Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33391

Gość
Gość
Tip: Jeśli nie chcesz spać 8h, śpij w namiocie albo koszarach fortowych 6h.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Smutne jest to, że TWT Polska nie reprezentuje interesów graczy. Ja nie wiem jak to się odbywa itd, nie wnikam, jednak postulaty gry dotyczące jakichkolwiek zmian nie sa brane przez nikogo pod uwagę. Mam watpliwość czy wgl sa przekazywane ,, wyżej". Co to za CM, który nie reprezentuje swoich graczy? Tak wszscy wiemy, że guzik możecie wobec inno, ale chcoiaż moze byscie wykazali iniciatywę. Widział ktoś jakiegoś admina oprócz fuska siedzącego czasem na salonie niebieskim kontem?

W grze panuje bajzel. Jest milion nie przydatnych setów z którymi nie ma co robić. Forty leżą. 13 światów istnieje dalej nie wiem w jakim celu skoro aktywnych graczy jest może 4 tysiące.

Kolejna sprawa przygody, okej daliście te noże, a co z pkt weterana co za nie kupować? Daliście bawarski set za darmo z lotki lepszy od wsp. Teraz noże? Wcześniej Wright? Czy nie uważacie, że najlepsze eq na przygody powinno być za pkt weterana, które uwaga otrzymujemy za przygody? Wię za weterana, nie ma ani najlepszego setu ani broni żenada, a genralnie nie ma nic.
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Bo inno to głąby kapuściane i tyle
Nie bede już grać w westa - to koniec
Jak zwykle inno musi przesadzić z czymś by sie obsrać hajsem bez względu na to co sie w ogóle dzieje w tej zakichanej grze

Może ja tobie wyjaśnię coś

"Bo inno to głąby kapuściane i tyle" - Za taką obrazę twórców powinnaś już dostać bana , w sumie to najpierw ostrzeżenie ,ale widzę ,że nie ma tutaj moderatorów :/.

"Nie bede już grać w westa - to koniec "- Nie będziesz grać ? nikt cię tutaj nie trzyma,nikomu łaski nie robisz , za kogo się uważasz ? za księżniczkę jakąś ? dziewczyno ile ty masz lat ? zachowujesz się na 7 :/.Chcesz to kończ z grą ,1 osoba pójdzie przyjdą inni ,nowi co za problem łaskę komuś robisz ?
Ty z grą nie skończysz bo jesteś uzależniona od TW ,grasz na wszystkich serwerach ,kto inny by tak grał jakby nie był maniakiem ? jesteś uzależniona i będziesz grać bo nie masz nic innego do roboty skoro grasz na wszystkich serwerach.Więc przestań tupać nóżkami i fochy strzelać jak mała dziewczynka ,dorośnij proszę.

"Jak zwykle inno musi przesadzić z czymś by sie obsrać hajsem bez względu na to co sie w ogóle dzieje w tej zakichanej grze" - co ty myślisz ,że INNO to fundacja charytatywna ? ,że grę za darmo stworzyli byśmy mogli sobie grać za darmo ? każda gra stworzona jest z myślą zarobku.

"by sie obsrać hajsem" - to jest firma jak każda inna która musi zarabiać , na ludzi w tym Fuska i serwery i inne typu sprawy firmowe, co ty myślisz ,że to za darmo jest ? za darmo ludzie w INNO pracują ? utrzymanie serwerów ,prąd to za darmo jest ? to wszystko kosztuje - Witaj w naszym świecie ,to nie TW ,że za darmo jest wszystko to nie gra ,a prawdziwe życie.Ty też do pracy z darmo chodzisz i pracujesz co ? otrzymujesz pieniądze za to więc i INNO chcą zarobić i nie ma im mieć co za złe.A sposób jest prosty dać lepsze bronie i ludzie się rzucają i kupują - tak się zarabia.Ich widocznie nie obchodzi balans w grze, tylko zysk i nie dziwie im się bo z czegoś muszą się utrzymać.

Dorośnij bo zachowujesz się w grze,na forum jak i na yt jakby jakaś mała dziewczynka.

bo man nerwy! wszystko mnie denerwuje - mam włącziny urlop all serwy i dostaje fioła
- jak masz nerwy to nie graj :) ,jak już pisałem wyżej łaski nikomu nie robisz i nikt nie będzie płakać bo nie grasz , czas dorosnąć dziewczyno.

Co do reszty ,którzy narzekacie na nowe bronie bo są lepsze ,tak to jest tzn P2W , dają za kase lepsze przedmioty niż w grze można zdobyć i to za kasę ,ale co się dziwić muszą jakoś zarobić.
Inni kupują i dzięki nim gramy za darmo , ja nie płacę, inni też ,a jeszcze inni tak.Nie mam nic do nikogo niech każdy płaci jak chce albo i nie to jego sprawa..Gram także w inną grę nie przeglądarkową i jest to samo,za pieniądze są lepsze rzeczy od tych co można zdobyć w grze i kompletny brak balansu i co z robić ? - odpuścić i uszanuje się nerwy.
A są jeszcze inne gry przeglądarkowe które są tylko nastawione na p2w tak więc jak nie kupisz to jesteś chłopcem do bicia , musisz kupować by mieć szanse w takie gry nie gram i szanuję zdrowie ,ale nie ma co płakać ludzie to tylko gra ;).
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
:uuu)Fajna jest ta gra, uwielbiam dobrze się zabawić. : czasami nawet nie wiem o co się walczy i do czego to wszystko zmierza. .OUD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
"by sie obsrać hajsem" - to jest firma jak każda inna która musi zarabiać , na ludzi w tym Fuska i serwery i inne typu sprawy firmowe, co ty myślisz ,że to za darmo jest ? za darmo ludzie w INNO pracują ? utrzymanie serwerów ,prąd to za darmo jest ? to wszystko kosztuje - Witaj w naszym świecie ,to nie TW ,że za darmo jest wszystko to nie gra ,a prawdziwe życie.Ty też do pracy z darmo chodzisz i pracujesz co ? otrzymujesz pieniądze za to więc i INNO chcą zarobić i nie ma im mieć co za złe.A sposób jest prosty dać lepsze bronie i ludzie się rzucają i kupują - tak się zarabia.Ich widocznie nie obchodzi balans w grze, tylko zysk i nie dziwie im się bo z czegoś muszą się utrzymać..

To prawda, musi zarabiać, ale nie dostaję za to pieniędzy ;)
 
"Ponieważ umiejętności takie jak taktyka i zaskoczenie mają bardzo istotny wpływ na wartość celowanie podczas pojedynków. Wpływ ten może być negatywny (zmniejszanie wartości celowania), dlatego odpowiednio dostosowaliśmy nasze opisy umiejętności."

o 13 była aktualizacja? ja mam takie same opisy taktyki i zaskoczenia
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
zaczelem pisac ale uznalem ze nie bede nikogo obrazal wypije flaszke zapomnienia z 2015 roku gdzie kazdy mogl zmienic cechy w imie nowych zasad pojedynkowych szkoda ze nigdy nie dzialaly normalnie jak zaskoczenie czy taktyka ale nas juz nic nie zaskoczyNIE!!!

Mam tyle szczęścia w przeciwieństwie do innych, że wypiłem kiedyś napój zapominania, pomógł mi zapomnieć większość problemów zmieniłem cechy na obronę rzadko atakuje, nigdy jednak nie spełniały się one mało, kiedy dawały bonus do osiągnięcia celu, chyba znów coś wychlam, ale na pewno nie darmowy eliksir zapomnienia. pif_paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32815

Gość
Gość
Za bardzo nie narzekajmy :) Nie ma idealnej gry.
Ale nie o tym. Jest sporo światów, jedne mniej inne bardziej popularne. Gorzej, że wszędzie ci sami gracze. Mało jest nowych graczy. Mam wrażenie, że INNO traktuje Westa jak trochę niechciane dziecko. Często widzę w telewizji reklamy FoE, czy Grepolis. A The West? Chyba, że akurat miałem zamknięte oczy :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czym różni się powszechna a rzadka skrzynia oktoberfestu?
 

DeletedUser33283

Gość
Gość
Czy zestawy pasterza i pastereczki będa zablokowane w handlu/ulepszeniu czy już za miesiąc na naszych serwerach pojawią się bronie 2/2dmg na lvl ulepszone na 4?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Prośba/ Propozycja: podczas wybierania potraw z obecnego eventu, jako pierwsza propozycja zawsze pojawia się opcja z bryłkami, 99% graczy i tak klika w precle! Dlatego wnoszę o zmianę, tak aby domyślną opcją były właśnie precle a nie bryłki!
 
Prośba/ Propozycja: podczas wybierania potraw z obecnego eventu, jako pierwsza propozycja zawsze pojawia się opcja z bryłkami, 99% graczy i tak klika w precle! Dlatego wnoszę o zmianę, tak aby domyślną opcją były właśnie precle a nie bryłki!
Czekając aż to zmienią, możesz wykorzystać skrypt tw-db info, tam jest opcja ustawienia domyślnej opłaty.
 

DeletedUser33748

Gość
Gość
Czy jeśli kupię dwa wory z preclami, (czyt. Union Pacific Shop) to będę dostawał z każdego z tych worów precle? Choć domyślam się, że zapewne jest ograniczenie do jednego, jednakże warto zapytać.
 
Do góry