PYTANIA DO LOTTO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33283

Gość
Gość
Powiedzmy że gram na 2 światach {X,Y}. Czy jak kupię losy na świecie X, a wyślę wiadomość z numerami na świecie Y to czy losy będą ważne? I czy w wiadomości trzeba wybrać świat czy jak?
z tego co zrozumialem to dostaniesz mozliwosc wyboru swiata na ktorym odbierasz nagrody a brylki to pewnie od razu na konto dostaniesz
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Wygrałem certyfikat dostawy koni, czy oznacza to, że mogę wybrać sobie rok z którego owy będzie pochodził?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
25. 1000 obligacji
28. 200 obligacji

Czy te obligacje otrzymam w postaci listów czy bezpośrednio na konto - pytam bo mam już maksymalnie wykorzystane konto (prawie 3k) i jednak listy będą bardziej "poręczne" w mojej sytuacji (i nie tylko mojej, bo inni gracze mają ten sam problem).
 
Wygrałem certyfikat dostawy koni, czy oznacza to, że mogę wybrać sobie rok z którego owy będzie pochodził?
Certyfikat, który można było wygrać, zawiera zaprzęgi z Dnia Niepodległości 2015.
25. 1000 obligacji
28. 200 obligacji

Czy te obligacje otrzymam w postaci listów czy bezpośrednio na konto - pytam bo mam już maksymalnie wykorzystane konto (prawie 3k) i jednak listy będą bardziej "poręczne" w mojej sytuacji (i nie tylko mojej, bo inni gracze mają ten sam problem).
Obligacje zostaną rozdane w formie listów.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Certyfikat, który można było wygrać, zawiera zaprzęgi z Dnia Niepodległości 2015.

Witam, proszę mnie źle nie zrozumieć, ale nie można zmieniać zasad gry podczas jej trwania, oficjalna lista nagród została ogłoszona i wszelkie niedomówienia, nieścisłości i braki w opisie powinny być interpretowane na korzyść graczy! Każda inna nagroda z listy została odpowiednio podpisana, zaś Certyfikat nie. Dlatego wnoszę o to, aby w ramach "reklamacji" za niedopatrzenie organizatora loterii, wszyscy gracze, którzy wylosowali Certyfikat, otrzymali go z "terminem ważności" nie starszym niż 2017 rok! Ewentualnie, proszę dać graczom możliwość wyboru poprzez kontakt z supportem (choć ta opcja może być bardziej upierdliwa dla naszej wspaniałej ekipy TW i lepiej nie brać jej pod uwagę).

Proszę o odniesienie się do mojego wniosku.

Pozdrawiam
speedy911
 

Lenka222

Członek obsługi gry
185 Zestaw fortowy
Cóż to takiego?

Jest to zestaw wzmocnień fortowych z shopu.

Witam, proszę mnie źle nie zrozumieć, ale nie można zmieniać zasad gry podczas jej trwania, oficjalna lista nagród została ogłoszona i wszelkie niedomówienia, nieścisłości i braki w opisie powinny być interpretowane na korzyść graczy! Każda inna nagroda z listy została odpowiednio podpisana, zaś Certyfikat nie. Dlatego wnoszę o to, aby w ramach "reklamacji" za niedopatrzenie organizatora loterii, wszyscy gracze, którzy wylosowali Certyfikat, otrzymali go z "terminem ważności" nie starszym niż 2017 rok! Ewentualnie, proszę dać graczom możliwość wyboru poprzez kontakt z supportem (choć ta opcja może być bardziej upierdliwa dla naszej wspaniałej ekipy TW i lepiej nie brać jej pod uwagę).

Proszę o odniesienie się do mojego wniosku.

Pozdrawiam
speedy911

Na liście nagród z lotto znajduje się przedmiot o nazwie Certyfikat Dostawy Koni i taki też przedmiot zostanie przekazany osobom, które go wybrały. Nie ma możliwości wymiany narody na inną.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
To jest czyste wprowadzanie w błąd. Informacja o tym, iż certyfikat jest dla koni z 2015 roku jest zwykłem oszustwem, gdyż nie zostało to podane w liście nagród.
Mimo, iż sam go nie wygrałem osoby, które to zrobiły powinny mieć możliwość wyboru roku dla którego jest przeznaczony. Takich certyfikatów jest 5, a po ogłoszeniu wyników nagle ktoś się dowiaduje, że jest on jednym z najgorszych. Osobiście nie wydziałbym problemu, gdyby zostało to podane w owej liście. To tak jakby zwyciezcy lotto dać stare polskie złote.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To jest czyste wprowadzanie w błąd. Informacja o tym, iż certyfikat jest dla koni z 2015 roku jest zwykłem oszustwem (...).

Nie przesadzajmy z takimi oskarżeniami. To tylko zwykłe niedopatrzenie, a ja jako gracz staram się wykorzystać wszystkie możliwe sposoby na zmaksymalizowanie potencjalnego zysku ;)

W tym konkretnym przypadku staram się wywalczyć lepszą jazdę i mam nadzieję, że to się uda, bo są ku temu przesłanki. Nie jestem pazerny i zadowolę się nawet tą z 2017 roku.

Dlatego ponawiam swoje pytanie i przypominam, że w loteriach wszelkie nieścisłości są interpretowane na korzyść graczy.

Przypominam wszystkim, że to jest przecież gra przeglądarkowa a nie Urząd Skarbowy :D.
 
Nie przesadzajmy z takimi oskarżeniami. To tylko zwykłe niedopatrzenie, a ja jako gracz staram się wykorzystać wszystkie możliwe sposoby na zmaksymalizowanie potencjalnego zysku ;)

W tym konkretnym przypadku staram się wywalczyć lepszą jazdę i mam nadzieję, że to się uda, bo są ku temu przesłanki. Nie jestem pazerny i zadowolę się nawet tą z 2017 roku.

Dlatego ponawiam swoje pytanie i przypominam, że w loteriach wszelkie nieścisłości są interpretowane na korzyść graczy.

Przypominam wszystkim, że to jest przecież gra przeglądarkowa a nie Urząd Skarbowy :D.

Nie dla psa tfu
 
Są 4 "Certyfikaty dostawy koni", począwszy od 2014 do 2017. Dlaczego organizatorzy loterii nie dopatrzyli się takiej nieścisłości? Gracze powinni mieć w tym momencie wybór, który certyfikat chcą otrzymać.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Teraz pytanie, jak PlTWT zareaguje na swoje jawne niedopatrzenie. Czy pokażą twarz nieugiętej administracji i zamiotą sprawę pod dywan, czy jednak przyznają się do swego błędu i rozpatrzą sprawę na korzyść graczy.
? Zważywszy na to, że ta gra stała się niewyrównana po dwóch wielkich wpadkach załogi IG (pierwsze wersje nowego cyrku i set hawajski) to moim zdaniem rozdanie tych kilku certyfikatów z 2017 roku bardziej nie zaszkodzi i tak już niezbalansowanej rozgrywce.

Jednakże coś czuję, że sprawa kończy się tak jak kończy się każdy niewygodny temat dla PlTWT. Temat zostanie zamknięty, niewygodne posty skasowane i ocenzurowane, sprawa zamieciona pod dywan a my dalej będziemy grali w tą grę jakby nigdy nic, ślepo wierząc, że jednak nadejdą dla niej dobre dni (które powinny nadejść parę lat temu, bo nie trafili za bardzo z czasem ulepszania Westa).
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Na liście przedmiotów wymieniony był przedmiot o nazwie Certyfikat Dostawy Koni, taki też przedmiot zostanie rozdany w kodach z nagrodami z lotto. Przedmiot ten nie posiada w nazwie roku wydania, a lista składała się jedynie z nazw przedmiotów jakie są możliwe do wygrania w loterii. Z tego też powodu nie została wyszczególniona zawartość certyfikatu.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Czyli mam rozumieć, że dostanę wszystkie 4, bo mają taką samą nazwę? Podoba mi się ten koncept.
 
Status
Zamknięty.
Do góry