The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser28785

Gość
Gość
Czyżby temat umarł? Rzucono tutaj pomysłem napisania listu/wiadomości do góry. Może by tak wreszcie zacząć ją robić? :)

Edit: 66 osób uważa, że gra nie idzie w dobrym kierunku. Bardziej się dziwie, które trzy osoby uważają, że gra idzie jednak w dobrą stronę... Bo wiem, że 2 głosy na Tak to na pewno Lenka i Etriel... ale trzeci głos? Chyba się tej osobie strony pomyliły.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Jutro (piątek) jak znajdę chwile to zaczne temat pisania listu. Ostatnie 2 tygodnie mam urwanie głowy w życiu prywatnym, że nawet zapominam o jedynym serwie Luizjana na którym gram..
Pytanie brzmi czy piszemy po angielsku czy po niemiecku. Jeśli po niemiecku to znam osobę, która może nam przetłumaczyć list :)
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Czyżby temat umarł? Rzucono tutaj pomysłem napisania listu/wiadomości do góry. Może by tak wreszcie zacząć ją robić? :)

Edit: 66 osób uważa, że gra nie idzie w dobrym kierunku. Bardziej się dziwie, które trzy osoby uważają, że gra idzie jednak w dobrą stronę... Bo wiem, że 2 głosy na Tak to na pewno Lenka i Etriel... ale trzeci głos? Chyba się tej osobie strony pomyliły.

Ankieta publiczna, możesz sobie zobaczyć kto to taki ;)
 
Pytanie nr. 1: Będzie to obiecane spotkanie z CM?
Pytanie nr. 2: Kiedy migracje?
1. Zacytuję wypowiedź Lenki:
Obecnie nie jestem w stanie "rzucić" terminu, kiedy konkretnie będę mogła zorganizować takie spotkanie. 2 połowa lipca będzie okresem, gdzie będę na tyle dostępna, że na pewno nic nagle mi nie wypadanie. Zrozum proszę, że nie chcę odwołać spotkania godzinę, czy dwie przed.
Póki co, mamy pierwszą połowę lipca.

2. Tutaj zacytuję siebie:
(...) są pewne aspekty gry, na które ani CM ani reszta teamu nie mają wpływu i nie mogą podjąć samodzielnej decyzji. Takimi aspektami są np. otwarcie nowego serwera oraz włączenie migracji z już istniejącego. (...) Wasze prośby odnośnie migracji, tak jak powiedziała Lenka, są przekazywane do IG cały czas (choć wiem, że część z Was i tak w to nie wierzy i nawet to rozumiem). (...)
Jeśli kiedyś zostanie podjęta decyzja o tym, że na serwerze X ma być włączona migracja, to IG poinformuje o tym naszą CM, a ona poinformuje nas i Was.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
CM zajęty śmiesznymi konkursami eventowymi jest :) Dajcie jej spokój! nie wymagajcie od Królowej mającej gdzieś graczy zwykłych by robiła to spotkanie... jest bardzo zajęta :)
 

DeletedUser32773

Gość
Gość
A po co wy właściwie chcecie tego spotkania z CM?
Po to aby usłyszeć jej ulubione powiedzonko - "proszę być bardziej konstruktywnym". W angielskim brzmi to sporo lepiej i nasza droga Pani ma to stwierdzenie opanowane do perfekcji.
Muszę też powiedzieć że jeśli by ktoś przyznawał punkty za popularność, Pani E śmiało wygrałaby konkurs na królową balu maturalnego we wszystkich krajach skąd mamy graczy w tej kiedyś zajefajnej grze. Od Australii, po Indie, Iran, Brazylię, Europę oraz Amerykę północną postać ta ostatniego roku jest na językach wszystkich graczy którzy chcą uratować tą grę przed totalną zagładą.
Ale tak całkiem serio, to droga nasza Pani E od momentu objęcia obitego welurem stołka wyrobiła sobie u wszystkich którzy mają tą niezmierną przyjemność współpracy z nią, opinię osoby aroganckiej, osoby nie posiadającej żadnych umiejętności pracy w grupie oraz co dla nas graczy jest najważniejsze, bardzo umiarkowanej wiedzy na temat samej gry za którą ktoś jeszcze mądrzejszy od niej, zrobił ją odpowiedzialną.
A więc pytam się ponownie. Po co chcecie się z Panią E spotykać? Po to aby totalnie obnażyć jej niewiedzę, arogancję i niekompetencję ? Ja na jej miejscu unikał bym takiego spotkania jak ognia.

Pora zakończyć ten smutny ale prawdziwy post jedynym stwierdzeniem które przychodzi mi w tej chwili do głowy - "używając tylko jednego małego słoika wazeliny, Pani E doprowadziła The West do totalnej ruiny".
 
Status
Zamknięty.
Do góry