Mistrzostwa Bitew Fortowych - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser33051

Gość
Gość
Ja tam nie widzę żadnej odpowiedzi, tylko formułkę odgrzewaną jak stary kotlet raz po razie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Macie szkolenie z tego podczas rozmów wstępnych na GM-ów? Bo jesteście mistrzami w rzucaniu nic nie znaczących formułek.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ja tam nie widzę żadnej odpowiedzi, tylko formułkę odgrzewaną jak stary kotlet raz po razie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Macie szkolenie z tego podczas rozmów wstępnych na GM-ów? Bo jesteście mistrzami w rzucaniu nic nie znaczących formułek.
giphy.gif
Pytanie... co według Ciebie powinniśmy zrobić? Tylko tak przypomnę, że do tej pory my jako GM z gonzalesa przekazaliśmy sprawę wyżej, czyli do Lenk, to Ona zdecydowała czy zostanie nałożona kara (niestety, nie możemy o tym was poinformować, bo takie są zasady), jednak połączenie faktów jest według mnie proste jak 2+2*2...: gdy po burzy na temat pushu, zostanie opublikowany post CM w którym przypomina, że czym jest push i informuje, że nie może informować o karze nałożonej na graczy (i czy w ogóle została nałożona), można przypuszczać, że coś w tej sprawie zrobiono.
Jeśli taka odpowiedź nie wystarcza, to... no nie wiem co odpisać :p
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Nick gracza jest daną osobową i podlega ochronie. Treść korespondencji prowadzej przez support i wszelkie informacje jakie się w tej korespondencji przewijają m.in. o blokadach również podlegają ochronie i nie są udostępniane osobom trzecim. Odpowiedni zapis na ten temat znajduje się w Polityce Prywatności.

NIe wiem, gdzie się uczyłaś prawa ale widać niewiele zrozumiałaś. Nick gracza nie jest daną osobową. Daną osobową jest zbiór cech pozwalający w sposób jednoznaczny zidentyfikować osobę. Nawet jeśli nick gracza będzie "Jan Kowalski" to jest to pseudonim, a on nie jest daną osobową.
Tak samo nie są danymi osobowymi decyzje podejmowane przez administrację w stosunku do graczy, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. W przeciwnym przypadku grupa "administratorów" mogłaby w dowolny sposób manipulować przebiegiem rozgrywki.
 
NIe wiem, gdzie się uczyłaś prawa ale widać niewiele zrozumiałaś. Nick gracza nie jest daną osobową. Daną osobową jest zbiór cech pozwalający w sposób jednoznaczny zidentyfikować osobę. Nawet jeśli nick gracza będzie "Jan Kowalski" to jest to pseudonim, a on nie jest daną osobową.
Tak samo nie są danymi osobowymi decyzje podejmowane przez administrację w stosunku do graczy, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. W przeciwnym przypadku grupa "administratorów" mogłaby w dowolny sposób manipulować przebiegiem rozgrywki.

Nick gracza jest daną osobową. Powiem Ci, że jak pierwszy raz o tym usłyszałam, to moja reakcja była podobna do Twojej. No bo jak to? Przecież to tylko nick, co to ma wspólnego z danymi osobowymi? Okazuje się, że jednak ma. Z nickiem jest powiązany adres e-mail, numery IP komputerów, z których dokonywane są określone działania przez użytkownika. Nick może zatem w pewnych sytuacjach ułatwić identyfikację użytkownika.
Nie napisałam, że treść korespondencji w supporcie to dane osobowe, tylko że podlega ona ochronie i nie jest przekazywana osobom trzecim.

A teraz kilka cytatów z Polityki prywatności:
"Co do zasady rejestrujemy wyłącznie dane osobowe ujawniane przez użytkowników w czasie korzystania z usług w ramach logowania się lub rejestrowania i ewentualnie w czasie korzystania z usług odpłatnych. Dane osobowe to dane zawierające informacje o okolicznościach osobistych lub faktycznych. W czasie logowania i rejestracji w naszej witrynie wystarczy podać tylko adres e-mail i ewentualnie nazwę użytkownika oraz hasło. W przypadku rejestrowania się w niektórych usługach adresy e-mail nie są zbierane w czasie rejestracji, ale dopiero później, w czasie korzystania z usługi. Hasło jest przechowywane w formie zaszyfrowanej, która nigdy nie pozwala na poznanie rzeczywistego hasła."

"
c) Narzędzie wsparcia
Ewentualnie można skontaktować się z nami za pośrednictwem narzędzia wsparcia zintegrowanego z naszą usługą. Będzie ono przechowywać dane użytkownika i treść zapytania z prośbą o wsparcie, jak również godzinę zapytania.

W tym kontekście żadne dane nie są przekazywane osobom trzecim. Dane są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania rozmowy."
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Dla mnie decyzja powinna być prosta: Złamali regulamin? Dajemy im karny punkt w mistrzostwach albo po prostu kończymy zabawę. Nie zasłaniajcie się tymi żenującymi kopiuj wklej formułkami, tylko zajmijcie w tej sprawie jasne stanowisko. Inaczej robicie z siebie tylko pośmiewisko...

I gdzie jest jasne stanowisko w tej sprawie? Wydaje mi się, że informacja "drużyna 2 biorąc w taki sposób udział w wywołanych dnia tego i tego o godzinie tej i tej bitwach złamała regulamin". Nie ma tu udostępniania danych osobowych, tylko suche fakty.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Chłopaki spokojnie, będzie przerwa między bitwami to bany na 3 dni się posypią :D
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Cipikalo sam brales udzial w ustawionej bitwie na huronie .
A teraz sie czepiasz. Ten co przestrzega zasady.
Zapomnial wol,kiedy cieleciem byl.

Po co drazyc temat jakos nie zyskalismy na tym. Kara dostalem ja anulowali zadanie OUD
 

DeletedUser33486

Gość
Gość
skoro gracz który przyszedł w niekompletnym ekwipunku jest posądzany za PUSH między innymi przez Seluxa który sam przyszedł celowo w dosłonie gówniamym eq zlepką 5 różnych setów. Dlaczego on też nie poniusł kary?
#Hipokryzja
a i dlaczego gracz Selux nie dostał bana od 2016 roku za to:
https://www.westforts.com/pl10/battles/battle/83868 ?
Ups, i ta nazwa fortu "selux osiągnięcie" :D

Gracze celowo chodzili bez broni pojedynkowych i fortowych w kilku pierwszych dniach(tylko w ubraniu) przez co celowo zaniżali wyniki pojedynków, czy zostaną ukarani?
Yndi
RezolutnyPasikonik
Dawler
*Butch Cassidy*
//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
skoro gracz który przyszedł w niekompletnym ekwipunku jest posądzany za PUSH między innymi przez Seluxa który sam przyszedł celowo w dosłonie gówniamym eq zlepką 5 różnych setów. Dlaczego on też nie poniusł kary?
#Hipokryzja
a i dlaczego gracz Selux nie dostał bana od 2016 roku za to:
https://www.westforts.com/pl10/battles/battle/83868 ?
Ups, i ta nazwa fortu "selux osiągnięcie" :D
Gracze celowo chodzili bez broni pojedynkowych i fortowych w kilku pierwszych dniach(tylko w ubraniu) przez co celowo zaniżali wyniki pojedynków, czy zostaną ukarani?
Yndi
RezolutnyPasikonik
Dawler
*Butch Cassidy*


ty naprawdę jesteś taki głupi czy udajesz ? :D :D :D oops! Bo ja wiem że inteligencja to ty nie świecisz ale stwarzaj pozory przynajmniej ;)

do fortu z osiagnieciem się nie muszę wypowiadać bo o tym wiedziała etriel :Doops!


a co do mojego eq na jakim byłem cały zwiad i komplet broni to zlepek 5 setów ? :D NIE!!!

z Tobą lepiej nie dyskutować bo masz wieksze doswiadczenie w byciu kretynem i doswiadczeniem pokonasz wiekszosc marginesie :)
 

DeletedUser33486

Gość
Gość
O widzę że zaczeło się obrażanie więc argumenty się skończyły...
bitwy poranne wyzwał Fusek za pośrednictwem mojego konta.
cały zwiad i komplet broni = 5112hp?
https://www.westforts.com/pl20/battles/battle/96424
gdzie na bitwie dnia w tym samym eq masz 11370hp
https://www.westforts.com/pl20/battles/battle/96434
Ktoś tu kłamie lub nie umie liczyć :D

teraz to ty robisz z siebie idiote, nie mam zamiaru cię pokonywać ani nawet iść w tym kierunku, podium należy do ciebie i nie musisz czuć się zagrożony mi daleko do ciebie ja tylko pokazuje twoją Hipokryzje :D
 
a ja już chcesz coś napisać to następnym razem kliknij na postać to ci wsykoczą dane :D :D oops!

Selux
Drużyna 1
Poziom 150

Strzelba św. Patryka
(340 - 400)

5112 / 7960




----------------------------------------------
Team 2

kurcokus
Drużyna 2
Poziom 150

Kamień
(50 - 110)

20370 / 20370

MackoKox
Drużyna 2
Poziom 150

Kamień
(50 - 110)

7075 / 7690


maxjonshon
Drużyna 2
Poziom 150

Kamień
(50 - 110)

12805 / 16930

Dalej mam wklejać kto co miał ? :D bo nawet nie doszedłem do 2 lini :D
 

DeletedUser33486

Gość
Gość
Nadal to nie zmienia faktu że nie byłeś w secie fortowym bo miałeś maks 8khp.
Pomyślmy: bronie Villa to 500hp czyli zmiana kompeltu broni nie zmniejszyła by twojego Hp, a może komplet jazdy a nie czekaj tylko jazda zwiadowcy daje hp i to też około 60hp czyli pozostaje jedna możliwość
Jednak nie byłeś ubrany w zwiadowce :D Szok i nie dowierzanie :D
w czymś się pomyliłem? ale przecież mówiłeś że byłeś ubrany w całego zwiadowce czyżby jednak kłamstwo? :D

Zajęcza ja nie pisze by uzasadnić bitwe tylko by pokazać hipokryzje niektórych graczy którzy na Salonie wielkimi literami piszą że oni grają zgodnie z zasadami, a jak się okazuje tak nie jest.
Według mnie bitwa została wyzwana zgodnie z regułami, nie mam nic więcej do dodania gdyby tak nie było to GM nie wyzwałby jej.
 
Nadal to nie zmienia faktu że nie byłeś w secie fortowym bo miałeś maks 8khp.
Pomyślmy: bronie Villa to 500hp czyli zmiana kompeltu broni nie zmniejszyła by twojego Hp, a może komplet jazdy a nie czekaj tylko jazda zwiadowcy daje hp i to też około 60hp czyli pozostaje jedna możliwość
Jednak nie byłeś ubrany w zwiadowce :D Szok i nie dowierzanie :D
w czymś się pomyliłem? ale przecież mówiłeś że byłeś ubrany w całego zwiadowce czyżby jednak kłamstwo? :D

Zajęcza ja nie pisze by uzasadnić bitwe tylko by pokazać hipokryzje niektórych graczy którzy na Salonie wielkimi literami piszą że oni grają zgodnie z zasadami, a jak się okazuje tak nie jest.
Według mnie bitwa została wyzwana zgodnie z regułami, nie mam nic więcej do dodania gdyby tak nie było to GM nie wyzwałby jej.


a chodzbym nie był ubrany w całego zwiadowice to co ??? mam prawo ubrać się na fort jak chce , ale pomogę ci w myśleniu bo naprawdę nie jest to twoją domeną nie miałem całego reska ;*

zresztą gdzie pisze że nie mogę mieć na walki różnego eq ? :D różne ale jednak eq a nie jak niektórzy bez https://support.innogames.com/attac...5&attachment=f6ae91884e3e05e99e538e3133fde7db oops!

lipka :(
 

DeletedUser33486

Gość
Gość
Dopiero co mówiłeś że byłeś ubrany w całego teraz jednak nie byłeś?
#Kłamca złamany na kłamstwie nadal kłamie
w wtorek BD cechy/umki w full HP
środa rano jednak nie masz całego reska
środa wieczór cechy/umki Full hp
Dzięki za pomoc w myśleniu bez ciebie bym sie nie skapnął że znów skłamałeś :)

Aha czyli ty możesz ubierać się jak chcesz ubierać się jak chcesz a ja nie bo to wtedy złamanie regulaminu? XD
Gdzie pisze że nie mogę przyjść bez eq?

Nie wiem co tam załączyłes bo tego nie mogę zobaczyć :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry