Spis skryptów

Wojcieszy

Papatki bobaski
A może zrobimy sobie taki mały spis tych skryptów? ::)):

UWAGA!
Kod każdego skryptu w każdym momencie może być edytowany i przez to autor np. może wykraść nasze hasło do gry lub zrobić gorsze rzeczy. TWT nie zaleca instalowania skryptów i nie bierze odpowiedzialności za nie. Robicie to na własną odpowiedzialność!​

Aktualny spis
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam. Czy planowane jest poinformowanie graczy jaki skrypt według Polskiego The-West Team jest legalny, a który nie?
 
powiedziałbym, że mają to w dupie, ale byłbym wtedy złosliwy, przecież minęło ledwie półtora roku od kiedy opublikowałeś ich listę! ::}
 
Listy skryptów nie ma, czyli wszystkie są nielegalne :uuu)
Skrypty na wysyłanie waluty eventowej i pisanie kolorem szczególnie!!!
Można za to wyłapać bana <<:-]
To może od razu zmieńmy regulamin by wszystkie były niedozwolone, a nie są dozwolone te z listy na forum(której nie ma).
Komu zgłosić ten błąd w grze, bo wykorzystywanie błędów też jest nielegalne :uuu):uuu):uuu)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Proszę o odpowiedz kogoś z TWT (i to w terminie najlepiej krótszym niż 2 tygodnie).
Dlaczego tworzenie listy legalnych skryptów aż tyle trwa? Czy posiadając listy od innych narodowości (niemieckie, angielskie i inne) oraz opis skryptu na naszym forum, prace nad tym zajmują aż tyle czasu?
Czy TWT jest zwolnione z przestrzegania zasad? Bo jeśli nie, to poproszę informacje w ogłoszeniach, że prawie połowa osób z administracji przerwała swoją działalność w TWT i życzymy im powodzenia w życiu prywatnym.
Tak przypomnę tylko, że od początku tworzenia prze zemnie listy skryptów była mowa ze strony administracji, że spoko, mogę publikować, a niedługo TWT sprawdzi skrypty... to trwa od ponad roku :)

Rozumiem przyznawanie banów dla osób które korzystają ze skryptu, który sam wysyła precle, ale jaką przewagę w rozgrywce daje zmiana koloru na czacie?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dodatkowo...
Zasady zostały określone przez InnoGames, a na straży ich przestrzegania stoi zespół operatorów gry oraz moderatorów InnoGames ("Team").
Dopóki skrypt nie zostanie zalegalizowany i opublikowany przez Team, uznaje się go za nielegalny i nie wolno z niego korzystać.

Teamem określeni są administratorzy InnoGames (bez podziału na narodowości), więc jeśli regulamin jest taki sam dla wszystkich to po krótkich rozmyśleniach, można przyjąć, że lista legalnych skryptów udostępniona przez team który jest zatrudniony w InnoGames, będzie pasować wszędzie :) https://forum.the-west.net/index.php?threads/updated-script-catalog.56967/
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
Czy macie także tak, że od mniej więcej tygodnia skrypty ładują się bardzo powoli albo wcale ?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Czy macie także tak, że od mniej więcej tygodnia skrypty ładują się bardzo powoli albo wcale ?
Animation Performance (Beta Only)

We are trialling an upgrade to a new version of the jQuery library.
Animations have an improved frame rate and less impact on battery life.

Taka aktualizacja była na becie 27.11, nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że jakiś inny CM też o niej pisał w ogłoszeniu na ,,swojego the-westa", więc jest szansa na to, że biblioteka została też zaktualizowana u nas (to tylko przypuszczenia, więc potrzebne jest potwierdzenie CM).
Jeśli tak się stało, to trzeba czekać, aż skrypty zostaną zaktualizowane, wtedy będą lepiej działały z nową biblioteką.

Sprawdź też pliki cookie :)
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
witam,od kilku dni w skrypcie tw-calc mam taką sytuację. Klikam import i przedtem wyświetlały mi się jakby menu: zadania , ekwipunek etc i jak na to kliknąłem to otwierała się nowa karta przeglądarki ze stroną the west-calc .Teraz po kliknięciu "import od razu ta karta wyświetla się w małym okienku w stronie gry
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... niestety nie jestem wstanie Ci pomóc, ponieważ sam nie posiadam takiego błędu i nie wiem jak go naprawić. Spróbuj odinstalować i zainstalować skrypt jeszcze raz oraz wyłącz inne skrypty i sprawdź czy wtedy będzie działać.
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
dzięki za odpowiedź, zmieniłem przeglądarkę na Chrome (z Edge) i jest ok. Jedno jeszcze pytanie czy import zadań i postaci powinien być natychmiastowy ? Bo robię to np. po wykonaniu zadania i nie widzę różnicy na stronie tw-calc ?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
dzięki za odpowiedź, zmieniłem przeglądarkę na Chrome (z Edge) i jest ok. Jedno jeszcze pytanie czy import zadań i postaci powinien być natychmiastowy ? Bo robię to np. po wykonaniu zadania i nie widzę różnicy na stronie tw-calc ?
Jeśli chodzi o samo wykonanie zadania i sprawdzeniu później na TWDB to pewnie nie jest natychmiastowe. Zobacz czy będzie, jeśli wykonasz zadanie i klikniesz na ikonę tw-db.info (taki kompas w menu skryptów), i jak załaduje to kliknij na zadania.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Cały dział został zaktualizowany (poprawiono screeny i dodano aktualizacje skryptów) :)

Jeśli znajdziecie jakiś błąd w opisie/tłumaczeniu (jeśli ja jestem za nie odpowiedzialny) informujcie mnie o tym :)

Podsyłajcie linki do skryptów, których jeszcze nie opisałem !oooooo!
 
Ostatnia edycja:
Do góry