Sytuacja na świecie Mucotah

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32441
  • Data rozpoczęcia

Czy będziesz grał na nowym serwerze?

  • TAK (postać fortowa)

    Głosy: 2 10,0%
  • TAK (konto jagodziarskie)

    Głosy: 11 55,0%
  • TAK (postać pod pojedynki)

    Głosy: 1 5,0%
  • NIE

    Głosy: 6 30,0%

  • W sumie głosujących
    20
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser32441

Gość
Gość
Witajcie, jutro startuje Muscotah, więc możemy pomalutku rozpocząć dyskusję na temat nowego świata.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Szukam pana dla którego będę mógł zbierać bawełnę.


Ciekawe jak będzie wyglądało życie tego świata :x
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Cieszyć się z nowego świata. Już następny może nie wystartować.; Ja oczywiście będę grać (przyjmuję hajs na S1) ^^
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... a może jakiś pomysł na urozmaicenie gry? Zawsze robiłem postać pod budowanie a potem reskill pod handel. Może coś polecicie innego, tak by postać była pod wymiany? :)
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
jutro już nastąpiło i jakoś nie widzę tego świata w momencie logowania
 
Szukam pana dla którego będę mógł zbierać bawełnę.


Ciekawe jak będzie wyglądało życie tego świata :x

I jak się podczas zbiorów ukłujesz w rączkę to ze złości skasujesz postać? już się popisałeś na Gonzalesie :DDD no ale możne do zbierania się lepiej nadajesz ::}
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
No to można robić reskill w hp jak przyjdzie loteria. Z nowymi setami większość pracek powinno mieć pp na + :D
 
pozdrawiam wszystkich członków przeciwnego sojuszu mających konta w najbardziej utytułowanym jak i stałym fundamentalnie sojuszu na tym świecie.

niech zaszczyt członkostwa w naszej rodzinie zaowocuje w was zakłopotanie i dylemat co do słuszności wyboru strony, nawiązując do panującej atmosfery oraz niech wasze zgłoszenia z poziomu naszego czatu, dumnie zapełniają skrzynkę supportu, który wykazuje się totalnym brakiem spajania faktów jak i infiltracją powiązanych ze sobą kont.

moje teorie jak i pseudo zarzuty są jedynie "niepotwierdzonymi" domysłami bez jakichkolwiek dowodów, tak samo jak wasze przypuszczenia co do mojej blokady w grze.

ciekawym jeszcze tylko do jakich posunięć się ograniczycie gdy dopadnie was poważny kryzys, do tej pory słabsze momenty przeżywaliście gorzej niż blejs kartkówkę z w-f'u.

to tylko gra.
żeby wygrać trzeba grać.
w piątek lepiej jednak chlać.
lub gdzieś pannę poderwać.

wstać od kompa, zrobić pompki.
powycierać z kurzów bombki.
zamknąć kłótnie będąc mądrym.
przyszły rok powitać skromnym.

PS. ale urwał.
PS 2. kupujcie bryłki.
PS 3. kupujcie więcej bryłek.
PS 4. do siego roku.
 

DeletedUser33750

Gość
Gość
jak wygląda sytuacja na świecie? taki update jakby można było prosic :)
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Sytuacja jak na całym tw, beznadziejna i pogarszana kolejnymi durnymi aktualizacjami i loteriami

Starzy gracze powoli odchodzą, napływ nowych jest coraz mniejszy. Wszyscy są porozrzucani na 20 serwerów i każdy lata w broniach i jazdach za bryły.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
na sw1 sie gra
kto jeszcze uczciwego konta nie założył to traci
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
sw1 byl jest i bedzie ,to stary swiati nikt nikomu nie karze wybierac nowego ,tam ludzie graja nie od 10 lat ,,,OUD sam tam raczkowalem i stawialem pierwsze kroki na dzikim zachodzie :))
Swiat ten to legenda ,nie usmierca sie legendy jesli jest piekna pif_paf
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
W Nowym Roku 2019 nie zabraknie nam emocji na dzikim zachodzie ,bedziemy sie z pewnoscia bawic rownie dobrze o ile sami umiemy sie dobrze bawic
10 lat minęło jak jeden dzień, po 10 latach człowiek wie co jest dobre, a co zle, po 10 latach człowiek ma trochę z osla troche z lwa flame!!

Nie wieszajmy Fuska za jaja wielkanocne i nie wmawiajmy innym, że się nie stara na fortach o pietruszkę na Gali, nie ubliżajmy dla innych za kolejnego bana gdy łamiemy regulamin i nie wciskajmy kitu innym na Dzikim Zachodzie, że nic nie robią dla nas.
Dla odmiany zróbmy coś by oni naprawdę poczuli się potrzebni i te jedną chwilę w nowym Roku czuli się dobrze.
Pozdrawiam starych weteranów jak Onufry co mnie karał i Dariusa co miał sile tłumaczyć za co dostałem kare.
Dzis dla nowej ekipy dzikiego zachodu mam nadal szacunek bo tu ludzie dobrze sie bawia o ile umieja
Przybylo nam nowych graczy i moderatorow ale jedno sie nigdy nie zmienia ,,,,,, szacunek I DOBRA ZABAWA
Pozdrowmy Wszystkich za dobry rok i mile spedzony czas
W Nowym roku nadal bede debilem ale zawsze z usmiechem na twarzy i entuzjazmem do ludzi i gry:))::P:uuu)
 
Do góry