Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser21399

Gość
Gość
Widze bardzo lubicie mieszac w zestawach kupionych za brylki i w ich bonusach. Wg mnie to bardzo dobrze bo przez to inno traci kolejnych graczyhahahaha! i moze w koncu ten zjadacz czasu upadnie :)). Ciekawe przy ktorym evencie po wygraniu przez graczy nagrod glownych czyli broni zmienicie ich bonusy :DDD
 
Zrozumcie proszę, że może nie jest to miłe, ale zmiany w statystykach są normalną sprawą. W każdej grze. Gram w różne gry multiplayer i zmiany w umiejętnościach bohaterów, albo statystykach przedmiotów są nagminne. Powody są różne: zbyt silną postać osłabiają, słabą buffują. Postać robią OP (OverPowered) po to, aby namieszała i aby zmienić "metę". W każdej grze tak jest, nieważne, czy to CS (zmieniali rewolwer), czy PuBg (non stop zmiany), czy moby, czy mmorpg. Często balansuje się grę lub nawet psuje po to, aby na forach coś się działo, aby ludzie pisali, aby generował się ruch. Bo coś się dziać musi, bo inaczej gra umrze. Akurat tutaj to zwykły błąd, za który na dodatek możecie dostać zwrot środków, co naprawdę jest ewenementem. Myślicie, że jak płaciłem za nic nie dające skórki dla bohaterów do HOTSa eurosami, a potem dali wszystko ludziom za darmo dostałem zwrot kasy albo podziękowania? Proponuję napisać do Blizarda: ban na forum + ban na konto. Nikt się o nic nie pyta: nie pasuje, wypad. Tu macie się naprawdę dobrze. Takie są realia dzisiejsze :) Jest wszystkiego w brud i nikt nie będzie się przejmował marudzącymi jednostkami. Tu macie naprawdę dobre i szybkie wsparcie - w porównaniu do gier w które gram (z naprawdę dużymi budżetami). Pozdrawiam :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zrozumcie proszę, że może nie jest to miłe, ale zmiany w statystykach są normalną sprawą. W każdej grze. Gram w różne gry multiplayer i zmiany w umiejętnościach bohaterów, albo statystykach przedmiotów są nagminne. Powody są różne: zbyt silną postać osłabiają, słabą buffują. Postać robią OP (OverPowered) po to, aby namieszała i aby zmienić "metę". W każdej grze tak jest, nieważne, czy to CS (zmieniali rewolwer), czy PuBg (non stop zmiany), czy moby, czy mmorpg. Często balansuje się grę lub nawet psuje po to, aby na forach coś się działo, aby ludzie pisali, aby generował się ruch. Bo coś się dziać musi, bo inaczej gra umrze. Akurat tutaj to zwykły błąd, za który na dodatek możecie dostać zwrot środków, co naprawdę jest ewenementem. Myślicie, że jak płaciłem za nic nie dające skórki dla bohaterów do HOTSa eurosami, a potem dali wszystko ludziom za darmo dostałem zwrot kasy albo podziękowania? Proponuję napisać do Blizarda: ban na forum + ban na konto. Nikt się o nic nie pyta: nie pasuje, wypad. Tu macie się naprawdę dobrze. Takie są realia dzisiejsze :) Jest wszystkiego w brud i nikt nie będzie się przejmował marudzącymi jednostkami. Tu macie naprawdę dobre i szybkie wsparcie - w porównaniu do gier w które gram (z naprawdę dużymi budżetami). Pozdrawiam :)


Skiny skinami; zmiany przedmiotow dla urozmaicenia, ozywienia rozgrywki to drugie. Ale tu, od ponad roku, wszystko sie kreci wokol nieudolnosci programistow IG, ktorzy chrzania wszystko co wypuszczaja i dlatego jest taki dym. To moje zdanie. Kompetentni programisci nie pozwoliliby sobie na taka serie kiczu i tandety.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Ale w przypadku piłki to inna sprawa bo po ulepszeniu pisało 200% a rzeczywisty bonus to od samego początku 110%
(chochlik drukarski)
A wright rzeczywiście był za mocny... nie ma co dyskutować.....
ale wiesz, to jakbyś kupił passata a zapłacił za porsche, niby i to jeździ i to, ale po kieszeni dostajesz

Zrozumcie proszę, że może nie jest to miłe, ale zmiany w statystykach są normalną sprawą. W każdej grze. Gram w różne gry multiplayer i zmiany w umiejętnościach bohaterów, albo statystykach przedmiotów są nagminne. Powody są różne: zbyt silną postać osłabiają, słabą buffują. Postać robią OP (OverPowered) po to, aby namieszała i aby zmienić "metę". W każdej grze tak jest, nieważne, czy to CS (zmieniali rewolwer), czy PuBg (non stop zmiany), czy moby, czy mmorpg. Często balansuje się grę lub nawet psuje po to, aby na forach coś się działo, aby ludzie pisali, aby generował się ruch. Bo coś się dziać musi, bo inaczej gra umrze. Akurat tutaj to zwykły błąd, za który na dodatek możecie dostać zwrot środków, co naprawdę jest ewenementem. Myślicie, że jak płaciłem za nic nie dające skórki dla bohaterów do HOTSa eurosami, a potem dali wszystko ludziom za darmo dostałem zwrot kasy albo podziękowania? Proponuję napisać do Blizarda: ban na forum + ban na konto. Nikt się o nic nie pyta: nie pasuje, wypad. Tu macie się naprawdę dobrze. Takie są realia dzisiejsze :) Jest wszystkiego w brud i nikt nie będzie się przejmował marudzącymi jednostkami. Tu macie naprawdę dobre i szybkie wsparcie - w porównaniu do gier w które gram (z naprawdę dużymi budżetami). Pozdrawiam :)


a od czego jest serwer beta, na którym takie coś powinno być przetestowane, zanim zostanie wypuszczone w rozgrywkę ?
tak naprawdę ostatnią aktualizacją jaka była, można nazwać aktualizację z przygodami, bo wniosła coś do gry, reszta to tylko łatki... "aktualizacja aktualizacji aktualizacji (...) aktualizacji"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mówcie co chcecie ale Etriel mi zaimponowała.
Po tej aferze z piłkami zachowała się wreszcie W STOSUNKU DO MNIE jak profesjonalni CM zza oceanu

Nareszcie! Magda,dziękuję :)
 
Albo kolejny błąd albo po prostu nie poinformowaliście nas o tym? Z tego co się orientuje, jedyne piłki które można zdobywać jeszcze to te z dziennych zadań do 15 lipca. Natomiast te z pracek miały wypadać tylko do 28 czerwca do godziny 11:00, czy się mylę?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
"od 14 lipca od godziny 00:00 do 15 lipca do godziny 23:59"

Rozumiem, że post informacyjny, ale dlaczego pojawil sie z 13 godzinnym opóźnieniem?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
W związku z całą serią ostatnich błędów to się ciesz że ci dali info teraz a nie w poniedziałek ; w ostatni wekend mieliście okazję na uzupełnienie "piłek " kto się nie zorientował w porę to jego strata .


Musialem trzy razy czytac, zeby zorientowac sie, ze chyba cudzyslowia brakuje. Tak tylko odpowiedz informacyjna dla innych, by sie nie meczyli :).
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
czemu moja ulepszona czarna piłka daje tyle samo speeda (20%) co nieulepszona?
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Oki dzięki wielkie, już się bałem że stracę 4% speeda!
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Czyli,żeby zamknąć zadanie Jeden za wszystkich muszę anulować zadanie i pojawi się ono ponownie?
 
Do góry