Zestaw pod Pvp na przestrzeni lat?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33789
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33789

Gość
Gość
Dzień dobry, pytanko odnośnie zestawu do Pvp. Odkąd dostałem maila z zaproszeniem do gry, gdzie dostaje się 90 dni premium, czemu by nie skorzystać? :)

Za czasów the west 1.0 Ubierało się szlachecki płaszcz i czarne kozaki jeździeckie. Przerwa w grze, potem grałem 2016, jakoś tak. Zauważyłem że do pvp był mniej wiecej podział: Set collina i Johna wesleya Hardina, przynajmniej te wydawały mi się najrozsądniejsze, typowo pod Pvp.

Jak to wygląda na dzisiejszy dzień? Który set jest najlepszy typowo pod Pvp? Widziałem parę osób w zestawie górskiego farmera, ale nadal mam wątpliwości. Co polecacie? Nie bardzo interesują mnie forty, budowanie itd, zawsze jakoś robiłem buildy typowo pod pojedynki. Obecnie mam masę misji i wolnego czasu, więc chciałbym już sobie szukać fajnych ofert na ekwipunek do Pvp. Jak Wyglądają najlepsze sety zarówno pod walkę wręcz i dystans?

Mała uwaga, wiadomo że przedmioty z 2015,16 roku pewnie są rzadsze i osiągają większe ceny, nie mniej jednak zawsze lubiłem wiedzieć na czym stoję, czego szukać :)
Prosiłbym również o jakąś dopiskę odnosnie przedmiotu i wierzchowca, oraz setu broni. Pozdrawiam serdecznie :)
 
tak naprawdę nie ma dziś czegoś takiego jak najlepszy set
Warto posiadać wszystkie i zmieniać w zależności od przeciwnika

Pisz na Dakocie do gracza Niegrzecznaaa
Marta to jedyny myślący pojedynkowicz jakiego znam.
Potrafi względnie dostosować taktykę do każdego przeciwnika, osiągając przy tym topowe wynikipif_paf
 

DeletedUser28423

Gość
Gość
Tak naprawdę przeciwnicy (niemyślący) dobierają build do najnowszych setów, zatem jeśli ostatnio był farmer to rozdawano w unik/cel i podrzędnie strz/su, w marcu będzie nowy set to inaczej sie rozda umki, itd. Stare czasy niestety nie powrócą i teraz wystarczy średni set i dobra głowa aby osiągnąć sukces. Kiedyś to set był podstawą. Warto mieć kilka zestawów ale bez przesady, collin nikomu już nie potrzebny. Każdy świat ma swoich ludzi co w tym siedzą i warto ich pytać jak się samemu nie ogarnia. Przypomnę jeszcze jedno: Z każdym da się wygrać.
 
tak naprawdę nie ma dziś czegoś takiego jak najlepszy set
Warto posiadać wszystkie i zmieniać w zależności od przeciwnika

Pisz na Dakocie do gracza Niegrzecznaaa
Marta to jedyny myślący pojedynkowicz jakiego znam.
Potrafi względnie dostosować taktykę do każdego przeciwnika, osiągając przy tym topowe wynikipif_paf


masz fantazje niema co :) , piszesz o Dakocie jak tam same boby a gracza którego wymieniłeś różnice ma 1000 no topowy pojedynkowicz niema co.

A buildy co robi to pod boba i boba 1 i boba 2 ? Bijąc boba idzie osiągnąć topowe wyniki bo każdy robi takie na bobach ;)


ps.
rank pvp na Dako :
1. Teragros - w pojedynkach
2. Freddy Crooger - w pojedynkach
3. Niegrzenczaaa - w pojedynkach
4. nie w pojedynkach
5. nie w pojedynkach
6 . nie w pojedynkach
7 . nie w pojedynkach
8 . wasyl1224 - w pojedynkach
9 . nie w pojedynkach

masz fantazje niema co :) , piszesz o Dakocie jak tam same boby a gracza którego wymieniłeś różnice ma 1000 no topowy pojedynkowicz niema co.

A buildy co robi to pod boba i boba 1 i boba 2 ? Bijąc boba idzie osiągnąć topowe wyniki bo każdy robi takie na bobach ;)


ps.
rank pvp na Dako :
1. Teragros - w pojedynkach
2. Freddy Crooger - w pojedynkach
3. Niegrzenczaaa - w pojedynkach
4. nie w pojedynkach
5. nie w pojedynkach
6 . nie w pojedynkach
7 . nie w pojedynkach
8 . wasyl1224 - w pojedynkach
9 . nie w pojedynkach

+ 3 na 2 stronie - więc faktycznie trzeba mieć głowe do wybory oj trzeba :DD
//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gracz, którego wymieniłem gra uczciwie bo zawsze atakowała tylko graczy całkowicie zbudowanych pod PVP
Gdyby nie to, to już dawno była by top 1
Zresztą rankingi w TW nie są wyznacznikiem niczego
Przykładowo ja atakuję tylko nie-pojedynkowiczów a mam 35te miejsce w rankingu pvp :D
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
pojedynki to cienki trmat szkoda ze pojedynki nie sa zakwalifikowane do rozdziale poczytaj mamo

w pojedynkach nie otrzymujesz zadnych nagrod jak i w fortacn

czemu nie pytam nawet
oze dla tego ze pojedynki to indywidualne sprawy a forty to gdzie ludzie sie bawia czasami

//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry