Moj kanał na yt i mały opening

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32855
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak widzę ten cały hejt...
Ludzie, spójrzcie sobie na produkcję youtuberów, ale na pierwsze ich filmiki, kiedy oni dopiero zaczynali... dźwięk był słaby, czasami nawet zamazane (szczególnie patrząc na pierwsze filmy takiego Gonciarza na yt), a tutaj...
Chłopak się stara, robi to co lubi, może będzie się dzięki temu rozwijał, wystarczy spojrzeć na podany przeze mnie przyład Gonciarza, który od recenzowania gier wideo stał się świetnie prosperującym freelancerem zakładając firmę w Japonii, kompletnie innym kraju, jakiś czas temu założył filię w Polsce. Spójrzcie na jego filmiki na początku i teraz. Widzicie coś? Poprawa jakości, rozwój, posłuchajcie go czasami, jak mówił o tym jak zaczynał. Spójrzcie na początku wielu czołowych osób na youtube. Nawet kurcze Pewdiepie początkowo robił słabej jakości materiały (dźwięk, obraz), ale robił to bo lubił.
Gimper obecnie ocenia kanały woich fanów. Nie hejtuje ich tylko spokojnie konstruktywie mówi co by zmienił co by zrobił by ten kanał był jeszcze lepszy. Od mminiaturek, poprzez tytułowanie, po nawet styl wypowiedzi. To jest właśnie clue.

Co do autora filmików: rób to co lubisz, szanuję zainteresowanie, rozwijaj się, a może Twój content będzie coraz lepszy.

I nie, nie piszę to jako osoba z TWT która musi przecież ładnie mówić na ten temat. Jeśli macie jakieś zainteresowania, czy coś w ten deseń spójrzcie na swoje początki. Np. lubię modelarstwo, uwielbiam wręcz. Mój pierwszy model kupił mi mój ojciec, był to helikopter. Kompletnie mi nie wyszło sklejenie go, ale wiecie co? Przez wiele lat stał na półce obok innych, już nieco lepszych, by pokazać właśnie ten rozwój (teraz nie stoi, bo leżą tam ksiażki, ale ma wszytkie moje modele mają swoje miejsce gdzieś indziej). Więc zamiast krytyki podajcie też jakieś wskazówki jeśli się na tym znacie.
 
Jak widzę ten cały hejt...
Co do autora filmików: rób to co lubisz, szanuję zainteresowanie, rozwijaj się, a może Twój content będzie coraz lepszy.
Dokładnie to! Tak właśnie należy podchodzić do tematu, a nie od razu seria zarzutów jakie to tragiczne, trochę zrozumienia. Świat byłby piękniejszy bez tej całej wszechobecnej krytyki na każdym kroku. Aaa, żeby nie było, że zgadzam się tylko dlatego, bo fusek to napisał - nie, po prostu tak już uważałem od początku, może mój komentarz zakończę tym co pisałem wcześniej :) .
Fajne, nagrywaj dalej - nie przejmuj się negatywnymi opiniami, one zawsze będą. Nie jest to może zrobione 100% profesjonalnie, ale sam mówisz, że dopiero zaczynasz, więc nie poddawaj się i rób dalej swoje. Powodzenia :) !
Ależ napisałem, że nie jest to 100% profesjonalne, zapewne wynika to z faktu, iż to pierwszy filmik i dopiero się uczy. Ale żeby tak od razu zjechać gościa od góry do dołu, bez przesady. Następny będzie lepszy ;-) . Ja wolę ludziom dawać szanse, a nie podcinać im skrzydła już na starcie. Są dwie szkoły, jedni wyznają, że solidna krytyka pomoże, inni, że zaszkodzi i spowoduje porzucenie tego co się dotychczas spróbowało. Ja wyznaję tę drugą zasadę. To jest właśnie przywilej forum, Ty masz swoje racje, ja swoje i przy nich pozostańmy ;-) . Pozdrawiam :) .

Na tyle w tym temacie ode mnie, pamiętaj Marcin, że są osoby, które doceniają trud i zaangażowanie, a już tym bardziej jeśli to Twoje początki! Trzymaj się i rób dalej swoje, przede wszystkim dla siebie, a przy okazji na przekór tym co krytykują, hehe ^^ .
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
pytanie ma ktoś no copyraid muzyke westernowa pilnie do odcinka?
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
Eloszka kowboje









To ja was moglo przychodzę z nowym filmem i co najważniejsze poprawionym microfonem(kupiony) :
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ty na serio nie obejrzałeś tego przed wstawieniem?
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
uwaga za godzinę niecała premiera mojego najnowszego filmu gdzie pokazuje wam jedyny w grze Mounta zapraszam do oglądania :
 

DeletedUser32855

Gość
Gość
jagby co jest film na 2 kanale na temat acta2 zapraszam
 
Do góry