Referendum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33173
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za odwołaniem całego obecnego składu TWT Polska?

  • Tak

    Głosy: 22 42,3%
  • Nie

    Głosy: 30 57,7%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser33692

Gość
Gość
Na chwilę obecną - 15 głosów za, 23 przeciw. Wynik referendum jest więc taki, że na chwilę obecną, społeczność polskiej wersji The West, nie chce odwołania całego obecnego składu TWT.
spoko zaraz powiedza ze suport ma multikonta i referenum jest lipne ;)
prawda jest jednak ze gra dziala a ludzie sie dobrze bawia nie tylko na forum B-)
chcecie zmian???
moze pora zaczac od siebie i podejscia do gry a potem czekajmy na zmiany na te lepsze w kazdej kwestiii
to ja kudlaty durnowaty co tylko gra i nie szuka afer
przybij piatke
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Lenka pisała, że będzie miała trochę czasu w drugiej połowie lipca to może wyśle tą ankietę hahahaha!

Kurczak, daj już na luz... jak Lenka napisała, że będzie miała trochę czasu w lipcu to zapewne tak będzie, nie trzeba jej tego co pół roku przypominać!

PS: nie napisała którego roku będzie ten lipiec ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kurczak, daj już na luz... jak Lenka napisała, że będzie miała trochę czasu w lipcu to zapewne tak będzie, nie trzeba jej tego co pół roku przypominać!
ciekawa ironnia losu i aluzja .ale pewnie znajdzie czas na odpisywanie tych glupot na forum ,bo w miedzy czasie musi zajmowac sie setkami Waszych spraw dziennie czesto dotyczacych tego ze zapominacie o co pytacie .mimo wszystko odpowiedzi zawsze dostajecie ciekawe czemu?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
macie prosty dowod ze ludzie w administracji sa drobiazgowi i czytaja wszystko ,kto zauwazyl o co chodzilo w ostatnich wierszach postowych
ps , to nie jest konkurs z gazetki nagrod nie bedzie a o Gali sami. walczcie nagrody sponsorowane przez awe cezar do koloru i wyboru zaczekajmy az zaczna sie aksamitki ?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Na chwilę obecną - 15 głosów za, 23 przeciw. Wynik referendum jest więc taki, że na chwilę obecną, społeczność polskiej wersji The West, nie chce odwołania całego obecnego składu TWT.

Szkoda że wszystkich ankiet nie bierzecie tak do serduszka ;)
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Dziś mi kolega przypomniał o pewnej ankiecie:
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/migracja-ze-świata-iroquois.61974/

Minęły prawie dwa lata, co się zmieniło? Migracja jest dramatycznie potrzebna co najmniej kilku światom, większość z tych światów nie narzeka i się nie domaga bo pewnie wiedzą, że to nic nie da... A my na Iro dalej walczymy, udziela się tu kilka osób z tego świata i chcemy tej migracji, pomimo to, że udało nam się mniej więcej ogarnąć bitwy, że bawimy się w fajnym gronie. Dlaczego nie pozwolicie nam się bawić na fortach razem? Dlaczego muszę codziennie walczyć przeciwko ludziom których tak lubię i z którymi bardzo bym chciał walczyć razem? Żeby mieć jakąkolwiek styczność z fortami walczymy przeciwko sobie, bitwy 30v30, cudów nie ma ale robimy co możemy...Czy to na prawdę takie trudne włączyć migrację? Ręce opadają jak widzę co się dzieje z tą grą...

Próbowaliśmy razem zagrać na ohio, to co? Świat zepsuty tuż po otwarciu... Ale moje serdeczne gratulacje, dziś jedna ze stron miała komplet na małym forcie :))

Bardzo proszę o przekazanie stanowczych żądań migracji dalej i najlepiej zamieszczenie odpowiedzi osoby za to odpowiadającej od strony Inno publicznie na forum, niech wszyscy wiedzą jakie są przyczyny, bo standardowe komunikaty "Nie mamy na to wpływu", "Przekazaliśmy dalej", "Magiczne wskaźniki inno" to bardzo słabe odpowiedzi.... A jeżeli taka ankieta to za mało, to prosił bym o podanie w jaki sposób i do kogo można przekazać swoje zdanie, może zorganizowana akcja mailowa czy coś w tym stylu by coś dało skoro przekazanie informacji przez CM zawodzi....
 

DeletedUser33398

Gość
Gość
Dziś mi kolega przypomniał o pewnej ankiecie:
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/migracja-ze-świata-iroquois.61974/

Minęły prawie dwa lata, co się zmieniło? Migracja jest dramatycznie potrzebna co najmniej kilku światom, większość z tych światów nie narzeka i się nie domaga bo pewnie wiedzą, że to nic nie da... A my na Iro dalej walczymy, udziela się tu kilka osób z tego świata i chcemy tej migracji, pomimo to, że udało nam się mniej więcej ogarnąć bitwy, że bawimy się w fajnym gronie. Dlaczego nie pozwolicie nam się bawić na fortach razem? Dlaczego muszę codziennie walczyć przeciwko ludziom których tak lubię i z którymi bardzo bym chciał walczyć razem? Żeby mieć jakąkolwiek styczność z fortami walczymy przeciwko sobie, bitwy 30v30, cudów nie ma ale robimy co możemy...Czy to na prawdę takie trudne włączyć migrację? Ręce opadają jak widzę co się dzieje z tą grą...

Próbowaliśmy razem zagrać na ohio, to co? Świat zepsuty tuż po otwarciu... Ale moje serdeczne gratulacje, dziś jedna ze stron miała komplet na małym forcie :))

Bardzo proszę o przekazanie stanowczych żądań migracji dalej i najlepiej zamieszczenie odpowiedzi osoby za to odpowiadającej od strony Inno publicznie na forum, niech wszyscy wiedzą jakie są przyczyny, bo standardowe komunikaty "Nie mamy na to wpływu", "Przekazaliśmy dalej", "Magiczne wskaźniki inno" to bardzo słabe odpowiedzi.... A jeżeli taka ankieta to za mało, to prosił bym o podanie w jaki sposób i do kogo można przekazać swoje zdanie, może zorganizowana akcja mailowa czy coś w tym stylu by coś dało skoro przekazanie informacji przez CM zawodzi....
No wiesz mój drogi, napisałeś sam, że "dziś jedna ze stron miała komplet na małym forcie" staramy się jako mój sojusz by fajnie te bitwy wyglądały, lecz nie mamy przeciwnika :p
 
No wiesz mój drogi, napisałeś sam, że "dziś jedna ze stron miała komplet na małym forcie" staramy się jako mój sojusz by fajnie te bitwy wyglądały, lecz nie mamy przeciwnika :p
Podziękuj INNO mój drogi :3

Dziś mi kolega przypomniał o pewnej ankiecie:
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/migracja-ze-świata-iroquois.61974/

Minęły prawie dwa lata, co się zmieniło? Migracja jest dramatycznie potrzebna co najmniej kilku światom, większość z tych światów nie narzeka i się nie domaga bo pewnie wiedzą, że to nic nie da... A my na Iro dalej walczymy, udziela się tu kilka osób z tego świata i chcemy tej migracji, pomimo to, że udało nam się mniej więcej ogarnąć bitwy, że bawimy się w fajnym gronie. Dlaczego nie pozwolicie nam się bawić na fortach razem? Dlaczego muszę codziennie walczyć przeciwko ludziom których tak lubię i z którymi bardzo bym chciał walczyć razem? Żeby mieć jakąkolwiek styczność z fortami walczymy przeciwko sobie, bitwy 30v30, cudów nie ma ale robimy co możemy...Czy to na prawdę takie trudne włączyć migrację? Ręce opadają jak widzę co się dzieje z tą grą...

Idealnie podsumowane, mało kto z pozostałych światów stara się coś zmienić. Wiadomo że najłatwiej jest nie zrobić nic. Zgadzam się w 100% ,ale jeśli nasi przedstawiciele wolą odpisywać na brednie w ankietach o zmianie TWT to czego oczekiwać xD
 
Stawianie Ohio jako jakiekolwiek argument jest dosyć zabawne, ponieważ wiadome było po sytuacji fortowej występującej na nawaho jak będzie wyglądało Ohio. Na dodatek w kodzie gry jeszcze przed startem weszła jazda 280 abso, co również zabiło by tam grę, no ale ig odpaliło promocje 2019, a ludzie sami wpompowali na śmietnik bryły xD.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Jeśli już admini tak chętnie się udzielają w tym temacie, to mam pytanie do całego TWT. W szczególności chciałbym usłyszeć odpowiedź @Etriel jako osoby, która była "Liderem" projektu The-Westa na Polskę w ostatnich latach:

Proszę o wymienienie pomysłów z polskiego forum, wraz z odnośnikiem do posta/tematu, z ostatnich 2/3 lat, które pojawiły się w grze.

Proste pytanie, prosta odpowiedź. Mam nadzieję, że nie będę musiał za nią czekać do lipca. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Jeśli już admini tak chętnie się udzielają w tym temacie, to mam pytanie do całego TWT. W szczególności chciałbym usłyszeć odpowiedź @Etriel jako osoby, która była "Liderem" projektu The-Westa na Polskę w ostatnich latach:

Proszę o wymienienie pomysłów z polskiego forum, wraz z odnośnikiem do posta/tematu, z ostatnich 2/3 lat, które pojawiły się w grze.

Proste pytanie, prosta odpowiedź. Mam nadzieję, że nie będę musiał za nią czekać do lipca. Pozdrawiam :)

skoro admini są tak zapracowani to może ja odpowiem, ani jednego dziękuję za uwagę
 
Jeśli już admini tak chętnie się udzielają w tym temacie, to mam pytanie do całego TWT. W szczególności chciałbym usłyszeć odpowiedź @Etriel jako osoby, która była "Liderem" projektu The-Westa na Polskę w ostatnich latach:

Proszę o wymienienie pomysłów z polskiego forum, wraz z odnośnikiem do posta/tematu, z ostatnich 2/3 lat, które pojawiły się w grze.

Proste pytanie, prosta odpowiedź. Mam nadzieję, że nie będę musiał za nią czekać do lipca. Pozdrawiam :)

Skoro trzy lata wstecz, to poszukiwania rozpoczęłam od 2016. Tak na szybko udało mi się znaleźć następujące pomysły:
1. Zmiana nagród w wędrownym cyrku. - W 2018 roku, do puli nagród zostały dodane nowe przedmioty.
2. Wprowadzenie medalu większej prędkości. - Również w 2018, a dokładniej w aktualizacji 2.74, medal został dodany do gry.
3. Powrót zestawu piłkarskiego - Przedmioty piłkarskie można było ponownie zdobyć podczas zeszłorocznego eventu piłkarskiego jako nagrody z niebieskich kart.
4. Bitwy fortowe w dziennych zadaniach - Zadania polegające na wygraniu lub odbyciu bitwy o fort zostały dodane niedawno, a dokładnie w aktualizacji 2.99.
5. Nowe zadania na ulepszenie złotych broni - Trzy nowe serie zadań pojawiły się w zeszłym roku, a dokładniej w aktualizacjach 2.75, 2.78 i 2.81.

Jak coś jeszcze znajdę, to dopiszę, chyba że inny członek TWT mnie uprzedzi.
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
@Lenka222, była by szansa na publiczne zamieszczenie jakiejś oficjalnej odpowiedzi kogoś z góry w sprawie migracji?
 
1. Cyrk śmietnik->porąbane dropy->śmietnik (genialna aktualizacja)
2. Jedyna git propozycja (Jednak zabawna, bo to jeden głupi medal)
3. Syf poza letnim ponchem.
4. Graczom raczej chodziło o -> upload_2019-6-12_19-15-51.png
Jednak dostaliśmy jeden quest do dziennego zlecenia po 3 latach xD. Jeden.
5. Bronie, które po 2 miesiącach stały się bezużyteczne.

Czy jest się czym chwalić :D?
 
Status
Zamknięty.
Do góry