Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Yyy... chodzi chyba o to, że wyniki z gonzalesa może każdy zobaczyć wchodząc w ranking na serwerze (jak był otwarty, więc to nie są jakieś tajne informacje.
Co innego konkurs w którym każdy wysyła prywatne wiadomości i nie możemy publikować kto do nas się zgłosił lub też wygrał.
Ale to mi tylko tak się wydaje i lepiej poczekać (może trochę to potrwać) na jakiegoś speca którego nick zaczyna się na f a kończy na usek, lub na osobę co ten konkurs organizowała <<:-].
 
Yyy... chodzi chyba o to, że wyniki z gonzalesa może każdy zobaczyć wchodząc w ranking na serwerze (jak był otwarty, więc to nie są jakieś tajne informacje.
Co innego konkurs w którym każdy wysyła prywatne wiadomości i nie możemy publikować kto do nas się zgłosił lub też wygrał.
Ale to mi tylko tak się wydaje i lepiej poczekać (może trochę to potrwać) na jakiegoś speca którego nick zaczyna się na f a kończy na usek, lub na osobę co ten konkurs organizowała <<:-].
Co prawda, ani nie jestem organizatorem konkursu ani mój nick nie zaczyna się na "f", a kończy na "usek", ale mogę potwierdzić, że jest tak jak mówi Wojcieszy :p Co więcej, ta lista zwycięzców została opublikowana tylko na pewien krótki okres czasu, po którym zostanie usunięta.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Yyy... chodzi chyba o to, że wyniki z gonzalesa może każdy zobaczyć wchodząc w ranking na serwerze (jak był otwarty, więc to nie są jakieś tajne informacje.
Co innego konkurs w którym każdy wysyła prywatne wiadomości i nie możemy publikować kto do nas się zgłosił lub też wygrał.
Ale to mi tylko tak się wydaje i lepiej poczekać (może trochę to potrwać) na jakiegoś speca którego nick zaczyna się na f a kończy na usek, lub na osobę co ten konkurs organizowała <<:-].
nie każdy, tylko ten kto ma konto na tw i gonza, a tutaj może wejść każdy nawet nie mający konta hipokryzja
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
nie każdy, tylko ten kto ma konto na tw i gonza, a tutaj może wejść każdy nawet nie mający konta hipokryzja
Chodzi mi bardziej o to, że jak się bierze udział w konkursie w którym liczy się ranking, to powinno brać się pod uwagę to, że wyniki będą jawne. Co innego konkurs w którym wysyła się prywatnie wiadomości do organizatora.
Przykład... Osoba która biegnie w maratonie jest widoczna teoretycznie przez wszystkich, co innego osoba kupująca kupon w totolotka flame!!
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
To dlaczego, kiedy pytałem o wyniki i możliwość ich opublikowania po Gold Rush'u to dostałem zasłanianie się ustawami? Niby też można było znaleźć wyniki na serverze itp., ale zasłanianie się RODO było. Poza tym nie wszyscy mogli sprawdzić ranking, tylko osoby, które miały konta na Gonzalesie. Czyli to jest upublicznianie danych.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
To dlaczego, kiedy pytałem o wyniki i możliwość ich opublikowania po Gold Rush'u to dostałem zasłanianie się ustawami? Niby też można było znaleźć wyniki na serverze itp., ale zasłanianie się RODO było. Poza tym nie wszyscy mogli sprawdzić ranking, tylko osoby, które miały konta na Gonzalesie. Czyli to jest upublicznianie danych.
Yyy... Jak możesz to podlinkuj ten komentarz (chyba, że to był ticket/wiadomość na czacie) ::}

Iii... chodzi o te wyniki? https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/international-gold-rush-the-end.52405/
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie chce mi się przekopywać forum. Poza tym nie pamiętam też, czy to przypadkiem nie było w jakiejś luźniej rozmowie lub też podczas rozmowy na TS-ie ostatnio. Ale wykręcanie się ustawami w czymś zaistniało.
 
cyrk cyrk i cyrk , znowu ta sama śpiewka pierw lenka pisze tak (można handlować) a pózniej że nie. I to samo teraz mówi że nie upubliczni a tu nagle widzę jakiś zryte 2 nicki oszustów max i ebola is noob.
Jak dalej lenka ma tak organizować te konkursy że wygrywają oszusci i złodzieje to gratulacje dla organizatora :) :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
cyrk cyrk i cyrk , znowu ta sama śpiewka pierw lenka pisze tak (można handlować) a pózniej że nie. I to samo teraz mówi że nie upubliczni a tu nagle widzę jakiś zryte 2 nicki oszustów max i ebola is noob.
Jak dalej lenka ma tak organizować te konkursy że wygrywają oszusci i złodzieje to gratulacje dla organizatora :) :)

Już Ci kolego napisałem wcześniej, nie można ich nazwać "oszustami" ponieważ działają całkowicie "legalnie", nie łamią regulaminu, tylko go mocno naciągają, a to drobna różnica. Jak już to można napisać, że to cwaniacy, tylko tyle i aż tyle!
 
Status
Zamknięty.
Do góry