Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
a co jak otworzyłem 70 śnieżek i nie dostałem na tyle tych kart, co by osiągnięcie dostać? Hmm...
 
Błedy jestem w stanie zrozumieć. Na to w Polsce nikt nie ma wpływu, no i błędy zawsze moga się zdarzyć.

Ale polityki informacyjnej juz nie. Dlaczego na stronie głownej gry nie było info o tym, ze w zadaniach są błedy nie było nawet krótkiego info. Dodanie krótkiego info, że sprawa jest znana, a rozwiązanie w toku zajełoby 5 minut??? Co więcej, w forum w sekcji "Błedy" też nikt sie nie zajaknął, ze są jakieś błedy. Znalezienie tego wątku zajeło mi mnóstwo czasu, a zanim co, to straciłem mnóstwo czasu na próbę wykonania zadań, które, jak sie okazuje były niewykonywalne. Czy za każdym razem, z każdą duperelą nalezy otwierać ticket??? Czy aktywnych graczy naprawdę jest tak niewielu, że obsłudze nie przeszkadzają ciągle odpowiadanie na te same pytania?

Słuszna uwaga. Faktycznie, sposób informowania o błędach obecnie wygląda tak, że komunikaty pojawiają się w temacie "Aktualizacja - dyskusja" albo informacje można uzyskać pisząc do supportu. Ostatnia fala błędów pokazała, że trzeba ten system zmienić.

Dodatkowo, może ktoś z "góry" się wypowie na temat serii Rzemiosło 2.0 i zadania u Marii, które też najprawdopodobniej jest zbugowane gdyż się nie pojawia.

To wbrew pozorom, nie jest błąd. Zadanie u Marii pojawi się w odpowiednim czasie ;)
 

DeletedUser28918

Gość
Gość
A mi się podobają te błedy, oby było ich więcej :p
Wtedy ludzie zaczną odchodzić, zmniejszy się rentowność The West i sami zawieszą projekt w 100% (o ile teraz działa by się kulać do przodu)
A ja nie będę musiał sam kasować tylu lat gry, tylko sami mi wszystko wykasują.
Jak dla mnie same plusy.

Jest jakaś zbiórka pieniędzy dla programistów? Chętnie zapłacę im za kolejne błędy hahahaha!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Był czas się przyzwyczaić tak mawiała babcia Pawlaka. Faktycznie informacje powinny pojawiać się o błędach w miarę możliwości jak najszybciej nie koniecznie na światach, ale na forum tak przynajmniej ludzie częściej będą zaglądać na zapomniana stronę dzikiego zachodu. ::}

Ciekawe co teraz powiecie na nowe zadanie, jest ciekawe proste i bez błędów, pochwali ktoś programistów. ,,czy może lepiej ich jednak wystrzelaćpif_paf, bo kto wie czy znów coś nie popsują. BOOM!!
Polska administracja nie ma wplywu na pojawiajace sie bledy w grze ,powinnismy zaczac wieszac ,topic i palic na stosie tych co daja celowo nowy material do gry wiedzac ze sa bledy i tu mozna nawiazac do polskich przedstawicieli The West ,by napisali gdzie trzeba nasza opinie do ludzi odpowiedzialnych za caly bajzel ::P
z powazaniem Kudlaty durnowatyB-)
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Ta gra zdycha więc olewają nas. Programiści pracują nad innym dochodowym projektem a tu trzecia liga. Był czas przywyknąć :D W zadaniach nawet nie umieścili rozpoznawania płci (chyba że to zostawili dla przebierańców :D)

Dziwi cię to, że gra "zdycha" ? bo mnie nie.Gra nie zarabia, a to wina tylko i wyłącznie Inno, bo po co kupować przedmioty za bryłki skoro jakiś januszek wywali parę stów na przedmioty i wystawi na targu za parę groszy.1 kupi za prawdziwe pieniądze, a 20 innych nie wyda, a też będzie mieć te przedmioty.Sami sobie strzelają w kolano.Poza tym nie trzeba wydawać bryłek by być dobrym w tw, starczy mieć dużo $$$ w grze i kupi się wszystko(prawie) bez kupowania bryłek.W innych grach jest to niedopuszczalne bo tak tracą zarobek, a tutaj nikt na to nie patrzy istna "wolna amerykanka" .Sam bym kupił jakiś ciekawy secki za bryłki ale nie ma to sensu skoro i tak kupię to na targu.Błąd na błędzie, bo pewnie 1 programista pracuje nad tym, albo zatrudniany jest tylko na zlecenie tylko od czasu do czasu.Mam nadzieję, że ogarną to wszystko zanim będzie za późno i będą zamykać serwery :).
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Dzonyz o co Ty walczysz właściwie, bo czytając Ciebie nic nie rozumiem, masz problem, z brylkami z $ czy tylko z czase ktory poswiecasz grze;-[
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie interesuje mnie czy gra przynosi komuś dochody czy nie, gram od lat z pasją, jedni zbierają znaczki inni wędkują, a jeszcze inni jak A* zarabia wirtualna kasę każdy ma swoje hobby, gra jest fajna i ludzie poczciwi, zdarzają się buraki, jak ja
Nikt nikomu nie nakazuje grać.
Zakup bryłek pewnie ma znaczący wpływ na rozwój gry, gdyby gra nie przynosiła dochodu nie miałaby sensu i ups po grze. ::P
Gramy, mamy z tego jakieś satysfakcje i tak to się kreci, nasza administracja robi swoje, a my swoje i do przodu, a z tylu wspomnienia i emocje, czego więcej chcieć może więcej zadymy, bo to w końcu dziki zachód. :DDD
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
tak na dobrą sprawe to juz kolejny set wyjdzie lepszy od murr... a murr powinien miec w bonusie setowym celowania i dowo wiecej o 15 pkt
 
Do góry