Oktoberfest 2017

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z nieznanych nam przyczyn możliwość losowania za precle zniknęła o godzinie 23. Przepraszamy za zaistniałą sytuację :(
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Z nieznanych nam przyczyn możliwość losowania za precle zniknęła o godzinie 23. Przepraszamy za zaistniałą sytuację :(

I na tym się skończy?

Straciłem 35k precli, które miałem zostawione na podbicie punktów lotki na iro. Przez wyłączenie musiałem dokupić bryłek by wygrać lotkę.

Czy jest możliwa jakąś rekompensata?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Medal bonusu to sobie mogą wsadzić. Gracze w ramach rekompensaty powinni mieć możliwość do wyboru przynajmniej jednej rzeczy z loterii, włącznie z kategorią żółtą, bo zostali pozbawieni możliwości wylosowania takiego przedmiotu.
 
Dostaliście przeprosiny i czego chcecie więcej, chyba w regulaminie jest zapisane że inno nie musi dawać rekompensaty za bugi itp jak mnie pamięć nie myli
 
Nigdy nie było takiego błędu i z tego co słyszałem na innych wersjach językowych taka sytuacja nie miała miejsca, no tak jak fusek pisał nie popadajmy w teorie spiskowe.

Grając w grę każdy akceptuje regulamin, warto go sobie przeczytać.
Wszelkie utracone przez postać korzyści, bądź też możliwości potencjalnego uzyskania takich korzyści, spowodowane problemami technicznymi, nie są rekompensowane pod żadną postacią. Rekompensacie nie podlega również utracony czas aktywowanego konta premium.


Wy płaczecie za 9k a ja na jakiś światach miałem losować za 48k :x
 

DeletedUser33330

Gość
Gość
Nigdy nie było takiego błędu i z tego co słyszałem na innych wersjach językowych taka sytuacja nie miała miejsca, no tak jak fusek pisał nie popadajmy w teorie spiskowe.

Grając w grę każdy akceptuje regulamin, warto go sobie przeczytać.
Wszelkie utracone przez postać korzyści, bądź też możliwości potencjalnego uzyskania takich korzyści, spowodowane problemami technicznymi, nie są rekompensowane pod żadną postacią. Rekompensacie nie podlega również utracony czas aktywowanego konta premium.


Wy płaczecie za 9k a ja na jakiś światach miałem losować za 48k :x

Tu nie chodzi o ilość a o sam fakt, że takie coś miało miejsce. Przez to poszedłem spać głodny :|..
 

DeletedUser32889

Gość
Gość
no właśnie.
nie popadajmy w teorie. zwłaszcza dotyczące zjawisk absurdalnych i nieprawdopodobnych. A takie miało miejsce.
ale swoje oburzenie i niezadowolenie OGŁOSMY SWIATU. ;)
niech wiedzą, ze cierpimy ;p
 
to Ty nie bądz śmieszny.
został oszukany, wiec może domagać się rekompensaty. tak jak cała reszta oszukanych..
Grając w grę każdy akceptuje regulamin, warto go sobie przeczytać.
Wszelkie utracone przez postać korzyści, bądź też możliwości potencjalnego uzyskania takich korzyści, spowodowane problemami technicznymi, nie są rekompensowane pod żadną postacią. Rekompensacie nie podlega również utracony czas aktywowanego konta premium.

To zamyka dalszą dyskusje :)
 

DeletedUser33009

Gość
Gość
Ja tam na 5 sw miałem losować za 9k, wbijam a tam nic ;( niech chociaż na nastepnym evencie będę miał o 9k precli więcej :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry