Gali z podziałem na klasy.

Status
Zamknięty.
Nie chodzę cały czas na obrony, przeważnie to na zmianę latam. A ostatnio na atak chodzę, bo fajne bitwy są.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Proponuję, żeby następnym razem dać możliwość rywalizacji dwóm najsilniejszym sojuszom na danym serwerze - chodzi głównie o dawanie "gwiazdek". Ciekaw jestem jak będzie wyglądała potyczka, gdy po obu stronach będą stać najlepsi gracze a nie Ci najszybsi.

Chyba jeden raz można coś takiego zorganizować?!
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Proponuję, żeby następnym razem dać możliwość rywalizacji dwóm najsilniejszym sojuszom na danym serwerze - chodzi głównie o dawanie "gwiazdek". Ciekaw jestem jak będzie wyglądała potyczka, gdy po obu stronach będą stać najlepsi gracze a nie Ci najszybsi.

Chyba jeden raz można coś takiego zorganizować?!
Yyy... To nie lepiej wyzwać duży fort?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Proponuję, żeby następnym razem dać możliwość rywalizacji dwóm najsilniejszym sojuszom na danym serwerze - chodzi głównie o dawanie "gwiazdek". Ciekaw jestem jak będzie wyglądała potyczka, gdy po obu stronach będą stać najlepsi gracze a nie Ci najszybsi.

Chyba jeden raz można coś takiego zorganizować?!
Nie ma możliwości dawania gwiazdek na Gallifrey'u. Oczywiście sami możecie sobie wyzwać Galli, tutaj nie widzę problemu.

to jest bez sensu na klasy Gallifrey dzielić to jest głupi pomysł i go najlepiej usunąć podział na Gallifrey
Tego stifie chcieli gracze, więc spełniamy ich prośby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proponuję, żeby następnym razem dać możliwość rywalizacji dwóm najsilniejszym sojuszom na danym serwerze - chodzi głównie o dawanie "gwiazdek". Ciekaw jestem jak będzie wyglądała potyczka, gdy po obu stronach będą stać najlepsi gracze a nie Ci najszybsi.

Chyba jeden raz można coś takiego zorganizować?!

nie bo to jeszcze głupszy pomysł i nie będzie tak na Gallifrey i nie będzie już podziału na klasy postaci już ja się o to postaram
 
Proponuję, żeby następnym razem dać możliwość rywalizacji dwóm najsilniejszym sojuszom na danym serwerze - chodzi głównie o dawanie "gwiazdek". Ciekaw jestem jak będzie wyglądała potyczka, gdy po obu stronach będą stać najlepsi gracze a nie Ci najszybsi.

Chyba jeden raz można coś takiego zorganizować?!

Jako LEGENDA ARIZONY popieram ten pomysl. Nie dla zbieraczy na galifrejach
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
O tym że gracze chcieli podział na klasy nie słyszałem, ale słyszałem o tym że ludzie chcą żeby było jakieś ograniczenie minimalnego poziomu żeby zapisać się na gali.
Jest to opcja do przemyślenia.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
nie nie możemy bo to głupi pomysł i się z tym nie zgadzam na Gallifrey może każdy sojusz walczyć i każdy level i każda klasa postaci a ty speedy911 nie będziesz o tym decydował kto może być na Gallifrey

Ani Ty nie jesteś osobą decyzyjną w tej sprawie, tylko The West Team.

A możemy przeskoczyć etap przemyśleń i wprowadzić (choć raz na próbę) ten pomysł w życie? ;)

Zobaczymy, po prostu zobaczymy. Bitwa z dodatkowymi ustawieniami nie będzie miała miejsce co tydzień.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A co z dostawaniem się na gallifrey według rankingu fortowego? Czy jest to wykonalne Fusku? ;)

Nie, nie mam takiej opcji.

najlepiej robić więcej Gallifrey z nagrodami w tygodniu i podczas Eventów i Loterii i w weekendy też np rano ,wieczorem i po południu

I jest więcej Galli podczas loterii jakbyś nie zauważył. A co do tego: rano wieczorem i popołudniu? Zdecydowanie nie. Sami także możecie sobie bitwy wyzywać. Wykorzystajcie też to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry