Top1 ohio

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32188
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32188

Gość
Gość
Cześć. Jak to jest możliwe, że na świecie Ohio gracz który jest 1 w rankingu a 126lvl a drugi dopiero 104? Czy aż tyle naklikał czy są magiczne sposoby zdobywania expa?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Cześć. Jak to jest możliwe, że na świecie Ohio gracz który jest 1 w rankingu a 126lvl a drugi dopiero 104? Czy aż tyle naklikał czy są magiczne sposoby zdobywania expa?

Doświadczenie, bryłki, klikanie po 15 sekund, bryłki, sety, bryłki, determinacja, bryłki, dobry plan na pierwszy miesiąc grania, bryłki... no i jeszcze... jak się to nazywa, no ta złota waluta...
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Mysle ze on leci na kodach .


a tak naprawde Prymki 15sek klikasz klikasz klikasz klikasz i tu trzeba miec brylki zeby energie odnowic.
Dobrze miec paru zbieraczy ktorych pozdrawiam Selux FcJoopek.

Trzeba bylo tez zainwestowac w sety ktore byly za brylki . Troche lipnie ze je dali juz prawie ogarniety byl set WSP.

34k pracek samo sie nie wyklika :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Mysle ze on leci na kodach .


a tak naprawde Prymki 15sek klikasz klikasz klikasz klikasz i tu trzeba miec brylki zeby energie odnowic.
Dobrze miec paru zbieraczy ktorych pozdrawiam Selux FcJoopek.

Trzeba bylo tez zainwestowac w sety ktore byly za brylki . Troche lipnie ze je dali juz prawie ogarniety byl set WSP.

34k pracek samo sie nie wyklika :)

Ha ha ha, ziomek co Ty tam wiesz, "On" na pewno gra na kodach, znaczy ten koleś co tam prowadzi, wiem bo gram na Ohio i ja nie mam takiego poziomu a przecież klikam tam te pracki i widzę, że to się nie da normalnie zrobić...

Cziter i tyle, zaraz zgłoszę go do supportu, dostanie bana i zakończy się jego przygoda z tą grą

<ten wpis nie jest na serio, jeżeli ktoś poczuł się urażony to bardzo mi przykro*... może porozmawiamy o tenisie?>










*albo i nie :p
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Polska Rządzi ...ale na wnuczka tu sie da grać ,,,tylko nie ma z kim ..:p
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Ja to mysle ze to cala rodzina klika jak by inaczej. o_O
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
zdobył sety pod expa zbieraczy ma pewnie też sporo co biorą dla niego przedmioty a crafcenie daje dodatkowy exp. poza tym bryłki które dodają zadania do kolejki odnawiają energie i pare innych troków i już jest wbite bez problemu :p
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Jakos bez setu tez bylem pierwszy. Jak bys mial nawet te 100k brylek pracki sie nie beda klikac .

bryłki które dodają zadania do kolejki <--- PIERWSZE SLYSZE :D
 
A ja się Was pytam - po raz enty się Was pytam: Co Wam Kurfa po tym rankingu? przecież to tylko cyferki,
Ohio to kolejny serwer, który nie służy do normalnej gry tylko ma na celu wyciągnąć od Was kasę
Ranking nic nie znaczy w tej grze na żadnym serwerze - powtarzam to od lat.

Tak samo bezsensowne, śmieszne i groteskowe są hasła #StopWyzyskowiInno
Jakiemu wyzyskowi? Chcesz płacisz za fanty ze sklepiku, nie chcesz nie płacisz
Nikt Was do niczego nie zmusza. Inni kupują? To są ich zarobione pieniądze, o których przeznaczeniu sami decydują.
Was (tych co wypisują na swoich profilach takie hasztagi) po prostu nie stać, żeby wydawać tyle bryłek dziennie, miesięcznie
wsio rawno
i to Was najbardziej denerwuje.
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
A ja się Was pytam - po raz enty się Was pytam: Co Wam Kurfa po tym rankingu? przecież to tylko cyferki,
Ohio to kolejny serwer, który nie służy do normalnej gry tylko ma na celu wyciągnąć od Was kasę
Ranking nic nie znaczy w tej grze na żadnym serwerze - powtarzam to od lat.

Tak samo bezsensowne, śmieszne i groteskowe są hasła #StopWyzyskowiInno
Jakiemu wyzyskowi? Chcesz płacisz za fanty ze sklepiku, nie chcesz nie płacisz
Nikt Was do niczego nie zmusza. Inni kupują? To są ich zarobione pieniądze, o których przeznaczeniu sami decydują.
Was (tych co wypisują na swoich profilach takie hasztagi) po prostu nie stać, żeby wydawać tyle bryłek dziennie, miesięcznie
wsio rawno
i to Was najbardziej denerwuje.

Masz rację, nikomu nic do tego ile kto wydał i na co.Nikt nie powinien patrzeć innemu do portfela, jeśli wydam kasę na bryły i kupie sobie cały set, to ui komu do tego, nikt mi pieniędzy nie dał, ja też nikomu nie dam więc po co ten płacz.Kogoś nie stać to nie kupuje, ktoś nie chce wydawać na bryły to nie kupuje, ci co kupują będą lepsi jak w każdej grze online, płacisz - masz.Zostaje mulcenie które jest za darmo i z głową moża dużo osiągnąć.Dzięki graczom którzy wydają po pare tyś na sety inno zarabia i gra troczy się dalej.Jak nie ma zysku to się firmę zamyka, tak to już jest.Jak ktoś wydaje kasę na grę to cieszcie się bo wy gracie za darmo a oni sponsorują, nie ma mieć co do nich pretensji.Jest też taka osoba na TW która płacze, że skończy z grą, a dalej gra i będzie grała."Księżniczki" tak mają co zrobić :)
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
A ja się Was pytam - po raz enty się Was pytam: Co Wam Kurfa po tym rankingu? przecież to tylko cyferki,
Ohio to kolejny serwer, który nie służy do normalnej gry tylko ma na celu wyciągnąć od Was kasę
Ranking nic nie znaczy w tej grze na żadnym serwerze - powtarzam to od lat.

Tak samo bezsensowne, śmieszne i groteskowe są hasła #StopWyzyskowiInno
Jakiemu wyzyskowi? Chcesz płacisz za fanty ze sklepiku, nie chcesz nie płacisz
Nikt Was do niczego nie zmusza. Inni kupują? To są ich zarobione pieniądze, o których przeznaczeniu sami decydują.
Was (tych co wypisują na swoich profilach takie hasztagi) po prostu nie stać, żeby wydawać tyle bryłek dziennie, miesięcznie
wsio rawno
i to Was najbardziej denerwuje.

Bryłki powinny dawać lekką przewagę, a nie uniemożliwiać normalną grę osobom które nie wydadzą od groma bryłek na sety, a to się stało ta Ohio. Te sety robią za dużą różnicę w stosunku do śmieci ze sklepów jakie są na Ohio, a poza tym setów weszło na raz kilka, do wszystkiego. Przy innych światach gdzie masz ciuchy z eventów różnica nie jest taka duża, tutaj jest to rozwalenie gry.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Bryłki powinny dawać lekką przewagę, a nie uniemożliwiać normalną grę osobom które nie wydadzą od groma bryłek na sety, a to się stało ta Ohio. Te sety robią za dużą różnicę w stosunku do śmieci ze sklepów jakie są na Ohio, a poza tym setów weszło na raz kilka, do wszystkiego. Przy innych światach gdzie masz ciuchy z eventów różnica nie jest taka duża, tutaj jest to rozwalenie gry.

Dokładnie tak, na rozwiniętych światach jeszcze jako tako można gonić króliczka, na Ohio już niestety bez rzeczy eventowych nie da się nadgonić i rozgrywkę można spokojnie podzielić na pierwszą ligę bryłkujących i okręgówkę zapaleńców, którzy robią za tło i mięso armatnie podczas bitwy (i nie tylko) :/
 
ozgrywkę można spokojnie podzielić na pierwszą ligę bryłkujących i okręgówkę zapaleńców, którzy robią za tło i mięso armatnie podczas bitwy (i nie tylko) :/
Ale tak jest w prawie każdej grze przecież :)
Jak ktoś wydaje kasę na grę to cieszcie się bo wy gracie za darmo a oni sponsorują, nie ma mieć co do nich pretensji.
Otóż to.. Sam miałem kupować złotą jazdę na głównej postaci ale stwierdziłem, że ohio jest wystarczającą "skarbonką" póki co :)
 
xD najśmieszniejsze jest to że każdy podpina problem z zastojem gry z przyczepianiem się do bryłkujących... Jak ktoś chce niech kupuje ja nie kupiłem nigdy bryłek i mam w poważaniu cały ranking, ale kiedy INNO robi wszystko aby zniechęcić do dalszej gry i jedną wyprzedażą niszczy wszystkie aspekty gry: (Oficer, Kotlet na Ohuio) forty, pojedynki to po co grać pozostaje zbierać jagody nic więcej. Chcecie płacić za obrazki nic nie stoi na przeszkodzie róbcie co chcecie ale z tak mocną faworyzacją płacących gra długo nie postoi xD
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
moim zdaniem jak są ludzie co kupują bryłki aby mieć jakiś set (np hawaja) to mogą tak robić bo nic mi do tego. gorzej jak jest nowy świat (tak chodzi mi o ohio) i dają tam tą wyprzedaż. wtedy to cała reszta musi biegać w ubraniach z śmietnika podczas gdy ludzie z bryłkami są superbohaterami z nieskończoną mocą. jak chcieli już zrobić tą wyprzedaż na ohio to chociaż po jakimś evencie a nie na początku świata.
 
A ja się Was pytam - po raz enty się Was pytam: Co Wam Kurfa po tym rankingu? przecież to tylko cyferki,
Ohio to kolejny serwer, który nie służy do normalnej gry tylko ma na celu wyciągnąć od Was kasę
Ranking nic nie znaczy w tej grze na żadnym serwerze - powtarzam to od lat.

Tak samo bezsensowne, śmieszne i groteskowe są hasła #StopWyzyskowiInno
Jakiemu wyzyskowi? Chcesz płacisz za fanty ze sklepiku, nie chcesz nie płacisz
Nikt Was do niczego nie zmusza. Inni kupują? To są ich zarobione pieniądze, o których przeznaczeniu sami decydują.
Was (tych co wypisują na swoich profilach takie hasztagi) po prostu nie stać, żeby wydawać tyle bryłek dziennie, miesięcznie
wsio rawno
i to Was najbardziej denerwuje.


hahahaha te sety które były do kupienia na Ohio mogłem kupić 100 x każdy set :D , nie chciałem nie kupiłem bo miał być swiat "normalny" do 1 eventu czyli do 1 lipca a nie 7 dni po starcie itemy za bryłki dali - i twoje płakanie bo ktoś nie kupił , bo go nie stać jest błędne (zastanawiam się który szef cie trzyma na stołku z tak niskim poziomem rozumowania)

I mam prośbę odbij od mojej osoby bo mam coraz większe wrażenie że ty jakiś pedzio jesteś który na synków leci i swoimi dennymi tekstami próbuję coś ugrać u nich - błąd ;)
 
Bryłki powinny dawać lekką przewagę, a nie uniemożliwiać normalną grę osobom które nie wydadzą od groma bryłek na sety, a to się stało ta Ohio. Te sety robią za dużą różnicę w stosunku do śmieci ze sklepów jakie są na Ohio, a poza tym setów weszło na raz kilka, do wszystkiego. Przy innych światach gdzie masz ciuchy z eventów różnica nie jest taka duża, tutaj jest to rozwalenie gry.


master Bucowi nie wytłumaczysz tego , jemu musisz to bardzo prosto napisać bo on jest prostym urzędasem. On nie rozumie pewnych różnic - ale tak to jest są ludzie klamki i całe zamki
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
moim zdaniem jak są ludzie co kupują bryłki aby mieć jakiś set (np hawaja) to mogą tak robić bo nic mi do tego. gorzej jak jest nowy świat (tak chodzi mi o ohio) i dają tam tą wyprzedaż. wtedy to cała reszta musi biegać w ubraniach z śmietnika podczas gdy ludzie z bryłkami są superbohaterami z nieskończoną mocą. jak chcieli już zrobić tą wyprzedaż na ohio to chociaż po jakimś evencie a nie na początku świata.
Ja jako jeden z największych bryłkowiczów i trolli, po raz pierwszy zgodzę się z twoim zdaniem - brawo :OOO.

#thread:
Społeczność świata nie tworzy administracja, tylko gracze. Niestety, ale nic z tym fantem nie zrobicie. Piszcie dalej swoje żale, a temat już jest wałkowany sporo czasu. Ode mnie mogę dodać, że te wyprzedaże na początku serwera to głupota. Ja jestem przeciwny takim wyprzedażom po starcie, powinien ten serwer istnieć co najmniej rok i dodać wyprzedaże - nie wyłączając eventy, przy których każdy gracz ma szansę. Zrezygnowałem z aktywnej gry na tym serwerze - żałując jedynie wydane bryłki na premium. :)

.Grajcie sobie dalej na tym osrajo, latajcie sobie z marnym eq i płaczcie że ktoś wydał bryłki na początku serwera. :D
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Noż kura jadła nać... muszę się zgodzić z przedmówcą, pfu... barman dawaj coś mocnego bo nie wytrzymam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry