PYTANIA DO LOTTO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33053

Gość
Gość
Dopiero zobaczyłem wcześniejszą odpowiedź. Czy naprawdę nie mogło zostać wyszczególnione co sie dostaje za losy? Podobnie było z wieloma innymi, np paczka fortowca czy jakoś tak. Patrząc na certyfikat marzy mi się raczej jazda Pizarro, nie jakaś jazda zwiadowcy, mająca jedynie wartość kolekcjonerską.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Czyli mam rozumieć, że dostanę wszystkie 4, bo mają taką samą nazwę? Podoba mi się ten koncept.

XD

Patrząc na certyfikat marzy mi się raczej jazda Pizarro, nie jakaś jazda zwiadowcy, mająca jedynie wartość kolekcjonerską.

O tym samym pomyślałem, nawet nie brałem pod uwagę, że mogę dostać coś z tego roku (bo i po co, przecież mogę to sobie kupić na rynku).

Z drugiej strony, jazda poszukiwacza też jest fajna, właśnie ze względu na wartość kolekcjonerską, która niestety na Nawaho jest nic nie warta - ten Świat jest za młody na takie zabawy :/
 

Lenka222

Członek obsługi gry
XD



O tym samym pomyślałem, nawet nie brałem pod uwagę, że mogę dostać coś z tego roku (bo i po co, przecież mogę to sobie kupić na rynku).

Z drugiej strony, jazda poszukiwacza też jest fajna, właśnie ze względu na wartość kolekcjonerską, która niestety na Nawaho jest nic nie warta - ten Świat jest za młody na takie zabawy :/

Jak sami zauważyliście ten certyfikat posiada wartość kolekcjonerską, są to przedmioty których zakup na nowych światach jest niemożliwy. Myślę, że kolekcjonerzy ucieszą się z tego przedmiotu, lub też z możliwości jego odsprzedaży innym graczom. Pamiętajcie, że pod tym samym numerem mógł kryć się pusty los lub zwykły produkt, który można znaleźć dość łatwo w pracy.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Niestety nie jestem zbieraczem, a pod numerem mogło się kryć jazda pizarro.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Krył się zestaw w roku 2015, który nosi nazwę Certyfikat Dostawy Koni.

Który nie został poprawnie (dostatecznie szczegółowo) opisany na OFICJALNEJ stronie (forum) promującej LOTTO.

PYTANIE:
Czy wszelkie niedomówienia, nieścisłości i braki w opisie powinny być interpretowane na korzyść graczy?

(oczywiście jeżeli nie ma to wpływu na balans gry)

Proszę o ustosunkowanie się do mojego pytania i jasną odpowiedź TAK czy NIE.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Tak jak napisałam powyżej wszelkie nagrody zostały opisane w ten sam sposób czyli nazwą przedmiotu. Przy żadnej nagrodzie nie było dodatkowych informacji. Umieszczenie dopisków przy jednej nagrodzie, skutkowałoby koniecznością umiesczenia ich przy wszystkich innych nagrodach lub ich większości, co przy poglądowej liście nagród zmieniło by jej sens.
Cytując zasady konkursu:
Wyżej wymieniona nagroda nie mogą być wymienione na gotówkę oraz inne alternatywne opcje. Nagroda nie może zostać przyznana innej osobie niż zwycięzcy. -> oznacza, to że nie można wymienić nagrody na inną, niż ta którą otrzyma Pan poprzez system support. Nagroda nosi nazwę Certyfikat Dostawy Koni i taka też nagroda zostanie przydzielona.

Odpowiadając na Pana pytanie
Czy wszelkie niedomówienia, nieścisłości i braki w opisie powinny być interpretowane na korzyść graczy?

W tym przypadku nie ma mowy o braku w opisie. Podana została prawidłowa nazwa przedmiotu. W związku z tym nie zostanie on wymieniony na inny. Każdy przypadek interpretacji zasad jest indywidualny i zależny od kontekstu. W opisanym przez Pana przypadku nie zostanie zmieniona nagroda.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Czy wiadomo coś kiedy będą przyznawane nagrody? Niby do 7 dni po ogłoszeniu wyników, ale wiecie jak jest - zdarza Wam się być 'trochę' nieterminowi :p
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
W tym przypadku nie ma mowy o braku w opisie. Podana została prawidłowa nazwa przedmiotu. W związku z tym nie zostanie on wymieniony na inny.

Niech będzie, poddaje się. Lepszy osioł w garści niż Pizarro na dachu (czy jakoś tak). Niemniej jednak, moim zdaniem wartość kolekcjonerska obiecanego Certyfikatu jest minimalna, a nagroda słaba :/
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nagrody są już powoli rozdawane. Panowie, trochę cierpliwości!
 
Tak jak napisałam powyżej wszelkie nagrody zostały opisane w ten sam sposób czyli nazwą przedmiotu. Przy żadnej nagrodzie nie było dodatkowych informacji. Umieszczenie dopisków przy jednej nagrodzie, skutkowałoby koniecznością umiesczenia ich przy wszystkich innych nagrodach lub ich większości, co przy poglądowej liście nagród zmieniło by jej sens.
Cytując zasady konkursu:
Wyżej wymieniona nagroda nie mogą być wymienione na gotówkę oraz inne alternatywne opcje. Nagroda nie może zostać przyznana innej osobie niż zwycięzcy. -> oznacza, to że nie można wymienić nagrody na inną, niż ta którą otrzyma Pan poprzez system support. Nagroda nosi nazwę Certyfikat Dostawy Koni i taka też nagroda zostanie przydzielona.

Odpowiadając na Pana pytanie
Czy wszelkie niedomówienia, nieścisłości i braki w opisie powinny być interpretowane na korzyść graczy?

W tym przypadku nie ma mowy o braku w opisie. Podana została prawidłowa nazwa przedmiotu. W związku z tym nie zostanie on wymieniony na inny. Każdy przypadek interpretacji zasad jest indywidualny i zależny od kontekstu. W opisanym przez Pana przypadku nie zostanie zmieniona nagroda.

kolejna akcja Lenki na "odfanzol sie" :|

Lenka222 napisał:
Dziękujemy wszystkim za liczny udział w zabawie. Nagrody będą rozdawane poprzez wiadomości w systemie support. Każdy gracz, który wziął udział w konkursie otrzyma wiadomość w ciągu 7 dni. Wiadomości zostaną wysłane ze świata, na którym zostały zakupione losy, w przypadku zakupu losów na kilku światach wiadomość będzie przesłana na jednym z nich.

1 Przerobiony muszkiet Claya Allisona
2 Medal bonusu postaci
3 Pas z klejnotem Richarda Kinga
4 Herbata x10
5 Wielki napój uroku
6 Pozłacane tryby
7 Stary awatar
8 Mokasyny Sullyvana
9 Wytrzymała lufa
10 Czarny list
11 Skrzynia Dnia Niepodległości 2017

Tu widnieje opis skrzyni, która powinna nosić nazwę "Skrzynia Dnia Niepodległości" czyż nie?
Według podejścia organizacyjnego jakie przedstawiła nam Lenka222, ta skrzynia zawiera błędną nazwę.
Równie dobrze jak wyżej wymieniona skrzynia, ten "Certyfikat dostawy koni" powinien zawierać człon rocznika wydania w nazwie czyli: 2014, 2015, 2016 lub 2017.
Certyfikat z tego roku naturalnie nie powinien brać udziału w dyskusji ponieważ precyzyjna jego nazwa to "Certyfikat dostawy zwierząt" - nie koni, jak 4 poprzednie zestawy...

Kolejne niedopatrzenie organizatora Lenka222 zamieciona pod dywan.
Pamięta ktoś "Event budowania miast" na Gonzalesie? Regulamin swoje, organizator swoje a niedomówień więcej niż błędów w aktualizacjach IG.
Ile razy będziemy naciągani jeszcze by brać udział w czymkolwiek co zorganizuje ta osoba?
Ile razy jeszcze zamiast przyznania się do błędu oraz próby rekompensaty, będziemy świadkami obracania kota ogonem by podtrzymać "dobre imię" mistrza gry, organizatora konkursów, eventów czy tam moderatora forum?

Jeżeli karacie graczy
za zwykłe przekleństwa na WŁASNYM sojuszowym czacie, które nie obrażają reszty graczy gdzie zgłaszane są one przez osoby nie związane z TYM ŻE sojuszem co widać wyraźnie z brakiem skuteczności w walce z multikontami - oscyluje to przy granicy śmiechu z płaczem

OBIETNICE I ZAPEWNIENIA o przywróceniu balansu sprzed wpadki z Hawajskim setem poleciały dawno w kosmos a nawet sama obecność MISTRZA GRY w grze, odpowiedzialnego za dany serwer jest żenująco nie do przyjęcia.
Jeżeli gramy fair w meczu ADMIN vs GRACZ to przynajmniej wyciągajcie konsekwencje z niedopatrzeń swoich ludzi, którzy biorą za cokolwiek odpowiedzialność i ukarzcie takie osoby tak jak karacie graczy zamiast tonąć razem z nimi chwytając się brzytwy w poszukiwaniu odpowiedzi rodem dla nastoletniego gimbusa tylko po to by wyczerpać jego zasób pytań i liczyć na to że nikt więcej nie odpowie.

to jest dramat i nie ma sensu zamydlać dalej sobie oczu.

sztuką nie jest wyjść z twarzą z najtrudniejszych momentów
sztuką jest z banalnej sprawy przyznać się do błędu.

mam nadzieje że każdy z mistrzów gry, doda swoje 2 grosze do tego tematu
 
Jak wcześniej wspomniałem, nie brałem udziału w loterii, więc temat średnio mnie dotyczy, ale odnosząc się do terminów - jak tak obserwuję dyskusję z dystansu, to nie ma co się gorączkować, bo ostatecznie z tego co przeglądałem jest jeszcze czas, więc pisanie o tym już teraz jest bezcelowe ;) . Innymi słowy, można się pozłościć na tego co już mleko wylał, a nie przewidywać, że wyleje i już mu to z góry wypomnieć ;d . Tak mi się wydaje :) . Z tym, że odnoszę się tutaj tylko do kwestii terminów. Gratuluję zwycięzcom zdobytych nagród ok_:) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry