OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33384

Gość
Gość
Jak weekend
Co tam u Was słychać? Jakie plany na weekend? !oooooo!
Amsterdam, jakiś coffe shop ogólnie chilloutuje. Bycie legendą to ciężki kawałek chleba... A z takich newsów z kraju słyszeliście że Agniesza Radwańska w nowej edycji tańca z gwiazdami? Jaram się tym z moim zastępcą stiffem :))
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
no dobra zacznę jakiś nowy temat offowy. Jak uwazacie wisła kraków utrzyma się w ekstraklasie?
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Jak to to Pani nie wie co to jest wiselka :DDD A może Pani ją już skreśliła :OOO W sumie piłka nożna to raczej męska dyscyplina :DDD

XDDDD
Weź skończ się ośmieszać ja nie zmieniam klubów jak ty od małego jedna miłość jeden klub K.S Ruch !
A wiecie co się robi z chorągiewkami? Dobrze że tu nie ma ultrasów,, pasów'':DDD
//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do postów, jest wprowadzone ograniczenie czasowe edycji postów, więc jak się nie da edytować to się nie przejmować, najwyżej zostaną połączone.

A legendy Westów to może jednak na wiadomościach prywatnych się dogadają kto co i kim jest : >?
Mi wypada, że jestem dinozaurem w Łeście.::P
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Co do postów, jest wprowadzone ograniczenie czasowe edycji postów, więc jak się nie da edytować to się nie przejmować, najwyżej zostaną połączone.

A legendy Westów to może jednak na wiadomościach prywatnych się dogadają kto co i kim jest : >?
Mi wypada, że jestem dinozaurem w Łeście.::P
Już jest spokój bo nad wszystkim czuwam. Dziękuje za połączenie postu.yyy miałem pisać w tej sprawie.B-)
 
Do góry