Nowy świat - Nowy ja, jak zacząć?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33497
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33497

Gość
Gość
Witam,
tak się składa, że miałem przerwę od TW przez ostatnie 4 lata. Nadchodzi czas nowego świata, nadchodzi czas zmian :)) Wracam do gry i wiem, że sporo się pozmieniało. Potrzebuję jakiegoś poradnika żeby wdrożyć się na nowo. Nie proszę żeby ktoś przygotował dla mnie coś od zera, ale fajnie byłoby gdyby ktoś podrzucił może jakiś gotowy materiał :uuu) Jak zacząć, jaka klasa, jakie ciuszki, jak budować postać, jaką obrać ścieżkę i strategię rozwoju? Fajnie byłoby gdyby był to poradnik typowo pod exp.

Z góry dziękuję wszystkim pomocnym duszyczkom i miłego dnia życzę ::P
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Tak jak viksonZ napisał, najlepiej chyba zacząć ful budowanie i ful siła i robić pracki po 15s. Na noc warto znaleźć jakieś miasto z wysokim poziomem kościoła i tam go budować - za to też wpada dużo doświadczenia. Opcjonalnie można też robić bardziej opłacalne zadanka, ale aby większość się odblokowała trzeba wykonać serie Ocal Salon i Ocal Salon 2.
 
Są jeszcze różne sety zwiększające otrzymywanego expa z pracek ale przy starcie serwera wszyscy będą je chcieli zdobyć i ceny będą niebotyczne.
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Witam,
tak się składa, że miałem przerwę od TW przez ostatnie 4 lata. Nadchodzi czas nowego świata, nadchodzi czas zmian :)) Wracam do gry i wiem, że sporo się pozmieniało. Potrzebuję jakiegoś poradnika żeby wdrożyć się na nowo. Nie proszę żeby ktoś przygotował dla mnie coś od zera, ale fajnie byłoby gdyby ktoś podrzucił może jakiś gotowy materiał :uuu) Jak zacząć, jaka klasa, jakie ciuszki, jak budować postać, jaką obrać ścieżkę i strategię rozwoju? Fajnie byłoby gdyby był to poradnik typowo pod exp.

Z góry dziękuję wszystkim pomocnym duszyczkom i miłego dnia życzę ::P

Drogi Graczu ! Przede wszystkim polecam Ci spróbować się w bitwach fortowych ! Ja już dziś wiem, że dołączę do nowego świata razem Czterorękim.Bandytą - legendą polskiej sceny The West - możemy nauczyć Cię podstaw fortowego rzemiosła.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Witam,
tak się składa, że miałem przerwę od TW przez ostatnie 4 lata. Nadchodzi czas nowego świata, nadchodzi czas zmian :)) Wracam do gry i wiem, że sporo się pozmieniało. Potrzebuję jakiegoś poradnika żeby wdrożyć się na nowo. Nie proszę żeby ktoś przygotował dla mnie coś od zera, ale fajnie byłoby gdyby ktoś podrzucił może jakiś gotowy materiał :uuu) Jak zacząć, jaka klasa, jakie ciuszki, jak budować postać, jaką obrać ścieżkę i strategię rozwoju? Fajnie byłoby gdyby był to poradnik typowo pod exp.

Z góry dziękuję wszystkim pomocnym duszyczkom i miłego dnia życzę ::P

Szanowny Graczy,

Który powróciłeś z niebytności w bytność. Razem z Panem Arnoldem.Boczek witamy cię na dzikim zachodzie.
Podobnie jak ty jesteśmy podekscytowani startem nowego świata. Wow... to już 24 świat który zapowiada się równie wybornie jak 2 świat. Lata mijają a TheWest jest w nienagannej formie.

Pytasz jak zacząć ?

Zada sobie pytanie kim chciałbyś być. Czy jesteś ofiarą, która zbiera jagody, handlarzem, którzy nie potrafi trzymać prosto swojego pistoletu. Czy może jesteś fortowcem, który stoi u boku lub walczy przeciwko, żywej legendzie Arnoldowi.Boczkowi. Być może jesteś zawadiaką, który zabija i okrada.

Wszystko zależy od ciebie. Ty masz być kreatorem TheWest. Nie daj się zaszufladkować.
 
Jak zacząć, jaka klasa
Co do klasy postaci to jeśli ma być to Twój główny świat to NIE POLECAM poszukiwacza przygód
bo odwala czarną robotę na fortach (zero przyjemności z gry)
Obecnie najlepszą postacią fortową obok zawadiaki jest bob, którego mocno podrasowali.
Żołnierz jest typowym średniakiem (duża ilość hp - poza tym żadnych rewelacji)

Osobiście polecam zawadiakę, gdyż jest to chyba najbardziej uniwersalna postać zarówno do pvp i na forta

Poszukiwaczy przygód zakładaj na pozostałych serwerach w celu zarobkowym (wymiany międzyświatowe)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
:D
powodzonka wszystkim na nowym świecie ^^
przyda się Wam :D
 
powinni właczyć po południu lub wieczorem kiedy wszyscy będą po dniu pracy czy szkoły.
Aby wszyscy mieli równy start względem osiągnięć
 

DeletedUser33496

Gość
Gość
powinni właczyć po południu lub wieczorem kiedy wszyscy będą po dniu pracy czy szkoły.
Aby wszyscy mieli równy start względem osiągnięć
Takby było najlepiej, bo jak słyszę od niektórych ze koło 14/13 to słabo, połowa ludzi wtedy jest w pracy
 

DeletedUser33496

Gość
Gość
Dokładnie, ale wieczorkiem raczej większości dogodziliby
 

DeletedUser33457

Gość
Gość
Ja co chwilę sprawdzam jak tam sytuacja xD Chyba 1 raz jestem świadkiem startu nowego światu, a grę znam od... 5 lat?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Co za różnica o której godzinie i co z osiągnięciami, o złote kalesony gracie?
 

DeletedUser33308

Gość
Gość
Wszyscy czekają, a kiedy ta cała chmara wbije na świat to wywali serwer, zobaczycie :x
 
Status
Zamknięty.
Do góry