Na jakim świecie zacząć grę?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33918
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33918

Gość
Gość
Witam serdecznie.
Postanowiłem powrócić do gry po sporej przerwie i stąd moje pytanie - na którym świecie rozpocząć "przygodę"?
Chciałbym rozwijać się na świecie, na którym będzie większa aktywność. Zdaję sobie sprawę z tego, iż największa aktywność jest na światach najmłodszych, lecz pamiętam pewną zależność polegającą na tym, że gdy powstawał nowy świat większość graczy uciekała na niego, z czego poprzedni pustoszał i tak w kółko.
Tak więc prosiłbym o poradę. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tym miesiącu prawdopodobnie czeka nas otworzenie nowego serwa - Ohio
Najnowsze serwy mają z tym do siebie, że mają przypisany start jak pierwszy raz zakładasz postać, stąd wielu ludzi nowych trafia na serwer najnowszy. Zatem tam jest zawsze najwięcej ludzi, co prawda masa noobów i uczących się, ale lepiej ci wyjdzie takie pvp niż na s1 gdzie jest ogromna przewaga stażowa gdzie masa darmowych umek przez wszystkie lata nawpadała ludziom i jagodziarzom.

Nowy serwer ma także w tym wadę, że wszystko jest arcydrogie, więc bez wspomagania swojej głównej postaci poprzez założenie dodatkowych światów z istniejącego już konta np na serwach kasowych: s1/hur/musco/nawaho nie masz szans by cokolwiek ulepszyć na +1 czy +2, chyba że jesteś osobą bryłkującą albo masz już nazbierane jakieś fundusze na innych starszych serwach
 

DeletedUser33918

Gość
Gość
Dziękuję za odpowiedź.
W takim razie wstrzymam się na razie z rozpoczęciem gry i poczekam na powstanie nowego świata :DDD
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Witam serdecznie.
Postanowiłem powrócić do gry po sporej przerwie i stąd moje pytanie - na którym świecie rozpocząć "przygodę"?
Chciałbym rozwijać się na świecie, na którym będzie większa aktywność. Zdaję sobie sprawę z tego, iż największa aktywność jest na światach najmłodszych, lecz pamiętam pewną zależność polegającą na tym, że gdy powstawał nowy świat większość graczy uciekała na niego, z czego poprzedni pustoszał i tak w kółko.
Tak więc prosiłbym o poradę. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!

Gorąco polecam jako pierwszy świat ten najnowszy (Ohio), ewentualnie prawie najnowszy (Nawaho), będziesz się tam uczył grać, popełnisz sporo błędów, nie będziesz jednak sam :)
Ponadto warto obecnie założyć dodatkowo konto na Musco i S1 i tam sobie klikać od tak, żeby zarobić kasę i zobaczyć jak wyglądają bitwy fortowe i Gali.

O ile na Ohio będzie straszny chaos, o tyle na starszych światach łatwiej zdobyć dobre ciuchy, dzięki czemu szybciej dorobisz się kasy, expa, szybkości i innych umilaczy gry.
 

DeletedUser33849

Gość
Gość
Wszystkie światy upadną. Tylko św. 1 przetrwa. Tam jest wszystko czego potrzeba do szczęścia.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Polecam świat Blackfoot :) Niby stary, ale ciągle mamy fajne walki na fortach
 
Status
Zamknięty.
Do góry