Najbardziej aktywny świat na którym warto zacząć grę.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33784
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33784

Gość
Gość
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam następujące pytanie, a mianowicie polećcie mi świat, który jest najaktywniejszy i na którym warto powrócić do przygody.
Zamierzam w tym nowym roku troszkę poklikać w tą gierkę, dodam iż grałem dawno (nie było jeszcze fortów) teraz zalogowałem się na najmłodszym świecie lecz widzę, że świeci pustkami. Wszystkie światy gry tak wyglądają?
Dzięki z góry za odpowiedź i najlepszego wszystkim w nowym roku! :)
 

DeletedUser33784

Gość
Gość
A na tych wyżej wymienionych światach działa jakaś ekipa aktywnie i chętnie przyjmie kolegę do gry? :D
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Wszystkie światy mniej więcej świecą pustkami. Najaktywniejsze są (z tych młodszych) nawaho i muscotah. Jednak jeżeli nie przeszkadza ci mnóstwo 150 lvli, godnymi polecenia są huron i s1.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie wiem po co takie posty wgl piszecie, bez sensu i nie w temacie.
Pozdrawiam.
Inni Ci już odpowiedzieli, masz do wyboru Musco/Nowaho/Huron/s1, tylko te światy można brać pod uwagę jeśli chcesz rozpocząć przygodę, gdzie pierwsze dwa, są nowe, więc teoretycznie jest mniej 150lvl.
A z czego można mieć frajdę podczas grania w tą grę? No według mnie budowa kościoła jest jednym z lepszych rozwiązać, no ale jak ktoś chce jakiejś rywalizacji z graczami to zostają forty/pvp.
 
Musco/Huron/S1
Nawaho to banda graczy, która kończy grę za każdym razem jak postawnie nowy świat. Nie liczyłbym na to, że ten serwer przetrwa dłużej niż 1.5 roku.
 
Najlepszym i najaktywniejszym światem jest Arizona w 1 dzien mogę zrobić tyle bitew co na takim marnym S1 czy huronie w miesiąc tyle nie mają
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jako handlarz polecam Nawaho, Musco i s1, Huro też ujdzie w tłoku... reszta to już do zamknięcie się nadaje (z małymi wyjątkami).
PS: na wszystkich światach można budować kościoły :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz być wstanie konkurować z innymi (obojętnie czy to w pvp, forty, itd.), załóż konta na wszystkich światach (lub na tych najbardziej aktywnych) i przerzucaj gotówkę oraz itemy na główny świat. Bez tego jesteś od razu na straconej pozycji i nie będziesz wstanie rywalizować z innymi (chyba, że będziesz jechać na bryłkach). Niestety taki mamy klimat.
Z czasem zobaczysz który świat ci odpowiada.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jeśli chcesz być wstanie konkurować z innymi (obojętnie czy to w pvp, forty, itd.), załóż konta na wszystkich światach (lub na tych najbardziej aktywnych) i przerzucaj gotówkę oraz itemy na główny świat. Bez tego jesteś od razu na straconej pozycji i nie będziesz wstanie rywalizować z innymi (chyba, że będziesz jechać na bryłkach). Niestety taki mamy klimat.
Z czasem zobaczysz który świat ci odpowiada.

Zgadzam się z przedmówcą, jeżeli ktoś chce w miarę normalnie konkurować z innymi graczami powinien wspomagać się co najmniej 2-3 innymi światami, gdzie będzie zbierał przysłowiowe jagody, a całą kasę przelewał na główny świat. Odradzam jednak opcję "na maxa", granie na dużej ilości światów kosztuje wiele energii i czasu... i może skutecznie obrzydzić komuś grę tutaj w ogóle!
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Osobiście polecam Huron! Miła atmosfera, walki na wysokim poziomie i każdy chce się wymieniać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry