Aktualizacja - dyskusja

Wojcieszy

Papatki bobaski
  • Kiedy to weszło w życie i dlaczego nie było o tym słuchu na forum, Wojcieszy udostępniał gdzieś stronę z "legalnymi" skryptami, na której pojawił się właśnie wyżej wspomniany, dlatego uznałem że to jakaś nowa sprawa?
Skrypt ma kategorię ,,niedozwolone" (nawet sam nie wiem kiedy to zmienili), lecz CM o tym już od dłuższego czasu podczas różnych dyskusji mówiła. Według mnie powinna zostać wydana lista ,,zakazanych skryptów" i gracze powinni zostać poinformowani o tym poprzez ogłoszenie podczas logowania się.

Kiedy ja pisałem listy skryptów TWT bronił się rękami i nogami przed tym by coś mówić o nich... Wtedy w zależności od marketów skrypt był dozwolony, więc nie mogłem powiedzieć, że jest w 100% nielegalny, bo były markety, gdzie był on dostępny (wszystkie markety mają taki sam regulamin).
[/QUOTE]
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Nie mam pretensji do ciebie tylko do ludzi którzy udostępniają na forum skrypty i mają zamiar karać za ich używanie, bo przecież ani nikt twojego tematu nie skasował, ani nie poinformował oficjalnie, wszem i wobec, że w ich interpretacji regulaminu zaszły jakieś zmiany. Po to jest chyba regulamin żeby jasno określać niektóre rzeczy, a mam wrażenie, jakby ktoś się bał, że jeśli będzie za długi nikt go nie przeczyta. Jeśli brać zasady gry na poważnie (xD), żaden skrypt nie jest dozwolony, bo żadnego nie zatwierdził team, burdel na kółkach. Czekam aż @Etriel się wypowie na temat mojego poprzedniego postu i wysmaruje gdzieś w końcu oficjalne zdanie na ten temat.

Według mnie powinna zostać wydana lista ,,zakazanych skryptów" i gracze powinni zostać poinformowani o tym poprzez ogłoszenie podczas logowania się.

To chyba niewykonalne, jak napisałbym sam sobie skrypt na ustawianie pracek co 15 sekund i nigdzie się nim nie pochwalił, nikt nie mógłby mi go zabronić póki nie złapie za rękę. Dużo łatwiej z listą dozwolonych, ale widzę że w ciągu 2 lat i po dodaniu 20 tematów, zatwierdzony został tylko jeden, dodający cykl dnia i nocy.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
To chyba niewykonalne, jak napisałbym sam sobie skrypt na ustawianie pracek co 15 sekund i nigdzie się nim nie pochwalił, nikt nie mógłby mi go zabronić póki nie złapie za rękę. Dużo łatwiej z listą dozwolonych, ale widzę że w ciągu 2 lat i po dodaniu 20 tematów, zatwierdzony został tylko jeden, dodający cykl dnia i nocy.
Po prostu nie zdążyli zakatalogować go do niesprawdzonych :p
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
nowy serwer otwierają, nie wiadomo po co, chyba żeby jakieś (...) co się na wcześniejszych nie spełniły na tym mogły... a cyrku jak nie było tak nie ma :/
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Dostaniemy bonusy zestawu złotego konia?

+0.06 Siła (na poziom)
+0.06 Zręczność (na poziom)
+0.06 Sprawność (na poziom)
+0.06 Charyzma (na poziom)
+0.3 Punkty życia (na poziom)
+0.2 Unik (na poziom)
+0.3 Chowanie się (na poziom)
+0.2 Celowanie (na poziom)
+0.3 Zakładanie pułapek (na poziom)
+0.2 Dowodzenie (na poziom)
+20 Obrażenia (Bonus do sektorów w bitwach o fort)
+20 Absorpcja (Bonus do bitew o fort)
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
koperty z obli w cyrku to nieco poroniony pomysł- 250 w bardzo powszechnym, w powszechnym i rzadkim nic, 1k obli w bardzo rzadkim
na 7 gier 750 obli ^^ na grudzień jak się patrzy :D
natomiast usunięcie setów z cyrku też nieco lipa... liczyłem nawet na dodanie noowych przestarzałych, żeby sobie mieć w celach kolekcjonerskich
zabranie flakoników z expem bardzo trafne
z setu cyrkowego została tylko mucha, po co ? ktoś zapomniał usunąć ? :D
set klauna tylko w rzadkim... można było to rozłożyć jak w loteriach eventowych ;)
według mnie cyrk do poprawy
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Idiotyczna aktualizacja cyrku, set klauna ciągle w 4 puli, potka 5%, skrzynia z broniami, skrzynia doca i 50 obli w 1 puli.

No, ale czego można się spodziewać po TW XD.
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Fres na jica widze ze masz 100oup w pierwszej puli . Ten set kluana i tak do niczego taki sobie kolekcjonerski.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
WTF...? na klonie w pierwszej puli list za 250 obli na jicy za 100
ktoś się na głowy zamienił (...) ?
porównując klon<>jica cyrki różnią się dopalaczami nawet, chyba kolejny raz coś poszło nie tak
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a widzę na bfie jest koperta za 50 obli i jednak są eliksiry z expem...
w takim razie jedynie co zostaje to pogratulować fantazji pracujacym nad cyrkiem
 
WTF...? na klonie w pierwszej puli list za 250 obli na jicy za 100
ktoś się na głowy zamienił (...) ?
porównując klon<>jica cyrki różnią się dopalaczami nawet, chyba kolejny raz coś poszło nie tak
Nagrody w cyrku zmieniają się co 24 h. Wczoraj na Klondike w puli bardzo powszechnej był złoty list, dziś nie ma tam żadnego. Jutro może ta sama koperta pojawi się na jica lub bf, pojutrze na huronie itd. Nie wiadomo... Nagrody są losowo dobierane z większej puli, stąd różnice między światami.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a jakieś info gdzieś o losowości pul ? czy o wszystkich możliwych nagrodach w każdej z pul... ?
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Mati zawsze od zawsze nagrody z cyrku sie zmienily.
Jak chcesz poznac pule nagord obserwuj rozne serwery :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
a jakieś info gdzieś o losowości pul ? czy o wszystkich możliwych nagrodach w każdej z pul... ?

Nie, nie ma takowego.

- TWT ucieszone, bo zarobili, mając graczy głęboko w poważaniu - PROFIT
To IG zarabia, a nie TWT.

Członkowie TWT nie dostają profitów, nic nie zarabiamy ponadto co od początku zostało ustalone, a nie jest to realna waluta, o czym może nie każdy wie.
 
Do góry