Mistrzostwa Bitew Fortowych - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser32656

Gość
Gość
Czyli jak dowodze bitwa to jak by nie patrzec to tez zaaranzowany wynik. Wtedy narzucam gracza jak maja sie poruszac.
Nie widze tam co dokladnie jest w temacie bitwy o fort. Co mozna czego nie mozna.
 
jak dowodzisz bitwą to ludzie są ubrani w EQ a nie stoją 2 vs 40 + z tych 40 osób 35 bez broni , bez przesady że to nie ustawka :p

admini też tak stwierdzili więc tłumaczenia Kamińskiego że to wina admów są idiotyczne :)

  • Pushing odnosi się do wyzyskiwania kont/konta w celu dostarczenia doświadczenia, środków pieniężnych (dolarów) i/lub przedmiotów na inne konto/konta. Precyzując: niedozwolony jest udział w zaaranżowanym pojedynku, zdobyciu listu gończego, bitwie fortowej, przygodzie, rozbudowie miasta/fortu w celu otrzymania zaaranżowanego wyniku, zapewniając i/lub uzyskując nadmierną liczbę doświadczenia, pieniędzy, przedmiotów, punktów rozbudowy, punktów weterana, itp.
za taką walkę wpada też więcej obli więc jest to pushing
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Nie widze tam w celu zdobycia unikow :X

Co mi 10 OUP jak moge 100k brylek:))
 
Czasem takich trolli jak Kamien , max i inne płotki nie warto słuchać - gorzej się na tym potem wychodzi , a potem xxx innych osób cierpi za kilu marginesów :D
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Czasem takich trolli jak Kamien , max i inne płotki nie warto słuchać - gorzej się na tym potem wychodzi , a potem xxx innych osób cierpi za kilu marginesów :D

Trolem to Ty jesteś :D Cała drużyna ma z Ciebie bekę xd, a jak łatwo sprowokować :D
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
jak dowodzisz bitwą to ludzie są ubrani w EQ a nie stoją 2 vs 40 + z tych 40 osób 35 bez broni , bez przesady że to nie ustawka :p

admini też tak stwierdzili więc tłumaczenia Kamińskiego że to wina admów są idiotyczne :)

  • Pushing odnosi się do wyzyskiwania kont/konta w celu dostarczenia doświadczenia, środków pieniężnych (dolarów) i/lub przedmiotów na inne konto/konta. Precyzując: niedozwolony jest udział w zaaranżowanym pojedynku, zdobyciu listu gończego, bitwie fortowej, przygodzie, rozbudowie miasta/fortu w celu otrzymania zaaranżowanego wyniku, zapewniając i/lub uzyskując nadmierną liczbę doświadczenia, pieniędzy, przedmiotów, punktów rozbudowy, punktów weterana, itp.
za taką walkę wpada też więcej obli więc jest to pushing

Ebola uważa inaczej też jest adminem :D
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
akurat kogo jak kogo ale Eboli wypociny po mnie spływają , zresztą on stołka długo już nie zagrzeje :D :D oops!


zresztą kogo ty wypisujesz - jeszcze wiekszy margines jakim jest Ebola :D :D

porównanie go do adma jest bardzo słabe oops!


a i niech mają bekę - ciesze się że mam fanów - pozdrów ich odemnie :)


Według mnie jest adminem, ale może to ja źle widzę :D
To raczej nie są fani :D
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Lenko, walisz definicjami na lewo i prawo już chyba 50 raz, kiedy gracze mają jakieś zażalenia na temat "pushu". A gdzie suche fakty? A gdzie odpowiedź typu "podjęliśmy stosowne kroki w celu ukarania graczy X, Y, Z..." Wasze zasłanianie się wymówkami "nie mogę nic zdradzać na ten temat", "nie mogę udzielać informacji na ten temat" itp. powoduje, że (przynajmniej w moim odczuciu) jest to śmieszna wymówka i takowych kroków nie podjęliście w celu ochrony zaprzyjaźnionych z wami graczy. To już nie pierwszy raz, kiedy cała afera kończy się słowami "nie mogę na ten temat udzielić wam informacji". Żenujące i śmieszne jest zasłanianie się tą formułką. JA CHCĘ SUCHYCH FAKTÓW NA TEMAT TEGO, JAKIE PODJĘLIŚCIE DZIAŁANIA. Inaczej to śmiech na sali.

W moim mniemaniu nie zrobiłaś nic w tym kierunku i tylko zasłaniasz się formułką, by chronić swój i innych tyłek przed wylewem nienawiści ze strony graczy. Tak będę uważał dopóki nie napiszesz stosownej informacji jakie podjęłaś w tej sprawie kroki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę CM Lenka222 o odpowiedzenie tak lub nie, czy to co zrobiła Drużyna2 w tak zwanych "testowych bitwach o fort" było pushem?
Inaczej będziemy to traktować jak zamiatanie kolejnej niewygodnej sprawy/sytuacji pod dywan i czy jeśli to było pushem, zostały wyciągnięte konsekwęncje.
 

DeletedUser31271

Gość
Gość
Wszystko rozumiem, ale czytając to powiem tak. Tylko spokój nas uratuje, a te niektóre odpowiedzi na forum ogólnym, nie powinny być dopuszczone. Mam nadzieję tylko że, Ci co chcieli sobie " ułatwić " grę dostaną słuszną " nagrodę " :)
 
Od wczorajszego wieczora minęło ponad 16 godzin więc wychodzi na to że oficjalne stanowisko to brak stanowiska czyli jak zwykle nic nie robimy :)
 
Tak jak Lenka napisała, nie możemy udzielać informacji na temat kont innych graczy, kar nakładanych na te konta etc. Wiem, że chcielibyście teraz usłyszeć od nas coś w stylu "gracze x, y, z zostali ukarani, daliśmy im po 15 pkt.", ale takich rzeczy mówić nie możemy. Wszelkie sprawy dotyczące Waszych kont są znane tylko Wam i wtajemniczonym supporterom, którzy akurat rozpatrują daną sprawę. Myślę, że nikt z Was nie chciałby, żeby inni gracze mogli się dowiedzieć, że za to i za to dostaliście 5 pkt albo bana. To jest tajemnica. Żadna firma nie udostępnia osobom trzecim danych dotyczących ich klientów.
Co do spraw z bitwami, powiem tyle, że odpowiednie kroki zostały poczynione. To że Wy nic spektakularnego nie widzicie, to nie znaczy, że nic w tej sprawie nie zrobiliśmy, że zamiętliśmy ją pod dywan i całkiem olaliśmy.
Co to za kroki, wiedzą osoby, których ta sprawa dotyczy i tak pozostanie.
Liczyliście pewnie na inną odpowiedź, więcej szczegółów, ale niestety...
Na koniec proszę jeszcze o odpowiednie zachowanie na forum. Dogadywanie sobie to nie w tym temacie, lepiej na priv, a najlepiej wcale.
 
Tak jak Lenka napisała, nie możemy udzielać informacji na temat kont innych graczy, kar nakładanych na te konta etc. Wiem, że chcielibyście teraz usłyszeć od nas coś w stylu "gracze x, y, z zostali ukarani, daliśmy im po 15 pkt.", ale takich rzeczy mówić nie możemy. Wszelkie sprawy dotyczące Waszych kont są znane tylko Wam i wtajemniczonym supporterom, którzy akurat rozpatrują daną sprawę. Myślę, że nikt z Was nie chciałby, żeby inni gracze mogli się dowiedzieć, że za to i za to dostaliście 5 pkt albo bana. To jest tajemnica. Żadna firma nie udostępnia osobom trzecim danych dotyczących ich klientów.
Co do spraw z bitwami, powiem tyle, że odpowiednie kroki zostały poczynione. To że Wy nic spektakularnego nie widzicie, to nie znaczy, że nic w tej sprawie nie zrobiliśmy, że zamiętliśmy ją pod dywan i całkiem olaliśmy.
Co to za kroki, wiedzą osoby, których ta sprawa dotyczy i tak pozostanie.
Liczyliście pewnie na inną odpowiedź, więcej szczegółów, ale niestety...
Na koniec proszę jeszcze o odpowiednie zachowanie na forum. Dogadywanie sobie to nie w tym temacie, lepiej na priv, a najlepiej wcale.



Skoro tak to czemu admin Ebola rozpowszechnił moje dane ? Skoro IG to firma to powinna dbać o dane a jedna osoba wyniosła je za waszą firmę ;)

i dalej jest TWT - więc tu chyba coś nie na miejscu jest
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Tak jak Lenka napisała, nie możemy udzielać informacji na temat kont innych graczy, kar nakładanych na te konta etc. Wiem, że chcielibyście teraz usłyszeć od nas coś w stylu "gracze x, y, z zostali ukarani, daliśmy im po 15 pkt.", ale takich rzeczy mówić nie możemy. Wszelkie sprawy dotyczące Waszych kont są znane tylko Wam i wtajemniczonym supporterom, którzy akurat rozpatrują daną sprawę. Myślę, że nikt z Was nie chciałby, żeby inni gracze mogli się dowiedzieć, że za to i za to dostaliście 5 pkt albo bana. To jest tajemnica. Żadna firma nie udostępnia osobom trzecim danych dotyczących ich klientów.
Co do spraw z bitwami, powiem tyle, że odpowiednie kroki zostały poczynione. To że Wy nic spektakularnego nie widzicie, to nie znaczy, że nic w tej sprawie nie zrobiliśmy, że zamiętliśmy ją pod dywan i całkiem olaliśmy.
Co to za kroki, wiedzą osoby, których ta sprawa dotyczy i tak pozostanie.
Liczyliście pewnie na inną odpowiedź, więcej szczegółów, ale niestety...
Na koniec proszę jeszcze o odpowiednie zachowanie na forum. Dogadywanie sobie to nie w tym temacie, lepiej na priv, a najlepiej wcale.

Wybacz, ale to jest kpina z graczy. Regulamin przewiduje kary i powinny być publiczne. Nick gracza nie nie jest tajemnicą firmy i nie podlega ochronie. Relacja firmy z klientem nie jest relacją tajną.
Udowodnij, że sprawy nie zamietliście pod dywan, w chwili obecnej tak to wygląda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak Lenka napisała, nie możemy udzielać informacji na temat kont innych graczy, kar nakładanych na te konta etc. Wiem, że chcielibyście teraz usłyszeć od nas coś w stylu "gracze x, y, z zostali ukarani, daliśmy im po 15 pkt.", ale takich rzeczy mówić nie możemy. Wszelkie sprawy dotyczące Waszych kont są znane tylko Wam i wtajemniczonym supporterom, którzy akurat rozpatrują daną sprawę. Myślę, że nikt z Was nie chciałby, żeby inni gracze mogli się dowiedzieć, że za to i za to dostaliście 5 pkt albo bana. To jest tajemnica. Żadna firma nie udostępnia osobom trzecim danych dotyczących ich klientów.
Co do spraw z bitwami, powiem tyle, że odpowiednie kroki zostały poczynione. To że Wy nic spektakularnego nie widzicie, to nie znaczy, że nic w tej sprawie nie zrobiliśmy, że zamiętliśmy ją pod dywan i całkiem olaliśmy.
Co to za kroki, wiedzą osoby, których ta sprawa dotyczy i tak pozostanie.
Liczyliście pewnie na inną odpowiedź, więcej szczegółów, ale niestety...
Na koniec proszę jeszcze o odpowiednie zachowanie na forum. Dogadywanie sobie to nie w tym temacie, lepiej na priv, a najlepiej wcale.

Na poprzednim evencie na Gonzalesie, za push zostałem zbanowany. Podobno TWT wszystkich graczy traktuje tak samo, no chyba nie, bo jakoś nie widzę aby ktoś z Drużyny2 dostał bana. Są równi i równiejsi, kolesiostwo pełną gębą.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Na poprzednim evencie na Gonzalesie, za push zostałem zbanowany. Podobno TWT wszystkich graczy traktuje tak samo, no chyba nie, bo jakoś nie widzę aby ktoś z Drużyny2 dostał bana. Są równi i równiejsi, kolesiostwo pełną gębą.

ile razy wam tłumaczyć, ze to nie był push ;D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Tak jak Wariata napisała, nie informujemy o tym czy ktoś dostał kare oraz jaka jest jej forma... No niestety, taki regulamin :/ Sam chciałbym by osoba ukarana była widoczna podczas logowania i by można było rzucić w nią wirtualnym pomidorem, no ale... nie da się :/
Lenka przypomniała czym jest push w innym temacie, więc nawet bez lupy i kapelusika detektywa, można przypuszczać, że sprawa w jakiś sposób została rozwiązana, może osoba, wokół której teraz toczy się dyskusja, pochwali się tym co się z nią stało (oczywiście bez screenów z rozmową z adminami :*)
//edycja postu, usunięto cytat Nessu3.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Skoro tak to czemu admin Ebola rozpowszechnił moje dane ? Skoro IG to firma to powinna dbać o dane a jedna osoba wyniosła je za waszą firmę ;)

i dalej jest TWT - więc tu chyba coś nie na miejscu jest

Od załatwiania takich spraw jest support, a nie forum. Tam możesz jedynie uzyskać odpowiedzi na takie pytania.

Wybacz, ale to jest kpina z graczy. Regulamin przewiduje kary i powinny być publiczne. Nick gracza nie nie jest tajemnicą firmy i nie podlega ochronie. Relacja firmy z klientem nie jest relacją tajną.
Udowodnij, że sprawy nie zamietliście pod dywan, w chwili obecnej tak to wygląda.

Nick gracza jest daną osobową i podlega ochronie. Treść korespondencji prowadzej przez support i wszelkie informacje jakie się w tej korespondencji przewijają m.in. o blokadach również podlegają ochronie i nie są udostępniane osobom trzecim. Odpowiedni zapis na ten temat znajduje się w Polityce Prywatności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry