Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33692

Gość
Gość
Wiecie co? To ta chwila, która lubię najbardziej, wysłać fajerwerki innym by się cieszyli i mogli znów losować nagrodę szkoda, że wysyłam je w dzień, gdzie nie widać efektu na niebie i radości innych.
Domysły czy sugestie należy rozumieć jako formę przekazu od kogoś, kto ja wysyła i należy pamiętać, że każda forma ma coś do przekazania nie zależnie od tego czy ten ktoś chce zrobić to jawnie lub mniej oficjalnie, sugestie są dobre jeśli się je odpowiednio czyta i umie z nich czerpać wskazówki, ale ludzie nie umieją nawet czytać wskazówek, a co dopiero myśleć samodzielnie dla tego mamy poradniki i cierpliwość innych.
Oczekujecie czasami od kolegów koleżanek by zle mówili o swoich zwierzchnikach? Wasza, sprawa i Wasza małostkowość.
Poprośmy dla odmiany, aby AVE JUVE wyzwał na niedziele kilka fortów na Gali,::P zbiera się fajerwerki, ale na każdym forcie za udział w bitwie dostaje się nagrody, proponuje w tym evencie odciążyć Fuska niech AVE zacznie fejkować forty i powie czemu jest takim burakiem?OUD
W tym evencie nie ma skrzyń generujących co 24 godziny fajerwerków i nie ma lekko, możesz wszystko jak AVE nadrobić bryłkami albo jak Haracz kwestia tylko od tego jakim człowiekiem jesteś. ::P
Bawmy sie dobrze i szalejmy tak by IG nie musialo zamykac nierentownych swiatow ,damy rade utrzymamy sami ten upadly swiat THE WEST
::}[o_O]
 
ja tylko przypominam że ten "IRONICZNY POST" został usunięty z tego tematu tylko dlatego że prawda boli kolonoskopia.

https://prnt.sc/oabos3

dlaczego unikacie wymiany zdań?
zamiatacie pod dywan wszystko co uderza w TWT z argumentacją...
zamiast mydlić oczy i wysuwać tylko domysły jak w innych postach, pokazujecie że macie nas "w okolicach bikini" tak samo jak właściciel tej gry.

hipokryzja oraz brak wpływu na to co sie dzieje w tej grze bije od Was jak 3 dniowe skarpetki :|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
https://prnt.sc/oabos3

miałem o tym pisać, kogo to obchodzi, skoro ten zestaw jest g.... warty (może jakby dali w końcu ten "stworzony jak marchewka na końcu kija" Zestawu Lincolna...)

p.s. kogo zapraszać do tej gry... ludzie... swoje dzieci? sadzicie ze znajomi czy ktokolwiek zagra w grę która ma 11 lat od zera by nic nie znaczyć nawet na nowym świecie, bo niszczy go od razu wyprzedaż w SHOP?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zestaw Hamiltona to jakieś nieporozumienie albo błąd programisty, z grubsza licząc daje 500 umiejek mniej niż Mcl.
 
pasek i spodnie patrioty nie są na sprzedaż a ceny kamizelki i koszuli z zestawu patriotycznego tez nie są adekwatne do innych części zestawu
 

DeletedUser

Gość
Gość
W związku z tym, że jak kilka osób wyżej wspomniało, jest to temat o zadaniach z serii "Rzemiosło 2.0", proponuję przenieść pytania dot. RODO do osobnego tematu. Ja osobiście postaram się też stworzyć w najbliższym czasie ogłoszenie, w którym najdokładniej jak się da, zostanie wyjaśnione jak to jest z danymi osobowymi. Mam nadzieję, że znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.
wariata17, 4. Kwi 2019


Ani widu, ani słychu.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
skąd pomysł na to że tomahawki tatanki mimo że są młodsze od młotków farmera górskiego mają okrojony dmg ? o_O
 
Do góry