Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie wiem, czy dobry temat, bo nigdzie nie mogę znaleźć dyskusji na temat Dia de los Muertos.
Jeśli skróciliście czas loterii, to może wypadałoby zmniejszyć cenę wazonu za OUP ?
Teraz poza pomocą w dobiciu do 140k jest bezużyteczny, a skrócenie czasu trwania loterii sprawia, że nie da się nawet odzyskać jego 1/2 wartości
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
A ja się pytam, gdzie jest zadanie z okazji eventu? Próg światowy kwiatków osiągnięty, raport o otrzymaniu "nagrody" odebrany a zadania brak. Czy tak ciężko choć raz wprowadzić aktualkę bez błędów? Za co płacą tym programistom...
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Widać jak TW podchodzi do sprawy. Wypuśćmy zabugowaną wersję a gracze głupcy i tak nakupują bryłek ... Hajs hajs hajs, brak ludzkiego podejścia.
Do czasu TW, do czasu
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
No wiecie, są zalety. Przynajmniej VIP na 14 dni starczy na event...
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Proszę pamiętać, że data oraz treść aktualizacji mogą ulec zmianie.

Zabezpieczyli się w porę, bo pewnie wiedzieli, że 20 nie wypali aktualka :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co wiem to pojawiły pewne problemy, niestety nie wiem jakie.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Pytanko. Dlaczego w opisie aktualizacji 2.67, w temacie odnoście polowania na dynie jest napisane "Ukończenie wszystkich trzech zadań zostanie nagrodzone osiągnięciem i zestawem przedmiotów", skoro jedyna nagroda to rewolwer holidaya. Celowe wprowadzanie graczy w błąd i tani chwyt, by zwiększyć chęci ich dropienia i wydanie hajsu na premki energii/automatyzację itp, czy pomyłka ?
 
Nie doszukuj się teorii spiskowych, bo wystarczy kilka dyń dziennie znaleźć żeby się wyrobić. Oczywista pomyłka przy tłumaczeniu:
The completion of all three quests will be rewarded with a achievement and a set item.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Pytanko. Dlaczego w opisie aktualizacji 2.67, w temacie odnoście polowania na dynie jest napisane "Ukończenie wszystkich trzech zadań zostanie nagrodzone osiągnięciem i zestawem przedmiotów", skoro jedyna nagroda to rewolwer holidaya. Celowe wprowadzanie graczy w błąd i tani chwyt, by zwiększyć chęci ich dropienia i wydanie hajsu na premki energii/automatyzację itp, czy pomyłka ?

Dziękujemy za uwagę, jest to błąd przy tłumaczeniu. Zostanie to poprawione w treści ogłoszenia ;)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Wg ogłoszenia dynie znajdować można do 3 grudnia czyli do dzisiaj. Od rana 300 energii na 15 sekundowych pracach i ani jednej dyni. Albo mam niesamowitego pecha że na 300 prac nie znalazłem ani jednej dyni albo znowu przekłamanie w ogłoszeniu. Nie potraficie nawet poprawnie ogłoszenia napisać bo jakoś nie chce mi się wierzyć że można mieć aż takiego pecha.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wg ogłoszenia dynie znajdować można do 3 grudnia czyli do dzisiaj. Od rana 300 energii na 15 sekundowych pracach i ani jednej dyni. Albo mam niesamowitego pecha że na 300 prac nie znalazłem ani jednej dyni albo znowu przekłamanie w ogłoszeniu. Nie potraficie nawet poprawnie ogłoszenia napisać bo jakoś nie chce mi się wierzyć że można mieć aż takiego pecha.
Kilku graczy też mi się skarżyło na to :/
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Również od rana mam problem ze znalezieniem dyni, a szukam na 10 rożnych światach.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jest błąd i dyni niestety już nie można znaleźć w pracy. Jeśli ktoś ma problem z zakończeniem zadań proszę napisać do supportu.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
to nie chodzi o samo zakonczenie zadan. Na huronie mam do znalezienia 21 dyń aktywowałem prermke zarowno energii jak i automatyzaji. A ty mi teraz o zadaniach piszesz? dynie do zada to sobie za 10k$ kupie. Natomiast 21 świecących dyń jest warte dużo dużo więcej. Rekompensaty oczywiście nie dostane żadnej bo przecież mogłem wcześniej znaleźć tak? Tylko że specjalnie na dzisiaj sobie poszukiwania przełożyłem bo wcześniej po prostu nie mialem czasu a zgodnie z ogłoszeniem mogłem to zrobić i dzisiaj. Tak więc podsumowując. Po raz kolejny TW leci za przeproszeniem w ... "po bandzie"
 
Do góry