promocja 500% na bryłki

Status
Zamknięty.
14 maja, w godzinach 18:00-22:00 pojawił się problem techniczny , który spowodował pojawienie się w naszym sklepie ofert, które nie powinny być w tym czasie aktywne. W konsekwencji niektóre bonusy nie zostały poprawnie przydzielone z powodu problemów ze sklepem.

System płatności został wyłączony tak szybko, jak tylko odkryliśmy problem i wszystkie aktywne oferty zostały dezaktywowane. Po naprawieniu problemu system płatności został ponownie włączony, razem z prawidłowymi ofertami jakie powinny być wyświetlane naszym graczom. Nieprawidłowe oferty zostały wyłączone, aby uniknąć sytuacji gdy gracz po zakupie bryłek nie otrzyma bonusu opisanego w ofercie.
czyli teraz będziecie pojedynczo łapać tych co kupili bryłki z promocją tak jak to miało miejsce z hawajskim ?
Ci co je kupili dostaną bana na 3 dni + będą zmuszeni wpłacić 50% wartości zakupionych bryłek na specjalne konto "HIV TWT" ?
Czy skuteczność zatrzymań będzie również wynosiła 1% tak jak w przypadku hawajskiego setu?
 
Taka sama sytuacja jak z hawajskim.... kto się nie zalogował w danym momencie ten frajer hahahaha!
Tylko tych z hawajskim wyłapywali, były bany, zabierana kasa i różne takie, ogólnie to się nic nie zyskiwało tylko traciło.

A tutaj sytuacja taka że ludzie odnieśli korzyści dzięki błędowi.
Nie można powiedzieć że to była losowa promocja, bo mamy oficjalne stanowisku CM że to był błąd. oops!

I co teraz? No pewnie nic. :uuu) Warto wykorzystywać błędy! <<:-]
 
heh to dzwine bo nie każdy miał promke , są osoby co nie miały.

  • Gra nie jest finalnym produktem, jest nieustannie rozwijana, w związku z czym mogą pojawić się błędy. Wykorzystywanie błędów dla własnych korzyści jest zabronione. Napotkany błąd powinien zostać zgłoszony przez gracza do Teamu (zespołu gry).
A osoby które kupiły - powinny mieć zabrane bryłki , i w plecy 320 zł powinno być + banki za wykorzystywanie błędów na własna korzyść :)

ciekawe co admini zrobią :)
 
Ja bym tego z hawajskim nie porównywała.
W przypadku błędu z hawajskim, można było zdobyć jedną ze skrzyń za darmo, a tutaj nikt bryłek za darmo nie dostawał, tak i tak musiał zapłacić. Poza tym, promocja 500% jest co prawda rzadkim zjawiskiem, ale jednak takim, który można normalnie spotkać w grze. Natomiast podczas wyprzedaży setów za bryłki, żadnej ze skrzyń nie można zdobyć za darmo.
Podczas błędu z hawajskim, każdy kto się zalogował w odpowiednim czasie, mógł zdobyć zbugowaną skrzynię, a tutaj nie każdy dostał ogłoszenie z promocją.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy 12 światów aktywnych (czejenu jako 13 nie liczę) A co by było jakby ktoś miał po jednej postaci na dany serwer np s1: Ż1, s10: Ż2, arizona: Ż3 itd aż do najnowszego serwa i na każdym z tych światów byłoby własnie po 500% to by dało łącznie 12*28500= 342.000 bryłek za marne 3820 zł w zaokrągleniu. Wartość łaczna to 19.200 zł jesli inna osoba nie ma takiej promocji i kupuje równowartosć 342k brył
Też byście darowali czy tak jak z hawajskim tylko mnie potrąciliście 50 baniek a resztę darowaliście.
Mnie na 100% byście pokasowali bryły co w konsekwencji musiałabym zażądać zwrotu pieniędzy (do 14 dni od momentu zakupu przysługuje sie zwrot)
Moim zdaniem TO WY interpretujecie regulamin na własne widzi misie i inaczej co do pewnych osób. Nie ma tu jednolitego prawa, to sie da odczuć
 
Mamy 12 światów aktywnych (czejenu jako 13 nie liczę) A co by było jakby ktoś miał po jednej postaci na dany serwer np s1: Ż1, s10: Ż2, arizona: Ż3 itd aż do najnowszego serwa i na każdym z tych światów byłoby własnie po 500% to by dało łącznie 12*28500= 342.000 bryłek za marne 3820 zł w zaokrągleniu. Wartość łaczna to 19.200 zł jesli inna osoba nie ma takiej promocji i kupuje równowartosć 342k brył
Też byście darowali czy tak jak z hawajskim tylko mnie potrąciliście 50 baniek a resztę darowaliście.
Mnie na 100% byście pokasowali bryły co w konsekwencji musiałabym zażądać zwrotu pieniędzy (do 14 dni od momentu zakupu przysługuje sie zwrot)
Moim zdaniem TO WY interpretujecie regulamin na własne widzi misie i inaczej co do pewnych osób. Nie ma tu jednolitego prawa, to sie da odczuć

Porównujecie exploit który dawał każdemu szansę na nakupienie skrzynek za darmo z tym. W obu przypadkach to gracz jest tutaj zwycięski . Problemem jest to że nie każdy miał okazję z niego skorzystać , a twoim to że musiałaś czekać tyle czasu na tą promocję aż w końcu ją dostałaś, a potem stało się to co jest głównym celem tego tematu. xD.
Nic dziwnego że płaczesz, pozdrawiam z swojego świata bez bryłek.
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
zmień "płacz" na "śmiech" bo to różnica
Aktualnie to co się dzieje na TW jest swego rodzaju - parodią hahahaha!

Skończ już płakać, ludzie mają cie dość, nie podoba ci się ? po co grasz ? nie graj, mówiłaś, że grać nie będziesz i co nałóg nie pozwala prawda ? nie masz nic do roboty w domu gotować, sprzątać ? zajmij się tym, a przestać płakać na forum.Sama nie kupujesz brył tylko zakładasz nowe konta i mulcisz więc o co ci chodzi ? grasz mulcąc to tak rób dalej i czuj się "Najlepsza" och ach.Teraz musisz pomulcić na nowym serwerku nie zapomnij o tym, tam też daj do opisu o swojej "epickości". Przestań po prostu już tym płaczem, a każdy będzie zadowolony.
 
Ja bym tego z hawajskim nie porównywała.
W przypadku błędu z hawajskim, można było zdobyć jedną ze skrzyń za darmo, a tutaj nikt bryłek za darmo nie dostawał, tak i tak musiał zapłacić. Poza tym, promocja 500% jest co prawda rzadkim zjawiskiem, ale jednak takim, który można normalnie spotkać w grze. Natomiast podczas wyprzedaży setów za bryłki, żadnej ze skrzyń nie można zdobyć za darmo.
Podczas błędu z hawajskim, każdy kto się zalogował w odpowiednim czasie, mógł zdobyć zbugowaną skrzynię, a tutaj nie każdy dostał ogłoszenie z promocją.


No tak rzadkim że mi np nie było dane go w ogóle oglądać. No chyba że na początku mojej przygody z TW, a parę lat już minęło.

I mimo że za to trzeba było zapłacić, to jednak też jest odniesienie korzyści przy bugu. To jest fakt, niezaprzeczalny. Zapłata była. Odniesienie korzyści przez bug też było.


Zostaje spory niesmak...;-[
 

DeletedUser23049

Gość
Gość
Fajną merytoryczną rozmowę tu prowadzicie. Co do specjalnych ofert mam konto 10 lat i żadnej oferty poza tymi co mają wszyscy w związku z eventami. Pomimo to nie płaczę, nikomu że on ma a ja nie, gdybym nawet dostał ofertę +500% to olał bym bo bez bryłek też da się grać na wysokim poziomie. Jeżeli musisz dokładać do gierki komputerowej oznacza, że nie potrafisz w nią grać.

IG według mnie powinno przyznać się do błędu, i jedynie przeprosić. Będzie to w końcu coś dobrego z ich strony, jeżeli nie potrafisz przyznać się do błędu jesteś nikim.

Do czasu aż wszystko co najlepsze na dzikim zachodzie nie będzie jedynie do kupna za walutę premium, można być najlepszym "za darmo". Bryłki z codziennej aktywności wystarczają do zakupu premium, w moim przypadku postaci, na 14 dni i odnowieniu jej po tym okresie. Dni w których muszę poczekać na kolejny bonus uzupełniam medalami. To naprawdę proste wystarczy pomyśleć a *Ż*, która uznaje się za królową gry z 28k bryłek z promocji za nowe konto to dla mnie kpina.

Pieniądze to nie wszystko, i skilla ani doświadczenia za nie nie kupisz.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
lubie czasami obeirzec stare filmy czesto przypominaja co sie dzieje na The West :DDD
tresc filmu zawiera wieleI;) wiec ogladasz ja na wlasna odpowiedzialnosc BOOM!!dozwolona od lat tylu co przewiduje regulamin gry na dzikim zachodzie :DDD
https://www.cda.pl/video/124605e8
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Inno nie zabierze nikomu bryłek, bo musiało by pieniądze oddawać tym co kupili, a im raczej chodzi o to żeby pieniędzy mieć jak najwięcej hahahaha!
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Panowie, czy to niepiękna hipokryzja? Pozostaje tyle do życzenia - czyt. post i lajka.

29J1US1.png


i co @viksonZ zaaplikowałeś już sobie maść na pupe :D

dziś o 23:00 na TVN leci dokomuencik o takich jak ty i ich nawykach :D

A tu wyskakuje taki HaraczJaracz, jego ulubiony przyjaciel i mówi: do garów, dzbanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry