Aktualizacja - dyskusja

32 000 precli to 66 skracania czasu losowań, to duża przewaga, nagroda nieadekwatna do sytuacji szybkiego testu - 32k precli powinno być teraz rozdane wszystkim graczom (którzy się zgłoszą) by wyrównać możliwość wygrania loterii

p.s. chociaż raczej jak zawsze będzie to zamiecione pod dywan, bo kto by się tam przejmował... cyrk, hawajski - wielu się nachapało, reszta może tylko marudzić
 
Da się coś z tym zrobić? Bo to tylko mnie zasmuca pokazując, jak bardzo gra wymiera, że nawet nie ma z kim pogadać... :(
Zaglądaj na Nawaho, tam zawsze jest z kim pogadać ;-) . Co do precli za testy nie będę się wypowiadał, bo i tak gram tylko na Nawaho i dobrze mi z tym :D . Było minęło, szkoda się tym zajmować, kto był - skorzystał, kto nie to nie i trudno - przeżyjecie jakoś :p .
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a może by tak nie można było by zmieniać eq podczas przygod... jest to taka sama rozgrywka jak forty czy pvp...
 

DeletedUser33431

Gość
Gość
Wszyscy gracze powinni przestać grać,logować się ,wydawać zł na tą gre przez pewien czas może wtedy zaczynaliby się interesować tym co "Gracze" mają do powiedzenia na temat przesadzonych ulepszeń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No co jest grane wściekli sie z tymi konserwacjami, najpierw pojedyncze serwy pare serwów wywaliło, a teraz na koniec all konserwacja i nic nie napisane o tym, że takowa przerwa techniczna dziś nastąpi
To po co raz piszecie, a raz nie piszecie. Albo w lewo albo w prawo, a nie bajzel jest
 

DeletedUser29350

Gość
Gość
Czy wam też po aktualizacji worki z preclami przeterminowały się?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
zawsze coś pod koniec loterii musi się zdupczyć.
PS. proszę o przelanie 2500 precli na moje konta na nawaho, musco, lui oraz s.1 gdyż tam miałem worki, które nawaliły :)
 
W workach z preclami wystąpił błąd. U niektórych osób, które zakupiły worki pierwszego dnia eventu, mogły one przedwcześnie zniknąć. Jeśli jesteście w takiej sytuacji, to napiszcie do supportu, a oddamy Wam 2500 precli.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pociesze Wszystkich mi poszło losowanie na Luizjanie, bo w trakcie przekupywania nastąpiła konserwacja, precelki poszły, a nagrody nima ::::Pnic dziwnego nie zdarzyłem przekupić kelnerki. oops!
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A co z przedmiotami takimi jak biala lub zielona sukienka, ktorych nie ma w GM Town? Swiat Luizjana np.

Dalej mnie smieszy fakt, ze mimo iz zadanie bylo zbugowane na becie to i tak trafilo na nasze servery i to wciaz z bledami...
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A co z przedmiotami takimi jak biala lub zielona sukienka, ktorych nie ma w GM Town? Swiat Luizjana np.

Dalej mnie smieszy fakt, ze mimo iz zadanie bylo zbugowane na becie to i tak trafilo na nasze servery i to wciaz z bledami...
Wszyscy programiści są przezaczeni do organizacji eventów i nikt nie został do naprawy zadańoops!
 
Do góry