Gali z podziałem na klasy.

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak już dzielimy Gallifrey to może raz w miesiącu w nagrodę zrobić bitwę dla sojuszów fortowych.
A czy takich bitew nie macie jak tylko sobie wyzwiecie? Poza tym w nagrodę? Nie rozumiem tutaj, ale może nam wszystkim rozjaśnisz? :)
 
Chodzi mi o wyróżnienie graczy którzy na co dzień chodzą na bitwy a nie tylko w niedzielę po pewną nagrodę.
Jak będzie bitwa dla sojuszów to liczba graczy w sojuszach wzrośnie a za tym również atrakcyjność samych bitew bo nikt nie będzie trzymał niedzielnych hien.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To już wolę by zwiększono nagrody za zwykłe bitwy. Samo ustawienie danych sojuszy, ba sprawdzenie które sojusze nadają się na takie bitwy, to jest poświęcenie masy czasu. Więc wolę wnioskować o wyższe nagrody.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To już wolę by zwiększono nagrody za zwykłe bitwy.

Dać mu piwo, dobrze gada!!

Samo ustawienie danych sojuszy, ba sprawdzenie które sojusze nadają się na takie bitwy, to jest poświęcenie masy czasu.

Masz nas, graczy. My chętnie pomożemy. Robimy ankietę na forum, głosujemy za sojuszami, wybieramy najlepsze. Będziesz miał podane wszystko na tacy, tylko daj znać, na kiedy to ma być!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Typowy członek twt, nic nie robi bryłki bierze, a jeszcze pisze że czasu nie ma
Pewnie, że tak ;)

Masz nas, graczy. My chętnie pomożemy. Robimy ankietę na forum, głosujemy za sojuszami, wybieramy najlepsze. Będziesz miał podane wszystko na tacy, tylko daj znać, na kiedy to ma być!

Jak będziemy chcieli taką bitwę przeprowadzić to Wam przekażę informację.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
czasami nie rozumiem sam siebie ale zrozumiec innych to ponad moje mozliwosci???

bitwy na Gali sa miedzy innymi dla tych dla ktorych czesto brakuje miejsca w normalnych bitwach ,zaraz zaczniecie plakac i sie zalic za dwa dni bedziecie mogli wyzywac bitwy i dzielic sie sercami to spora nagroda ,pewnie za mala by brac w nich udzial ::P zawsze chcemy wiecej i wiecej!oooooo!

//połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33796

Gość
Gość
Rozwiązaniem nierównych walk na galifreju jest zapisywanie graczy na zmianę, a nie rzeź zawadiaków...
Gracz 1 - obrona
Gracz 2 - atak
Gracz 3 - obrona
Itd.
 

DeletedUser27485

Gość
Gość
Oczywiście, że można, ale pojawienie się takiej możliwości może potrwać.

Propozycja ta pojawiła się już jakiś czas temu, może nawet pół roku temu. Gdyby ktoś z TWT poprosił górę w tym czasie, być może już by została wprowadzona.. No, ale poczekajmy jeszcze z rok, może nam grę zamkną i będzie z głowy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Propozycja ta pojawiła się już jakiś czas temu, może nawet pół roku temu. Gdyby ktoś z TWT poprosił górę w tym czasie, być może już by została wprowadzona.. No, ale poczekajmy jeszcze z rok, może nam grę zamkną i będzie z głowy.
Ludzie zatrudnieni w IG też mają swoją listę tego co muszą zrobić, nie jest tak, że rzucą i zrobią coś co polscy gracze rzucili. To, że pomysły nie są realizowane to może mieć wyjaśnienia:
1) IG pomysł się nie spodobał
2) IG pomysł się spodobał, ale jest daleko na liście "TO DO".

Czasami zdarza się też, żę trzeba coś zrobić poza kolejnością, coś co jest ważniejsze. Nie wiem jaki priorytet ma ten pomysł (o ile IG pomysł się spodobał) ale nie sądzę by priorytet tego był wysoki. No ale to tylko moja opinia, nie mam informacji w tej sprawie 100% pewnej.
 

zartas

Członek obsługi gry
Ludzie zatrudnieni w IG też mają swoją listę tego co muszą zrobić, nie jest tak, że rzucą i zrobią coś co polscy gracze rzucili. To, że pomysły nie są realizowane to może mieć wyjaśnienia:
1) IG pomysł się nie spodobał
2) IG pomysł się spodobał, ale jest daleko na liście "TO DO".

Czasami zdarza się też, żę trzeba coś zrobić poza kolejnością, coś co jest ważniejsze. Nie wiem jaki priorytet ma ten pomysł (o ile IG pomysł się spodobał) ale nie sądzę by priorytet tego był wysoki. No ale to tylko moja opinia, nie mam informacji w tej sprawie 100% pewnej.

Odnoszę wrażenie, że IG nie podoba się żaden pomysł który:
a) Nie przyniesie góry siana
b) Nie jest możliwy do wprowadzenia, bez napisania więcej aniżeli linijki kodu(czasem i tyle za dużo)
c) Jest popierany przez znaczącą ilość graczy.

Tak, to smutne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry