Referendum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33173
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za odwołaniem całego obecnego składu TWT Polska?

  • Tak

    Głosy: 22 42,3%
  • Nie

    Głosy: 30 57,7%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.
No wiesz mój drogi, napisałeś sam, że "dziś jedna ze stron miała komplet na małym forcie" staramy się jako mój sojusz by fajnie te bitwy wyglądały, lecz nie mamy przeciwnika :p



Skoro trzy lata wstecz, to poszukiwania rozpoczęłam od 2016. Tak na szybko udało mi się znaleźć następujące pomysły:
1. Zmiana nagród w wędrownym cyrku. - W 2018 roku, do puli nagród zostały dodane nowe przedmioty.
2. Wprowadzenie medalu większej prędkości. - Również w 2018, a dokładniej w aktualizacji 2.74, medal został dodany do gry.
3. Powrót zestawu piłkarskiego - Przedmioty piłkarskie można było ponownie zdobyć podczas zeszłorocznego eventu piłkarskiego jako nagrody z niebieskich kart.
4. Bitwy fortowe w dziennych zadaniach - Zadania polegające na wygraniu lub odbyciu bitwy o fort zostały dodane niedawno, a dokładnie w aktualizacji 2.99.
5. Nowe zadania na ulepszenie złotych broni - Trzy nowe serie zadań pojawiły się w zeszłym roku, a dokładniej w aktualizacjach 2.75, 2.78 i 2.81.

Jak coś jeszcze znajdę, to dopiszę, chyba że inny członek TWT mnie uprzedzi.

Cyrk który każdy ma w dupie i jest to zbędny element gry.
Medal o którym pewnie nikt nie ma pojęcia.
Zestaw piłkarski który jest bezużyteczny.
Bitwy fortowe które występują na kilku światach.
Nowe złotko które jest bezużyteczne
 
1. Cyrk śmietnik->porąbane dropy->śmietnik (genialna aktualizacja)
2. Jedyna git propozycja (Jednak zabawna, bo to jeden głupi medal)
3. Syf poza letnim ponchem.
4. Graczom raczej chodziło o -> View attachment 2489
Jednak dostaliśmy jeden quest do dziennego zlecenia po 3 latach xD. Jeden.
5. Bronie, które po 2 miesiącach stały się bezużyteczne.

Czy jest się czym chwalić :D?

Ja jedynie udzieliłam odpowiedzi na pytanie, które z propozycji z naszego forum zostały wprowadzone do gry. Czy zmiany te, to coś czym można się pochwalić... to niech każdy oceni sam ;)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Skoro trzy lata wstecz, to poszukiwania rozpoczęłam od 2016. Tak na szybko udało mi się znaleźć następujące pomysły:
1. Zmiana nagród w wędrownym cyrku. - W 2018 roku, do puli nagród zostały dodane nowe przedmioty.
2. Wprowadzenie medalu większej prędkości. - Również w 2018, a dokładniej w aktualizacji 2.74, medal został dodany do gry.
3. Powrót zestawu piłkarskiego - Przedmioty piłkarskie można było ponownie zdobyć podczas zeszłorocznego eventu piłkarskiego jako nagrody z niebieskich kart.
4. Bitwy fortowe w dziennych zadaniach - Zadania polegające na wygraniu lub odbyciu bitwy o fort zostały dodane niedawno, a dokładnie w aktualizacji 2.99.
5. Nowe zadania na ulepszenie złotych broni - Trzy nowe serie zadań pojawiły się w zeszłym roku, a dokładniej w aktualizacjach 2.75, 2.78 i 2.81.

Jak coś jeszcze znajdę, to dopiszę, chyba że inny członek TWT mnie uprzedzi.
1. w cyrku i tak jest śmietnik pomimo nowych itemów
2. medal większej prędkości? naprawde takie coś w 2018 roku kiedy wszyscy mają millery i inne sety które pozwalają ci się dostać w max 9 minut?
3. dobra to akurat jest spoko
4. to jest jedno zadanie które nic nie zmieniło XD
5. genialne mi złote bronie które stały się useless po 2 miesiącach od ich wyjścia naprawde
 
Jak coś jeszcze znajdę, to dopiszę, chyba że inny członek TWT mnie uprzedzi.

Członkiem TWT nie jestem :p , ale pozwoliłem sobie napisać, bo znalazłem temat, świadczący o tym, że pewien pomysł też przeszedł i co więcej w prawie identycznej formie - do dziś funkcjonuje --> https://forum.the-west.pl/index.php?threads/listy-gończe-peŁne-opracowanie.14018/ .
Co prawda staaare dzieje, ale fakt, jest faktem.
Ps. Tak, tak, wiem, że chodziło o ostatnie 2-3 lata, ale jestem "archeologiem" i wykopałem taki stary temat :D . Jeszcze za czasów Onufrego, więc naprawdę dawno temu ;d .

Miłego weekendu Wszystkim ;) .
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Zerknijcie na wątek z pomysłami, od września nic nie zatwierdzono do weryfikacji... przypadek?
 
W jakiś sposób te pomysły dotarły do IG i po jakimś czasie pojawiły się w grze. Nie myślcie, że niemiecki programista czyta sobie polskie forum. Pomysł - jeśli spełnia wszystkie warunki - jest tłumaczony i dopiero wysyłany. Trzeba pamiętać, że nie jesteśmy jakimś narodem wybranym i w innych wersjach językowych też powstają podobne pomysły. Może zostają wprowadzone dopiero wtedy gry pokrywają się z życzeniami z innych krajów - tego nie wiadomo, ale wiadomo, że rodzimy TWT nie ma decydującego wpływu na to co się znajdzie w grze. Weźmy np. pomysł sprzedaży rzeczy określonej osobie - idea pojawiła się już wraz z targiem, przez lata wypływała na nowo.
TW zaczęło się psuć jak odszedł Zet pod koniec 2011. Potem to już równia pochyła.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No jakimś dziwnym trafem wszystkie bardzo dobre pomysły nie docierają poza granice 20 metrów kwadratowych naszego CM'a.
Poczytaj post vida, nawet Ci go zacytuję:

W jakiś sposób te pomysły dotarły do IG i po jakimś czasie pojawiły się w grze. Nie myślcie, że niemiecki programista czyta sobie polskie forum. Pomysł - jeśli spełnia wszystkie warunki - jest tłumaczony i dopiero wysyłany. Trzeba pamiętać, że nie jesteśmy jakimś narodem wybranym i w innych wersjach językowych też powstają podobne pomysły. Może zostają wprowadzone dopiero wtedy gry pokrywają się z życzeniami z innych krajów - tego nie wiadomo, ale wiadomo, że rodzimy TWT nie ma decydującego wpływu na to co się znajdzie w grze. Weźmy np. pomysł sprzedaży rzeczy określonej osobie - idea pojawiła się już wraz z targiem, przez lata wypływała na nowo.
TW zaczęło się psuć jak odszedł Zet pod koniec 2011. Potem to już równia pochyła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry