Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia
HAHAHA
Ty chyba znajomych nie masz skoro uważasz, że ludziom z iro odwidziała się migracja
Wydaje mi się że R(RODO
HAHAHA
Ty chyba znajomych nie masz skoro uważasz, że ludziom z iro odwidziała się migracja
Wydaje mi się że R(RODO) lepiej zna sytuację niż ty ,jedyne co robisz to spamisz na saloonach swoimi ofertami. To oczywiste że są osoby które chcą migracji nie tylko z iroquois ,ale akurat ty tutaj najmniej powinnaś się wypowiadać co do znajomych tak jak wspomniał R(RODO) niby nie obchodzi cb piaskownica na irqu, ale jeśli coś idzie nie po twojej myśli czepiasz się.
Nie pozdrawiam cb ,a całą resztę jak najbardziej.
Wracam do piaskownicy niby nie dinozaur ale gdyby ją obrzucać kamieniami od jednego by nie padła,cały miesiąc musielibyśmy w nią miotać.
A co do migracji powiem tak
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Tak patrząc po nicku graczy którzy się tutaj udzielają broniąc "królową" handlu (chociaż dla mnie zawsze to była i będzie Księżniczka Nocy - o wiele milsza osoba z mniejszym ego) to chyba żaden z tych graczy nie gra aktywnie na tym świecie - i tak dla osób mówiących, że grają aktywnie - udzielanie się na czacie i spamowanie o wymiany czy inne rzeczy nie jest grą aktywną, jest tylko egzystowaniem bo ja mógłbym powiedzieć o sobie, że mam konto np. na s1 i gram tam aktywnie bo zbieram kasę pod wymianę.
Moja po prostu rada - zabierzcie swoje kredki i idźcie sobie spamować gdzieś indziej i pisać jacy to gracze są blee kupują bryłki a chcą migracji ble ble ble... oni kupili coś za bryłki a ja nie mogę tego mieć i tak dalej i tak dalej....

Edit: Next time Nessu nie usuwaj mojego postu będę wdzięczny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żmijka ma rację, póki będzie zysk z serwera póty będzie istniał i nie da się tego prościej napisać :) A teraz niech cały hejt sobie to przemyśli... Idą święta, więc bądźmy dla siebie mili i wyrozumiali :)

+1 dla żmijki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak patrząc po nicku graczy którzy się tutaj udzielają broniąc "królową" handlu (chociaż dla mnie zawsze to była i będzie Księżniczka Nocy - o wiele milsza osoba z mniejszym ego) to chyba żaden z tych graczy nie gra aktywnie na tym świecie - i tak dla osób mówiących, że grają aktywnie - udzielanie się na czacie i spamowanie o wymiany czy inne rzeczy nie jest grą aktywną, jest tylko egzystowaniem bo ja mógłbym powiedzieć o sobie, że mam konto np. na s1 i gram tam aktywnie bo zbieram kasę pod wymianę

Nie jesteś mną, więc nie czaisz co u mnie znaczy grać aktywnie. To, że ktoś lubi w piaskownicy siedzieć i strzelać bobkami na fortach to jedna strona medalu, nie skreśla się wszystkich innych graczy co nie grają fortów.

Ja dzień w dzień robię na 12 serwach wszystkie zadania i z widmo i z wioski i z tablicy, klepę masę obli dziennie z tych zadań, robię wszystkie zadania jakie z salonu moge zaliczyć, mam masę frajdy przy zdobywaniu osiągnięć i innych tego typu spraw, wymiany kasowe tylko umilają całokształt tego co robię na the west. Nie ma serwa, który byłby zaniedbany, każdy z nich to dokładna kopia tego co mam zrobione. Na każdym z serwów mam znajomych i sprawy nie cierpiące zwłoki. Na to potrzeba więcej niż aktywnego podejścia do sprawy. Ktoś jak ma 150 poziom to zostaje mu tylko czat i zabawy na fortach, pvp dawno "zdechnęło" wiec nie ma o czym mówić.
Śmieszy mnie ślepota graczy - widzą tylko swoje nosy nic poza tym :D

Ostatnio faktycznie poświęcam mniej czasu na grę, to prawda, ale to ile ja robię to nikt na to nie ma wielkanocnych jajek by ogarnąć 12 serwów na raz. Moja poprzeczka jest na tyle wysoka, że TY będąc żyrafą w życiu mojego muru nie sięgniesz nawet uszami :D

Finalnie, tak, nie jestem aktywna :D To co to będzie jak BĘDĘ.

 
Nie jesteś mną, więc nie czaisz co u mnie znaczy grać aktywnie. To, że ktoś lubi w piaskownicy siedzieć i strzelać bobkami na fortach to jedna strona medalu, nie skreśla się wszystkich innych graczy co nie grają fortów.

Ja dzień w dzień robię na 12 serwach wszystkie zadania i z widmo i z wioski i z tablicy, klepę masę obli dziennie z tych zadań, robię wszystkie zadania jakie z salonu moge zaliczyć, mam masę frajdy przy zdobywaniu osiągnięć i innych tego typu spraw, wymiany kasowe tylko umilają całokształt tego co robię na the west. Nie ma serwa, który byłby zaniedbany, każdy z nich to dokładna kopia tego co mam zrobione. Na każdym z serwów mam znajomych i sprawy nie cierpiące zwłoki. Na to potrzeba więcej niż aktywnego podejścia do sprawy. Ktoś jak ma 150 poziom to zostaje mu tylko czat i zabawy na fortach, pvp dawno "zdechnęło" wiec nie ma o czym mówić.
Śmieszy mnie ślepota graczy - widzą tylko swoje nosy nic poza tym :D

Ostatnio faktycznie poświęcam mniej czasu na grę, to prawda, ale to ile ja robię to nikt na to nie ma wielkanocnych jajek by ogarnąć 12 serwów na raz. Moja poprzeczka jest na tyle wysoka, że TY będąc żyrafą w życiu mojego muru nie sięgniesz nawet uszami :D

Finalnie, tak, nie jestem aktywna :D To co to będzie jak BĘDĘ.
A my mamy życie :O.
 
Nie jesteś mną, więc nie czaisz co u mnie znaczy grać aktywnie. To, że ktoś lubi w piaskownicy siedzieć i strzelać bobkami na fortach to jedna strona medalu, nie skreśla się wszystkich innych graczy co nie grają fortów.

Ja dzień w dzień robię na 12 serwach wszystkie zadania i z widmo i z wioski i z tablicy, klepę masę obli dziennie z tych zadań, robię wszystkie zadania jakie z salonu moge zaliczyć, mam masę frajdy przy zdobywaniu osiągnięć i innych tego typu spraw, wymiany kasowe tylko umilają całokształt tego co robię na the west. Nie ma serwa, który byłby zaniedbany, każdy z nich to dokładna kopia tego co mam zrobione. Na każdym z serwów mam znajomych i sprawy nie cierpiące zwłoki. Na to potrzeba więcej niż aktywnego podejścia do sprawy. Ktoś jak ma 150 poziom to zostaje mu tylko czat i zabawy na fortach, pvp dawno "zdechnęło" wiec nie ma o czym mówić.
Śmieszy mnie ślepota graczy - widzą tylko swoje nosy nic poza tym :D

Ostatnio faktycznie poświęcam mniej czasu na grę, to prawda, ale to ile ja robię to nikt na to nie ma wielkanocnych jajek by ogarnąć 12 serwów na raz. Moja poprzeczka jest na tyle wysoka, że TY będąc żyrafą w życiu mojego muru nie sięgniesz nawet uszami :D

Finalnie, tak, nie jestem aktywna :D To co to będzie jak BĘDĘ.
W takim razie dlaczego światy wymarłe są to światy na których nie ma bitew? 3 raz nie będę pisał oczywistych zależności .Nikt nigdzie nie napisał że nie masz racji więc nwm dlaczego piszecie że Ż tutaj że ma racje.
Większość ludzi chcących migracji są to osoby chodzące na bitwy ,ty nie chodzisz a to że chcesz klikać na 12 serwerach to twoja sprawa Zbierać jagody=smrody ,klikać pracki i robić zadanka można wszędzie.
Akurat powiem że sytuacja na irqu się poprawia ,nie za szybko ale zawsze i jest coraz lepiej i oby tak było jak najdłużej.
A twoje wywody o swojej aktywności nic nie wnoszą dziękuje i przepraszam że tak napisałem.Jak chcesz się chwalić to zapraszam na saloon tam zawszę chętnie przeczytam twoje super osiągnięcia i nowinki z twojego świata dolarów.
- Spytacie jak wyglądają bitwy na irqu. Nie jest dobrze. Co prawda nie jest też źle, można powiedzieć że jest średnio.
- To chyba super?
- Oczywiście, że super !
 
Jak zwykle, jest i **** Ż **** są i emocje - zdajesz sobie sprawę, że jesteś zjawiskiem psychologicznym wymykającym się wszelkim standardom, które to emocje pięknie obrazują słabości człowieka w ciągłym atakowaniu Twojej osoby. Nie zgadzać się to jedno, ale w jaki sposób to co poniektórzy robią to inna bajka - przemilczę ;-) .
Dobra, dość tej psychologii na dziś ;d . Trzymaj tak dalej i nie zważaj na nic, rób swoje i baw się dobrze ;d !

Aby coś napisać w temacie to:
Ja dzień w dzień robię na 12 serwach wszystkie zadania i z widmo i z wioski i z tablicy, klepę masę obli dziennie z tych zadań, robię wszystkie zadania jakie z salonu moge zaliczyć, mam masę frajdy przy zdobywaniu osiągnięć i innych tego typu spraw, wymiany kasowe tylko umilają całokształt tego co robię na the west. Nie ma serwa, który byłby zaniedbany, każdy z nich to dokładna kopia tego co mam zrobione. Na każdym z serwów mam znajomych i sprawy nie cierpiące zwłoki.
Nic dodać, nic ująć, jeśli to nie jest aktywna gra to nie wiem co nią ma być :] . Różnijmy się - nie dla każdego aktywna gra, to granie tylko czy głównie na fortach, naprawdę można także być aktywnym, pomijając zupełnie ten aspekt gry albo brać udział w nim okazjonalnie. Coś o tym wiem, także rozumiem Cię jak mało kto :D . "Do zobaczenia" :p .
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Migracja? Chyba w snach

Aby w ogóle pisać o migracji to nie należy dotować danego serwa. Jak się wykresy zysków realnego hajsu nie będą zgadzały wtedy Innno pomyśli o migracji.
Ale widać to tak, że jak dadzą jakiś set za bryłki to zwalają się stare dinozaury z danego serwa i kupują co się da.
W taki sposób to seryjnie serwer jeszcze z 5 lat postoi. Powodzenia na forum z błagalnymi tekstami o migracji



Skoro tak wszyscy pięknie dotują wymarłe serwy to chyba czas przestać zrzędzić o migracjach, bo to zbędne posty nie wnoszące nic nowego - a temat rzeka

HAHAHA
Ty chyba znajomych nie masz skoro uważasz, że ludziom z iro odwidziała się migracja

Skoro zostałem wywołany do tablicy - o migracji z iro pisałem na tym forum już z dwa lata temu. Jeśli nie było jej do tej pory, to znaczy, że w przyszłości nadal będzie to samo. Patrząc na poczynania ws. migracji w odniesieniu do innych światów - tam nie było migracji, tu też nie będzie.
Świetny jest fakt, że mimo kiszenia się na tym serwerze od bardzo dawna, są na iro bitwy fortowe na całkiem niezłym poziomie - jeden z lepszych na polskim TW. Były okresy, w których bitew nie było w ogóle. Teraz, mimo, że najczęściej gramy 30v30 lub w tych okolicach, walki są naprawdę wyrównane i ciekawe. Codziennie gramy praktycznie do 50 rundy. Jako dowodzący po jednej ze stron, mogę napisać, że nawet jeśli chodzi o osoby online, nie ma tragedii.

Więc, jeśli ktoś ma stare, nieaktywne konto na IRO z wysokim levelem, zapraszamy na walki na tym świecie. Gwarantujemy wyrównane składy po obu stronach i możliwość zabawy w miłej atmosferze. Nieważne, po której stronie się zapiszecie. Przyjmiemy każdego! :)


//edytowano cytat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jakby ktoś poszukiwał jakichś produktów,przedmiotów ze stary i nowych loterii na iro to zapraszam do kontaktu ze mną (łapać mnie na musco).Granie na iro na którym już nic się to nie moja bajka ,za jakiś czas jak posprzedaje rzeczy konto leci do kasacji .Powodzenia tym wytrwałym którzy zostali ,może wy doczekacie migracji.
 
Może kiedyś będzie migracja xd
Wszedłem, pograłem, Boże..
Tu się nawet ludziom fortu podpalić nie chce, a chcą żeby serwer ożył :D
Co wy Iroczki byście zrobili, gdyby nie Kacperek co wam czasem fort podpali np o dwunastej w nocy :D
Tu nawet strzały zawracają :D

Ale wierzę że się to zmieni, bo premkę kupiłem, chciałem pograć, a tu fortów nima :(
 
Do góry