Nazwa nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Trochę czasu minęło i ogłoszenia brak. Sprawa ucichła i zamiatacie pod dywan?

Ogłoszenie od dawna jest napisane. Zostało przesłane do konsultacji z IG, żeby nie było, że my sobie coś w sprawie RODO wymyślamy, tylko przedstawiamy stanowisko IG w tej sprawie i ich podejście do danych, którymi dysponują.
Jak się doczekam odpowiedzi, to ogłoszenie zostanie wstawione na forum.
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Z tego co pamiętam, to chyba poprzednie konkursy na nazwy też były na podobnych zasadach, ale w następnym konkursie postaramy dodać się te ,,interpretacje" do opisu.
Jeżeli tak to interpretujecie, to trzeba było może usuwać drugie propozycje każdego z graczy, bo ktoś na szybko leci przez posty i widzi, że dany pomysł już padł a dopiero potem okazuje się, że jednak nie :)


Ogłoszenie od dawna jest napisane. Zostało przesłane do konsultacji z IG, żeby nie było, że my sobie coś w sprawie RODO wymyślamy, tylko przedstawiamy stanowisko IG w tej sprawie i ich podejście do danych, którymi dysponują.
Jak się doczekam odpowiedzi, to ogłoszenie zostanie wstawione na forum.

Powodzenia, może doczekasz się odpowiedzi za parę lat, tak jak my czekający na migrację hahahaha!
 
heh , 10 swiatów powstało od BF do Nawaho , a ci dalej nie uczą się na błędach.

I jak gracz ma szanować administracje , skoro oni na własnych błędach się nie uczą a dalej je powielają ???

Coś chyba jest nie halo ..
 
Czyli w ankietach, które są w dziale PROPOZYCJE może być ukazana lista graczy głosujących, ale tu już nie, czy tak ? Skoro RODO to RODO i jawność ankiet powinna być wszędzie taka sama.

Żadne RODO. Przy tworzeniu ankiety, jej twórca ma możliwość wyboru, czy chce aby głosy były publicznie widoczne, czy ukryte.
To że ta ankieta była anonimowa wynika z tego, że chcieliśmy zapewnić Wam jak największą swobodę głosowania. W przypadku gdyby głosowanie było publiczne i osoby, których propozycje znalazły się w trzecim etapie, mogły sprawdzić kto na ich nazwy głosował, a kto nie, już takiej swobody by nie było.

Jeśli chcecie oraz by uniknąć sytuacji jaka miała miejsce w tym roku, możemy przy następnej okazji (jeśli taka okazja będzie) rozważyć stworzenie ankiety publicznej.
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
Według regulaminu to nikt nie powinien wygrać, jedynie chyba Lenka powinna sie wpisać za wybranie nazwy serwa.
Twt używa regulaminu na własne widzi misie więc interpretacja tutejeszych zasad jest zbyteczna
To tak jak mnie kiedyś pokarali za napisanie na kogoś "żyd" iż szerzę antysemityzm tj. sztuczną nienawiść do żydów, kiedy to inna osoba tak powie na mnie i jest wszystko ok :eek:

Ohio :D tzw serwer śmiechu, ukartowane i ustalone
Jak dla mnie to nazwa serwa została już z góry ustalona, ale szanowna Pani CM chciała pokazać nam wszystkim, że mamy jakieś prawo głosu, że mamy w tym zakresie prawa demokratyczne
Przodowała Ouachita, potem nazwa moja. Nagle w 1 dzień doszła Oklahoma i Ohio o_O
Koniec końców głosowanie nie szło po myśli adminów to trzeba było nazwie dopomóc
Demokratyczne głosowanie to tylko pozory
Nawet nie ma możliwości sprawdzić kto głosował, nie możemy sami ocenić czy ktoś pojechał z mulciakiem itd. Przecież forum jest takie wymarłe i NAGLE tyle głosów w 1 dzień?
Można byłoby zwalić całą winę na administracje tw, ponieważ całe to głosowanie było jak dla mnie fałszywe, tajne, bez możliwości analizy. Pewnie odpiszą - nie pokażemy kto głosował bo mamy RODO itd itp dane osobowe to sro i owo.
Muszę przyznać, że politycznie rzecz ujmując RODO faktycznie daje pole do popisu by odpowiednio manipulować w realu, dokładnie to widać po tw jak łatwo jest omamić graczy

TRUST NO ONE :mad:

O co ci chodzi ? ktoś zakładał nowe konta żeby wygrać ? i co z tego ty lepsza nie jesteś z twoim mulciarstwem i przekładniem przemiotów z postaci na postać, może najpierw popatrzysz na siebie hmm ? na nowym serwerku już tego nie zrobisz prawda ? przynajmniej do czasu.Wspomogłaś choć raz inno ? pewnie nie, a masz najwięcej do gadania jakbyś sypała tysiącami, ale tak zazwyczaj jest.Niech mulcą inni tak jak ty i będzie dobrze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O co ci chodzi ? ktoś zakładał nowe konta żeby wygrać ? i co z tego ty lepsza nie jesteś z twoim mulciarstwem i przekładniem przemiotów z postaci na postać, może najpierw popatrzysz na siebie hmm ? na nowym serwerku już tego nie zrobisz prawda ? przynajmniej do czasu.Wspomogłaś choć raz inno ? pewnie nie, a masz najwięcej do gadania jakbyś sypała tysiącami, ale tak zazwyczaj jest.Niech mulcą inni tak jak ty i będzie dobrze.

Ble ble bla bla
Zmień pieluchy chłopie bo sensu nie ma to co piszesz, jesteś za słabe ogniwo by w ogóle mieć pojęcie co sie wokół ciebie dzieje
Pozdrawiam Arizone, tylko nie wciągaj za dużo bo potem będziesz już tylko seplenił
 
Żadne RODO. Przy tworzeniu ankiety, jej twórca ma możliwość wyboru, czy chce aby głosy były publicznie widoczne, czy ukryte.
To że ta ankieta była anonimowa wynika z tego, że chcieliśmy zapewnić Wam jak największą swobodę głosowania. W przypadku gdyby głosowanie było publiczne i osoby, których propozycje znalazły się w trzecim etapie, mogły sprawdzić kto na ich nazwy głosował, a kto nie, już takiej swobody by nie było.

Jeśli chcecie oraz by uniknąć sytuacji jaka miała miejsce w tym roku, możemy przy następnej okazji (jeśli taka okazja będzie) rozważyć stworzenie ankiety publicznej.
Głosowanie powinno być publiczne żeby gracze widzieli czy ktoś z zewnątrz miał wpływ na głosowanie, a miał (jeżeli napisałem nieprawdę to udowodnijcie mi, że tak nie było) nie było by wtedy takich problemów jakie są. @Lenka222 ma nas w dupie i to głęboko jak widać ;). Szkoda, że pozostałe osoby z teamu muszą nadstawiać własny tyłek na baty. Słaby z ciebie lider zespołu Lenko jeżeli porzucasz swoją drużynę, na prawdę słaby. Co do następnego głosowania to rzeczywiście powinno być publiczne i powinno być określone jakieś kryterium głosów które się liczą a które nie (jak dla mnie co najmniej miesiąc konta w grze lub jakiś 50 poziom)
 
Status
Zamknięty.
Do góry