Aktualizacja - dyskusja

Co do tego nowego zadania, to może warto było by podnieść ten exp, bo wielu budowlańców (ulubione zajecie Anioła ^^) nie chodzi walczyć, a powiedzmy dodatkowe 1000 expa mogło by ich skusić ;)

nie 1000 exp a typu 5000 exp (plus to co do zdobycia na forcie), wtedy ta godzina czy dwie związane z bitwą byłyby zrekompensowane jakoś, a tak to tylko maluteńki kroczek, nic do gry raczej nie wnoszący i na pewno nie poprawiajacy sytuacji na fortach
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zaraz i tak ludzie napiszą, że na fortach można zdobyć 25 obligacji i kupić sobie coś pod forty albo odnowić 50%HP czy kupić podkę pod energie, forty to same korzyści płynące z satysfakcyj dobrej zabawy, a jak masz skrzynkę z narzędziami to sobie w dziennych powtarzalnych zadaniach naprawisz i zdobędziesz doświadczenia za okowy można zarobić trochę kasy i troszeczkę doświadczenia polecam szczególnie to zadanie robić, bo pozbędziesz się kuli u nogi i może zdążysz na czas bitwy. ;)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Osiągnięcie doszło tylko teraz pytanie jak je zaliczyć? :) Z tego co mi się wydaje mimo iż mam 70/70 to osiągnięcie jest dalej szare czyli nie zaliczone. Czy może ja już zgłupiałem ?
 
No dobra jest progres - BITWA O FORT W DZIENNYM ZADANIU

Tylko żeby przyciągnąć ludzi na taką bitwę to nagroda powinna być porządna a nie symboliczna... no ludzie
Co najmniej skrzynia ze stalowymi okuciami
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
[15:41] Henry: daroo21312 jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Easter Shutdowns 2019].
[15:41] Henry: daroo21312 jest pierwszą postacią, która zdobyła osiągnięcie [Where is the Spring?].

Wystarczy napisać do supportu, że nie zaliczyło wam osiągnięcia ;)
 
jakoś mi się wydaje, że ulepszać zawsze było można od początku (bo po co to niby blokować jak zostaje u gracza) a sprzedawanie było blokowane, ale zawsze można coś graczom wciskać, może w końcu uwierzą
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Przeważnie jest tak, że zestawów z aktualnie trwającej loterii nie można ani ulepszać ani sprzedawać.

Tak zostając w temacie: czy blokada sprzedaży ma jakiś głębszy sens oprócz próby wydojenia z nas większej ilości bryłek?
Kiedyś można było sprzedawać itemki od razu i jakoś się żyło.
 
Tak zostając w temacie: czy blokada sprzedaży ma jakiś głębszy sens oprócz próby wydojenia z nas większej ilości bryłek?
Kiedyś można było sprzedawać itemki od razu i jakoś się żyło.

Powiem jak ja to widzę (zaznaczam, że to tylko moje zdanie):
Obecnie nie jest problemem (zwłaszcza dla graczy z dłuższym stażem) mieć na koncie kilka milionów thewestowych $. W związku z tym, gdyby przedmioty z loterii można było sprzedawać już w trakcie jej trwania, nie byłoby dla takich graczy problemem kupić wspomniane przedmioty na targu oraz je ulepszyć.
Po co wtedy taki gracz miałby poświęcać swój czas na zdobywanie jajek, a może nawet i wydawać bryłki, aby odblokować wyższe losowania, skoro może wszystko kupić na targu? Losując nigdy nie wiesz co trafisz, a tak kupisz akurat to, czego ci potrzeba.
To, że gra musi na siebie zarabiać, to jedno, a dwa, jaki byłby wtedy sens loterii, zbierania jajek, losowania.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Ale skoro już wydaję bryłki, to chcę sobie może ulepszyć ten set pod pvp. .
 

DeletedUser33797

Gość
Gość
Powiem jak ja to widzę (zaznaczam, że to tylko moje zdanie):
Obecnie nie jest problemem (zwłaszcza dla graczy z dłuższym stażem) mieć na koncie kilka milionów thewestowych $. W związku z tym, gdyby przedmioty z loterii można było sprzedawać już w trakcie jej trwania, nie byłoby dla takich graczy problemem kupić wspomniane przedmioty na targu oraz je ulepszyć.
Po co wtedy taki gracz miałby poświęcać swój czas na zdobywanie jajek, a może nawet i wydawać bryłki, aby odblokować wyższe losowania, skoro może wszystko kupić na targu? Losując nigdy nie wiesz co trafisz, a tak kupisz akurat to, czego ci potrzeba.
To, że gra musi na siebie zarabiać, to jedno, a dwa, jaki byłby wtedy sens loterii, zbierania jajek, losowania.

wariata17 - Masz rację ale i tak pewnie będzie można sprzedawać i ulepszać kilka tygodni po evencie tak jak zawsze.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A co z tymi bitwami na HTML5 ;)?
giphy.gif
 
Do góry