Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33257

Gość
Gość
wiadomo coś czy w nowym zadaniu "Długa Droga" jest błąd? po zakończeniu zlecenia Handlarze bronią nie pojawia się nic nowego. Stoję w miejscu. Ktoś to przebrną czy jak to bywa ostatnio w zwyczaju nowe zadanie zawsze z błędami?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
wiadomo coś czy w nowym zadaniu "Długa Droga" jest błąd? po zakończeniu zlecenia Handlarze bronią nie pojawia się nic nowego. Stoję w miejscu. Ktoś to przebrną czy jak to bywa ostatnio w zwyczaju nowe zadanie zawsze z błędami?

Napisz wiadomość do supportu, a pomożemy odnaleźć powód braku zadania.
 
Czasem wgrywają poprawki językowe ;)

I nikt nie wspomniał, że hawajskie sandały dają teraz oprócz szansy znalezienia także regenerację :uuu)
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Przepraszam, gdzie jest informacja, ze nowy zestaw broni eventowych daje +6 ataku dopiero co mówiono mi, ze to co etriel wstawiła to poprawna wersja, a tu nagle hop królik z kapelusza znalazł się do obrony atak, znowu się czuję oszukany. Czy naprawdę nie uważacie, że ilość błędów i zmian o których nikt nas nie informuje jest zbyt duża? Jeżeli ktoś nie wykonuje swojej pracy jak należy nie powinien zostać zwolniony?

Żądam przyznania mi eventówki, oszukując mnie przedstawiając 2 krotnie złe bonusy raz w grze raz na forum pozbawiliście mnie szansy gry o nią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale co racja to racja po 2 błędach w jakie nas wprowadzili teraz te bronie powinni rozdać każdemu , bo zabrali szansę walczyć o nie bo każdy się sugerował bonusem.

teraz walka o eventowe wyglada na zasadzie nie patrz na bonus bo moze być gorszy od pierwszych bronii jakie wyszły ale po czasie je zmienimy na lepsze
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Skad i jak mozna bedzie zdobyc wymienione sety w najnowszym temacie o aktualizacji?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
El Gringo?
Zestaw ten będzie główną nagrodą w nadchodzącym konkursie międzynarodowym, nazwanym: International Gold Rush (międzynarodowa gorączka złota). Już wkrótce pojawi się więcej szczegółów dotyczących konkursu.

Więcej wiadomości pewnie niebawem.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
i dalej na PL nie ma informacji o "International Gold Rush!" - jakieś kłopoty z tłumaczeniem, czy PL ma nie brać udziału?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Najwidoczniej event nie jest nam pisany, fajnie byłoby mieć jedne z pięciu na świecie bronie +150 dmg/sektor na jakimś polskim serwerze NIE!!!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
i dalej na PL nie ma informacji o "International Gold Rush!" - jakieś kłopoty z tłumaczeniem, czy PL ma nie brać udziału?
To jest spisek! Ciekawe czy do 10:00 się wyrobią, by później mieć argument ,,podaliśmy informacje ponad 24h przed eventem" :p
Najwidoczniej event nie jest nam pisany, fajnie byłoby mieć jedne z pięciu na świecie bronie +150 dmg/sektor na jakimś polskim serwerze NIE!!!
Ogłoszenie pojawi się dzisiaj.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Dostalem patelnie szefa kuchni i nie moge kontynuowac linii zadan Henry na wakacjach? Powinno mi wyskoczyc zadanie u Marii lub szeryfa a takowych nie ma. Zrobilem cos zle ja, czy z zadaniami problem badz jakies wymagania sa?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
coś mnie omineło czy ten set kucharski wział się tak "z pupy"?
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Z tego zadania nowego to wynikało, jeśli zaglądałeś na nieautoryzowana stronę o TW :D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
tego się domyśliłem, dobrze że ta stronka jest :D bo tu jakiegoś info się doszukać to... tragedia
chodzą plotki że Wojcieszy ogarnia lepiej niż całe TWT :O
Wojcieszy na CMa !

i dlaczego mam dziwne wrażenie że jest znacznie lepszy od piłkarskiego... ? :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33391

Gość
Gość
Za pół roku będzie gorszy od setu weterynarza/wedkarza/mechanika powozów konnych czy jak tam nazwą nowy set :|
 
Do góry