OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Osobiście nie uważam, żebym napisała coś nowego czy odkrywczego. Już w wywiadzie z LCM, który był publikowany w naszym Dzienniku, była mowa, że gra jest stabilna i Inno skupia się na dopracowaniu tego co jest.
Co prawda, wywiad był przeprowadzony w listopadzie, ale z informacji, które są nam przekazywane wynika, że w tym względzie wiele się od tego czasu nie zmieniło.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
co dalej może jeszcze rozróżnicie strony na gali na kobity i chłopów? hahahaha!
 
A kiedy będzie ts z Lenką bo już prawie połowa sierpnia
Nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty. Kiedy Lenka datę ustali, to się pojawi ogłoszenie. Najprawdopodobniej będzie to dopiero po spotkaniu w Pszczewie.

Dobre zasady Gallifreya, czemu popełniacie te same błędy co 2 lata temu?
2 lata temu to mnie w teamie jeszcze nie było, nie pamiętam jaki był wtedy odzew dotyczący niestandardowych bitew. Bardzo chętnie poczytam konkretne argumenty odnośnie tego, dlaczego uważasz że bitwa z takimi ustawieniami jest błędem. Jeśli masz propozycje, jakie ustawienia byłyby najlepsze lub czy w ogóle jakiekolwiek są potrzebne, to również chętnie poczytam. Jeśli ktoś inny z czytających ten komentarz również chciałby się podzielić swoją opinią odnośnie ewentualnych ustawień na Gallifreyu, to zachęcam i też chętnie poczytam.

co dalej może jeszcze rozróżnicie strony na gali na kobity i chłopów? hahahaha!
Technicznie nie ma takiej możliwości, także walki płci nie będzie :p
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Lubisz Wariata urozmaicenia? Bitwy dzieliło się ze względu na klase postaci, czyli zawadiakę budowniczy etc. jaki ma sens podział bitwy na ludzi co maja inne profesje? Chcesz sprawdzić czy dobrze działa programoops! Twojego pomysłu??? ,sprawdzasz czy można podzielić bitwę w obronie i ataku na podział profesji??? Da się jak więcej, można o wiele więcej mając narzędzia administratora.
Mając tak potężna broń jaka dysponuje każdy administrator można zdziałać wiele. oops!
Teraz bitwy fortowe przezywają renesans, bo ludzie sprawdzają nowe sety, a podział w bitwie na kategorie profesji to totalna głupota i kaprys kobiety co ma okres i wachania emocjonalne, bez urazy mam na co dzień do czynienia z 5 kobietami i staram się je zawsze zrozumieć mimo wszystko.:)):))
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Na marginesie tego całego cyrku, o który walczy zrozpaczony Fusek!
Pora zaktualizować troche informacje na temat polskiego TW, KTO KIM JEST I KTO CO JESZCZE MOżE nie czepiam się Lenki, bo widzę ja często nawet za często aktywna w cieniu dzikiego zachodu, ale ona ma stanowisko pracownika i musi się tym zajmować to, że jej nie widać nie znaczy, że jej nie ma. Proszę o aktualizacje całej ekipy, która się zajmuje ze strony kuchni na dzikim zachodzie
 
Lubisz Wariata urozmaicenia? Bitwy dzieliło się ze względu na klase postaci, czyli zawadiakę budowniczy etc. jaki ma sens podział bitwy na ludzi co maja inne profesje? Chcesz sprawdzić czy dobrze działa programoops! Twojego pomysłu??? ,sprawdzasz czy można podzielić bitwę w obronie i ataku na podział profesji??? Da się jak więcej, można o wiele więcej mając narzędzia administratora.
Mając tak potężna broń jaka dysponuje każdy administrator można zdziałać wiele. oops!
Teraz bitwy fortowe przezywają renesans, bo ludzie sprawdzają nowe sety, a podział w bitwie na kategorie profesji to totalna głupota i kaprys kobiety co ma okres i wachania emocjonalne, bez urazy mam na co dzień do czynienia z 5 kobietami i staram się je zawsze zrozumieć mimo wszystko.:)):))
Osobiście myślę, że jak już robić podział, to mniej destrukcyjny jest ten na profesje niż ten na klasy. Sam pomysł nie jest mój, ja jedynie wywołałam bitwę, a bitew z niestandardowymi ustawieniami ma być teraz więcej. Dlatego też napisałam, że chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat, czy w ogóle takich bitew chcecie, bo przecież mają być one dla Was, a nie dla nas. Bardzo chętnie przekażę Wasze uwagi do pomysłodawcy.

Na marginesie tego całego cyrku, o który walczy zrozpaczony Fusek!
Pora zaktualizować troche informacje na temat polskiego TW, KTO KIM JEST I KTO CO JESZCZE MOżE nie czepiam się Lenki, bo widzę ja często nawet za często aktywna w cieniu dzikiego zachodu, ale ona ma stanowisko pracownika i musi się tym zajmować to, że jej nie widać nie znaczy, że jej nie ma. Proszę o aktualizacje całej ekipy, która się zajmuje ze strony kuchni na dzikim zachodzie
Sama bym chciała zobaczyć aktualizację tej strony, bo sporo widniejących tam nicków nie ma już w teamie... Wspominałam o tym Lence nie raz. Ma ona to na swojej liście TO DO, więc pozostaje czekać na realizację.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Osobiście myślę, że jak już robić podział, to mniej destrukcyjny jest ten na profesje niż ten na klasy. Sam pomysł nie jest mój, ja jedynie wywołałam bitwę, a bitew z niestandardowymi ustawieniami ma być teraz więcej. Dlatego też napisałam, że chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat, czy w ogóle takich bitew chcecie, bo przecież mają być one dla Was, a nie dla nas. Bardzo chętnie przekażę Wasze uwagi do pomysłodawcy.


Sama bym chciała zobaczyć aktualizację tej strony, bo sporo widniejących tam nicków nie ma już w teamie... Wspominałam o tym Lence nie raz. Ma ona to na swojej liście TO DO, więc pozostaje czekać na realizację.

Jak już się bawicie w mieszanie składów, to dajcie chociaż na zachętę lepsze nagrody (pojka na doświadczenie, pudełko ene, premkę...)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zostaje wiec poczekać do imprezy Oktoberfest zaczyna się w sobotę 21 września będzie można najeść się kiełbasy, kapusty i wypić kilka kufli piwa, zaleta tej imprezy jest fakt, że podają regionalne browary w kuflach 2 litrowych ok_:)jak ktoś chce. oczywiście
IG, ma inne jeszcze niespodzianki w międzyczasie by utrzymać ludzi przed kompem, będzie mini event, tym razem nie będą to kawałki listów, bo z ostatnich dość wiele zostało sklejonych i wysłanych na adres IG
. Osobiście życzę wszystkim dobrej zabawy i mile spędzenia czasu. , jeśli się nie ma wpływu na jakieś zmiany albo się ich nie akceptuj to jest zawsze inne wyjście, ja nawet nie zamierzam wklejać urlopu. ::P
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
jeśli chodzi o zasady niestantardowe na gali to może zamiast rozróżnienia stron na profesje/klasy które nie ma sensu dać coś w stylu podwójnego dmg albo skrócenia tur o połowe? ma to większy sens niż sztuczne dzielenie gali na dwie strony pytanie tylko czy da się coś takiego zrobić
 
Kiedy w takim razie będą rozdawane bryłki za bitwy fortowe?
Wydaje mi się że ten pomysł też wypada przetestować
Bardzo małe szanse na realizację tego pomysłu. Jeśli chodzi o walutę premium oraz przedmioty, które można tylko za taką walutę zdobyć, to każde danie Wam czy to bryłek, czy to premium, wiąże się z uzyskaniem na to zgody od IG.
Jeśli w konkursach, które są od czasu do czasu na forum, można wygrać bryłki, to ilość tych bryłek jest wcześniej przez górę zaakceptowana. Jeśli kiedyś za bitwę na Gallifreyu był medal VIP, to danie tego medalu również musiało być wcześniej zaakceptowane.

jeśli chodzi o zasady niestantardowe na gali to może zamiast rozróżnienia stron na profesje/klasy które nie ma sensu dać coś w stylu podwójnego dmg albo skrócenia tur o połowe? ma to większy sens niż sztuczne dzielenie gali na dwie strony pytanie tylko czy da się coś takiego zrobić
Nie mamy możliwości ani zmienić czasu trwania rundy ani zmienić jakichkolwiek ustawień zadawanych obrażeń.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
jeśli chodzi o zasady niestantardowe na gali to może zamiast rozróżnienia stron na profesje/klasy które nie ma sensu dać coś w stylu podwójnego dmg albo skrócenia tur o połowe? ma to większy sens niż sztuczne dzielenie gali na dwie strony pytanie tylko czy da się coś takiego zrobić

udzielasz sie bez liku na forum ,,jaki masz w tym interes ?
znajomi ci 5ątki klepią
grasz w dziki zachód czy ty ktoś usiłuje interes na bryłkach zrobić ?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
IG. Rozkręca się w przyszłym roku będziemy zbierać po 300 złotych jesiennych liści, na razie na otarcie łez mamy po 150 kłosów. do znalezienia ok_:)

Z dniem ? sierpnia do 9 wrześniaprzy odrobinie szczęścia możesz znaleźć do 150 bardzo rzadkich kłosów pszenicy podczas wykonywania zadań na mapie. W tych wyjątkowych kłosach pszenicy znajdziesz mały prezent, który może ci ułatwić codzienne życie na prerii. Więc miej oczy otwarte! W niektórych kłosach pszenicy zamiast prezentu będziesz mógł znaleźć nowe przedmioty misji. Będziesz potrzebował tych przedmiotów, aby ukończyć niektóre zadania. Aby znaleźć tę historię, powinieneś odwiedzić znajomych w salonie ... Co zrobić z przedmiotami, które pozostały w twoim ekwipunku? Możesz je sprzedawać na rynku. Ta linia zadań zawiera 8 zadań. Za ukończenie ostatniego zadania zostaniesz nagrodzony specjalnym przedmiotem i osiągnięciem „Ratuj kucyka ekspresowego”. Nie zapomnij zebrać wszystkich 150 kłosów pszenicy, aby otrzymać osiągnięcie: Zostań farmerem!

wheat111.png


Co warto wiedzieć?

  • Wszystkie przedmioty z misji można wystawiać na aukcji. Zawsze możesz je sprzedać znajomym.
  • Możesz wygrywać obligacje, jednodniowe medale premiowe, napoje energetyczne, takie jak te z partnera, płyny życiowe, przyspieszać przedmioty, takie jak skorupa żółwia rakietowego, wzmocnienia, bardzo starą skrzynię, jak skrzynia z bronią i wiele, wiele więcej ...
  • Możesz znaleźć „Torbę rolnika”, która zawiera nową kartę kolekcji.:)

post edytowany - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry