Rozmowy z CM

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
@fusek77
Czy LCM przydziela Wam jakieś stałe zadania? Tj. powiedzmy cm włoski robi bonusy setów, a Ty myślisz nad nowymi zadaniami? Co do pomysłów masz mój pomysł na zadanie o Kazimierzu Puławskim, który odznaczył się w historii USA. Tytuły publikacji skąd można brać o nim informacje mogę podesłać, nawet zrobić zdjęcia paru stron, bo nie wszystko znajdzie się w internecie, oj nie wszystko.
Poza tym nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi co do różnorodności w rzemiośle, albo jej nie doczytałem. Dodatków jeśli nie są przewidziane dodatkowe nagrody za bitwy to niech paru cm pójdzie na bitwy na swoich marketach i niech zobaczą jak bardzo to nie jest opłacalne.A co by nie mówić forty to bardzo ważna część tejże gry.


Każdy CM może napisać zadanie, które ma szansę pojawić się w grze. Nie mogę jednak odpowiadać za innych czy chcą i czy czują się na siłach napisać ciekawe zadanie. Nie jest sztuką napisać prostego questa na początkowe poziomy, później robi się trudniej. Dlatego napisałam, że sama mam ambicje aby stworzyć takie zadanie. Każdy CM ma swoje zadania, jednak również można zrobić coś dodatkowego, aby pomóc komuś innemu. Wychodzenie z własną inicjatywą zawsze jest mile widziane ;)
Obecny czas edycji postów nie będzie zmieniony.
Dziękuję za stronę. Zajrzę do niej ;)

W regulaminie widnieje zapis "Gracze mogą używać skryptów, które opublikowane są w wyznaczonym miejscu na forum i zalegalizowane przez Team.". Tymczasem w OWH można przeczytać "Użytkownikowi nie wolno korzystać z mechanizmów, oprogramowania, ani innych procedur mogących zakłócić pracę systemów InnoGames. Użytkownikowi nie wolno podejmować żadnych środków, które mogą spowodować przeciążenie systemów. Niedozwolone jest korzystanie ze specjalnego oprogramowania (np. skryptów), w szczególności służącego do regularnego lub automatycznego sterowania Grami lub poszczególnymi ich funkcjami (boty, makra), jak również programów do odtwarzania lub analizy Gier." Jak wiadomo, w przypadku rozbieżności, OWH są nadrzędne nad Regulaminem. Skoro tak, to po co w Regulaminie punkt wprowadzający graczy w błąd?

OWH jest identyczne dla wszystkich gier. Z tego powodu regulamin każdej gry doprecyzowuje jego zapisy. Nasz mówi o ewentualnej możliwości używania skryptów. Dając przykład Elvenaru, pozwala on na posiadanie multikont, które u nas są zakazane.

Wspominałaś o puli nagród. Czy jest szansa dowiedzieć się, ile ta pula wynosi? Skoro teraz nagrody za Galli zostały zmniejszone, to czy to oznacza, że nagrody za pozostałe konkursy zostaną zwiększone? Pula nagród chyba nie zmalała?
Pula nagród została ujednolicona na wszystkie rynki. Jednak jej zawartość pozostaje tajna.

Czy jest to zgodne z polityką TWT, by jeden z członków projektu reklamował na forum coś co jest zakazane przez IG? Chodzi mi o skrypty, które imitują funkcje premium w grze. Jeden z nich do którego dykusję zostawię w linku pod pytaniem właśnie takie coś robi,, imituje funkcję premium w grze, w tym wypadku można zapisywać więcej kompletów, co daje automatyzacja.
Jeśli masz uwagi dotyczące pracy TWT to napisz proszę wiadomość w supporcie.

Skoro naruszyłem sprawę skryptów. To proszę jasno i bez woijania w bawełnę powiedzieć czy skrypty możemy używać czy nie. Nie proszę nie pisać wymijająco, że robimy to na własną odpowiedzialność. Proszę o jasne stanowisko pracownika InnoGames. Proszę o odpowiedź tak lub nie.
Możecie używać dozwolone skrypty. Obecnie żaden nie jest dozwolony, więc nie można ich używać. Tabela kar nie jest widoczna od wejścia nowego regulaminu, więc nie odpowiem na pytanie dotyczące kar.

@Stapler
W konkursie https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dzień-niepodległości.62698/, gracz miał dołączyć screena swojej postaci w domu Henrego, jak się nie mylę. W jaki sposób oprócz sreena, zostało to zweryfikowane? Czyżbyście mieli wgląd, co dany gracz robi w każdej sekundzie w grze?
Mamy możliwość weryfikować takie rzeczy. Jednak nie mogę Ci podać szczegółów pracy narzędzi administracyjnych.

@Halofx
Jakie są te wymagania do spełnienia żeby można było odpalić migrację na danym świecie?
Wymagania dotyczące migracji nie są ujawniane, więc niestety nie mogę Ci odpowiedzieć na pytanie.

@speedy911
Czy wyłączenie możliwości zapisywania zestawów niestandardowych wystarczy aby skrypt był znowu legalny? Jeżeli nie, to proszę doprecyzować gdzie jeszcze ten skrypt narusza regulamin gry (bez ogólników proszę).
W tym skrypcie problemem była możliwość zapisywania zestawów.

@Mozartgra
Czemu służy stanowisko Community Manager?
Wybaczcie głupie pytanie ale ja ze wsi jestem i u nas na wsi powiadają że my proste ludzie jesteśmy co nie znaczy że nie możemy grać i korzystać z przybytków 21 wieku !
Pytanie wydaje się spontanicznie proste co może CM?Czego nie może ale jako Cm by chciało coś zrobić ,wracając do pytania czy CM , może coś po za regulaminem ? Nie licząc sugestii które może przekazać wyżej odnośnie gry ?;-[

Odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo złożona. Zacznę od tego czym się zajmuję (lub też co należy do moich obowiązków): odpowiadanie na Wasze pytania w supporcie/ an forum, zarządzenie teamem (bycie jego liderem), koordynacja konkursów, tłumaczenia, dodawanie ogłoszeń, bycie z Wami jako graczami w kontakcie, branie udział u międzynarodowych działaniach na rzecz gry np. mistrzostwa międzynarodowe. Jestem również ''łącznikiem" pomiędzy Wami, graczami, a osobami zarządzającymi grą i ją projektującymi.


Na Wasze kolejne pytania odpowiem w środę 18.09.2019
 
Gdzie można znaleźć tę listę legalnych skryptów? Czy w takim razie mogę zgłosić 95% polskiego TW(w tym siebie) za korzystanie z nielegalnych skryptów? Czy można za to perma dostać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Stapler
W konkursie https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dzień-niepodległości.62698/, gracz miał dołączyć screena swojej postaci w domu Henrego, jak się nie mylę. W jaki sposób oprócz sreena, zostało to zweryfikowane? Czyżbyście mieli wgląd, co dany gracz robi w każdej sekundzie w grze?
Mamy możliwość weryfikować takie rzeczy. Jednak nie mogę Ci podać szczegółów pracy narzędzi administracyjnych.

Skoro macie aż taki wgląd w grę, to dlaczego osoby które używają języka pedofilsko/seksualnego w stosunku do innych nie mają perma. Tak wiem, według was screen to nie dowód, ale jak sama piszesz, macie szerokie pole weryfikacji, chyba że popieracie takie zachowanie, innego wytłumaczenia nie widzę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skoro czas edytowania przez graczy postów nie będzie zwiększony to tu nasuwa się pytanie: dlaczego? Dlaczego czas edycji postów nie może zostać zwiększony? Moderatorzy mieliby mniej pracy z edytowaniem postów, bo czasami człowiek zapomni coś napisać i zonk nie może posta edytować, bo minęło 5min.

Ponadto nadal nie odpowiedziałaś na pytanie odnośnie różnorodności rzemiosła, które zadałem poprzednim razem. Zacytuję swoja wypowiedź z jednego z postów w tym temacie:
"Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle. Mówiło się o tym że chodzi o wytwarzanie różnych produktów z wybranej przez siebie profesji. Jednakże kiedy wejdziemy w ranking rzemiosła i najedziemy kursorem myszki na "Różnoro..." pojawi się napis "Rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów". No z tego co podałem nieco wyżej nijak się to ma z tym co można przeczytać po najechaniu. Zatem zadam pytanie: Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle?"

Ponadto czemu nie możemy dostać jakiegoś bonusu skoro testujemy aktualizacje wcześniej niż jakikolwiek inny market? Skoro dostajemy coś wcześniej i testujemy czy nie ma błędów to chyba możemy liczyć na jakąś przychylność ze strony IG? W końcu to u nas najpierw wychodzą błędy i to my przez nie cierpimy (oczywiście nie liczę serwera beta, bo jest w końcu serwerem w werji beta)? Jeśli my zgłosimy to jest szansa, że przed aktualizacją reszty marketów błąd zostanie usunięty. Więc my cierpimy by inni mieli aktualizację bez błędów i nic za to nie mamy? Nawet głupiego zwiększenia prędkości poruszania się po mapie?

Czemu natomiast nie zostaną zwiększone nagrody za zwykłe bitwy fortowe? Sugeruję popytać się wśród innych teamów jak bardzo obecnie opłacalne są bitwy, a są kompletnie nieopłacalne, gdyż maksymalna ilość doświadczenia jest śmieszna, bo 6k (podstawowa maksymalna ilość nie licząc wzmocnień i setów pod zwiększenie expa), jest ilością nijak mającą się z tym co dostanie się za budowanie kościoła, a obligacje? W sklepie w praktyce nic nie opłaca się kupować, gdyż wszystko zastępowane jest przez rzemiosło. Jedyny powód do zbierania obligacji to loteria na święta, ale i tak nie można zebrać więcej niż 3 tysiace plus zawartość kopert.
Polecam zatem popytać się innych CM'ów i graczy co sądzą na temat bitew, bo obecnie nagrody nijak nie mają sie do tego co można stracić. A forty przyciągają graczy i to chyba najbardziej spośród wszystkich "atrakcji" jakie może zafundować nam ta gra.

Ponadto: Czemu s1 ma na stałe zwiększoną prędkość poruszania się po mapie? Nic nie mam do graczy na serwerze pierwszym, ale czemu tak jest? Czemu s1 ma być lepszy pod względem innych? Wiadomo, że niektóre serwery mają możliwość zakupu za brylki umek i cech, ale były to ogloszone wraz ze startem świata, a bonus na s1? Skąd? Czemu?
 
W sumie kozacki przedmiot, używasz przed walką albo pojedynkiem i znika Ci kasa, a po całej awanturze odświeżasz stronę i kasa wraca :D Nie wiem, czy to błąd czy nie ale fajne fajne te przedmioty
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
dobre ,zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz w spamieoops!to było pytanie do CM , czy ćwiczysz przed lustrem?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Taka mała uwaga i jednocześnie pytanie, na które kilkadziesiąt minut temu wsumie wpadłem. Żeby nie był to zarzut, że "Nie jesteś w TWT to teraz będziesz ich hejtował i w ogóle źle o nich mówił". Absolutnie nie, widziałem co kto i ile robil, i ile spędzał czasu nad pomocą dla graczy, i dla IG.
A zatem:
Dodałaś Lenka dzisiaj (czyli w piątek) ogłoszenie na temat aktualizacji, która ma się pojawić u nas w poniedziałek (o ile coś się nie spieprzy, a mam nadzieję, że nie). I super, extra bo jesteśmy powiadomieni odpowiednio (jak na moj gust, ktoś może mieć inne zdanie, o gustach się nie dyskutuje) wcześniej. Jednakże nie zawsze tak było, najcześniej bywało tak, że ogłoszenia dla graczy pojawiały się dzień przed (wieczorem) albo następnego ranka. Ok, może nawał obowiązków, ale Twoim też obowiązkiem jest nas informować o czymś, a ktoś może nie zaglądać na forum odpowiednio często (pomijam tych co tego nie robią) i mogą tego ogłoszenia nie zobaczyć na czas (jeśli jakieś nowe zadanie wchodzi, czy event etc. chodzi mi o takie przypadki). Często ogłoszenia na polskim markkecie pojawiały się później niż na innych marketach, gdzie jak pamiętamy aktualizację pojawiają się dzień później niż u nas. Stąd pytanie: Czy nie uważasz, że polscy gracze z racji tego, że w pewnym sensie aktualizację testujemy, nie powinniśmy dostawać ogłoszenia o czymkolwiek pojawiającym się w grze najwcześniej ze wszystkich marketów? Jeśli tak to czy będzie to w przyszłości normalna praktyka, że dostajemy ogłoszenia wcześniej od innych marketów? A jeśli na to według Ciebie nie zasługujemy to dlaczego?
 
@Zajęcza Łapka
Powody techniczne nie oznaczają braku mikrofonu. Niestety obecnie nie jestem ich w stanie rozwiązać, dlatego taka forma odpowiedzi jest na razie jedyną możliwą.

A więc tak. Do prowadzenia konwersacji czy w ogóle do korzystania z komunikacji głosowej przez internet jest potrzebne kilka rzeczy.:
  • Urządzenie nadawcze czyli komputer/telefon/tablet.
  • Przetwornik elektroakustyczny czyli mikron.
  • Internet.
  • Sprawny aparat mowy aby porozumiewać się werbalnie.
  • Prąd aby zasilić konkretne urzędzenia elektryczne.
Jest to wiadome że CM jest zatrudniony więc zarabia więc urządzenie nadawcze posiadasz, nawet po to aby wykonywać swoją pracę, jak i prąd aby je zasilić. Mikrofon, nie została podana informacja ze go nie posiadasz, ale jeżeli twoim urządzeniem jest telefon to jest on wbudowany. Internet podejrzewam że jest opłacany ze względu na wykonywaną "pracę" a nawet jeżeli nie w każdym mieście istnieją darmowe hotspoty. Pozostaje więc kwestia twojego stopnia niepełnosprawności w zakresie komunikacji werbalnej. Proszę o wyjaśnienie sytuacji.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mam jeszcze pytanie odnośnie samych aktualizacji.
Z tego co wiemy niektóre aktualizacje miały błędy, które były zgłaszane już na becie przez graczy do obsługi gry (tak, takie były i gracze też o tym wiedzą), a informacje o tym gracze wrzucali na forum dla przykładu (forum bety). Pomimo tego aktualizacje te i tak wchodziły na resztę marketów z tymi błędami. Czy nie dałoby się aktualizacje przełożyć do czasu naprawy i sprawdzenia czy błędy dalej występują? Czy to byłby duży problem gdyby aktualizacja była przełożona? Mogłoby nie być jednej aktualizacji byleby znane już błędy nie duplikować na resztę serwerów. Chyba nie jest tak, że dopoki błędy nie zotaną wyeliminowane osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowości do gry to cały zespół pracuje tylko nad tym, nie próbując wymyślać nowych rozwiązań na kolejne aktualizacje?

A teraz kolejne pytanie:
Ile osób pracujących w biurze IG w Hamburgu zajmuje się tylko i wyłącznie westem oraz czym się te rzeczone osoby zajmują?

Kolejne pytania:
W zeszłym roku do kodu gry wszedł Zestaw Lincolna. Co z nim się dzieje i czemu nie została jeszcze dodana możliwość zdobycia go przez graczy? Czy w ogóle IG planuje go wprowadzić do gry tak jak miało być to pierwotnie? (wedle tw-calc - tak wiem nie jest to oficjalna strona - set ten był podpisany jako achievments, czyli osiągnięcia). Ponadto kolejne pytanie z nim związane: w chwili, gdy gracze go wychwycili w kodzie gry był konkurencyjny i to nawet w stosuku do eventówek, obecnie już nie bardzo odpowiada tym standardom, czy jest w planach ulepszenie go jeszcze zanim zostanie odblokowany dla graczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mam pytanie odnośnie odpowiedzi na pytanie jednego z graczy, cytuję:

@krzysiek2828
3. Czy są planowane jakieś większe aktualizacje, jak chociażby ta z rzemiosłem?
Tak, mamy kilka rzeczy nad którymi pracujemy. Obecnie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów.

Jakiś czas temu na Fanpage polskiego westa (jak i innych wersji językowych) pojawił się wpis odnośnie nowych przepisów, czy gracze chcieliby mieć możliwość dalszego rozwijania rzemiosła. To już kieruje graczy nad czym ludzie odpowiedzialni za grę pracują. Choć droga do tego byla długa i wyboista to jednak to weszło. Czy nie jest to sugerowanie/zdradzanie nad czym pracują obecnie ludzie odpowiedzialni za grę? I czy Ty nie możesz co jakiś czas czymś takim "rzucić" w stronę graczy? Chyba osoba odpowiedzialna za fanpage stoi niżej od CM'a? (chyba że to CM zajmuje się Fanpage). Ale jednak na fanpage pojawia się taka informacja, ale CM nic nie może zdradzić? Proszę się do tego ustosunkować i powiedzieć czemu CM nie może takich informacji podawwać jaka jest podana na Fb. Tak, nie każdy z graczy ma polubiony fanpage, a nawet jeśli nie sprawdza go regularnie, jednakże informacja jest przekazywana, więc sądzę, że i CM może taką informację przekazywać graczom na forum czy w luźnych rozmowach na czacie gry ;)


Kolejne pytanie zaczepiające o fanpage. Czy wszystkie posty jakie się tam ukazują muszą być takie same jak na fanapge innych wersji językowych? Jeśli tak to czemu?
Jeśli nie, to może pojawiałyby się posty odnośnie Polaków którzy w jakiś sposób odznaczyli się w historii do jakiej nawiązuje The West? Czyli nawet Ameryki Południowej (nawiązywanie poprzez zestawy ubrań ;)

Czy na polskim fanpage westa będą pojawiały się konkursy indywidualne dla polskiego marketu? Z tego co pamiętam na drugi roku moich studiów czyli... no z 6 lat temu jak nie 7 był konkurs w którym moja znajoma wygrała pas innogames, wtedy jeszcze jako tako cenny.

Z tego co zauważyłem to markety wpuszczają posty na fb mniej więcej w tym samym czasie, a już na pewno tego samego dnia, czemu tak się dzieje na fb a nie na forum? Czyżby na fb była możliwość planowania postów? A nawet jeśli była to super. Ale czemu posty z aktualizacjami pojawiają się tak różnie? Czyżby był różny deadline w stosuku do fb i forum? Nie wiem czy to taki problem zapisać sobie tłumaczenie danej aktualizacji i potem po prostu wkleić wraz z tymi wszystkimi banerami (nie wiem po co one, nigdy na nie nie patrzę, może są ludzie którzy na nie patrzą, dla mnie to bezsens). Czy nie sądzisz, że deadline dawania postów na fb jak i postów na forum nie powinien być bardziej ujednolicony (w sensie każdy CM jest ZOBLIGOWANY by wrzucić ogłoszenie danego dnia, a jak nie moze to udostępnia treść przetłumaczoną gdzieś w jakimś miejcu i inny członek TWT je udostępnia jak to miało już nawet i u nas miejsce?) Oczywiście nadal będę za tym by to polscy gracze jako pierwsi wiedzieli o aktualizacji, gdyż to MY jako pierwsi dostajemy je, a po drugie to MY je testujemy ;) co miało już ieraz miejsce, z powodu rozlicznych błędów nie znalezionych na becie/lub nawet i znalezionych, ale o tym jet inne pytanie, które znajduje się wyżej.
To piję do tego jaka informacja została niedawno dodana na fanpage polskiego westa, wcześniej niż na forum, a sądzę że na forum powinna być wcześniej/w tym samym czasie (tak, chodzi o oktoberfest i o to kiedy on wchodzi).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kolejne pytanie:

Jaki cel mają te wszystkie bannery przy ogłoszeniach, filmi relamujące jakieś wydarzenie (jak przy czasie żniw czy obecnym oktoberfeście).
Takie pytanie: kto patrzy na te bannery w ogłoszeniach, czy ogląda te fimiki (sam się przyznam że ten na oktoberfest widziałem może 30 sekund, ale dla mnie to był taki cringe, że łojeju). Po co one potrzebne? Nie lepiej te siły, ten czas przelać na coś innego? Nie widzę żadnego sensu w tych grafikach specjalnie pod dane wydarzenie czy filmikach (ale może gracze masowo je oglądają?) Nie wiem...
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
mam jedno proste pytanie do CM !
Czy ludzie pokroju Fusek 77 nie znają całej kuchni od zaplecza w TWT,? może nie wiedzą gdzie się znajdują wszystkie naczynia ,typu patelnia i garnki
Zachęca się innych na stanowiska wolontariuszy między innymi po to by poznali jak działa gra za kulisami , nieznana dla szarych ludzi od podszewki
wracając do podstawowego pytania do CM czy jeśli zostanę takim wybrańcem , i mi się znudzi udzielać porad ,rad i karaniu niepoprawnych ,partaczy to czy mogę po wszystkim zadawać głupie pytania na które i tak znam odpowiedzi ?

Pewnie tak ! bo to jest gra nie tylko pozorów:DDDSam sobie czasami odpowiadam pod publikę ::P
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
mam jedno proste pytanie do CM !
Czy ludzie pokroju Fusek 77 nie znają całej kuchni od zaplecza w TWT,? może nie wiedzą gdzie się znajdują wszystkie naczynia ,typu patelnia i garnki
Zachęca się innych na stanowiska wolontariuszy między innymi po to by poznali jak działa gra za kulisami , nieznana dla szarych ludzi od podszewki
wracając do podstawowego pytania do CM czy jeśli zostanę takim wybrańcem , i mi się znudzi udzielać porad ,rad i karaniu niepoprawnych ,partaczy to czy mogę po wszystkim zadawać głupie pytania na które i tak znam odpowiedzi ?

Pewnie tak ! bo to jest gra nie tylko pozorów:DDDSam sobie czasami odpowiadam pod publikę ::P
Członek twt, prócz cm nie wie tyle co cm, o niektórych sprawach to nawet twt nie wie od cm'a. Poza tym skoro kolejny raz mnie "zawołałeś" odpowiem: jeśli wejdziesz do twt to przestanę szanować tę grupę ludzi.
Poza tym odpowiedzi miały być chyba dzisiaj więc czekam Lenko aż odpowiesz, masz jeszcze niecałe 5h ;) liczę, ze mnie nie zawiedziesz.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@ReadyLuke
Gdzie można znaleźć tę listę legalnych skryptów? Czy w takim razie mogę zgłosić 95% polskiego TW(w tym siebie) za korzystanie z nielegalnych skryptów? Czy można za to perma dostać?

Obecnie nie ma listy dozwolonych skryptów. Jest jedynie lista zakazanych. Jeśli uważasz, że ktoś łamie zasady to możesz zgłosić taką osobę. Jeśli chodzi o kary to tabela kar jest ukryta i do przestrzegania zasad nie jest konieczna jej znajomość.

@Stapler
Skoro macie aż taki wgląd w grę, to dlaczego osoby które używają języka pedofilsko/seksualnego w stosunku do innych nie mają perma. Tak wiem, według was screen to nie dowód, ale jak sama piszesz, macie szerokie pole weryfikacji, chyba że popieracie takie zachowanie, innego wytłumaczenia nie widzę.

Takiego zachowania oczywiście nie popieramy. Jednak Twoje pytanie odnosi się do kary nałożonej na innego gracza, dlatego nie mogę na nie odpowiedzieć.

@fusek77
Skoro czas edytowania przez graczy postów nie będzie zwiększony to tu nasuwa się pytanie: dlaczego? Dlaczego czas edycji postów nie może zostać zwiększony? Moderatorzy mieliby mniej pracy z edytowaniem postów, bo czasami człowiek zapomni coś napisać i zonk nie może posta edytować, bo minęło 5min.

Czas edycji został zmieniony na 5 minut z kilku powodów. Między innymi, aby użytkownicy nie zmieniali swoich wypowiedzi np. podczas konkursów.

"Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle. Mówiło się o tym że chodzi o wytwarzanie różnych produktów z wybranej przez siebie profesji. Jednakże kiedy wejdziemy w ranking rzemiosła i najedziemy kursorem myszki na "Różnoro..." pojawi się napis "Rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów". No z tego co podałem nieco wyżej nijak się to ma z tym co można przeczytać po najechaniu. Zatem zadam pytanie: Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle?"

Być może Twoje wątpliwości rozwieje wzór na różnorodność:
Wzór prezentuje się następująco (przy założeniu iż gracz wytwarza trzy przedmioty):
x-liczba wytworzeń przedmiotu x
y-liczba wytworzeń przedmiotu y
z-liczba wytworzeń przedmiotu z
liczbę przedmiotów można dowolnie modyfikować w zależności od liczby wytwarzanych przedmiotów przez gracza.

różnorodność= pierwiastek drugiego stopnia z x + pierwiastek drugiego stopnia z y + pierwiastek drugiego stopnia z z.

Ponadto czemu nie możemy dostać jakiegoś bonusu skoro testujemy aktualizacje wcześniej niż jakikolwiek inny market? Skoro dostajemy coś wcześniej i testujemy czy nie ma błędów to chyba możemy liczyć na jakąś przychylność ze strony IG? W końcu to u nas najpierw wychodzą błędy i to my przez nie cierpimy (oczywiście nie liczę serwera beta, bo jest w końcu serwerem w werji beta)? Jeśli my zgłosimy to jest szansa, że przed aktualizacją reszty marketów błąd zostanie usunięty. Więc my cierpimy by inni mieli aktualizację bez błędów i nic za to nie mamy? Nawet głupiego zwiększenia prędkości poruszania się po mapie?

Jedyny bonus jaki możecie otrzymać są to nagrody za realne zgłaszanie błędów, które występują w grze. Jeśli znajdziecie błąd to jak najbardziej możecie nam go zgłaszać, a aktywne osoby mogą otrzymać nagrody. Zmiany ustawień istniejących światów nie są obecnie możliwe.

Czemu natomiast nie zostaną zwiększone nagrody za zwykłe bitwy fortowe? Sugeruję popytać się wśród innych teamów jak bardzo obecnie opłacalne są bitwy, a są kompletnie nieopłacalne, gdyż maksymalna ilość doświadczenia jest śmieszna, bo 6k (podstawowa maksymalna ilość nie licząc wzmocnień i setów pod zwiększenie expa), jest ilością nijak mającą się z tym co dostanie się za budowanie kościoła, a obligacje? W sklepie w praktyce nic nie opłaca się kupować, gdyż wszystko zastępowane jest przez rzemiosło. Jedyny powód do zbierania obligacji to loteria na święta, ale i tak nie można zebrać więcej niż 3 tysiace plus zawartość kopert.
Polecam zatem popytać się innych CM'ów i graczy co sądzą na temat bitew, bo obecnie nagrody nijak nie mają sie do tego co można stracić. A forty przyciągają graczy i to chyba najbardziej spośród wszystkich "atrakcji" jakie może zafundować nam ta gra.


Tak jak napisałam poprzednio nie planujemy dodania dodatkowych nagród za bitwy fortowe. Każdy gracz może sam decydować w jakich częściach gry uczestniczy. Obligacje możesz też wydać podczas eventów na torby z walutą eventową, co daje przewagę przed innymi graczami, którzy takiej torby nie posiadają.

Ponadto: Czemu s1 ma na stałe zwiększoną prędkość poruszania się po mapie? Nic nie mam do graczy na serwerze pierwszym, ale czemu tak jest? Czemu s1 ma być lepszy pod względem innych? Wiadomo, że niektóre serwery mają możliwość zakupu za brylki umek i cech, ale były to ogloszone wraz ze startem świata, a bonus na s1? Skąd? Czemu?

Bonus na świecie 1 jest już od wielu lat. Ustawienie to nie będzie zmienione i tak pozostanie. Również obecnie nie planujemy kolejnych światów z wyższą prędkością.

Czy nie uważasz, że polscy gracze z racji tego, że w pewnym sensie aktualizację testujemy, nie powinniśmy dostawać ogłoszenia o czymkolwiek pojawiającym się w grze najwcześniej ze wszystkich marketów? Jeśli tak to czy będzie to w przyszłości normalna praktyka, że dostajemy ogłoszenia wcześniej od innych marketów? A jeśli na to według Ciebie nie zasługujemy to dlaczego?

Ogłoszenia o aktualizacji pojawiają się, gdy mamy pewność, że nic nie zostanie w nich zmienione. Tym razem było to wcześniej niż zwykle, więc też wcześniej zamieściłam ogłoszenie. Jako gracze w żaden sposób nie musicie przygotowywać się do aktualizacji, a informację otrzymujecie zawsze przed jej umieszczeniem na polskim serwerze.

Z tego co wiemy niektóre aktualizacje miały błędy, które były zgłaszane już na becie przez graczy do obsługi gry (tak, takie były i gracze też o tym wiedzą), a informacje o tym gracze wrzucali na forum dla przykładu (forum bety). Pomimo tego aktualizacje te i tak wchodziły na resztę marketów z tymi błędami. Czy nie dałoby się aktualizacje przełożyć do czasu naprawy i sprawdzenia czy błędy dalej występują? Czy to byłby duży problem gdyby aktualizacja była przełożona? Mogłoby nie być jednej aktualizacji byleby znane już błędy nie duplikować na resztę serwerów. Chyba nie jest tak, że dopoki błędy nie zotaną wyeliminowane osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowości do gry to cały zespół pracuje tylko nad tym, nie próbując wymyślać nowych rozwiązań na kolejne aktualizacje?

Jeśli tylko jesteśmy w stanie to błędy są naprawiane. Przykładem jest obecna aktualizacja, która na betę wniosła wiele błędów, które zostały naprawione. Niestety czasami nie jest to możliwe i gra musi zostać zaktualizowana z błędami. Pamiętaj, że aktualizacja to nie tylko to, co widzicie. Są dokonywane również inne zmiany np. optymalizacja działania jakiś funkcji (która nie wpływa bezpośrednio na rozgrywkę), zmiany związane z bezpieczeństwem. Dlatego też często nie ma możliwości przesunięcia aktualizacji.

Ile osób pracujących w biurze IG w Hamburgu zajmuje się tylko i wyłącznie westem oraz czym się te rzeczone osoby zajmują?

Nad westem pracuje pewien zespół osób. Jednak szczegółów nie mogę Ci opowiedzieć.

W zeszłym roku do kodu gry wszedł Zestaw Lincolna. Co z nim się dzieje i czemu nie została jeszcze dodana możliwość zdobycia go przez graczy? Czy w ogóle IG planuje go wprowadzić do gry tak jak miało być to pierwotnie? (wedle tw-calc - tak wiem nie jest to oficjalna strona - set ten był podpisany jako achievments, czyli osiągnięcia). Ponadto kolejne pytanie z nim związane: w chwili, gdy gracze go wychwycili w kodzie gry był konkurencyjny i to nawet w stosuku do eventówek, obecnie już nie bardzo odpowiada tym standardom, czy jest w planach ulepszenie go jeszcze zanim zostanie odblokowany dla graczy?

Obecnie zestaw ten nie jest możliwy do zdobycia, gdy będzie zostanie to opublikowane na forum wraz z ostatecznymi bonusami. Być może zestaw będzie użyty w przyszłości, a może pozostanie jedynie jako pomysł.

Jakiś czas temu na Fanpage polskiego westa (jak i innych wersji językowych) pojawił się wpis odnośnie nowych przepisów, czy gracze chcieliby mieć możliwość dalszego rozwijania rzemiosła. To już kieruje graczy nad czym ludzie odpowiedzialni za grę pracują. Choć droga do tego byla długa i wyboista to jednak to weszło. Czy nie jest to sugerowanie/zdradzanie nad czym pracują obecnie ludzie odpowiedzialni za grę? I czy Ty nie możesz co jakiś czas czymś takim "rzucić" w stronę graczy? Chyba osoba odpowiedzialna za fanpage stoi niżej od CM'a? (chyba że to CM zajmuje się Fanpage). Ale jednak na fanpage pojawia się taka informacja, ale CM nic nie może zdradzić? Proszę się do tego ustosunkować i powiedzieć czemu CM nie może takich informacji podawwać jaka jest podana na Fb. Tak, nie każdy z graczy ma polubiony fanpage, a nawet jeśli nie sprawdza go regularnie, jednakże informacja jest przekazywana, więc sądzę, że i CM może taką informację przekazywać graczom na forum czy w luźnych rozmowach na czacie gry ;)

Jest to pewnego rodzaju spoiler, który jednak nie zdradza szczegółów czyli np. w którą stronę pracujemy, co chcemy zmienić itp. Wszelkie spoilery, które mogę Wam dać są przekazywane. Na fb nie zamieszczamy szczegółów typu: będą nowe przepisy lub podniesiemy poziom rzemiosła, a może pracujemy nad czymś kompletnie nowym?

Kolejne pytanie zaczepiające o fanpage. Czy wszystkie posty jakie się tam ukazują muszą być takie same jak na fanapge innych wersji językowych? Jeśli tak to czemu?
Jeśli nie, to może pojawiałyby się posty odnośnie Polaków którzy w jakiś sposób odznaczyli się w historii do jakiej nawiązuje The West? Czyli nawet Ameryki Południowej (nawiązywanie poprzez zestawy ubrań ;)


Wszystkie wersje językowe posiadają takie same posty, jest to odgórnie ujednolicone. Jednak co jakiś czas na polskiej wersji pojawiają się również nasze własne posty. Nie jest to regularnie, ponieważ należy znaleźć lukę w kalendarzu oraz odpowiedni temat na post, który nie powiela tego co dzieje się w danym czasie w innych postach.

Czy na polskim fanpage westa będą pojawiały się konkursy indywidualne dla polskiego marketu? Z tego co pamiętam na drugi roku moich studiów czyli... no z 6 lat temu jak nie 7 był konkurs w którym moja znajoma wygrała pas innogames, wtedy jeszcze jako tako cenny.

Obecnie na fb nie pojawiają się konkursy typowo pod jeden market. Jednak czasami możemy reklamować nasze konkursy np. z forum.

Z tego co zauważyłem to markety wpuszczają posty na fb mniej więcej w tym samym czasie, a już na pewno tego samego dnia, czemu tak się dzieje na fb a nie na forum? Czyżby na fb była możliwość planowania postów? A nawet jeśli była to super. Ale czemu posty z aktualizacjami pojawiają się tak różnie? Czyżby był różny deadline w stosuku do fb i forum? Nie wiem czy to taki problem zapisać sobie tłumaczenie danej aktualizacji i potem po prostu wkleić wraz z tymi wszystkimi banerami (nie wiem po co one, nigdy na nie nie patrzę, może są ludzie którzy na nie patrzą, dla mnie to bezsens). Czy nie sądzisz, że deadline dawania postów na fb jak i postów na forum nie powinien być bardziej ujednolicony (w sensie każdy CM jest ZOBLIGOWANY by wrzucić ogłoszenie danego dnia, a jak nie moze to udostępnia treść przetłumaczoną gdzieś w jakimś miejcu i inny członek TWT je udostępnia jak to miało już nawet i u nas miejsce?) Oczywiście nadal będę za tym by to polscy gracze jako pierwsi wiedzieli o aktualizacji, gdyż to MY jako pierwsi dostajemy je, a po drugie to MY je testujemy ;) co miało już ieraz miejsce, z powodu rozlicznych błędów nie znalezionych na becie/lub nawet i znalezionych, ale o tym jet inne pytanie, które znajduje się wyżej.
To piję do tego jaka informacja została niedawno dodana na fanpage polskiego westa, wcześniej niż na forum, a sądzę że na forum powinna być wcześniej/w tym samym czasie (tak, chodzi o oktoberfest i o to kiedy on wchodzi).


Fb posiada planowanie postów, więc można łatwo wszystko rozplanować. Informacje o aktualizacjach zamieszcza CM na forum w wyznaczonym czasie. Zawsze otrzymujecie informacje dokładnie wtedy, kiedy mieliście je otrzymać. Nieskromnie powiem, że nie zdarzyło mi się nie dotrzymać otrzymanego terminu.

Jaki cel mają te wszystkie bannery przy ogłoszeniach, filmi relamujące jakieś wydarzenie (jak przy czasie żniw czy obecnym oktoberfeście).
Takie pytanie: kto patrzy na te bannery w ogłoszeniach, czy ogląda te fimiki (sam się przyznam że ten na oktoberfest widziałem może 30 sekund, ale dla mnie to był taki cringe, że łojeju). Po co one potrzebne? Nie lepiej te siły, ten czas przelać na coś innego? Nie widzę żadnego sensu w tych grafikach specjalnie pod dane wydarzenie czy filmikach (ale może gracze masowo je oglądają?) Nie wiem...

Są to informacje na temat nowego wydarzenia, tak aby każdy mógł zobaczyć jak działa, jakie zmiany zaszły, jaka fabuła eventu jest w tym roku, jakie zestawy się pojawią. Jest to element naszej pracy, który na pewno nie zostanie usunięty.

@Zajęcza Łapka
A więc tak. Do prowadzenia konwersacji czy w ogóle do korzystania z komunikacji głosowej przez internet jest potrzebne kilka rzeczy.:
  • Urządzenie nadawcze czyli komputer/telefon/tablet.
  • Przetwornik elektroakustyczny czyli mikron.
  • Internet.
  • Sprawny aparat mowy aby porozumiewać się werbalnie.
  • Prąd aby zasilić konkretne urzędzenia elektryczne.
Jest to wiadome że CM jest zatrudniony więc zarabia więc urządzenie nadawcze posiadasz, nawet po to aby wykonywać swoją pracę, jak i prąd aby je zasilić. Mikrofon, nie została podana informacja ze go nie posiadasz, ale jeżeli twoim urządzeniem jest telefon to jest on wbudowany. Internet podejrzewam że jest opłacany ze względu na wykonywaną "pracę" a nawet jeżeli nie w każdym mieście istnieją darmowe hotspoty. Pozostaje więc kwestia twojego stopnia niepełnosprawności w zakresie komunikacji werbalnej. Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

Powody techniczne to nie koniecznie brak sprzętu. Mogą to być również przykładowo: choroba uniemożliwiająca mówienie, pobyt w szpitalu, brak możliwości przebywania w miejscu bez świadków rozmowy, słaba jakoś połączenia internetowego. O swoich prywatnych sprawach nie chcę opowiadać, więc nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie. Gdy będę miała możliwość, rozmowa się odbędzie.

@Ken Block
Czy powiesz nam co to jest? https://prnt.sc/p5k3tu i dlaczego to zabiera wszystkie pieniądze...

Jest to działanie jednego ze skryptów z okazji piątku trzynastego.

@Mozartgra
Czy ludzie pokroju Fusek 77 nie znają całej kuchni od zaplecza w TWT,? może nie wiedzą gdzie się znajdują wszystkie naczynia ,typu patelnia i garnki
Zachęca się innych na stanowiska wolontariuszy między innymi po to by poznali jak działa gra za kulisami , nieznana dla szarych ludzi od podszewki
wracając do podstawowego pytania do CM czy jeśli zostanę takim wybrańcem , i mi się znudzi udzielać porad ,rad i karaniu niepoprawnych ,partaczy to czy mogę po wszystkim zadawać głupie pytania na które i tak znam odpowiedzi ?


Członkowie TWT mają większą wiedzę, posiadają czasami informacje, które jeszcze nie są jawne. Jednak pełną wiedzę posiada jedynie CM.

Na kolejne Wasze pytania odpowiem w poniedziałek 23 września 2019
 
czy są planowe lepsze sety w tym Roku na Eventy,Loterie na Boże Narodzenie,Wielkanoc,Walentynki niż Rok Temu i czy będą to Sety Pod Forty,Pojedynki, pod prędkość czy pod Handel

czy będzie w tym Roku lub w przyszłym Event,Loteria z Kartami Piłkarskimi lub ten Event z Koszykami albo Event ze śnieżkami

czy są Planowe jakieś nowe Eventy,Loterie

czy będzie możliwość w tym 2020 Roku Zorganizowania Spotkania TW z Graczami w Krakowie lub w Warszawie

czy będzie możliwość ,że na Forum TW pojawi się Czat na którym Gracze też będą mogli ze sobą pisać np szept jak w Grze czy raczej nie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czas edycji został zmieniony na 5 minut z kilku powodów. Między innymi, aby użytkownicy nie zmieniali swoich wypowiedzi np. podczas konkursów.

Ale chyba moderatorzy mają wgląd w to ja użytkownicy forum edytowali post, czyż nie? (tu pewnie otrzymam odpowiedź, że nie można mi podawać tego czym zajmują się moderatorzy). A gracze nie mogą edytować postu powyżej 5min po jego dodaniu? Naprawdę to 5min jest dość uciążliwe, to bardzo przeszkadza w pisaniu i edytowaniu na forum. Zatem mam wołać Wojcieszego za każdym razem jak chcę by polączył mi poty albo poprawił literówki w postach? Nie zawsze je zauważam przy dodawaniu odpowiedzi, szczególnie gdy piszę z telefonu co jest katorgą, a nie chcę by były one widoczne.


Być może Twoje wątpliwości rozwieje wzór na różnorodność:
Wzór prezentuje się następująco (przy założeniu iż gracz wytwarza trzy przedmioty):
x-liczba wytworzeń przedmiotu x
y-liczba wytworzeń przedmiotu y
z-liczba wytworzeń przedmiotu z
liczbę przedmiotów można dowolnie modyfikować w zależności od liczby wytwarzanych przedmiotów przez gracza.

różnorodność= pierwiastek drugiego stopnia z x + pierwiastek drugiego stopnia z y + pierwiastek drugiego stopnia z z.

Nie, nie rozwiewa, gdyż znam treść wiki, ba w trakcie mojej obecności w The West Polska edytowałem wiele stron na wiki dodając lub zmieniając na niej treści które były po prostu przestarzałe. Zacytuję dokładnie o co mi chodzi, może wtedy zauważysz: Jednakże kiedy wejdziemy w ranking rzemiosła i najedziemy kursorem myszki na "Różnoro..." pojawi się napis "Rozpowszechnienie wytworzonych przedmiotów". No z tego co podałem nieco wyżej nijak się to ma z tym co można przeczytać po najechaniu. Zatem zadam pytanie: Co dokładnie oznacza różnorodność w rzemiośle?"
Rozpowszechnienie a różnorodność to nie są synonimy, więc proszę mi wyjaśnić dlaczego taki napis sie pojawia po najechaniu?


Jedyny bonus jaki możecie otrzymać są to nagrody za realne zgłaszanie błędów, które występują w grze. Jeśli znajdziecie błąd to jak najbardziej możecie nam go zgłaszać, a aktywne osoby mogą otrzymać nagrody. Zmiany ustawień istniejących światów nie są obecnie możliwe.

Nie chodzi mi o nagrody za zgłaszanie błędów. Testujemy aktualizację, gdyż dostajemy je wcześniej, chodzi mi o coś co dostaniemy właśnie za testowanie tychże aktualizacji, za to, że dostajemy je z błędami. Nic się nie da załatwić dla Polaków, którzy dla IG są ponoć bardzo ważni? Kompletnie nic dla testowego marketu? Jesteśmy ważni, a jednocześnie nic nam nie można dać za TESTOWANIE, nie za zgłaszanie błędów? Bo zgłosić błąd może nawet Włoch dzień po nas i też pewnie jakąś nagrodę dostanie, wszak zgłosił błąd, bo nie jest w ogłoszeniu napisane, że coś wejdzie ale z błędem, więc oni de facto nie wiedzą.


Tak jak napisałam poprzednio nie planujemy dodania dodatkowych nagród za bitwy fortowe. Każdy gracz może sam decydować w jakich częściach gry uczestniczy. Obligacje możesz też wydać podczas eventów na torby z walutą eventową, co daje przewagę przed innymi graczami, którzy takiej torby nie posiadają.

Doskonale wiem na co można wydawać obligacje, a raczej na co POWINNO się je wydawać. Ale czemu nie można zwiększyć nagród za bitwy fortowe, które są dla IG ważne, gdyż setów fortowych co rok pojawia się kilka, większość setów dostępnych za bryłki też są pod forty. I tak, gracz sam decyduje co może robić w grze, dlatego gracze wolą iść sobie budować kościół skoro tam dostaje więcej doświadczenia niż za bitwę... O to mi chodzi, gracze odchodzą, przestają chodzić na bitwy, bo są nieopłacalne.

Bonus na świecie 1 jest już od wielu lat. Ustawienie to nie będzie zmienione i tak pozostanie. Również obecnie nie planujemy kolejnych światów z wyższą prędkością.

Czyli innymi słowy zgadzasz się na to by jeden świat był lepszy od innych tak naprawdę bez powodu? Bo tu mi nie chodzi o światy gdzie kupuje się punkty umiejętności i cech, bo to znajdowało się w ogłoszeniu o starcie nowego świata, chodzi mi o bonus którego tam nie powinno być.


Ogłoszenia o aktualizacji pojawiają się, gdy mamy pewność, że nic nie zostanie w nich zmienione. Tym razem było to wcześniej niż zwykle, więc też wcześniej zamieściłam ogłoszenie. Jako gracze w żaden sposób nie musicie przygotowywać się do aktualizacji, a informację otrzymujecie zawsze przed jej umieszczeniem na polskim serwerze.

Najczęciej to polski market jest w ogonie jeśli chodzi o informacje czy to o aktualizacjach czy o eventach. A skoro dostajemy aktualizację DZIEŃ WCZEŚNIEJ od innych marketów to czy nie powinniśmy informacji o nich dostawać NAJWCZEŚNIEJ?
Gracze chcą być przygotowani do eventu, wiedzieć,że startuje, zakolejkować sobie prce by mieć jak najwięcej waluty eventowej, bo chcą rywalizować.


Jeśli tylko jesteśmy w stanie to błędy są naprawiane. Przykładem jest obecna aktualizacja, która na betę wniosła wiele błędów, które zostały naprawione. Niestety czasami nie jest to możliwe i gra musi zostać zaktualizowana z błędami. Pamiętaj, że aktualizacja to nie tylko to, co widzicie. Są dokonywane również inne zmiany np. optymalizacja działania jakiś funkcji (która nie wpływa bezpośrednio na rozgrywkę), zmiany związane z bezpieczeństwem. Dlatego też często nie ma możliwości przesunięcia aktualizacji.

Tak wiem o tym, widziałem to, bo byłem szeryfem TWT. Ale skoro te optymalizacje nie były wcześniej dostępne dla członków teamu to czy nie mogą jeszcze chwili poczekać? Wrzucacie nam błędy, z którymi musimy się męczyć. Naprawdę nie można tego przesunąć?


Nad westem pracuje pewien zespół osób. Jednak szczegółów nie mogę Ci opowiedzieć.

Czemu nie możemy tego wiedzieć? Co to za tajemnica? Bo nie rozumiem czemu nie można ujawnić ile osób pracuje tylko nad westem...


Jest to pewnego rodzaju spoiler, który jednak nie zdradza szczegółów czyli np. w którą stronę pracujemy, co chcemy zmienić itp. Wszelkie spoilery, które mogę Wam dać są przekazywane. Na fb nie zamieszczamy szczegółów typu: będą nowe przepisy lub podniesiemy poziom rzemiosła, a może pracujemy nad czymś kompletnie nowym?

Proszę zatem podaj choć jeden spoiler który przekazałaś graczom w tym roku kalendarzowym ;)

Wszystkie wersje językowe posiadają takie same posty, jest to odgórnie ujednolicone. Jednak co jakiś czas na polskiej wersji pojawiają się również nasze własne posty. Nie jest to regularnie, ponieważ należy znaleźć lukę w kalendarzu oraz odpowiedni temat na post, który nie powiela tego co dzieje się w danym czasie w innych postach.

A nie mogą się poajwiać powiedzmy dwa posty dziennie na polskim fanpage? Jeden ten narzucony, a drugi z czymś innym, związanym z Polakami, którzy odegrali dość istotną rolę? Nie, nie chodzi mi by pojawiały się codziennie, ale co jakiś czas.


Fb posiada planowanie postów, więc można łatwo wszystko rozplanować. Informacje o aktualizacjach zamieszcza CM na forum w wyznaczonym czasie. Zawsze otrzymujecie informacje dokładnie wtedy, kiedy mieliście je otrzymać. Nieskromnie powiem, że nie zdarzyło mi się nie dotrzymać otrzymanego terminu.

To czy nasi wspaniali programiści nie mogą napisać skryptu, który dawałby możliwość planowania postów na forum? Tak jak skrypty graczy? Nie sądzę by byłto jakiś wielki problem. Każda gra, każdy CM skorzystałby z tego z pewnością ;) I nie sądzę by nie byłoby CM'a który by nie dziękował programistom za tego typu skrypt.


Są to informacje na temat nowego wydarzenia, tak aby każdy mógł zobaczyć jak działa, jakie zmiany zaszły, jaka fabuła eventu jest w tym roku, jakie zestawy się pojawią. Jest to element naszej pracy, który na pewno nie zostanie usunięty.

Informacje, które można przeczytać w ogłoszeniu, tylko podane w formie wizualnej/głosowej. Nie sądzę by ktoś specjalnie oglądał te bannery mówiąc "Ale się nasi graficy postarali, ale ładne" albo odnośnie filmików "Och, dziekuję IG za ten filmik, bardzo mi pomógł". Mówię tylko za siebie i za parę osób które pytałem: nie, nie patrzymy na te bannery, a filmik wyłączamy po paru sekundach. albo w ogóle nie wlączamy. Czemu? Ogłoszenie można zobaczyć na becie wcześniej, albo poczytać na orum u nas jak się pojawi, a o zadaniu też wiemy wcześniej dzięki tw-calc czy Wojcieszemu. Nie, nie wiem jaka jest opinia całej społeczności westa, ale zawsze CM może się zapytać graczy czy potrzebują tego formy upiększeń aktualizacji, czy kolejnych filmików.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Stapler
Skoro macie aż taki wgląd w grę, to dlaczego osoby które używają języka pedofilsko/seksualnego w stosunku do innych nie mają perma. Tak wiem, według was screen to nie dowód, ale jak sama piszesz, macie szerokie pole weryfikacji, chyba że popieracie takie zachowanie, innego wytłumaczenia nie widzę.

Takiego zachowania oczywiście nie popieramy. Jednak Twoje pytanie odnosi się do kary nałożonej na innego gracza, dlatego nie mogę na nie odpowiedzieć.

Takiego zachowania oczywiście nie popieracie, ale taki gracz gra dalej. Więc jednak popieracie, bo gdyby tak nie było, to już by nie grał.

Nie widzę sensu zadawania dalszych pytań, lanie wody po całości.
 
Takiego zachowania oczywiście nie popieracie, ale taki gracz gra dalej. Więc jednak popieracie, bo gdyby tak nie było, to już by nie grał.

Nie widzę sensu zadawania dalszych pytań, lanie wody po całości.
Pamiętaj, że nie zawsze jest to możliwe. Bywają przypadki, że nie ma możliwości zablokowania kogoś całkowicie, np ze względu na tzw zmienne IP i inne różne sytuacje - wtajemniczeni zapewne wiedzą. W przypadku stałego IP ta kwestia jest już nieco prostsza. Nie trudno się więc domyśleć jakie IP posiada pewna osoba o której wspominasz, tym bardziej, że takie zachowanie nie jest akceptowane - jak czytamy - co oczywiście jest jak najbardziej zasadne. Wtedy można tylko doraźnie działać, tu i teraz, blokując daną osobę wciąż i wciąż przy zakładaniu nowych kont i jak najbardziej obrzydzić mu dalsze działanie. Także łatwo się wyrokuje, ale od kwestii technicznych nie jest to często wykonalne - czasem trzeba spojrzeć szerzej na problem ;) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry