Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.
Skąd fusku nagle ta nadwyżka czasu na pisanie 24/7 postów na forum? Co się zmieniło od czasu hawaja?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Od dawna jestem aktywnym użytkownikiem forum, co widać, po ilości postów.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy będą zmiany w nagrodach za bitwy fortowe (zwykłe, a nie te o Gallifrey)?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Spania i eksploracji kontynentu!
Nie, nie da się skrócić i o to chodzi ;)

Chodzi o to, żebyś nie siedział dwa dni non stop przed kompem i klikał wszystkie prace w przypływie euforii nowych wyzwań na dzikim zachodzie, pomysłodawcy zadań dbają byś miał chwilkę na odpoczynek i cieszył się grą jak najdłużej z pewnością nie chcą byś padł z wycieńczenia klikając po 15 sekund kilkugodzinne zadania, jak widzisz IG dba o zdrowie i psychikę swoich graczy. :DDD

Jedno pytanie do CM.
Jak ostatnio można zauważyć trochę wykrusza się nam zespół w TWT, czy w związku z tym jest brane pod uwagę wspieranie się tak zwaną >pomocną dłonią<, czyli tych nieaktywnych emerytów, że TWT.?
Oczywiście do czasu, aż znajdą się nowi wolontariusze i przejdą wymagane szkolenia w zakresie etc.
Wiem, ktoś zaraz wyskoczy z tekstem, że to jakieś głupie kolejne pytanie Mozarta!
Chodzi jedynie o to, że gdy są braki w kadrach to tę lukę musi wypełniać sam kierownik w tym wypadku Lenka, może dla tego ma tak mało czasu na wszystkie inne sprawy?
Chciałbym też wiedzieć jakie to pomocne dłonie wysyłają z automatu odpowiedzi na wpływające do nich zgłoszenia nie mówię o tych podpisanych imiennie NIE!!!
 
Lenka co z moim 500% co mówiłaś, że to był błąd i nikt tak naprawdę nie dostal 30k bryłek a potem się dowiedziałem, że jednak wszyscy dostali? Ładnie to tak oszukiwać?
 
Czy kiedykolwiek powstanie serwer międzynarodowy? (nie beta)
Czy powstanie świat na którym nie będzie loterii,eventów itp.?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Chodzi o to, żebyś nie siedział dwa dni non stop przed kompem i klikał wszystkie prace w przypływie euforii nowych wyzwań na dzikim zachodzie, pomysłodawcy zadań dbają byś miał chwilkę na odpoczynek i cieszył się grą jak najdłużej z pewnością nie chcą byś padł z wycieńczenia klikając po 15 sekund kilkugodzinne zadania, jak widzisz IG dba o zdrowie i psychikę swoich graczy. :DDD

Jedno pytanie do CM.
Jak ostatnio można zauważyć trochę wykrusza się nam zespół w TWT, czy w związku z tym jest brane pod uwagę wspieranie się tak zwaną >pomocną dłonią<, czyli tych nieaktywnych emerytów, że TWT.?
Oczywiście do czasu, aż znajdą się nowi wolontariusze i przejdą wymagane szkolenia w zakresie etc.
Wiem, ktoś zaraz wyskoczy z tekstem, że to jakieś głupie kolejne pytanie Mozarta!
Chodzi jedynie o to, że gdy są braki w kadrach to tę lukę musi wypełniać sam kierownik w tym wypadku Lenka, może dla tego ma tak mało czasu na wszystkie inne sprawy?
Chciałbym też wiedzieć jakie to pomocne dłonie wysyłają z automatu odpowiedzi na wpływające do nich zgłoszenia nie mówię o tych podpisanych imiennie NIE!!!

Po pierwsze Pomocna dłoń to jest najniższy stopień w supporcie, a nie nieaktywni emeryci... Nie wiem skąd taka informacja u Ciebie się wzięła, ale jest kompletnie błędna...

W przypływie euforii nowych wyzwań?!
Powiedz mi gdzie tu wyzwania? Weszło po 6 przepisów dla każdej profesji, zwiększono limit punktów do 826, który dobiłem w półtorej tygodnia, a w ciągu dwóch tygodni od pojawienia się tych przepisów skompletowałem już te przeznaczone dla rymarza. Tak, można a nawet trzeba powiedzieć, że miałem szczęście i mam za sobą też parę osób którzy mi pomogli, ale też którym pomogłem, co nie oznacza, że tak szybko powinienem to skończyć. Ta gra nie przedstawia w praktyce żadnnego poziomu trudności. Możesz pisać bym spróbował na Ohio zagrać od zera. Ok, super, ale produkt powinien wspierać tych co grają już od lat, którzy wydają też od lat pieniądze na bryłki i to są te konta, które mają 150 poziom postaci i iks milionów wbitego doświadczenia. Trzeba również powiedzieć, że wiekszość tych kont walczących o topkę na nowych światach to są starzy wyjadacze, a nie nowi, kompletnie nowi gracze. Oczywiście trzeba przykuwać nowych graczy, nowe serwery to jest niby jakiś sposób, ale lepsze byłoby gdyby dostali oni jakiś boost do expa do jakiegoś poziomu na starych serwerach. Jednakże trzeba patrzeć na tych topowych graczy, a nie tylko wprowadzać zadania o poziomie trudności ŻADNYM.



Żeby nie było spamu.
Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle. Mówiło się o tym że chodzi o wytwarzanie różnych produktów z wybranej przez siebie profesji. Jednakże kiedy wejdziemy w raking rzemiosła i najedziemy kursorem myszki na "Różnoro..." pojawi się napis "Rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów". No z tego co podałem nieco wyżej nijak się to ma z tym co można przeczytać po najechaniu. Zatem zadam pytanie: Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@krzysiek2828
1. Bohaterskie osiągnięcia - dlaczego na wiki zamieszczone są tylko wybrane osiągnięcia ? Czy jest szansa na uzupełnienie brakujących ?
Bohaterskie czyny są częściowo ukryte. Z tego też powodu na forum dostępna jest tylko ich część. Obecnie nie planujemy zmian na wiki z tym związnych

2. Migracja - czy planowane jest zmniejszenie liczby serwerów?
Jeśli tylko któryś serwer będzie spełniał warunki dotyczące migracji lub jego zamknięcia taka decyzja na pewno zostanie pojęta. Serwery są stale monitorowane i sprawdzane.

3. Czy są planowane jakieś większe aktualizacje, jak chociażby ta z rzemiosłem?
Tak, mamy kilka rzeczy nad którymi pracujemy. Obecnie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów.

4. Nagrody za bitwy na Gali - czy jest szansa aby się poprawiły ? Za czasów gdy zajmował się tym fusek - nagrody były w porządku, teraz otrzymujemy jakiś chłam.
Nagrody na Gali musieliśmy dostosować od standardów jakie panują na wszystkich serwerach. Nie oznacza to, że od czasu do czasu nie otrzymacie nagrody wyższej niż obecnie. Chcąc organizować inne konkursy i eventy nie możemy całej naszej puli nagród przeznaczać na Gali.

5. Czy powstanie ranking osiągnięć?
Nie wykluczam takiej opcji, jednak na pewno nie w najbliższej przyszłości.

6. Czy planowany jest set kolekcjonera v2 ( z tego co mi wiadomo już istnieje -źródło tw-calc) ?
Nic nie wiem o takim secie. Myślę, że wiem o którym zestawie mówisz. Jednak jego przeznaczenie będzie inne ;)

@speedy911
1. Czy planowane jest wprowadzenie bitew międzyświatowych wyzywanych przez graczy, np. Nawaho vs Musco (jako, że nie planujecie w najbliższym czasie masowych migracji to chyba niezły pomysł na rozruszanie fortowo wszystkich aktywnych światów)
Nie mamy w planach wprowadzenia takich bitew. Sam pomysł jest bardzo ciekawy, jednak równocześnie trudny do realizacji.

2. Czy w najbliższej przyszłości pojawi się więcej "małych" setów, takich jak "letnie duchy", obecnie co event dostajemy coraz mocarniejsze ;) duże zestawy, może czas najwyższy zrobić graczom niespodziankę i wprowadzić "mini" zestawy, które gracz będzie musiał dopasować do już istniejących.
Twoje pytania i propozycje są dla mnie dość zaskakujące i nie szablonowe. Obecnie takie mniejsze zestawy raczej pojawiają się tylko podczas wyprzedaży i nie wiem nic o tym, aby miało się to zmienić.

3. Co z przestarzałymi skrzyniami w sklepie weterana?
Obecnie nie pracujemy nad sklepem weterana.

4. Jakie plany ma IG co do fortów, mamy tyyyyyyllllleeeeee światów, a chyba na żadnym nie udało się ostatnio zapełnić choćby średniaka. Może trzeba wyrzucić z mapy duże forty, na ich miejsce postawić średniaki, na miejsce średniaków dać małe, a za małe dać forty mini ;) Takie na 40 vs 34 graczy?
Pomysł jest nam znany i został przekazany do osób zajmujących się nowościami w grze. Pamiętajcie, że nowości w grze wprowadzane są na wszystkie wersje językowe i staramy się zadowolić jak największą liczbę graczy.

5. Dział propozycje czeka na kogoś kto się nim zajmie, kiedy to nastąpi i kto będzie odpowiedzialny za weryfikację propozycji?
Propozycje są na bieżąco przekazywane do osób zajmujących się nowościami w grze. Ciężko powiedzieć, które (oraz kiedy) zostaną wprowadzone do gry.

6. Wolisz kawę czy herbatę?
To zależy. Dziś? Kawa z czekoladą.

7. Czy Kubica będzie jeździł w przyszłym roku w F1?
Nigdy nie mów nigdy.

@Zajęcza Łapka
Powody techniczne nie oznaczają braku mikrofonu. Niestety obecnie nie jestem ich w stanie rozwiązać, dlatego taka forma odpowiedzi jest na razie jedyną możliwą.

@fusek77
Czy LCM myśli o zwiększeniu maksymalnego poziomu postaci? A jesli myśli to czy chce to wprowadzić? Od lat stoimy z maksymalnym poziomem, może warto byłoby coś z tym zrobić?
Tak, jest rozważane podniesienie maksymalnego poziomu postaci. Na razie jest to faza rozważań, sprawdzania czy i co możemy zrobić oraz ewentualnie kiedy. Nic obiecać nie mogę.

Czy do gry dojdą jakieś trudne i czasochłonne zadania do wykonania? Takowych nie było już jakieś 2-3 lata, bo powiedzmy te trudniejsze zadania (no niech będzie, że te które wymienię zaliczę do tych "trudnych") to Akcja, Pomysł na biznes, czy dwie części zadania "czarny skarb", które weszły w okolicach 2016 roku. A jeśli takowe zadania wejdą to czy będą na minimum 130 poziom doświadczenia i czy będą odpowiednie do tego poziomu nagrody tj. powiedzmy milion doświadczenia za zrobienie całego zadania, trochę $, jakieś ciekawe itemy? Polecam zajrzeć i zobaczyć ile doświadczenia dostaje się z tych wymienionych przeze mnie zadań, a powiedzmy z zadania cyrk wędrowny... Jest to przepaść (rzecz jasna o wiele więcej dostaje się za cyrk).
Cały czas pracujemy nad nowymi zadaniami. Mam ambicję stworzyć coś ciekawego i trudnego, gdy tylko będę miała na to czas i wenę. W napisaniu serii zadań najwięcej czasu zajmuje wymyślenie historii, która jest jego bazą. Gdy coś ciekawego przyjdzie mi do głowy, to na pewno to zrealizuję. A marzy mi się zadanie na wysokie poziomy, trudne, długie i ciekawymi nagrodami. (Weno przybądź ;))

Czy planowany jest rework całego shopu? Chyba nie muszę argumentować dlaczego się o to pytam.
Myślę, że jakieś zmiany nas czekają. Jednak jest jeszcze za wcześnie na szczegóły.


Skoro jesteśmy pierwszym marketem prócz bety, który dostaję aktualizacje, często z błędami nie wyłapywanymi na serwerach testowych lub i nawet wyłapywanymi, to czy polski market może się czegoś spodziewać w ramach tego? Bo to, że mam wcześniej aktualizacje od innych marketów to nie jest dla mnie nagroda za de facto testowanie czy nie ma błędów by na inne markety te błędy nie weszły. Ponadto była to ponoć nagroda za wygranie pierwszej edycji mistrzostw fortowych, zatem czy zwycięzcy drugiej edycji też są traktowani tak samo jak my? A jeśli nie to dlaczego?
Czy będą jeszcze w tym roku jakiqes eventy międzynarodowe jak mistrzostwa fortowe dla przykładu?
Obecnie nie planujemy dodanie jakiś nagród, bonusów za wcześniejsze aktualizacje. Również nie planujemy zmiany serwera, który będzie otrzymywał aktualizacje jako pierwszy. Jest to spowodowane czynnikami, o których nie mogę wspominać.
Nagroda została przyznana dla pierwszych, a nie dla kolejnych zwycięzców.
Planujemy nowy event w tym roku, pewnie niedługo zobaczycie jakieś informacje.


Czy będą zmiany w nagrodach za bitwy fortowe (zwykłe, a nie te o Gallifrey)?
Nie planujemy dodania dodatkowych nagród za zwykłe bitwy fortowe.


@sebalip7777777
Tematy w dziale "Poznaj swojego admina" są tematami, gdzie zawsze otrzymacie odpowiedź. Są to tematy do luźnej dyskusji, a nie do dyskusji na temat gry.

@Ken Block
Byle nie było w nich spania xd Da się ogarnąć skrócenie spania bryłkami tak jak prace?
Nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji w grze.

@stif32
Planujecie lepsze Sety na Kolejne Eventy,Loterie
Co loteria pojawiają się nowe sety. Ciężko mi powiedzieć czy te, które wprowadzimy w najbliższym czasie przypadną Ci do gustu. Zależy czego oczekujesz.

czy będzie jakiś Event,Loteria na Sylwestra,na Nowy Rok
Obstawiam, że pojawi się to samo co roku. Czyli wyprzedaż świąteczna.

czy Planujecie powiększenie Fortów i ,żeby więcej Graczy było na Fortach
Nie planujemy powiększania fortów.

czy Planujecie dodanie jakiegoś nowego Budynku w Miastach
Obecnie nie mamy w planach dodania kolejnych budynków do miast.

@Stapler
Proszę odpowiedzieć, tak lub nie , czy TWT respektuje screeny? I przydałoby się, by gracze na odpowiedz nie czekali ruski rok, jak to masz w zwyczaju. Chyba że w dalszym ciągu olewasz garczy.
Screeny nie są dowodem na łamanie zasad gry. Natomiast w konkursach czasami prosimy o sceeny, których treść jest jednak zawsze weryfikowana przed przyznaniem nagrody.

@ReadyLuke
Czy CM wyjdzie poza swoją strefę komfortu i porozmawia z graczami?
Prowadzę z Wami rozmowę, w taki sposób, w jaki obecnie mogę. Gdy będzie możliwość to porozmawiamy głosowo.

Lenka co z moim 500% co mówiłaś, że to był błąd i nikt tak naprawdę nie dostal 30k bryłek a potem się dowiedziałem, że jednak wszyscy dostali? Ładnie to tak oszukiwać?
Sprawy tego błędu były omawiane z każdym zainteresowanym bezpośrednio w ticketach. Jeśli masz nadal jakieś pytania to zapraszam do napisania wiadomości przez system supportu.

@Mozartgra
Jak ostatnio można zauważyć trochę wykrusza się nam zespół w TWT, czy w związku z tym jest brane pod uwagę wspieranie się tak zwaną >pomocną dłonią<, czyli tych nieaktywnych emerytów, że TWT.?
Oczywiście do czasu, aż znajdą się nowi wolontariusze i przejdą wymagane szkolenia w zakresie etc.
Wiem, ktoś zaraz wyskoczy z tekstem, że to jakieś głupie kolejne pytanie Mozarta!
Chodzi jedynie o to, że gdy są braki w kadrach to tę lukę musi wypełniać sam kierownik w tym wypadku Lenka, może dla tego ma tak mało czasu na wszystkie inne sprawy?
Chciałbym też wiedzieć jakie to pomocne dłonie wysyłają z automatu odpowiedzi na wpływające do nich zgłoszenia nie mówię o tych podpisanych imiennie NIE!!!

Obecnie prowadzimy rekrutację do zespołu The West. Równocześnie zapewniam Cię, że w obecnym składzie również bardzo dobrze sobie radzimy.

@HondzianNs1
Czy kiedykolwiek powstanie serwer międzynarodowy? (nie beta)
Czy powstanie świat na którym nie będzie loterii,eventów itp.?
Obecnie nie planujemy powstania żadnego z opisanych przez Ciebie serwerów.


Na Wasze kolejne pytania odpowiem w czwartek 12.09.2019.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
@krzysiek2828
1. Bohaterskie osiągnięcia - dlaczego na wiki zamieszczone są tylko wybrane osiągnięcia ? Czy jest szansa na uzupełnienie brakujących ?
Bohaterskie czyny są częściowo ukryte. Z tego też powodu na forum dostępna jest tylko ich część. Obecnie nie planujemy zmian na wiki z tym związnych

2. Migracja - czy planowane jest zmniejszenie liczby serwerów?
Jeśli tylko któryś serwer będzie spełniał warunki dotyczące migracji lub jego zamknięcia taka decyzja na pewno zostanie pojęta. Serwery są stale monitorowane i sprawdzane.

3. Czy są planowane jakieś większe aktualizacje, jak chociażby ta z rzemiosłem?
Tak, mamy kilka rzeczy nad którymi pracujemy. Obecnie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów.

4. Nagrody za bitwy na Gali - czy jest szansa aby się poprawiły ? Za czasów gdy zajmował się tym fusek - nagrody były w porządku, teraz otrzymujemy jakiś chłam.
Nagrody na Gali musieliśmy dostosować od standardów jakie panują na wszystkich serwerach. Nie oznacza to, że od czasu do czasu nie otrzymacie nagrody wyższej niż obecnie. Chcąc organizować inne konkursy i eventy nie możemy całej naszej puli nagród przeznaczać na Gali.

5. Czy powstanie ranking osiągnięć?
Nie wykluczam takiej opcji, jednak na pewno nie w najbliższej przyszłości.

6. Czy planowany jest set kolekcjonera v2 ( z tego co mi wiadomo już istnieje -źródło tw-calc) ?
Nic nie wiem o takim secie. Myślę, że wiem o którym zestawie mówisz. Jednak jego przeznaczenie będzie inne ;)

@speedy911
1. Czy planowane jest wprowadzenie bitew międzyświatowych wyzywanych przez graczy, np. Nawaho vs Musco (jako, że nie planujecie w najbliższym czasie masowych migracji to chyba niezły pomysł na rozruszanie fortowo wszystkich aktywnych światów)
Nie mamy w planach wprowadzenia takich bitew. Sam pomysł jest bardzo ciekawy, jednak równocześnie trudny do realizacji.

2. Czy w najbliższej przyszłości pojawi się więcej "małych" setów, takich jak "letnie duchy", obecnie co event dostajemy coraz mocarniejsze ;) duże zestawy, może czas najwyższy zrobić graczom niespodziankę i wprowadzić "mini" zestawy, które gracz będzie musiał dopasować do już istniejących.
Twoje pytania i propozycje są dla mnie dość zaskakujące i nie szablonowe. Obecnie takie mniejsze zestawy raczej pojawiają się tylko podczas wyprzedaży i nie wiem nic o tym, aby miało się to zmienić.

3. Co z przestarzałymi skrzyniami w sklepie weterana?
Obecnie nie pracujemy nad sklepem weterana.

4. Jakie plany ma IG co do fortów, mamy tyyyyyyllllleeeeee światów, a chyba na żadnym nie udało się ostatnio zapełnić choćby średniaka. Może trzeba wyrzucić z mapy duże forty, na ich miejsce postawić średniaki, na miejsce średniaków dać małe, a za małe dać forty mini ;) Takie na 40 vs 34 graczy?
Pomysł jest nam znany i został przekazany do osób zajmujących się nowościami w grze. Pamiętajcie, że nowości w grze wprowadzane są na wszystkie wersje językowe i staramy się zadowolić jak największą liczbę graczy.

5. Dział propozycje czeka na kogoś kto się nim zajmie, kiedy to nastąpi i kto będzie odpowiedzialny za weryfikację propozycji?
Propozycje są na bieżąco przekazywane do osób zajmujących się nowościami w grze. Ciężko powiedzieć, które (oraz kiedy) zostaną wprowadzone do gry.

6. Wolisz kawę czy herbatę?
To zależy. Dziś? Kawa z czekoladą.

7. Czy Kubica będzie jeździł w przyszłym roku w F1?
Nigdy nie mów nigdy.

@Zajęcza Łapka
Powody techniczne nie oznaczają braku mikrofonu. Niestety obecnie nie jestem ich w stanie rozwiązać, dlatego taka forma odpowiedzi jest na razie jedyną możliwą.

@fusek77
Czy LCM myśli o zwiększeniu maksymalnego poziomu postaci? A jesli myśli to czy chce to wprowadzić? Od lat stoimy z maksymalnym poziomem, może warto byłoby coś z tym zrobić?
Tak, jest rozważane podniesienie maksymalnego poziomu postaci. Na razie jest to faza rozważań, sprawdzania czy i co możemy zrobić oraz ewentualnie kiedy. Nic obiecać nie mogę.

Czy do gry dojdą jakieś trudne i czasochłonne zadania do wykonania? Takowych nie było już jakieś 2-3 lata, bo powiedzmy te trudniejsze zadania (no niech będzie, że te które wymienię zaliczę do tych "trudnych") to Akcja, Pomysł na biznes, czy dwie części zadania "czarny skarb", które weszły w okolicach 2016 roku. A jeśli takowe zadania wejdą to czy będą na minimum 130 poziom doświadczenia i czy będą odpowiednie do tego poziomu nagrody tj. powiedzmy milion doświadczenia za zrobienie całego zadania, trochę $, jakieś ciekawe itemy? Polecam zajrzeć i zobaczyć ile doświadczenia dostaje się z tych wymienionych przeze mnie zadań, a powiedzmy z zadania cyrk wędrowny... Jest to przepaść (rzecz jasna o wiele więcej dostaje się za cyrk).
Cały czas pracujemy nad nowymi zadaniami. Mam ambicję stworzyć coś ciekawego i trudnego, gdy tylko będę miała na to czas i wenę. W napisaniu serii zadań najwięcej czasu zajmuje wymyślenie historii, która jest jego bazą. Gdy coś ciekawego przyjdzie mi do głowy, to na pewno to zrealizuję. A marzy mi się zadanie na wysokie poziomy, trudne, długie i ciekawymi nagrodami. (Weno przybądź ;))

Czy planowany jest rework całego shopu? Chyba nie muszę argumentować dlaczego się o to pytam.
Myślę, że jakieś zmiany nas czekają. Jednak jest jeszcze za wcześnie na szczegóły.


Skoro jesteśmy pierwszym marketem prócz bety, który dostaję aktualizacje, często z błędami nie wyłapywanymi na serwerach testowych lub i nawet wyłapywanymi, to czy polski market może się czegoś spodziewać w ramach tego? Bo to, że mam wcześniej aktualizacje od innych marketów to nie jest dla mnie nagroda za de facto testowanie czy nie ma błędów by na inne markety te błędy nie weszły. Ponadto była to ponoć nagroda za wygranie pierwszej edycji mistrzostw fortowych, zatem czy zwycięzcy drugiej edycji też są traktowani tak samo jak my? A jeśli nie to dlaczego?
Czy będą jeszcze w tym roku jakiqes eventy międzynarodowe jak mistrzostwa fortowe dla przykładu?
Obecnie nie planujemy dodanie jakiś nagród, bonusów za wcześniejsze aktualizacje. Również nie planujemy zmiany serwera, który będzie otrzymywał aktualizacje jako pierwszy. Jest to spowodowane czynnikami, o których nie mogę wspominać.
Nagroda została przyznana dla pierwszych, a nie dla kolejnych zwycięzców.
Planujemy nowy event w tym roku, pewnie niedługo zobaczycie jakieś informacje.


Czy będą zmiany w nagrodach za bitwy fortowe (zwykłe, a nie te o Gallifrey)?
Nie planujemy dodania dodatkowych nagród za zwykłe bitwy fortowe.


@sebalip7777777
Tematy w dziale "Poznaj swojego admina" są tematami, gdzie zawsze otrzymacie odpowiedź. Są to tematy do luźnej dyskusji, a nie do dyskusji na temat gry.

@Ken Block
Byle nie było w nich spania xd Da się ogarnąć skrócenie spania bryłkami tak jak prace?
Nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji w grze.

@stif32
Planujecie lepsze Sety na Kolejne Eventy,Loterie
Co loteria pojawiają się nowe sety. Ciężko mi powiedzieć czy te, które wprowadzimy w najbliższym czasie przypadną Ci do gustu. Zależy czego oczekujesz.

czy będzie jakiś Event,Loteria na Sylwestra,na Nowy Rok
Obstawiam, że pojawi się to samo co roku. Czyli wyprzedaż świąteczna.

czy Planujecie powiększenie Fortów i ,żeby więcej Graczy było na Fortach
Nie planujemy powiększania fortów.

czy Planujecie dodanie jakiegoś nowego Budynku w Miastach
Obecnie nie mamy w planach dodania kolejnych budynków do miast.

@Stapler
Proszę odpowiedzieć, tak lub nie , czy TWT respektuje screeny? I przydałoby się, by gracze na odpowiedz nie czekali ruski rok, jak to masz w zwyczaju. Chyba że w dalszym ciągu olewasz garczy.
Screeny nie są dowodem na łamanie zasad gry. Natomiast w konkursach czasami prosimy o sceeny, których treść jest jednak zawsze weryfikowana przed przyznaniem nagrody.

@ReadyLuke
Czy CM wyjdzie poza swoją strefę komfortu i porozmawia z graczami?
Prowadzę z Wami rozmowę, w taki sposób, w jaki obecnie mogę. Gdy będzie możliwość to porozmawiamy głosowo.

Lenka co z moim 500% co mówiłaś, że to był błąd i nikt tak naprawdę nie dostal 30k bryłek a potem się dowiedziałem, że jednak wszyscy dostali? Ładnie to tak oszukiwać?
Sprawy tego błędu były omawiane z każdym zainteresowanym bezpośrednio w ticketach. Jeśli masz nadal jakieś pytania to zapraszam do napisania wiadomości przez system supportu.

@Mozartgra
Jak ostatnio można zauważyć trochę wykrusza się nam zespół w TWT, czy w związku z tym jest brane pod uwagę wspieranie się tak zwaną >pomocną dłonią<, czyli tych nieaktywnych emerytów, że TWT.?
Oczywiście do czasu, aż znajdą się nowi wolontariusze i przejdą wymagane szkolenia w zakresie etc.
Wiem, ktoś zaraz wyskoczy z tekstem, że to jakieś głupie kolejne pytanie Mozarta!
Chodzi jedynie o to, że gdy są braki w kadrach to tę lukę musi wypełniać sam kierownik w tym wypadku Lenka, może dla tego ma tak mało czasu na wszystkie inne sprawy?
Chciałbym też wiedzieć jakie to pomocne dłonie wysyłają z automatu odpowiedzi na wpływające do nich zgłoszenia nie mówię o tych podpisanych imiennie NIE!!!

Obecnie prowadzimy rekrutację do zespołu The West. Równocześnie zapewniam Cię, że w obecnym składzie również bardzo dobrze sobie radzimy.

@HondzianNs1
Czy kiedykolwiek powstanie serwer międzynarodowy? (nie beta)
Czy powstanie świat na którym nie będzie loterii,eventów itp.?
Obecnie nie planujemy powstania żadnego z opisanych przez Ciebie serwerów.


Na Wasze kolejne pytania odpowiem w czwartek 12.09.2019.
kolejne mielenie ozorami i kłamstwa które mają za zadanie uspokoić graczy. w takich słowach bym najbardziej ubrał te ,,ładne lecz nieprawdziwe słowa"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Na pytanie z nowymi zadaniami odpowiedziałaś jakby to był tylko i wyłącznie twoje pole do popisu, jednakże jest jeszcze lcm i inni cm, łącznie około 20 osób (chodzi mi tylko o zaCM odpowiedzialnychi LCM) westa na poziomie danego marketu jak i ogółu.
Stąd pytanie
Czy LCM przydziela Wam jakieś stałe zadania? Tj. powiedzmy cm włoski robi bonusy setów, a Ty myślisz nad nowymi zadaniami? Co do pomysłów masz mój pomysł na zadanie o Kazimierzu Puławskim, który odznaczył się w historii USA. Tytuły publikacji skąd można brać o nim informacje mogę podesłać, nawet zrobić zdjęcia paru stron, bo nie wszystko znajdzie się w internecie, oj nie wszystko.
Poza tym nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi co do różnorodności w rzemiośle, albo jej nie doczytałem. Dodatków jeśli nie są przewidziane dodatkowe nagrody za bitwy to niech paru cm pójdzie na bitwy na swoich marketach i niech zobaczą jak bardzo to nie jest opłacalne.A co by nie mówić forty to bardzo ważna część tejże gry.

Ach te 5min
Czy można czas edycji zmienić dla zwykłych graczy? Na pewno moderatorzy mają dostęp do historii edytowania postów, więc co to za problem by można byłoby edytować posty po czasie dłuższym niż te 5min. Potem tylko moderator musi łączyć posty, a na pewno mają inne ważne rzeczy do zrobienia. Co do zadań w chwili gdy będę przy komputerze mogę podesłać jedną stronę po angielsku gdzie jest szereg wpisów na temat historii dzikiego zachodu, miejsce wg mnie obowiązkowe jeśli chodzi o szukanie czegoś o dzikim zachodzie w necie, bo nie wiem czy biblioteka kongresu USA ma zbiory zdigitalizowane i dostępne online za darmo.

Jeśli będę miał kolejne pytania nie omieszkam ich dodać.

(Wojtek na miłość boską połącz posty, ładnie proszę, Twój szef na huronie :p)
Tak jest mój Panie.

/połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@Stapler
Proszę odpowiedzieć, tak lub nie , czy TWT respektuje screeny? I przydałoby się, by gracze na odpowiedz nie czekali ruski rok, jak to masz w zwyczaju. Chyba że w dalszym ciągu olewasz garczy.
Screeny nie są dowodem na łamanie zasad gry. Natomiast w konkursach czasami prosimy o sceeny, których treść jest jednak zawsze weryfikowana przed przyznaniem nagrody.

W konkursie https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dzień-niepodległości.62698/, gracz miał dołączyć screena swojej postaci w domu Henrego, jak się nie mylę. W jaki sposób oprócz sreena, zostało to zweryfikowane? Czyżbyście mieli wgląd, co dany gracz robi w każdej sekundzie w grze?
 
2. Migracja - czy planowane jest zmniejszenie liczby serwerów?
Jeśli tylko któryś serwer będzie spełniał warunki dotyczące migracji lub jego zamknięcia taka decyzja na pewno zostanie pojęta. Serwery są stale monitorowane i sprawdzane.

Jakie są te wymagania do spełnienia żeby można było odpalić migrację na danym świecie?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
1. W regulaminie widnieje zapis "Gracze mogą używać skryptów, które opublikowane są w wyznaczonym miejscu na forum i zalegalizowane przez Team.". Tymczasem w OWH można przeczytać "Użytkownikowi nie wolno korzystać z mechanizmów, oprogramowania, ani innych procedur mogących zakłócić pracę systemów InnoGames. Użytkownikowi nie wolno podejmować żadnych środków, które mogą spowodować przeciążenie systemów. Niedozwolone jest korzystanie ze specjalnego oprogramowania (np. skryptów), w szczególności służącego do regularnego lub automatycznego sterowania Grami lub poszczególnymi ich funkcjami (boty, makra), jak również programów do odtwarzania lub analizy Gier." Jak wiadomo, w przypadku rozbieżności, OWH są nadrzędne nad Regulaminem. Skoro tak, to po co w Regulaminie punkt wprowadzający graczy w błąd?

2. Wspominałaś o puli nagród. Czy jest szansa dowiedzieć się, ile ta pula wynosi? Skoro teraz nagrody za Galli zostały zmniejszone, to czy to oznacza, że nagrody za pozostałe konkursy zostaną zwiększone? Pula nagród chyba nie zmalała?

3. Czy jest to zgodne z polityką TWT, by jeden z członków projektu reklamował na forum coś co jest zakazane przez IG? Chodzi mi o skrypty, które imitują funkcje premium w grze. Jeden z nich do którego dykusję zostawię w linku pod pytaniem właśnie takie coś robi,, imituje funkcję premium w grze, w tym wypadku można zapisywać więcej kompletów, co daje automatyzacja.
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/tw-inventory-reloaded.62534/page-2#post-563685

Proszę nie odpowiadać, że to gracze decydują czy zainstalować skrypt, czy nie, bo może okazać się, iż może dojść do kradzieży danych konta, gdyż ok, dla niektórych skryptów ta odpowiedź może i jest poprawna, ale w tym wypadku nie, gdyż jest tu naruszany interes InnoGames (nie żebym się jakoś o to martwił).

4. Skoro naruszyłem sprawę skryptów. To proszę jasno i bez woijania w bawełnę powiedzieć czy skrypty możemy używać czy nie. Nie proszę nie pisać wymijająco, że robimy to na własną odpowiedzialność. Proszę o jasne stanowisko pracownika InnoGames. Proszę o odpowiedź tak lub nie.

(proszę o połączenie postów przez moderatora, Wojtek wiesz co robić ;))
przypomniało mi się jeszcze, więc muszę coś dodać do pytania 4.
Lenko jeśli odpowiesz, że mmożna korzystać ze skryptów to ok
Jeśli odpiszesz, że niektóre, wskaż zatem te których możemy używać.
Jeśli nie, to czy będą kary za używanie skryptów, nawet takkich najprostszych jak zmiana koloru na czacie (w końcu to też skrypt).

// połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13329

Gość
Gość
1.
Chodzi mi o skrypty, które imitują funkcje premium w grze. Jeden z nich do którego dykusję zostawię w linku pod pytaniem właśnie takie coś robi,, imituje funkcję premium w grze, w tym wypadku można zapisywać więcej kompletów, co daje automatyzacja.
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/tw-inventory-reloaded.62534/page-2#post-563685

Czy wyłączenie możliwości zapisywania zestawów niestandardowych wystarczy aby skrypt był znowu legalny? Jeżeli nie, to proszę doprecyzować gdzie jeszcze ten skrypt narusza regulamin gry (bez ogólników proszę).
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
pytanie do CM!
Czemu służy stanowisko Community Manager?
Wybaczcie głupie pytanie ale ja ze wsi jestem i u nas na wsi powiadają że my proste ludzie jesteśmy co nie znaczy że nie możemy grać i korzystać z przybytków 21 wieku !
Pytanie wydaje się spontanicznie proste co może CM?Czego nie może ale jako Cm by chciało coś zrobić ,wracając do pytania czy CM , może coś po za regulaminem ? Nie licząc sugestii które może przekazać wyżej odnośnie gry ?;-[
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie żebym był jakiś drobiazgowy czy coś, ale czy dałoby przy kolejnej puli odpowiedzi zrobić tak by pytania i odpowiedzi jakoś się od siebie różniły? Czasami ciężko rozróżnić co jest jeszcze pytaniem, a co już jest odpowiedzią i czasami musiałem wracać do postów, gdzie w oryginale znajduje sie to pytanie (jakaś kursywa czy pogrubienie tekstu i gra gitara).
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
taki historyk
Nie żebym był jakiś drobiazgowy czy coś, ale czy dałoby przy kolejnej puli odpowiedzi zrobić tak by pytania i odpowiedzi jakoś się od siebie różniły?

Geniusz Twojego pokroju powinien wiedzieć gdzie kierować pytania i gdzie oczekiwać odpowiedzi !
robisz kolejny spam w temacie do CM
Piszę tu jedynie dla tego że nawet prosty człowiek wie gdzie takie pytanie skierować ale wolisz często się udzielać w tym temacie normalnie jak by to była dyskusja przy kuflu piwa , zadajesz pytania sam udzielasz odpowiedzi na pytania innych Ty chyba zwykły cham jesteś albo może obrażony , urażony ex *członek *TWT ?
to nie jest pytanie do CM a jedynie nawiązanie do aktywności pewnych znudzonych graczy co robią kabaret i chcą brylować na salonach ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry