[KONSULTACJE] Event fortowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser32838

Gość
Gość
Witam chciałbym napisać swoja opinie dotyczącą setów mianowicie poco je wstawiać jeśli na normalnych światach ciągle na nich gramy i doskonale wiemy że wpływają mocno na przebieg bitwy i statystyki.Jestem za tym aby nie wstawiać setów i dać zwyczajne itemki sklepowe przysłowiowe składaki i grac tak jak za dawnych lat,pokombinować trochę z eq , tego gracze potrzebują powrotu do starszych lat :)
Nie wiem co o tym sądzicie ,ale sam zamysł na początku był bez setów ,pozdrawiam smerf
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Na tym, że wreszcie to nie byłoby to pay2win, ludzie którzy nie mają dużo czasu na farmienie $, ale kochają forty mogliby na spokojnie pograć na równi ;)

czy to aby na pewno jest odpowiedź na moje pytanie ?
przy dzisiejszych realiach grajmy tak jak gramy dotychczas, a nie cofajmy się z eq do aktualki 1.0, z mechaniką gry z aktualki obecnej <facepalm>
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
Zgadzam się ze Smerfem , fajnie by byIo tak zrobić .
.Jestem za tym aby nie wstawiać setów i dać zwyczajne itemki sklepowe przysłowiowe składaki i grac tak jak za dawnych lat,pokombinować trochę z eq , tego gracze potrzebują powrotu do starszych lat :)
 
Zamysł konkursu był taki, by była to forma jak najbardziej zbliżona do "dawnych czasów" - brak setów, więcej kombinowania ze składaniem ekwipunku. Rozmawiając z Wami na czatach, kilka osób zwróciło mi jednak uwagę na pewną kwestię, która okazała się dość problematyczna. Mianowicie, od tamtych czasów, doszła do gry możliwość ulepszania przedmiotów. W związku z tym, osoby które zakupiłyby premium i miały dużo wolnego czasu, mogłyby go poświęcić na klikanie 15s, zarabianie dolarów i ulepszanie przedmiotów ze sklepów. Konkurs ma się skupiać na bitwach fortowych, a nie na klikaniu jak największej ilości pracek, stąd, tak jak Lenka napisała, możemy dać każdemu gotowy ekwipunek na start i zabezpieczyć go przed sprzedażą poprzez targ, co wyeliminuje możliwość ulepszania go.
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
Jak chcecie sety to mozecie grac na swoich serwerach , nie bedzie Iepszej okazji zeby zagrac tak jak kiedys.Mozna tez wyIaczyc mozIiwosc uIepszenia chyba ?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Nie możemy wyłączyć opcji ulepszania przedmiotów. Możemy jednak dać Wam sety, które zabezpieczymy przed sprzedażą, co może przyczynić się do wyrównania walki.
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
Kij ze sprzedażą mi bardziej zaIezy zeby nie byIo tych setów bo to mamy na codzień.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
kler tw czy kołdrę czy poduszkę coś trzeba napisać że sprzedam
sprzeda wam inno gonazales dla płacących
i jak to już ksiądz proboszcz w kazaniu powiedział
"przyjdą owce i barany na wypas ,,,a ja je po prowadzę "
 

DeletedUser33486

Gość
Gość
a co z tą premią postaci dla każdego na start tak jak to robią w innych krajach?
propozycje przedstawiłem wcześniej :)
 
Nie możemy wyłączyć opcji ulepszania przedmiotów. Możemy jednak dać Wam sety, które zabezpieczymy przed sprzedażą, co może przyczynić się do wyrównania walki.

I w tym przypadku wypadałoby dać miasta bez możliwości rozbudowy sklepów. Jeśli każdy będzie miał to samo, bez możliwości ulepszania to będzie miało sens. Event jesli ma być nie p2w to nie mzoe polegac na tym kto wiecej zdobedzie kase i ulepszy jak najlepiej itemki sklepowe.

Ta opcja którą tu lenka proponuje jest najlepsza, tylko prosze o urozmaicenie setów by nie były np tylko pod hp albo tylko pod bonusy, mieszanka która można by byo kombinowac będzie najlepsza ;)
 
a co z tą premią postaci dla każdego na start tak jak to robią w innych krajach?
propozycje przedstawiłem wcześniej :)
Propozycja ta znajduje się na liście Waszych sugestii :)
Dzisiaj jest ostatni dzień konsultacji. Gdy dobiegną one końca, zbierzemy wszystkie Wasze pomysły, zarówno te tutaj z forum, jak i te, które otrzymaliśmy w wiadomościach prywatnych i podczas rozmów na czatach, by je przedyskutować i ustalić ostateczną wersję.
 

DeletedUser33800

Gość
Gość
jak jestem w czyjejś drużynie to dowódca zgłasza całą 10 czy każdy sam siebie i pisze w jakiej drużynie jest?
 
jak jestem w czyjejś drużynie to dowódca zgłasza całą 10 czy każdy sam siebie i pisze w jakiej drużynie jest?
Jeżeli kilka osób chce się zgłosić jako grupa, to wystarczy że jedna osoba z tej grupy napisze zgłoszenie, w którym zawarte będą nicki wszystkich osób. W grupie nie musi się znajdować osoba chętna dowodzić, dlatego zgłosić ją może dowolny gracz z tej grupy.
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
Od kiedy można się zgłaszać i czy mogę to zrobić jako pojedyncza osoba i potem będę przydzielony do jakiegoś teamu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry