Nazwa nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30651

Gość
Gość
Pytanie formalne, kto jest zwycięzcą konkursu na nazwę nowego świata, jeżeli gracz KubaLagan złamał regulamin dodając 2 propozycje (pkt 10 regulaminu, "Każdy gracz może złożyć tylko jedną propozycję.") a gracz bleise złamał regulamin w pkt. 4 (Duplikaty nie będą brały udziału w konkursie. Oznacza to, że przed dokonaniem wpisu należy sprawdzić poprzednie wpisy w tym temacie.)? oops!hahahaha!
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Podpinam się do OPa i jestem ciekawy, czy administracja nie dopatrzyła się niczego podejrzanego w głosowaniu? W ciągu ostatnich 24h ilość głosów przynajmniej się podwoiła wysuwając nagle na przód opcje, które nie były dotychczasowo liderami (ohio i oklahoma). Kto jak głosował nie możemy zobaczyć( niech zgadnę, RODO?), ale zakładam, że TWT tą wiedzę posiada.
 
Ja bym był osobiście za ujawnieniem głosów. Według mnie to, że głosowanie jest anonimowe jest co najmniej śmieszne. Zwłaszcza, że głosowanie jest podważane przez graczy i jak dla mnie też wyniki są wątpliwe. Chyba jako gracze mamy prawo dowiedzieć się czy głosy zostały zweryfikowane i w jaki sposób? @Lenka222
 

DeletedUser

Gość
Gość
KubaLagan złamał regulamin dodając 2 propozycje (pkt 10 regulaminu, "Każdy gracz może złożyć tylko jedną propozycję.") a gracz bleise złamał regulamin w pkt. 4 (Duplikaty nie będą brały udziału w konkursie.
Według regulaminu to nikt nie powinien wygrać, jedynie chyba Lenka powinna sie wpisać za wybranie nazwy serwa.
Twt używa regulaminu na własne widzi misie więc interpretacja tutejeszych zasad jest zbyteczna
To tak jak mnie kiedyś pokarali za napisanie na kogoś "żyd" iż szerzę antysemityzm tj. sztuczną nienawiść do żydów, kiedy to inna osoba tak powie na mnie i jest wszystko ok :eek:

Ohio :D tzw serwer śmiechu, ukartowane i ustalone
Jak dla mnie to nazwa serwa została już z góry ustalona, ale szanowna Pani CM chciała pokazać nam wszystkim, że mamy jakieś prawo głosu, że mamy w tym zakresie prawa demokratyczne
Przodowała Ouachita, potem nazwa moja. Nagle w 1 dzień doszła Oklahoma i Ohio o_O
Koniec końców głosowanie nie szło po myśli adminów to trzeba było nazwie dopomóc
Demokratyczne głosowanie to tylko pozory
Nawet nie ma możliwości sprawdzić kto głosował, nie możemy sami ocenić czy ktoś pojechał z mulciakiem itd. Przecież forum jest takie wymarłe i NAGLE tyle głosów w 1 dzień?
Można byłoby zwalić całą winę na administracje tw, ponieważ całe to głosowanie było jak dla mnie fałszywe, tajne, bez możliwości analizy. Pewnie odpiszą - nie pokażemy kto głosował bo mamy RODO itd itp dane osobowe to sro i owo.
Muszę przyznać, że politycznie rzecz ujmując RODO faktycznie daje pole do popisu by odpowiednio manipulować w realu, dokładnie to widać po tw jak łatwo jest omamić graczy

TRUST NO ONE :mad:
 
Pytanie formalne, kto jest zwycięzcą konkursu na nazwę nowego świata, jeżeli gracz KubaLagan złamał regulamin dodając 2 propozycje (pkt 10 regulaminu, "Każdy gracz może złożyć tylko jedną propozycję.") a gracz bleise złamał regulamin w pkt. 4 (Duplikaty nie będą brały udziału w konkursie. Oznacza to, że przed dokonaniem wpisu należy sprawdzić poprzednie wpisy w tym temacie.)? oops!hahahaha!

Skoro regulamin został złamany i nie ma zwycięzcy to nie ma co się zasłaniać rodo i nie ma podstaw jakichkolwiek by ankieta była tajna. Również jestem za ujawnieniem głosów.

PS. I tak temat zostanie olany bo jest nie wygodny dla Pani CM ;)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Skoro regulamin został złamany i nie ma zwycięzcy to nie ma co się zasłaniać rodo i nie ma podstaw jakichkolwiek by ankieta była tajna. Również jestem za ujawnieniem głosów.

PS. I tak temat zostanie olany bo jest nie wygodny dla Pani CM ;)

To chyba tak nie działa xD, tajność głosowania nie ma nic do rzeczy z tym czy osoba proponująca nazwę złamała regulamin.
A to, że chcecie ujawnienia głosów nie ma nic do znaczenia bo nie muszą/ mają prawa tego robić xD, ja chcę gwiazdkę z nieba i różowe tutu i też tego nie dostanę :(
 
To chyba tak nie działa xD, tajność głosowania nie ma nic do rzeczy z tym czy osoba proponująca nazwę złamała regulamin.
A to, że chcecie ujawnienia głosów nie ma nic do znaczenia bo nie muszą/ mają prawa tego robić xD, ja chcę gwiazdkę z nieba i różowe tutu i też tego nie dostanę :(

Oczywiście się zgadzam z tym co piszesz, moja wypowiedź była lekko zabarwiona ironią ;)
Tajność głosowania ma jedynie na celu ukrycie przekrętu ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jeśli ktoś dał kilka propozycji na nazwę serwera, brana była pod uwagę tylko pierwsza propozycja, kolejne stawały się ,,wolne dla reszty".
 
@Wojcieszy , a co z głosami? Napisałeś, że oko administracji czuwa, ale efektów tego nie widać. Jakoś średnio chce mi się wierzyć, że w uczciwej społeczności nie znalazł się ani jeden głos od mulciaka ;), a głosów nie ubyło.
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Aż mi się przypomina odpowiedź pewnego ministra. No elo, uważamy, że jest git.

oYVktkpTURBXy9lZTdhNjY3YjIzN2E5ZGJmOTY4MDUyMmYyYmVlOTdhMy5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCww
 
Według Lenki wszystko jest ok ;) Zawsze jakiś sojusz mógł zrobić sobie skok na forum.
No właśnie dlatego głosowanie powinno być ujawnione wtedy nie ma takich niedomówień jak skok jakiegoś sojuszu. Swoją drogą umieram z ciekawości według jakich kryteriów @Lenka222 ocenia czy głos jest ważny czy nie. Na przyszłość @Wojcieszy nie pisz, że oko administracji czuwa jeżeli ma to tak wyglądać bo jak dla mnie sprawa olana i przyklepane przez Lenke, że Ohio dla świętego spokoju.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
No właśnie dlatego głosowanie powinno być ujawnione wtedy nie ma takich niedomówień jak skok jakiegoś sojuszu. Swoją drogą umieram z ciekawości według jakich kryteriów @Lenka222 ocenia czy głos jest ważny czy nie. Na przyszłość @Wojcieszy nie pisz, że oko administracji czuwa jeżeli ma to tak wyglądać bo jak dla mnie sprawa olana i przyklepane przez Lenke, że Ohio dla świętego spokoju.

Głosowanie najwidoczniej nie może być dostępne publicznie (RODO i inne takie tam, dyskusja na ten temat była już poruszana w temacie o gonzalesie). I czemu uważasz, że sprawa jest olana? Według tego co Lenka nam przekazała, nie było tam żadnych zastrzeżeń, by unieważnić ankietę. Ohio wygrało 10 głosami, to nie jest dużo... może ktoś spamił na czacie z prośbami o głos? Może w masówce był podany link?

Więcej informacji później może poda Lenka :)
 
Głosowanie najwidoczniej nie może być dostępne publicznie (RODO i inne takie tam

Czyli w ankietach, które są w dziale PROPOZYCJE może być ukazana lista graczy głosujących, ale tu już nie, czy tak ? Skoro RODO to RODO i jawność ankiet powinna być wszędzie taka sama.
 
Z tego co wiem to nick pod RODO nie podchodzi, a lista graczy którzy głosowali to lista nicków i tyle. Oczywiście na wyjaśnienia od @Lenka222 cały czas niecierpliwie czekamy. Swoją drogą Lenka nam nic nie przekazała napisała tylko to co było widoczne w ankiecie, a wyjaśnień co do głosów żadnych nie było. Nawet nie napisała, że wszystko sprawdzono i każdy głos jest ważny (w co osobiście nie wierze).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głosowanie najwidoczniej nie może być dostępne publicznie (RODO i inne takie tam, dyskusja na ten temat była już poruszana w temacie o gonzalesie). I czemu uważasz, że sprawa jest olana? Według tego co Lenka nam przekazała, nie było tam żadnych zastrzeżeń, by unieważnić ankietę. Ohio wygrało 10 głosami, to nie jest dużo... może ktoś spamił na czacie z prośbami o głos? Może w masówce był podany link?

Więcej informacji później może poda Lenka :)

Była dyskusja, tylko nic z niej nie wynikło.

W związku z tym, że jak kilka osób wyżej wspomniało, jest to temat o zadaniach z serii "Rzemiosło 2.0", proponuję przenieść pytania dot. RODO do osobnego tematu. Ja osobiście postaram się też stworzyć w najbliższym czasie ogłoszenie, w którym najdokładniej jak się da, zostanie wyjaśnione jak to jest z danymi osobowymi. Mam nadzieję, że znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

Trochę czasu minęło i ogłoszenia brak. Sprawa ucichła i zamiatacie pod dywan?
 
Status
Zamknięty.
Do góry