dzień gra, więc trzeba jakoś statystyki podnosić hahahaha! a przecież migracji nie włączą, no bo po co NIE!!!
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
A jak ktoś przez przypadek nie założy broni ? to co ban ?
 
a jak mozna przez przypadek nie zalozyc broni? to sie chodzi normalnie bez zalozonej broni fortowej? no bez jaj :DDD bron jak juz trzeba sciagnac i jest to celowe dzialanie NIE!!!
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
a można nie założyć przy zmianie eq czy nie można ?
 
nie można, bo wtedy zalozona pozostaje stara bron. przeciez zmiana eq nie polega na:
- rozbierz sie do waleta
- zaloz nowe itemki

tylko sie zaklada nowe zamieniajac z obecnymi, wiec fortowka albo zostaje stara albo zamieniona na nową, ale nigdy nie bedzie ona po prostu sciagnieta !o.O!
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
a czemu nie można "rozebrać się na waleta" ? czy jest to zabronione ?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Dziekuję Patelkowa i dziekuję Lenka222 za rozwianie mych wątpliwości w tej dyskusji .

KSF to na siłe chce tu zaistnieć :/ bo na maxa tu spami
 
ciekawostka, a co będzie z takimi co z 1k hp i łukiem będą iść na wiatrak? :) - jakiś admin się wypowie?

[12:33] ChIopak400: a ten regulamin to ja przeskocze
[12:33] ChIopak400: bedziesz smigal mi na bank!! a ja na wiatrak 1linie
 
a czemu nie można "rozebrać się na waleta" ? czy jest to zabronione ?

jak sie celowo rozbierzesz, i pozniejsz na przygode 'zapominajac' zalozyc fortowki to bedzie ban - czego nie rozumiesz? jakby ktos 'zapomnial' zalozyc broni pojedynkowej i kogos zaatakowal to tez z miejsca dostal by bana (jesli zostalby zgloszony). co tu jest niejasne? od wczoraj grasz w ta gre? tak jest z pojkami, a teraz tez tak bedzie z przygodami.

poza tym rozbieranie sie na waleta w the wescie nie wystepuje, chyba ze ktos konczy gre i chce zamanifestowac swoje odejscie. po prostu jest to nienaturalne i nielogiczne. eq zastepujemy oszczedzajac czas.
 

DeletedUser33267

Gość
Gość
Przecież ten regulamin nie trzyma sie kupy, sprawi tylko problemy i spiny między graczami, a spupportem
1. Off na przygodzie
Pierwszy przykład offów: Są sytuacje, że wlatuje żona w trakcie gdy sobie gram na przygodzie i zdarza się moment, że muszę nagle przerwać grę. Tak samo kurier do mnie zawitał, czy mam telefon pilny czy muszę oprowadzić klienta w kwestii wynajmu posiadłości czym od lat się zajmuję. U mnie offy na przygodzie są przypadkami rzadkimi - ale istnieją one i jak ktoś rozegra 30 sesji na dzień, to nie ma opcji by coś się w domu nie wydarzyło. Nie zgadzam się by off na przygodzie był karany ponieważ NIE MAM NAJMNIEJSZEJ ochoty użerać się z supportem, że miałem sytuację uzasadnioną by postawić offa. West to west - to gra, ale nie zamierzam uświęcać zasad tej gry ponad swoje życie.
Drugi przykład offów: Są gracze co zakładają konta aby się wyżyć i zepsuć komuś nerwy. Więc jeśli nadziewam się na gracza, który postawi mi celowo offa, ponieważ wiadomo, temu nie zależy na ptk weterana i na czasie, wiec ja mam na chama dalej grać z offem i samemu nie mogę wyjść bo zostanę ukarany tak samo jak i ten co zepsuł sesję?
Wiecie o tym dobrze, że jak wchodzi multikonto - psuje sesję i wychodzi - to potrafi nagle cała piątka opuścić grę. Chcecie wszystkich nagle karać? To mnie w kilka dni dacie perma bo w moment wyłapię punktów - gdyż nie rozgrywam kilku sesji tylko multum, czasami jak mam czas to wykonam 40 sesji
Często są też spiny między graczami i walą se po plecach więc cóż.. ja opuszczam takie składy bo nie będę się przyglądał 12-15 minut jak jakiś gracz okłada kogoś przez całą sesje bo "coś" wyszło "nie tak" między graczem 1, a graczem 2.
Off na przygodzie będzie karany, a na forcie nie?
2. Kwestia kamienia na przygodzie
Od 1 czerwca do 30 czerwca tego roku grałem non-stop na 3 poziomie, bez broni, bez odbierania dziennego bonusu expa właśnie po to, bym nie musiał kupować sobie "zbutwiałego łuku" dostępny od 5 poziomu lub "łuku" dostępnego od 10 poziomu. Miałem taką ochotę grać w taki właśnie sposób, ponieważ to gra, ponieważ miałem taką chęć, ponieważ przynosiło mi to zysk, ponieważ sukcesywnie byłem w stanie narypać około 600 impów w 30 dni i z tego mieć ponad 400 wygranych
Większość graczy na salonie i banku to nowicjusze, nie umieją dobrze grać, więc dla mnie było idealnie latać tylko tam i mieć zawsze przewagę w przejmowaniu obiektu wroga, ile to razy nadziali się gracze widząc mnie z kamieniem, panicznie rzucali się na mnie do ataku, nawet koksy, co w sumie wykorzystując potem element taktyczny i doświadczenie dawał wygraną dla mojej drużyny
Nie zgadzam się zatem by latanie z kamieniem było karane, nawet w kwestii dużych poziomów gracza, bo są pewne osiągnięcia, są szanse na zapomnienie się co do przebrania
3. Handel na wspólnym łączu - możliwy
Jak dla mnie to b. zły pomysł, ponieważ nielicznie zdarza się rodzeństwo czy małżeństwo wspólnie grających w jedną i tę samą grę
Dajecie możliwości stworzenia teraz super wylewu multikont, każdy teraz będzie miał żonę teścia brata siostrę i każdy będzie se kase ubezpieczał w tym itemki loteryjne. Ciekawe jak wy pogodzicie się z kontekstem pushingu - a handlem, bo to w sumie można wrzucić do jednego wora.
Dla mnie ten przepis jest fatalny, i tak jak pisałem, b. mało ludzi wspólnie gra w jedną i tę samą grę
4. Regulamin uniwersalny na wszystkie wersje językowe
Dla mnie ta kwestia przynosi mi niesmak i niezadowolenie, ponieważ każdy kraj ma swój własny ustrój, kulturę, potrzeby.
Regulamin powinien być indywidualny dla polskich stron, a nie walnęliście jakieś gówno które na chama trzeba akceptowąć inaczej won, ban - spadaj, albo zgłoś się do supportu o chęci zamknięcia konta.
Żałosne
Nigdy nie mogę zagrać w tę grę porządnie i wbić tego 150 poziomu bo zawsze coś mnie zniechęca i wiecznie odchodzę i wracam do tego fajansu w nadziei, że coś się poratuje w tej grze
 
Przyzwolenia na multi nie ma, po prostu zostało postanowione by osoby grające z jednego IP (chodzi rzecz jasna o różne osoby) mogły sobie wzajemnie pomagać o co gracze prosili już od paru lat o ile mnie pamięć nie myli.

Zawsze chciałem mieć brata :) niestety w życiu go już nie będzie, ale coś czuje że w the westa on zagra i nawet na tym samym świecie co ja!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przecież ten regulamin nie trzyma sie kupy, sprawi tylko problemy i spiny między graczami, a spupportem
1. Off na przygodzie
Pierwszy przykład offów: Są sytuacje, że wlatuje żona w trakcie gdy sobie gram na przygodzie i zdarza się moment, że muszę nagle przerwać grę. Tak samo kurier do mnie zawitał, czy mam telefon pilny czy muszę oprowadzić klienta w kwestii wynajmu posiadłości czym od lat się zajmuję. U mnie offy na przygodzie są przypadkami rzadkimi - ale istnieją one i jak ktoś rozegra 30 sesji na dzień, to nie ma opcji by coś się w domu nie wydarzyło. Nie zgadzam się by off na przygodzie był karany ponieważ NIE MAM NAJMNIEJSZEJ ochoty użerać się z supportem, że miałem sytuację uzasadnioną by postawić offa. West to west - to gra, ale nie zamierzam uświęcać zasad tej gry ponad swoje życie.
Będziemy sprawdzać nagminność występowania offowania. Nie wierzę, że na 30 przygód powiedzmy 50% zakończy się ofem "bo coś" ;)

Drugi przykład offów: Są gracze co zakładają konta aby się wyżyć i zepsuć komuś nerwy. Więc jeśli nadziewam się na gracza, który postawi mi celowo offa, ponieważ wiadomo, temu nie zależy na ptk weterana i na czasie, wiec ja mam na chama dalej grać z offem i samemu nie mogę wyjść bo zostanę ukarany tak samo jak i ten co zepsuł sesję?
Wiecie o tym dobrze, że jak wchodzi multikonto - psuje sesję i wychodzi - to potrafi nagle cała piątka opuścić grę. Chcecie wszystkich nagle karać? To mnie w kilka dni dacie perma bo w moment wyłapię punktów - gdyż nie rozgrywam kilku sesji tylko multum, czasami jak mam czas to wykonam 40 sesji
Często są też spiny między graczami i walą se po plecach więc cóż.. ja opuszczam takie składy bo nie będę się przyglądał 12-15 minut jak jakiś gracz okłada kogoś przez całą sesje bo "coś" wyszło "nie tak" między graczem 1, a graczem 2.
Off na przygodzie będzie karany, a na forcie nie?
Tak jak wyżej, będziemy sprawdzać nagminność wychodzenia.


2. Kwestia kamienia na przygodzie
Od 1 czerwca do 30 czerwca tego roku grałem non-stop na 3 poziomie, bez broni, bez odbierania dziennego bonusu expa właśnie po to, bym nie musiał kupować sobie "zbutwiałego łuku" dostępny od 5 poziomu lub "łuku" dostępnego od 10 poziomu. Miałem taką ochotę grać w taki właśnie sposób, ponieważ to gra, ponieważ miałem taką chęć, ponieważ przynosiło mi to zysk, ponieważ sukcesywnie byłem w stanie narypać około 600 impów w 30 dni i z tego mieć ponad 400 wygranych
Większość graczy na salonie i banku to nowicjusze, nie umieją dobrze grać, więc dla mnie było idealnie latać tylko tam i mieć zawsze przewagę w przejmowaniu obiektu wroga, ile to razy nadziali się gracze widząc mnie z kamieniem, panicznie rzucali się na mnie do ataku, nawet koksy, co w sumie wykorzystując potem element taktyczny i doświadczenie dawał wygraną dla mojej drużyny
Nie zgadzam się zatem by latanie z kamieniem było karane, nawet w kwestii dużych poziomów gracza, bo są pewne osiągnięcia, są szanse na zapomnienie się co do przebrania.

Tak jak wyjaśniła to Patelkowa, gracze będą karani, gdy zdobędą osiągnięcia. W innych przypadkach jest to osłabianie drużyny.


3. Handel na wspólnym łączu - możliwy
Jak dla mnie to b. zły pomysł, ponieważ nielicznie zdarza się rodzeństwo czy małżeństwo wspólnie grających w jedną i tę samą grę
Dajecie możliwości stworzenia teraz super wylewu multikont, każdy teraz będzie miał żonę teścia brata siostrę i każdy będzie se kase ubezpieczał w tym itemki loteryjne. Ciekawe jak wy pogodzicie się z kontekstem pushingu - a handlem, bo to w sumie można wrzucić do jednego wora.
Dla mnie ten przepis jest fatalny, i tak jak pisałem, b. mało ludzi wspólnie gra w jedną i tę samą grę.

Jak już napisałem było to wiele razy wspominane przez graczy, a teamy wraz z IG podjęło decyzję o pozwoleniu na tego typu handel. Wiemy czego możemy się spodziewać, jesteśmy na to gotowi.

4. Regulamin uniwersalny na wszystkie wersje językowe
Dla mnie ta kwestia przynosi mi niesmak i niezadowolenie, ponieważ każdy kraj ma swój własny ustrój, kulturę, potrzeby.
Regulamin powinien być indywidualny dla polskich stron, a nie walnęliście jakieś gówno które na chama trzeba akceptowąć inaczej won, ban - spadaj, albo zgłoś się do supportu o chęci zamknięcia konta.
Żałosne
Nigdy nie mogę zagrać w tę grę porządnie i wbić tego 150 poziomu bo zawsze coś mnie zniechęca i wiecznie odchodzę i wracam do tego fajansu w nadziei, że coś się poratuje w tej grze

Z powodu różnic w regulaminach innych wersji względem polskiej postanowiono zunifikować wszystkie regulaminy by brzmiały one tak samo. Tak jak np. gdzieś jakiś skrypt był dozwolony, gdzieś indziej nie, były inne kary itd. Teraz jest tak samo, bo to ten sam produkt tylko w innych krajach. Tak jak z UE. Każdy kraj będący w UE musi przestrzegać pewnych ogólnych zasad panujących w tej organizacji.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
HiHi ostatnio moich rodziców bardzo zainteresowała ta gra, mówili nawet że pograją ^^
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ależ oczywiście, że mogą, przecież nie zabraniamy grać wielu osobom z tego samego IP, po prostu zabraniamy posiadać kilka kont na tym samym świecie ;)
 
jakie to jest przykre, czy wy uwazacie ze jedynym aspektem rozwazanym podczas oceny 'czy to multi' jest ip? I:)

z checia sie posmieje, kiedy to forumowe cwaniaczki wylapia kilka banow - za wlasna glupote i bezmyslnosc :DDD
 
niech już zmienią ten regulamin w końcu to nie będzie takich sytuacji jak dziś miała

1 vs 4

dowód : https://zapodaj.net/659d05d809b9c.png.html

offowanie zaczeło się kiedy do gry dostałem się bez broni (robię osiągniecie "Kto jest bez grzechu") i od razu zaczął się płacz i szlochanie bo nie masz broni ....

I chciałem aby ta banda płaczków teraz jak tacy są cwani wypowiedziała się na forum i pokazała mi regulamin który mi mówi i każe że na każdego impa muszę być z bronią.

Tagur , Mercenas ,Kamińskie wzgórza - tą trójeczkę to po zmianie regulaminu powinna czekać niespodzianka w postaci zablokowania impów dla nich :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry