Aktualizacja - dyskusja

Radzę wyprzedawać Muriettę, póki ma wartość. Ten nowy set, sądząc po statystykach na forum Wojcieszego, kładzie Muriettę na plecy.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Widzę, że kolejne aktualizacje wnoszą coraz więcej zmian do gry :). Nic tylko się cieszyć i zachęcać nowych graczy do zakładania kont a starych do powrotów. Szacun dla programistów za tak ciężką pracę wnoszoną w rozwój gry.

W takim tempie, to może w 2050 doczekamy się istotnych zmian w rozgrywce a nie jakichś pierdół wrzucanych do aktualek "by jakaś była i gracze się nie czepiali".
 
najlepsza aktualka to jest ta z kartami :D

zadania nie mogą ale karty mogą odblokować :D

hipokryzja pełna gębą.

Skoro zadania nie odblokowali to i kart nie powinni odblokowywać - jak to admini napisali nie trzeba informować - więc kto nie zdobył kart to jego problem teraz :)
 
Wyprzedaż Oficera Unii będzie za bryłki czy również za inną walutę w grze?
Będzie można kupić pojedyncze elementy zestawów?
Zestaw Oficera Unii jest unikatem?
 
Wyprzedaż Oficera Unii będzie za bryłki czy również za inną walutę w grze?
Będzie można kupić pojedyncze elementy zestawów?
Zestaw Oficera Unii jest unikatem?


jak to admini ci odpiszą - tak tylko za bryłki , za oupy to jedynie strój królika można sobie kupić ..

oby jak najmniej osób kupiło - jak się słupki nie będą zgadzać to i robotę ktoś straci :]
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Selux znów zaczynasz placz na forum zacznijmy od tego, że to set na przygody i forty na przygodach często opuszczasz kolejki jak nie pasuje Ci skład na przygodzie, jeśli ten set będzie dostępny do kupienia to ludzie go kupią. widzialem na kilku innych swiatach iedzypanstwowych sety ktore sa dostepne za $ sa to miedzy innymi sety wielkanocnego zajaczka ,pewnie na taki tez powiesz ze to szkoda kasy nie obligacji czy brylek
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
A ja chciałbym się dowiedzieć, czy będzie możliwość sprzedaży na aukcji tych przedmiotów, bo ostatnio trochę się spłukałem z dolarów i miło by było podreperować portfel :O Ktoś? Coś?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A ja chciałbym się dowiedzieć, czy będzie możliwość sprzedaży na aukcji tych przedmiotów, bo ostatnio trochę się spłukałem z dolarów i miło by było podreperować portfel :O Ktoś? Coś?

Nie będzie takiej możliwości i obecnie nie mamy w planach zmiany tych ustawień.

Wiadomo ile bryłek będzie kosztował ten set :D ?

Skrzynia z broniami będzie kosztowała 1000 bryłek złota, a ubrania 1200.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Czyli set do fortów, tylko za bryłki, jeszcze pewnie go ulepszać będzie można, nie jest to troszkę za bardzo p2w?
 
Do góry