Dlaczego zestaw Oficera Unii dostępny jest tylko za bryłki?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32930
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A ja myślę <<:-], po zapoznaniu się z opiniami OUD, że brakło na jajka oops! i wtedy spadł z nieba Oficer Unii <:) i uratował sytuację hahahaha!, dając solidny zastrzyk na dalsze funkcjonowanie gry :DDD
 

DeletedUser33832

Gość
Gość
To chyba nic odkrywczego, że póki ktoś to kupuje to nic się nie zmieni. Wszyscy zrobiliby bojkot to MOŻE coś by się ruszyło,ale jak pokazują chociażby mistrzostwa fortowe ta gra już od dawien dawna nie ma nic wspólnego z dobrą zabawą i współpracą. I zawsze znajdzie się ktoś kto sobie ulepszy taki set bo może, bo go stać, bo lubi jak inni się wkurzają, że go stać, bo ma taki kaprys po prostu itp. Zanim gracze z całego westa mieliby się zjednoczyć to 3 razy wybuchła by wojna bo tamten tamtego nie lubi, bo ten temu sto lat wstecz coś ukradł,a jeszcze inny straaaasznie kogoś obraził, albo jest lepszym dowódcą i nie ma na niego siły jak tylko obrażać bo to przecież "duma jest matką mojej urazy". Każdy śmieszny powód jest dobry do kłótni.

Duża część osób podtrzymujących tą grę przy życiu zaczynała tu jako dzieciaki mniejsze czy większe ciułając na bryłki na PP chociażby. Teraz te dzieciaki dorosły, zarabiają kasę i mogą ją wydać bez ograniczeń. I biznes się kręci, nie dostajecie nic ciekawego, ale każdy super set trzeba kupić. Czy to gra online czy apka na telefon to ma przynosić większy/mniejszy zysk.
Nowy świat, szybka topka z niezłym nakładem bryłek, super set- większa/mniejsza wtopa przy jego wprowadzaniu i świat umiera... i tak już od kilkunastu światów. I na każdym jest to samo. West jest jak Moda na Sukces- możesz nie grać 2 lata, wejdziesz i dalej ta sama smętna melodia się kręci, tylko jest więcej setów, których już nie idzie ogarnąć. I wciąż ktoś ma nadzieję na zmiany na "lepsze". Raczej złudne.

Zaraz ruszy nowy świat, znów ktoś będzie bił topkę, znów przez chwilę pogracie dla przyjemności słysząc czasem głosy "bo przydałby się ten czy tamten set", "bo na nawaho był super set kibica do expienia- tu też by się przydał", "jak grać bez setów"... i znów przyjdzie kolejny super zestaw... i znów część się oburzy, część ulepszy... a potem ruszy kolejny świat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Vaermina podała na talerzu dokładną kwintesencję faktów, identycznie ja tak samo uważam.
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Spodziewałem się sporego oburzenia ze względu na wyprzedaż za PLN, ale autor tego wątku jest hipokrytą i nie powinien mieć prawa napisać taki temat.

Miłego odpoczynku, drogi mój Panie.
Dxsv86E.png
 

DeletedUser33853

Gość
Gość
Haraczu tu nie chodzi o hipokryzję, lackilukas bardzo dobrze napisał, a to że ma pieniądze a jednak tego setu nie kupuje świadczy najlepiej o nim samym, to nie jest gracz, który gra dla siebie, 80% tego co robi - robi dla innych, widzisz ulepszone noże ale też obrażenia, które podnosi wszystkim, przeciwnik ma to i laki kupił żeby było mniej więcej po równoOUDpif_paf



To już nie chodzi nawet czy ten set powinien być dostępny za dolary czy obligacje, popatrzcie na statystyki, jaki sens jest zapierdzielać cały rok zbierać kase żeby ulepszyć zapate na 2^, jak popracujesz tydzień kupisz sobie secik za bryłki i ustrzelisz takiego zapaciarza za 2000 obrażeń, to co innego klikać przez kilka miesięcy żeby mieć dobry set a kupić go za bryłki, to drugie chwały Ci nie przyniesie

Nie wiem czy w prawo czy w lewo idzie ta gra jak dla mnie nie idzie nigdzie jak już to po równej pochyłej prosto do upadku, nikt w tym Inno nie ma aspiracji do rozwoju tej gry żeby zrównoważyć gre do tego stopnia żeby bryłki nie raziły po oczach i nie psuły jakimś setem co chwile innych postaci głównie na bitwach fortowych, te sety pod szanse znalezienia itp to dla mnie mogą mieć po 300% ale jak już przychodzi do fortów gdzie jest najlepsza wspólna zabawa wprowadzenie takiego zestawu to jakieś kurde no nie wiem nieporozumienie, chyba to do innej gry miało trafić, mając 150 lvl, zapatę na 2^ nie masz takiej szansy uniku żeby taki Oficer Unii miał mniejszą szansę Cie trafić, mocni ludzie spadają w runde bo jakieś prezes w Inno Games, któremu zabrakło na nowe auto pomyślał sobie "Aaa, przecież jest the - west, EJ weźcie tam wprowadźcie jakiś set byle bym te kase jutro miał okej ? Mogą bić nawet po 3000 jednym strzałem, ale chce mieć na tą furę !"BOOM!!
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Haraczu tu nie chodzi o hipokryzję, lackilukas bardzo dobrze napisał, a to że ma pieniądze a jednak tego setu nie kupuje świadczy najlepiej o nim samym, to nie jest gracz, który gra dla siebie, 80% tego co robi - robi dla innych, widzisz ulepszone noże ale też obrażenia, które podnosi wszystkim, przeciwnik ma to i laki kupił żeby było mniej więcej po równoOUDpif_paf



To już nie chodzi nawet czy ten set powinien być dostępny za dolary czy obligacje, popatrzcie na statystyki, jaki sens jest zapierdzielać cały rok zbierać kase żeby ulepszyć zapate na 2^, jak popracujesz tydzień kupisz sobie secik za bryłki i ustrzelisz takiego zapaciarza za 2000 obrażeń, to co innego klikać przez kilka miesięcy żeby mieć dobry set a kupić go za bryłki, to drugie chwały Ci nie przyniesie

Nie wiem czy w prawo czy w lewo idzie ta gra jak dla mnie nie idzie nigdzie jak już to po równej pochyłej prosto do upadku, nikt w tym Inno nie ma aspiracji do rozwoju tej gry żeby zrównoważyć gre do tego stopnia żeby bryłki nie raziły po oczach i nie psuły jakimś setem co chwile innych postaci głównie na bitwach fortowych, te sety pod szanse znalezienia itp to dla mnie mogą mieć po 300% ale jak już przychodzi do fortów gdzie jest najlepsza wspólna zabawa wprowadzenie takiego zestawu to jakieś kurde no nie wiem nieporozumienie, chyba to do innej gry miało trafić, mając 150 lvl, zapatę na 2^ nie masz takiej szansy uniku żeby taki Oficer Unii miał mniejszą szansę Cie trafić, mocni ludzie spadają w runde bo jakieś prezes w Inno Games, któremu zabrakło na nowe auto pomyślał sobie "Aaa, przecież jest the - west, EJ weźcie tam wprowadźcie jakiś set byle bym te kase jutro miał okej ? Mogą bić nawet po 3000 jednym strzałem, ale chce mieć na tą furę !"BOOM!!
Dla mnie większość z was nie powinna się nawet odzywać bo to mnie śmieszy. Jak kupowaliście se kibice, lassa, jazdy złote itd to było dobrze i nikt wam w plecaki nie zaglądał ile to kk przybyło, albo jakie sukcesy fortowe za sprawą noży osiągnęliście. Ale jak ktoś se kupił oficera to zaraz wielkie mi oburzenie :D . Każdy normalny, który kupił coś ze sklepu wie, że nie będzie nosił tego w nieskończoność. To jest jak ze starym telewizorem czy komputerem. to się nazywa postęp. Każdy ma wybór kupić lub nie ?Chyba się na tym już poznaliście? Większość tutaj co zaczęła ten temat to straszni hipokryci. Tak jak napisał haracz... Ta gra niestety zmierza w te sfery p2w i nic na to wasze gorzkie żale nie poradzą. Może na kolejną wersję gry zaprzestaną robić więcej setów a zaczną budować jakąś ciekawszą rozgrywkę...
 

DeletedUser33853

Gość
Gość
porównujesz postęp technologii do postępu w grze ? masz zapate na ^ ale kupujesz oficera Unii i masakrujesz takiego, a zapaciarz nie ma setu za dolary na kontre setu za bryłki, o to chodzi, bawisz się ładując za 2000 obrażeń bo kupiłeś set za bryłki a koleś który pół roku zbierał na zapate na 2 czy 3 ^ się w kurza, tyle, nie ma w tym innej filozofii, proste równanie
 
Dla mnie większość z was nie powinna się nawet odzywać bo to mnie śmieszy. Jak kupowaliście se kibice, lassa, jazdy złote itd to było dobrze i nikt wam w plecaki nie zaglądał ile to kk przybyło, albo jakie sukcesy fortowe za sprawą noży osiągnęliście.

Otóż kolego nie wszyscy kupili te zestawy.Nie po to gracza sprzedaje np: set do PvP by zakupić sobie fortowy albo odwrotnie.
Może jak będzie mega set pod budowanie to wtedy zakupię. :uuu)
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Otóż kolego nie wszyscy kupili te zestawy.Nie po to gracza sprzedaje np: set do PvP by zakupić sobie fortowy albo odwrotnie.
Może jak będzie mega set pod budowanie to wtedy zakupię. :uuu)
Drogi kolego, akurat do Ciebie to się nie odnosi :))Ale liczby mówią same za siebie. Tutaj mają pretensje przedstawiciele z gatunku nawahowatych (nie będę już po nikach mówił ), którzy ze 100 kibiców kupili na nawaho itd .Pełno tego było co można było sprzedać i kupić za bryłki, a wspomniany set szedł na początku świata jak świeże bułeczki. Wtedy nikt nie miał pretensji o popsucie świata ? oops!O tych spekulantów mi właśnie chodzi. Jak dla mnie to jest bardzo uczciwe w stosunku do graczy, którzy utrzymają tę grę, że tego setu nie można sprzedać. Pobędą sobie trochę na topie i kiedyś spadną. Może wtedy zluzujecie trochę majtki
 

DeletedUser33853

Gość
Gość
Drogi kolego, akurat do Ciebie to się nie odnosi :))Ale liczby mówią same za siebie. Tutaj mają pretensje przedstawiciele z gatunku nawahowatych (nie będę już po nikach mówił ), którzy ze 100 kibiców kupili na nawaho itd .Pełno tego było co można było sprzedać i kupić za bryłki, a wspomniany set szedł na początku świata jak świeże bułeczki. Wtedy nikt nie miał pretensji o popsucie świata ? oops!O tych spekulantów mi właśnie chodzi. Jak dla mnie to jest bardzo uczciwe w stosunku do graczy, którzy utrzymają tę grę, że tego setu nie można sprzedać. Pobędą sobie trochę na topie i kiedyś spadną. Może wtedy zluzujecie trochę majtki


Dużo gadasz mało wiesz;D ja na Nawaho nie kupiłem oprócz premki niczego za bryłki a jakoś wbiłem jako trzeci 150 lvl, set kibica kupiłem za mase dolarów dopiero we wrześniu, zapieprzałem na tą kase, gdyby na Huronie czy św 1 ludziom potrzebny był by set kibica miałbyś to samo, ale jak tam 80% aktywnych graczy ma 150 lvl to po co mieli go kupować ?oops! a no właśnie gdyby Nawaho miało 5 lat populacja kibica była by o 90% mniejsza :) każdy to wie
Na Huronie też chodze na bitwy ale jak dostaje 3 strzały normalne - nie kryty - za 1900 to nawet będąc full hp muszę się kitrać to gdzie sens tych fortów z takim setem;P
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Haraczu tu nie chodzi o hipokryzję, lackilukas bardzo dobrze napisał, a to że ma pieniądze a jednak tego setu nie kupuje świadczy najlepiej o nim samym, to nie jest gracz, który gra dla siebie, 80% tego co robi - robi dla innych, widzisz ulepszone noże ale też obrażenia, które podnosi wszystkim, przeciwnik ma to i laki kupił żeby było mniej więcej po równoOUDpif_paf



To już nie chodzi nawet czy ten set powinien być dostępny za dolary czy obligacje, popatrzcie na statystyki, jaki sens jest zapierdzielać cały rok zbierać kase żeby ulepszyć zapate na 2^, jak popracujesz tydzień kupisz sobie secik za bryłki i ustrzelisz takiego zapaciarza za 2000 obrażeń, to co innego klikać przez kilka miesięcy żeby mieć dobry set a kupić go za bryłki, to drugie chwały Ci nie przyniesie

Nie wiem czy w prawo czy w lewo idzie ta gra jak dla mnie nie idzie nigdzie jak już to po równej pochyłej prosto do upadku, nikt w tym Inno nie ma aspiracji do rozwoju tej gry żeby zrównoważyć gre do tego stopnia żeby bryłki nie raziły po oczach i nie psuły jakimś setem co chwile innych postaci głównie na bitwach fortowych, te sety pod szanse znalezienia itp to dla mnie mogą mieć po 300% ale jak już przychodzi do fortów gdzie jest najlepsza wspólna zabawa wprowadzenie takiego zestawu to jakieś kurde no nie wiem nieporozumienie, chyba to do innej gry miało trafić, mając 150 lvl, zapatę na 2^ nie masz takiej szansy uniku żeby taki Oficer Unii miał mniejszą szansę Cie trafić, mocni ludzie spadają w runde bo jakieś prezes w Inno Games, któremu zabrakło na nowe auto pomyślał sobie "Aaa, przecież jest the - west, EJ weźcie tam wprowadźcie jakiś set byle bym te kase jutro miał okej ? Mogą bić nawet po 3000 jednym strzałem, ale chce mieć na tą furę !"BOOM!!

Drogi Mercatorze. To nie jest prawda, że noże dawały mniej więcej po równo, iż posiada bonus do wszystkich sektorów ok. 80 z bronią - dawały sporą przewagę. Gdyby założył jeszcze do tego
Zestaw Murietty oraz jazdę murietty byś się zdziwił. No jedynie że mniejsze umki, przeliczając pomiędzy murietta <-> oficer ok. 100-150. Liczba nie jest rażąca. :))
Jedynie w czym mogę poprzeć nt. setu, no to że nie można sprzedawać dla innych graczy. Kij wie, czy kiedyś będzie można? ???




Druga kwestia - piszę do tych osób, którzy sami kupowali za bryłki, a później płaczą - ponieważ nie ich set wpadł do gustu. No i idziemy z płaczem na forum. Piszemy temat, no i niech gryzą wszyscy jacy poszkodowani jesteśmy.
Kocham tą waszą hipokryzję, nie wychodzi wam na fortach i nie możecie pogodzić się z porażką, mimo iż inna drużyna jest lepsza (nie bez względu na strzelby, bo wy macie więcej tych "bryłkowych" strzelb z unii) i potrafi bardziej myśleć niż wy? - piszę do tzw. "Teamu Lackilukasa". Jeszcze więcej te full dowo stawiajcie na fortach, jak na obronie 7 full dowo na małym forcie (? XD). Daje wam wskazówkę do myślenia, bo widać że inteligencją nie błyśniecie. No i te śmiechowe wyzwiska, które usłyszałem na mój temat, bo "kupiłem set i jestem lepszy" - weź ta schowajta się. A te P2W to możecie opowiadać dzieciom na dobranoc.
Przykro mi, ale nic nie zrobicie z tym "buntem", ponieważ ta gra jest międzynarodowa i jedynie możecie pisać e-mail do InnoGames - STRAJKUJEMY JAK NAUCZYCIELE DLA GODNEGO WYNAGRODZENIA.

Pozdrawiam, znienawidzona legenda Nawaho.
 

DeletedUser32930

Gość
Gość
No i tu się musze odezwać. Dzięki Merc za przybliżenie Haraczowi mojego podejścia do gry ale najwyraźniej tego nie wie a ostatecznie nie zrozumiał pytania. Może nie doczytal do końca. Tak się zdarza czasem. To tylko emocje. Gdyby Haracz przeczytal mój post dokładnie wiedziałby czemu się sprzeciwiam.
Dziwi mnie natomiast ,że w tym temacie nie wypowiedział się nikt z TEAMU. Mam nadzieje ,że kolejnym już poważniejszym pytaniem sprowokuję TEAM do publicznej dyskusji.
Haracz noże ulepszyłem bo nie mogłem ich oddać po minimalu moim kolegom zawadiakom. I tu nasuwa się kolejne pytanie ale o tym później.
Wszystkim dziekuję za udzial w dyskusji w tym poście.
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Właśnie że zrozumiałem. Sprzeczasz sam sobie, hipokryto :) Inne sety były dobre, a ten uuu.. ale mi się nie podoba - idę napisać temat na forum.
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
//dodaje:

A te bajeczki że biedniejszych bronisz to lepiej nie opowiadaj. Nie zastanawiałeś się nad nożami, bo były dostępne tylko za bryłki. :)
 
Haracz noże ulepszyłem bo nie mogłem ich oddać po minimalu moim kolegom zawadiakom. I tu nasuwa się kolejne pytanie ale o tym później.
Wszystkim dziekuję za udzial w dyskusji w tym poście.
Ja kupiłem 9 zestawów oficera bo też chciałem oddać kolegom z sojuszu, ale patrzę a tu się nie da odsprzedać po minimalu więc zmuszony byłem ulepszyć... ech co za gra
 

DeletedUser32930

Gość
Gość
Ulegacie niepotrzebnie emocjom. Nie zrozumieliście pytania. Proszę o zamknięcie wątku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry