promocja 500% na bryłki

Status
Zamknięty.

DeletedUser33299

Gość
Gość
no szkoda, inno się nie obrazi jak 5 razy załadujesz zamiast raz :p, mi na 3 kontach wpadło więc gituwa
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Też miałem 500% promocji, ale dziwi mnie to, bo niecały tydzień temu też miałem promocję :p
 
Przez tą pazerność na promocji, to teraz inni nie mogą kupić nawet w normalnej cenie OUD

Nie będzie bryłek! Nie będzie niczego!
 

DeletedUser32220

Gość
Gość
Wow bryłek nie można kupić bo jest błąd, tego jeszcze nie grali :D
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Składam oficjalny protest i domagam się rekompensaty w postaci "baryłek"... dużo poproszę, albo zgłoszę Was do supportu!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezły chwyt, otwierają nowy serwer, to zachęcają większą ilość graczy poprzez różnego rodzaju promocje bryłkowe. Tak właśnie wygląda sens zakładania nowych serwów, że ludzie masowo kupują bryłki i czują się na siłach startować na nowym serwie

Niby każdy buntuje sie przeciw nowemu światu pl 25, a już widać jak na musco co 2 osoba w planach ma lecieć na nowy serwer :D nie wspomnę o nawaho.
I dlatego ta sytuacja nigdy na lepsze sie nie zmieni, bo realia są takie, że kupujecie i bryłki i mimo, że piszecie iż nie zagracie na nowym serwie to i tak gracie, choćby dla wymian kasowych za które wyciągacie startowo 1-6 przeliczenie (jagody, ropa, żądanie zapłaty za surowce na główny serwer)
Każdy z was miliony razy mi pisała, że kasa nie ma żadnego znaczenia, ale otwarcie pl25 i realia przelicznikowe z WASZEJ strony będą jak zwykle czystą hipokryzją

500% jest tylko przy pierwszym zakupie bryłek tak jak to opisane jest w owej reklamie promocyjnej gdy takową promkę gracz otrzymuje
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Niezły chwyt, otwierają nowy serwer, to zachęcają większą ilość graczy poprzez różnego rodzaju promocje bryłkowe. Tak właśnie wygląda sens zakładania nowych serwów, że ludzie masowo kupują bryłki i czują się na siłach startować na nowym serwie

Niby każdy buntuje sie przeciw nowemu światu pl 25, a już widać jak na musco co 2 osoba w planach ma lecieć na nowy serwer :D nie wspomnę o nawaho.
I dlatego ta sytuacja nigdy na lepsze sie nie zmieni, bo realia są takie, że kupujecie i bryłki i mimo, że piszecie iż nie zagracie na nowym serwie to i tak gracie, choćby dla wymian kasowych za które wyciągacie startowo 1-6 przeliczenie (jagody, ropa, żądanie zapłaty za surowce na główny serwer)
Każdy z was miliony razy mi pisała, że kasa nie ma żadnego znaczenia, ale otwarcie pl25 i realia przelicznikowe z WASZEJ strony będą jak zwykle czystą hipokryzją

500% jest tylko przy pierwszym zakupie bryłek tak jak to opisane jest w owej reklamie promocyjnej gdy takową promkę gracz otrzymuje

Hipokryzją jest to, że sama zarzekałaś się, że nie będziesz tam grać, a wszyscy wiemy jak to się skończy..
 
Niezły chwyt, otwierają nowy serwer, to zachęcają większą ilość graczy poprzez różnego rodzaju promocje bryłkowe. Tak właśnie wygląda sens zakładania nowych serwów, że ludzie masowo kupują bryłki i czują się na siłach startować na nowym serwie

Niby każdy buntuje sie przeciw nowemu światu pl 25, a już widać jak na musco co 2 osoba w planach ma lecieć na nowy serwer :D nie wspomnę o nawaho.
I dlatego ta sytuacja nigdy na lepsze sie nie zmieni, bo realia są takie, że kupujecie i bryłki i mimo, że piszecie iż nie zagracie na nowym serwie to i tak gracie, choćby dla wymian kasowych za które wyciągacie startowo 1-6 przeliczenie (jagody, ropa, żądanie zapłaty za surowce na główny serwer)

Rzadko zdarzy Ci się coś mądrego napisać, ale akurat tu się w 100% zgadzam :uuu)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
14 maja, w godzinach 18:00-22:00 pojawił się problem techniczny , który spowodował pojawienie się w naszym sklepie ofert, które nie powinny być w tym czasie aktywne. W konsekwencji niektóre bonusy nie zostały poprawnie przydzielone z powodu problemów ze sklepem.

System płatności został wyłączony tak szybko, jak tylko odkryliśmy problem i wszystkie aktywne oferty zostały dezaktywowane. Po naprawieniu problemu system płatności został ponownie włączony, razem z prawidłowymi ofertami jakie powinny być wyświetlane naszym graczom. Nieprawidłowe oferty zostały wyłączone, aby uniknąć sytuacji gdy gracz po zakupie bryłek nie otrzyma bonusu opisanego w ofercie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:))

14 maja, w godzinach 18:00-22:00 pojawił się problem techniczny, który spowodował pojawienie się w naszym sklepie ofert, które nie powinny być w tym czasie aktywne. W konsekwencji niektóre bonusy nie zostały poprawnie przydzielone z powodu problemów ze sklepem.

System płatności został wyłączony tak szybko, jak tylko odkryliśmy problem i wszystkie aktywne oferty zostały dezaktywowane. Po naprawieniu problemu system płatności został ponownie włączony, razem z prawidłowymi ofertami jakie powinny być wyświetlane naszym graczom. Nieprawidłowe oferty zostały wyłączone, aby uniknąć sytuacji gdy gracz po zakupie bryłek nie otrzyma bonusu opisanego w ofercie.

Kłaniają się moje słowa zatem znowu mam rację:
500% jest tylko przy pierwszym zakupie bryłek tak jak to opisane jest w owej reklamie promocyjnej gdy takową promkę gracz otrzymuje
..........
Gratuluję tym co się załapali na ofertę korzystając z błędu, może powinniście im pokasować te bryłki jak mnie 50 kk za hawaja, a to też był błąd
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Uwielbiam jak ludzie dobrze się bawią, nawet nie muszę dolewać oliwy do ognia,:))
czasami wystarczy tylko stanąć z boku i popatrzeć na innych, sama przyjemność.:DDD
Skandal goni za skandalem, a zabawa trwa. ,najpiekniejsze sa chwile gdy sami siebie oszukujemy i zapominamy jaka jest prawda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panie panowie, ci tu się dzieje
Kolejne bugi zachwyca nas West
Jedni nie wierzą, reszta się śmieje
Co tu grane znowu jest

Otwierasz sklepik, menu zakupu
W promocji 500% dali, normalnie szok
Niektórzy kupują by reszcie dać do słuchu
No, ale nie każdy zdążył, kamaaaan, STOP!

Zaraz poleciał bunt masowy
Bo jedni mają, a inni nie
Bryły zakupili, gracz stary i nowy
Nie ma wybacz, każdy tak chce

Teraz popatrzcie jaka niesprawiedliwość
Starzy weterani ciężki grosz wrzucają
Rodzi się poczucie rozpaczy, potęguje złośliwość
Takie realia, że przez błędy niektórzy przewagę mają

Grę należy traktować z przymrużeniem oka
I nie robić z Westa czegoś doskonałego
Lepiej przetrzeć gile z nosa
I kupić sobie kotka małego

Niebawem otwierają nowy świat
Z takimi bryłami rzucą się na topkę
Na pewno nie jeden na ten pomysł wpadł
I już można wyczuć kto będzie się bił o najbliższą lotkę

A wy jak te cienkie Bolki w trampki z nalepkami
Parzycie nerwy jak nie o ludzi to o forty, sojusze
Teraz jeszcze wrzeszczą bo posypali bryłami
Bug za bugiem, czas przymknąć oczy i ściągnąć kapelusze

Rozpacz to dopiero będzie, jak na starcie zabugują serwer nowy
Nie pomogą wam bryłki w tysiącach, bo sens wartości utracisz w mig
Z bohatera zrobisz jagodziarza, bo nie będziesz już miał głowy
I na stare śmieci będzie szybki dryg
 
Status
Zamknięty.
Do góry