Nowy świat - ankieta

Czy chcesz otwarcie nowego świata?

  • Tak

    Głosy: 24 18,5%
  • Nie

    Głosy: 106 81,5%

  • W sumie głosujących
    130
Status
Zamknięty.
Myślisz że Inni interesuje ile osób gra w ich produkt oraz czy są oni zadowoleni? Otóż nie, liczą się tylko i wyłącznie zyski.
To chyba jedyna znana mi gra, która jest tak zlewana przez twórców. Rozumiem chęć zarabiania ale tylko na tym moje zrozumienie się kończy. Nie będę przytaczać jakie gry jak się rozwijają ale napiszę jedno szkoda, wielka szkoda. Wiem przynajmniej, że zamiast bryłek lepiej wydane pieniądze będą na konsole niż na obrazki...
 
To chyba jedyna znana mi gra, która jest tak zlewana przez twórców. Rozumiem chęć zarabiania ale tylko na tym moje zrozumienie się kończy. Nie będę przytaczać jakie gry jak się rozwijają ale napiszę jedno szkoda, wielka szkoda. Wiem przynajmniej, że zamiast bryłek lepiej wydane pieniądze będą na konsole niż na obrazki...
Inno po prostu stawia na inne gierki ze swojej stajni a De Łesta uważa za swoje wstydliwe dziecko, bękarta nomen omen.
Pozostałe gry IG polegają na bezmyślnym klikaniu i z tego co wiem lepiej wypadają na urządzeniach mobilnych - takie czasy
Gracz jest niestety coraz głupszy i coraz bardziej uzależniony od smartfona.

Obrócą się te smartfony przeciwko wam, zobaczycie :)
 
Inno po prostu stawia na inne gierki ze swojej stajni a De Łesta uważa za swoje wstydliwe dziecko, bękarta nomen omen.
Pozostałe gry IG polegają na bezmyślnym klikaniu i z tego co wiem lepiej wypadają na urządzeniach mobilnych - takie czasy
Gracz jest niestety coraz głupszy i coraz bardziej uzależniony od smartfona.

Obrócą się te smartfony przeciwko wam, zobaczycie :)
I zgadzam się z Tobą w 100%
Mnie to ciekawi jedno w tym wszystkim. Jaka jest rola polskiego wsparcia gry The West w jej rozwoju?
Patrzę dzisiaj: bonus jest na 11 lecie ale jak się zobaczy jego wartość to brak słów. To żadne uczczenie 11 lat to takie coś co niskie levele by mogły dostawać na start.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
I zgadzam się z Tobą w 100%
Mnie to ciekawi jedno w tym wszystkim. Jaka jest rola polskiego wsparcia gry The West w jej rozwoju?
Patrzę dzisiaj: bonus jest na 11 lecie ale jak się zobaczy jego wartość to brak słów. To żadne uczczenie 11 lat to takie coś co niskie levele by mogły dostawać na start.

Tylko my nie mamy wpływu na to jak wysoki bonus się pojawi. Oczywiście możemy dawać sugestie, jednak ostateczna decyzja należy do IG.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A na co macie wpływ? Bo tak myślę że jakiś cel jest tego że jesteście :)
Jesteśmy opiekunami polskiej wersji językowej gry. Taże opiekujemy się polską wersją gry. Odpowiadamy w supporcie, staramy się pomóc graczom, organizujemy konkursy, różne eventy które są tylko na naszym "markecie", no i niestety karzemy też graczy jeśli łamią regulamin.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jesteśmy opiekunami polskiej wersji językowej gry. Taże opiekujemy się polską wersją gry. Odpowiadamy w supporcie, staramy się pomóc graczom, organizujemy konkursy, różne eventy które są tylko na naszym "markecie", no i niestety każemy też graczy jeśli łamią regulamin.
Dziękuje za wyjaśnienie. Myślałem, że macie jakieś możliwości edycji gry typu buffy, nerfy i inne. Ale teraz już wiem :)
 
To tylko ugruntowuje to co od dawna było wiadome, dla tych co mają pewną styczność lub znają hierarchię w przedsiębiorstwie InnoGames. Polski support za większość kwestii po prostu nie odpowiada, nie ze złośliwości ale z bardziej prozaicznego powodu - po prostu nie jest to zakres obowiązków polskich opiekunów The Westa ;-) . Ponadto nie kwestia chęci, a braku odpowiednich uprawnień, dostępów czy narzędzi powoduje w wielu sprawach niemoc Naszego supportu. Nie bronię nikogo, ale spójrzmy obiektywnie i nie atakujmy bezpodstawnie, tylko dlatego, że kogoś zaatakować "należy" . Tylko tyle i aż tyle ;-) .

Co do ankiety nie wypowiem się, bo nie mam zdania w tym zakresie - z różnych powodów, nie będę o nich mówił, a opcji o nazwie "nie mam zdania" nie widzę w ankiecie, także wstrzymam się od głosu.

Mile spędzonego czasu przy grze, a także przede wszystkim po za nią, życzę wszystkim ;d .
Pozdrawiam ;) .
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Tyle piszecie, tyle płaczecie, a nic nie robicie w tym kierunku. Weźcie uruchom swoją mózgownicę, której nie wiem czy masz, ale wątpię. Zamiast działać, to ankietujecie NIE i koniec. Wchodzicie na nowy świat i sobie jagody zbieracie na swoich postaciach, o tak! Proponuję dla was, żebyście nie wchodzili nawet swoimi postaciami na nowy świat, niech sami nowi będą grali i koniec, później wyjdą z serwera, bo nic się nie dzieję. A ja idę szukać dziewczyny, nara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry