OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
elpollodiablo_front.png
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Szkoda, że set broni Calamity Jane będzie dawał 40% dropu produktów, zdążyłem polubić amerykańską flagę ;-[
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wojcieszy to czy ktoś coś robi to jego prywanta sprawa - wszystko jest używką : jedzenie , alkohol , papierosy to też używki w roli przypomnienia
. I po tym co napisałeś - dziadek jak pali papierosy tzn zażywa używke to znaczy że człowieczenstwo upada albo że ma brak godności ?? - To żeś poleciał po bandzie :D :D
Dokładnie tak :)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Lepiej nie palić papierosów do sobie Życie zabieracie (HP ) trucizną !oooooo!
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
odnoszę wrażenie że jak komuś nada się jakiś tytuł albo dostaje "awans" zaczyna mu sodówka do makówki uderzać , Wojtku tak więc zejdz trochę na ziemie i poluzuj gumy w kalesonach oops!
Może tak, może nie...
Nie uznaje gumek w ubraniach... to jest prefidia żółtków... Zalewają nasz rynek skarpetkami z gumką, specjalnie to robią! A wiesz pan dlaczego? Żebyśmy podostawali Bergera. Żeby nam, panie, nogi, panie, żyły pouciskało, tamowało krwiobieg i w 3 miesiące panie Berger. I kolej na amputacje; stopy - ciach, kolana - ciach, uda [...]. Skarpetkami chcą nas panie powyzabijać. Ale nie mnie! Te żółte kurduple za chude są w żółtych uszach. Patrz pan. O! Widzisz pan? Kupuję u tych głupków, tę ich taniochę uciskową. I ciach! Żyletką gumki. I skarpetka bezuciskowa zdrowa. Bezuciskowe skarpetki zdrowe bezuciskowe.
flame!!flame!!flame!!
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
To ja chciałem was zapytać bo w zasadzie to nigdy tego nie używałem :p Czy mając założony indiański rytualny naszyjnik i w przypadku omdlenia zostają przerwane zlecone wcześniej prace i następuje pełna regeneracja, czy też może nie przerywa tych prac?
 
To ja chciałem was zapytać bo w zasadzie to nigdy tego nie używałem :p Czy mając założony indiański rytualny naszyjnik i w przypadku omdlenia zostają przerwane zlecone wcześniej prace i następuje pełna regeneracja, czy też może nie przerywa tych prac?

Oj kyniu idź sobie kolejne konto kup lepiej :D
Przerywa prace tak samo jakbys omdlał tylko z full hp i full energią się budzisz
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Szukam dziewczyny. 18+ wariatka, TeamSpeak, mikrofon, a później spotkanie na realu.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Jako, że po raz kolejny rozgorzała zaawansowana dyskusja o migracji ze starych światów, postanowiłem wyjaśnić dlaczego migracji nie jest uruchamiana.

Abyście zrozumieli o co chodzi musicie wiedzieć, że TheWest to jest sklep a wy jesteście klientami. Wszystko co się dzieje w grze ma was zachęcić do kupna wirtualnych przedmiotów, wirtualnej waluty itd.

To co się dzieje w TheWest ma służyć do zachęcania graczy do kupowania bryłek złota. Nowy świat Ohio, pokazał, że firma już nawet nie próbuje pudrować swoich praktyk. Donatorzy mają gigantyczną przewagę nad resztą graczy.

Idąc dalej tym śladem, możemy dojść do wniosku, że nie ma migracji, ponieważ jest to nieopłacalne dla firmy. Na starych serwerach jest wielu graczy, którzy dotowali grę, osiągnęli swoje cele po czym zmniejszyli wielkość dotacji, bądź zupełnie z niej zrezygnowali. Gracz, który ma 150 poziom, wykupione punkty umiejętności, cech oraz wiele milionów wirtualnych $, jest graczem spełnionym, który nie potrzebuje dotacji aby być w czołówce. Tacy "wypaleni" gracze nie chcą dotować. Zrobienie dla nich aktywnego serwera gdzie mogliby do końca swojej gry, bawić się na pojedynkach, fortach jest niekorzystne dla firmy. Dla firmy korzystne jest otworzyć nowy serwer. Wymusić na weteranach aby dołączyli do nowego świata gdzie powtórzą cykl dotowania gry.

W TheWest gram od pierwszego tygodnia pojawiania się gry w Polsce. Dokładnej nazwy pierwszego wypożyczanego konta nie pamiętam. Miałem wiele przerw liczonych w latach. Mam kompleksowy przegląd rozwoju gry. Kiedyś i obecnie chodziło wyłącznie o kasę. Teraz po prostu wiele osób się budzi, ponieważ zachęcanie do dotacji stało się bardzo agresywne.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
To jest dobre TWT. Nie umieją znieść krytyki więc usuwają twoje posty. Keep up the good work!

Przenieśmy dyskusje może tutaj (lecz mam nadzieję, że będzie na wyższym poziomie niż bizoni placek...) by nie robić syfu w temacie o aktualizacjach.

Co jest niezrozumiałe w tym, że na forum nie wyzywa się innych? Nie ważne, czy napiszesz dwa słowa, czy rozprawkę na 300 słów, jeśli tam jest wulgaryzm/obraza kogoś innego, to będę to kasował. Czy jesteś jakiś wyjątkowy, że Ciebie regulamin ma nie dotyczyć?

To samo tyczy się dyskusji o tym kto ma jaką pracę, lub jakie ma upodobania... Jeśli dyskusja nie jest prowadzona w odpowiednim temacie, to prawdopodobnie będzie usunięta.
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Przenieśmy dyskusje może tutaj (lecz mam nadzieję, że będzie na wyższym poziomie niż bizoni placek...) by nie robić syfu w temacie o aktualizacjach.

Co jest niezrozumiałe w tym, że na forum nie wyzywa się innych? Nie ważne, czy napiszesz dwa słowa, czy rozprawkę na 300 słów, jeśli tam jest wulgaryzm/obraza kogoś innego, to będę to kasował. Czy jesteś jakiś wyjątkowy, że Ciebie regulamin ma nie dotyczyć?

To samo tyczy się dyskusji o tym kto ma jaką pracę, lub jakie ma upodobania... Jeśli dyskusja nie jest prowadzona w odpowiednim temacie, to prawdopodobnie będzie usunięta.

A z ciekawości, od czego zależy, że czasem usuwacie całe posty a czasem cenzurujecie?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A z ciekawości, od czego zależy, że czasem usuwacie całe posty a czasem cenzurujecie?
Jak widzę, że to pojedynczy wyskok gracza i cały post może coś wnieść do dyskusji, to cenzuruje, ale jak ktoś za często używa wulgaryzmów/obraz to nie chce mi się z tym bawić i usuwam całe posty.
 
Ostatnia edycja:
Do góry